poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Przelew  (Przeczytany 6214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buriq

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Przelew
« dnia: 15 Maj 2009, 18:21:00 »
Witam.Chciałbym przelać pieniądze za energie el. do TRE-FOR,lecz jeszcze wcześniej tego nie robiłem i nie chciałbym popełnić błędu.Proszę o pomoc.Nie wiem co gdzie wpisać -konto w Danske bank.


Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Przelew
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj 2009, 20:02:55 »
z tego wynika ze chcesz zaplacic rachunek za swiatlo po naszemu tzn. za elektycznosc i jak domyslam sie to masz netbank  chyba ze nie masz i za pomoca niego chcesz to wyregulowac/ zaplacic wiec w czym masz ten problem, bo zeby cos zaplacic czy na poczcie czy przez netbank to trzeba miec albo kwit wplaty badz jak przez internet to numer rachunku
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2009, 09:42:16 wysłana przez mala_z_Aarhus »

Offline buriq

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przelew
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2009, 20:33:01 »
Tak chcę przelac pene przez neta bo jestem w polsce a mam zaległy rachunek posiadam net konto ale na rachunku z trefora nie ma numeru konta i register numer.

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Przelew
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj 2009, 21:10:25 »
wiec jak chcesz im wplacic pieniadze jak nawet nie wiesz na jakie konto i ile, napisz do nich badz przedzwon i wszystko ci podadza

[Posted on: 15 Maj  2009, 21:02:05]

masz tam taki numer co dzieli sie na dwie czesci i zaczyna sie od + 01/04/15/71/73/75 ale jesli jak twierdzisz ze chcesz zaplacic z polskiego konta ten rachunek to musisz z nimi skontakrowac sie jak to mozesz zrobic, zeby wiedzieli ze to ty, a czy nie latwiej zeby jeden ze znajomych to zaplacil co mieszka w danii a ty mu kase za ten rachunek na konto wplacisz

Offline buriq

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przelew
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2009, 21:23:47 »
Mam konto w Danske Bank.Mam numer zaczynający się od +71<potem 15 kolejnych liczb nastepnie +82600078 które są także przy adresie tre-for na odcinku dla banku i wpłacajacego.

Gość

  • Gość
Odp: Przelew
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maj 2009, 22:38:59 »
Zobacz "Zapłać rachunki" na http://home25.inet.tele.dk/pl/Bank/Netbank.html
To jest z Nordeii ale w innych bankach jest podobnie.

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Przelew
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2009, 10:28:55 »
wiec zalogoj sie w danske bank

kliknij na betalinger po prawej stronie

a nastepnie kliknij na indbetalingskort

tam gdzie napisane jest - beløb - wpisz sume ktora chcesz zaplacic ale pamietaj ze zebys nie zrobil tego zle - wiec np. 1000 koron wpisz 1.000 tzn. jedynka kropka i reszte zer albo np. 1.467,78 - kropke dajesz jak chodzi o tysiace a przecinek jak o drobne - grosze- øre

betalingsdato - data wplaty mozesz kliknac na kalendaz po prawej stronie i wybrac dana date badz wybrac i zaznaczyc nastepna rubryke - eller betales nu - albo placone teraz tylko jesli placisz po zamiekniecu banku badz to wplata bedzie dokonana wpierw nastepnego dnia na konto odbiorcy a jak w weekend to dopabuse w poniedzialek

pozniej wybiez - kodelinje - np. jak w twoim przypadku +71

a nastepnie wpisz reszte cyfr ale pamietaj o wpisaniu ich oddzielnie jak masz podane na rachunku

masz jeszcze inne funkcje

send kvittering til pr. brev til ejer af netbankaftale - wyslij pokwitowanie do wlsciciela umowy netbank listem tzn. w tym przypadku do ciebie ale pamietaj ze to kosztuje jakies 10 koron i w tym przypadku to do niczego nie jest ci potrzebne

betal regningen og meld til - zaplac rachunek i zamelduj sie do ...

betalingsservice - servis platnosci tzn. zeby np. za kazda raza jak podobny rachunek od nich przyjdzie badz co miesiac, kwartalnie zaplaty itd.  beda automatycznie placone z twojego konta na ich ale to tez kosztuje jakies 10 koron za kazdy rachunek chyba ze zmienili i co miesiac dostaniesz informacje listownie na twoj adres za co bedzie placone i kiedy i do 7. dnia kazdego miesiaca mozesz anulowac zaplate/wplate za dany rachunek

elektronisk indbetalingskort - elektroniczny rachunek/ dowod wplaty - podobnie jak wyzej wymienione jednak z ta roznica ze musisz potwierdzic wplate kazdorazowo ale oni sami za ciebie wypelniaja dane - numer konta itd.

betal regningen uden tilmelding - zaplac rachunek bez zgloszenia sie do wyzej wymienionych

gem som fast beløbsmodtager - zachowaj jako stalego odbiorce pieniedzy/ kwoty

godkend betaling nu - akceptuj wplate/zaplate teraz

læg i udbakke til senere godkendelse - wloz/ przechowaj w skrzynce mailowej w rubryce do wyslania do pozniejszego zatwierdzenia wplaty

ok - potwierdzasz za zgadzasz sie na to

ryd felter - usun wszysto co znajduje sie w poszczegolnych okienkach tzn. zmaz wszystko

jak klikniesz na ok to ponownie pokaze ci sie inne okienko gdzie bedzie podane do kogo i ile placisz i jesli to bedzie zgadzala sie to wpisujesz ponownie swoj kod do netbanku jako potwierdzenie ze zgadzasz sie na to i klikasz na ok i zaraz po zrobieniu tej czynnosci mozesz zobaczyc na swoje konto i sprawdzic to czy zostalo zaplacone badz kiedy nastapi zaplata o innej dacie  ale juz potwierdziles zaplate wiec bedzie dany rachunek zaplacony danego dnia, mozesz tez przed uplywem dnia zaplaty anulowac ta zaplate.


poloniainfo.dk

Odp: Przelew
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2009, 10:28:55 »

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przelew
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maj 2009, 11:48:52 »
Byc moze trzeba miec "klucz" z banku zeby sie zalogowac i operowac z zagranicy na swoim dunskim netkoncie (tak jest w moim banku).

Offline buriq

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przelew
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maj 2009, 10:17:39 »
Wielkie dzięki problem tkwił gdy zaznaczałem
elektronisk indbetalingskort  odrzucało mi przelew,zaznaczyłem to poniżej i poszło.
Jeszcze raz dziekuje.
Pozdrawiam.

poloniainfo.dk

Odp: Przelew
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maj 2009, 10:17:39 »

 

jak zrobic przelew nordea.dk NIECH MI W KONCU KTOS POMOZE !

Zaczęty przez kolanexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 15940
Ostatnia wiadomość 19 Mar 2013, 10:18:41
wysłana przez 1941
Przelew z PKO na dunskie konto

Zaczęty przez DomnikDział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8105
Ostatnia wiadomość 10 Sie 2012, 12:30:14
wysłana przez Artur67
pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19191
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Przelew pensji

Zaczęty przez IsmarDział Pomoc!

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2927
Ostatnia wiadomość 16 Lip 2014, 18:09:44
wysłana przez faja
przelew z danske bank

Zaczęty przez greyDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4021
Ostatnia wiadomość 17 Kwi 2011, 15:56:22
wysłana przez grey