poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Michael Jackson  (Przeczytany 7484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Michael Jackson
« dnia: 26 Cze 2009, 07:40:52 »
No to mamy kolejną legendę........

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Cze 2009, 10:24:05 »
Kolejny przyklad jak sie konczy naduzywanie srodkow przeciwbolowych.
Kto sie teraz zajmie jego dziecmi?

ja!

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Cze 2009, 11:24:20 »
Kto sie teraz zajmie jego dziecmi?

Ja moge.

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Cze 2009, 11:29:02 »
Hm, tak sobie czytam, ze Jackson mial dlug w wysokosci 500 mln dolarow.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Cze 2009, 18:23:58 »
No namiociki tlenowe same nie zarabiają na siebie.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lip 2009, 21:07:47 »
Daj spokoj Willy z tym namiotem, wiem ze ten temat byl goracy miesiac temu ale ....

Gdyby nie takie glupie ploty na tego czlowieka z esie wybielal ze w komorze tlenowej spal ze kupil kosci jakiegos artysty, oskarzenia o pedofilie.... moze pozylby dluzej, jestem pewna ze zostal tez wykanczany psychicznie roznymi plotkami w brukowcach, i takich tandetnych tabloidach, jakim jest np polski odpowiednik-pudelek.
To ze byl uzalezniony od srodkow przeciwbolowych to prawda, sam sie do tego kiedys przyznal.... ale ze sie wybielal to najgorsza glupota jaka zostala wymyslona na niego... byl chory na vitiligo i kazdy madry chyba to juz wie. wogole istnieje cos takiego jak wybielanie skory? sa kremy na przebrawienia peelingi... ale nie wiem ile kasy by sie mialo za nic z murzyna nie da sie zrobic bialego...

Poczytjacie(jesli Was to interesuje) wywiady z nim, jego wypowiedzi, oswiadczenia( m.in te ktore wyszly teraz po Jego smierci...), oswiadczenia osob, ktore klamaly na Jego temat. I tak jak tu siedze przed tym komputerem, wierze ze On nigdy nie napastowal  dziecka seksualnie

[Posted on: 21 Lipiec  2009, 20:58:45]

P.S jesli ktos chce moge przeslac pare linkow....Pozdrawiam
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

ewelina24

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lip 2009, 21:21:30 »
zgadzam sie z Madzia. najłatwiej jest oceniac czlowieka, nie wiedzac o nim ani słowa prawdy. piszac o jakistam kosciach wybielaniu itp powtarzacie tylko plotki. zainteresujcie sie troszke jego zyciem, poczytajcie biografie, pogrzebcie w internecie na stronach, gdzie sa wiarygodne informacje o M.J. a nie tylko plotki, gazety, ktore chca zarobic nas Michaelu.
to okropne,ze ludzie dostrzegli w nim dobrego czlowieka dopabuse po smierci i to szczegolnie ci, ktorzy najglosniej"płakali" w mediach. a kiedy potrzebowal pomocy mieli go w d... Sam kiedys w wywiadzie powiedzial ze jego jasna karnacja to wynik bielactwa i tylko on wie czy to prawda. inni twierdza,ze nienawidzil siebie tak bardzo, ze nie cwiczyl ukladow tanecznych przy lustrze,wybielil swoja skore za pomoca kwasow, ktore wypalily pigment w jego skorze i to byly ciezkie zabiegi.ale jaka jest prawda to tylko on wie.
Mozecie o nim mowic wszystko co chcecie,ale nie zmieni to faktu,ze byl KROLEM POPU i nikt juz nigdy nie bedzie tak dobry w tym Michael Jackson.
Pozdrawiam.

poloniainfo.dk

Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lip 2009, 21:21:30 »

rokas

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lip 2009, 06:22:14 »
Nie rozumiem, skad ten temat w forum o Danii, no chyba ze mial MJ dunskie korzenie. Ale skoro juz: panie piszace o plotkach, porownajcie sobie zdjecia Jacksona z ostanich 15 lat, czlowiek sie tak nie zmienia. I poczytajacie zeznania molestowanych dzieci, ktorym zaplacil grube miliony, by tylko miec spokoj.
Faktycznie, wielki z niego czlowiek byl...

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lip 2009, 09:22:22 »
Wlasnie o tym mowa a tu znowu wzmianka o molestaowaniu i zmianach fizycznych.....
Dami odpowiedz. Otoz zmienial sie, bo oczywiscie jasnial przez te chorobe, twarz sie zmieniala(operowal tylko nos) bo kazdy czlowiek zminia sie z wiekiem, ludzie nikt nie bedzie wiecznie mlody i piekny, wyostrzaly mu sie rysy bo chudl!!!.
Mila ogromne bole odkad w 1984 roku doznal oparzen 3 stopnia , gdzie na reklamie pepsi zapalily mu sie wlosy, od tamtej to pory uzaleznil sie od srodkow przeciwbolowych(sam o tym mowi w jednym z oswiadczen) i wtedy tez przeszedl powazna operacje skory glowy.
Co do molestowania znajda sie zawsze ludzie ktorzy beda wymyslac rozne historie i szukac ludzi od ktorych mozna kase wyciagnac.
I tak zaplacil te peiniadze a dlaczego? otoz -o czymsam mowi jego prawnik michael zaplacil zeby tylko znowu go nie przesluchiwali w obrzydliwy sposob, jak to zrobili w 1993 roku, gdzie to potraktowali go gorzej od zwierzecia.
Przeciez tez po osttanim oskarzeniu o molestowanie dziecko sie przyznalo ze matka kazala mu wymyslic ze Michael go molestowal.
Tak jak mowie nie piszcie bajek i nie powtarzajcie juz wypuszczonych i przemielonych bzdur a poczytajcie prawdziwe szczere wywyiady oswiadczenie, poczytajcie o tej chorobie, ktora niszczy nie tylko skore ale i wplywa na psychike czlowieka, duzo osob chorych na te chorobe wlasnie tak ja opisuje.
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lip 2009, 10:01:39 »
Tak jak zawsze znajda sie Ci, ktorzy uwierza w tzw. "prawde".
A PRAWDA, jak zwykle  -  jest gdzies po srodku.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lip 2009, 10:39:59 »
Oczywisice, uwazam ze prymitywnym jest zarowno wierzyc we wszystkie bajki i bzdury  jak i zarowno w cala prawde.

Tak ja jestem "Ci" co wierza w prawde co lezy prawie przy samym koncu. :-\
 Kazdy ma prawo do Sojego zdania, jesli ktos jest zainteresowany tym co pisze to moge przeslac linki, jelsi komus nie chce sie szukac samemu

Trzymajcie sie cieplo w ten deszczowy dzien
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

rokas

  • Gość
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lip 2009, 11:06:56 »
Otoz zmienial sie, bo oczywiscie jasnial przez te chorobe, twarz sie zmieniala(operowal tylko nos) bo kazdy czlowiek zminia sie z wiekiem, ludzie nikt nie bedzie wiecznie mlody i piekny, wyostrzaly mu sie rysy bo chudl!!!
Jaaaasneeee.
Cytuj (zaznaczone)
I tak zaplacil te peiniadze a dlaczego? otoz -o czymsam mowi jego prawnik michael zaplacil zeby tylko znowu go nie przesluchiwali w obrzydliwy sposob, jak to zrobili w 1993 roku, gdzie to potraktowali go gorzej od zwierzecia.
20 milonow dolarow? Prosze Cie, bez powodu nikt tyle nie placi, nawet Jackson.
Cytuj (zaznaczone)
poczytajcie o tej chorobie, ktora niszczy nie tylko skore ale i wplywa na psychike czlowieka
Tu sie z Toba zgodze, MJ byl chory. Na glowe...

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lip 2009, 11:42:49 »
Naczytales(as) sie pudelka, nie Moj problem, kazdy moze miec Swoje zdanie, prawda zawsze wychodzi na jaw, mowia o tym caly czas teraz w Tv i na internecie.

A jesli zmysle sobie  tu  i teraz dla wzbudzenia sensacji napisze na forum np  ze znam ktoregos  z Was, i dana osboba byla u mnie w domu i mi cos ukradla badz ze widzialam te osobe pijana na ulicy i co? oczywiscie wiekszosc uwierzy , czemu nie.
Chocby nie wiem ile mialo sie pieniedzy  mozna sobie w calosci wybielic skore?haha :D, chyba zrobie sie na mulatke w takim badz razie
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lip 2009, 12:31:31 »
Rozumiem, ze usta to mu sie z glodu zwezyly? Czy od specjalnych masazy?

NIe czytalam, nie czytam, nie interesuje mnie to.
Nie zamierzam dysktuowac o czyms, o czym prawie nic nie wiem.
Aczkolwiek widzialam katem oka zdjecia Jacksona sprzed dwudziestu lat i obecne. I naprawde Madzialeno, nie jestes w stanie mnie przekonac, iz poddal operacji li i jedynie nos.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lip 2009, 13:10:22 »
Nie przekonuje, ale wiadomo ze tez sie zmianial bo cudl, a co do ust....poza ta choroba i  ta choraba wiaza sie rozne wysypki itp, i gdzies na necie  dogrzebalam sie zdjecia jego usta jak byly wysypane jakas opryszczka, i ktora wyskkiwala mu niby regularnie, nie wiem, i wtedy niby kontury usta zanikaja.
No ale co do wybielania no ludzie....moja bacia ma bielactwo na rekach.Znam tu tez jedna dziewczyne ktora ma bielactwo na rekach i zaczyna jej sie na tulowiu,rece czasami maluje i nic nie widac, mowila mi ze mozna wykonywac zabiegi dermatologiczne ktore moga wyrownac te plamy, i takie zabiegi ciagna sie latami, ale tak od samego siebie nie da sie wybielic skory, i wierzcie mi,( wiem ze nie mozna pisac  tu o tym ale mysle z eona nie bedzie miala mi tego za zle, zreszta i tak by nie zroumiala po polsku)Ona uniga slonca jak ognia i caly czas tez ma problemy ze skora ciagle jakies uczulenia wysypki....

Poczytajcie na necie.




http://www.youtube.com/results?search_query=Michael+Jackson+On+60+Minutes&search_type=&aq=f








Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

poloniainfo.dk

Odp: Michael Jackson
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lip 2009, 13:10:22 »