poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Telefon do Kopenhagii  (Przeczytany 10814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inka

  • Gość
Telefon do Kopenhagii
« dnia: 25 Wrz 2006, 14:49:52 »
Cz ktos moze podac przykladowy numer telefonu stacjonarnego w kopenhadze,oczywiscie nie swoj.Czy ten numer ma 10 cyfr?
Czy ma kierunkowy na poczatku jak np numer w warszawie :022...itd.
Jaki jest kierunkowy dla kopenhagii?
Czy z tel .stacjonarnego mozna zadzwonic zasilajac go karta? I jeszcze jedno pytanie:Jesli zasila sie telefon stacjonarny karta to czy roznia sie za kazdym zasileniem tylko 3 ostatnie cyfry.Dzwoni do mnie numer i na wyswietlaczu komorki z 10 cyfr 7 sie powtarza a zawsze 3 ostatnie sa rozne .

Nie wyglada to na komorke.Poza tym jak konczy sie jakis limit rozmowy ,odzywa sie sekretarka dunska ,ktora informuje ,sadze ,ze zbliza sie koniec rozmowy.
Jesli takie zasilenie jest mozliwe to prosze powiedzcie jaki jest koszt takich zasilen.

Przepraszam ,ze tak duzo pytam,Ale bede wdzieczna za odpowiedz .Z gory dziekuje!

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp:Telefon do Kopenhagii
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Wrz 2006, 08:25:50 »
Z tego co mi wiadomo w Danii numery maja 8 cyfr, niezaleznie czy sa komorkowe (mobil) czy stacjonarne (fastnet).

Przykladowe numery mozesz odszukac na www.krak.dk lub www.dgs.dk

Nie ma numerow kierunkowych do zadnych miast

Niektorzy operatorzy maja taka usluge, ale zazwyczaj stosuje sie to jedynie w telefonii VoIP.

To ze pojawia ci sie numer, wpisz go poprostu w www.dgs.dk i bedziesz wiedziec kto dzwoni, o ile numer nie jest zastrzezony.

Nigdy nie kozystalem z stacjonarnego telefonu zasilanego karta, gdyz w obecnej erze Skype a takze innych operatorow VoIP (Halo, Naglos, Actio, Dialog itp.) Mozna dzwonic niekiedy za darmo na numery stacjonarne na calym swiecie.

Z tego co pamietam minimum to bylo 100DKK na doladowanie stacjonarnego, VoIP nia ma kwot minimalnych, mozna zaladowac 5 DKK.

karolina

  • Gość
Odp:Telefon do Kopenhagii
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Wrz 2006, 19:53:44 »
Dziekuje ci za odpowiedz.Wpisalam ten numer z mojej komorki ale jest informacja tak jak napisales ,ze numer ma miec 8 cyfr.Jednak na wyswietlaczu komorki widnieje 10,wiec moze jest to polaczenie przez internet ????/.Ten numer wyglada dla przykladu tak:0781575293.
Jak sie konczy rozmowa 1,5 godz informuje chyba o koncu rozmowy sekretarka po dunsku.Jestem bardzo ciekawa jakie to polaczenie?,a nie chce pytac,niemniej jednak zazdroszcze ,ze z Danii mozna tak dlugo rozmawiac ,jakby nie istnialy oplaty.Ja tez tak chce!!!!

poloniainfo.dk

Odp:Telefon do Kopenhagii
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Wrz 2006, 19:53:44 »

 

Naprawa gwarancyjna - telefon

Zaczęty przez SławekDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3014
Ostatnia wiadomość 17 Paź 2012, 21:11:22
wysłana przez Sławek
jak doładować telefon na kartę

Zaczęty przez kerimDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3093
Ostatnia wiadomość 11 Gru 2015, 19:21:31
wysłana przez kerim
telefon i internet w Danii

Zaczęty przez JoachimDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9030
Ostatnia wiadomość 26 Sie 2006, 22:09:46
wysłana przez GoTTie
ukradziony/zgubiony telefon

Zaczęty przez ImpossibleDział Pomoc!

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3616
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2011, 23:25:43
wysłana przez aaaaaa
Danske bank czy Nordea, Telefon abonament

Zaczęty przez danielexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3777
Ostatnia wiadomość 09 Kwi 2011, 17:37:39
wysłana przez danielex