poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: co w tej sytuacji mogę zrobic ?  (Przeczytany 1717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piterpiter piter

  • Gość
co w tej sytuacji mogę zrobic ?
« dnia: 28 Lip 2009, 15:57:06 »
jestem Polakiem od 2 lat pracuje w hotelu jako kucharz raczej głwny bo wiekszosc czasu tutaj to moja praca , Pozwolilem sobie napisac do Panstwa bo mam problem z praca , a wlasciwie z pracodawca jak do tej pory ufalem mojmu pracodawcy ale okazalo sie ze od samego poczatku mnie oszukuje na wynagrodzeniu nie dostaje co miesiac zaswiadczen zaprzepracowny misiac i nie mam umowy o prace , na pierwszej umowie mam okres pracy 160 godzin na miesiac a pracuje 210 a płaci mi za 160 i to najmniejsza stawke 116 koron dunskich z podatkiem , co mam zrobic bo widzę ze on mnie oszukuje ,pracuje 22 dni w misiacu ,jestem mozna powiedziec jedynym kuchrzem w restsuracji jest jescze pani ktora tez jest kucharzem ale pracuje tylko 12/15 dni w misiacu ale jak pracuje to i tak wiekszosc obowiazkow ja wykonuje , bo jest bardzo leniwa , moja wina pokazalem im ze pracuje i duzo pracuje wkladam w wykonywan aprace serce aby goscie w restauracjji byli zadowoleni i wracali ponownie nie chce wracac do Polski chce pracowac dalej tu ale jak tu pracowac jak wiem ze on oszukuje mnie . Nie placi mi godzin wieczorych pracy inaczej nie placi za prace w piatki soboty i niedzile wedlug innej stawki , wszyscy moi koledzy mamja szczescie do pracodawcoe tylko mnie sie tu nie udalo , co mam zrobic , czy Panstwo pomagaja znalec prace kucharzowi, jest jeden problem ja bardzo slabo mowie po dunski i angielski ale jak do tej pory nie bylo problemu w pracy z tym prosze o pomoc ewentualnie odpowiedz , moj mail ralf111@poczta.fm  Z powazaniem Tadeusz Piotr Majewski co zrobic w takiej sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2009, 17:12:49 wysłana przez mawi »

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: co w tej sytuacji mogę zrobic ?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lip 2009, 17:26:16 »
Zostaja ci zwiazki zawodowe (najlepiej) co moze jednak spowodowac w rezultacie zwolnienie z pracy. Inna mozliwosc to ostre postawienie sprawy (odchodzisz natychmiast bo masz lepsza propozycje) gdy wiesz ze bedzie duzy ruch i pelne rezerwacje w knajpie, musisz wtedy byc przygotowany, dokladnie i stanowczo okreslic twoje zadania, mozesz tez lekko wspomniec o zwiazkach.

poloniainfo.dk

Odp: co w tej sytuacji mogę zrobic ?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lip 2009, 17:26:16 »

 

jak zrobic przelew nordea.dk NIECH MI W KONCU KTOS POMOZE !

Zaczęty przez kolanexDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 15693
Ostatnia wiadomość 19 Mar 2013, 10:18:41
wysłana przez 1941
pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19110
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Bezplatna nauka j. dunskiego - jak to zrobic??

Zaczęty przez BluszczDział Pomoc!

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 44031
Ostatnia wiadomość 03 Lis 2020, 22:08:39
wysłana przez Guyver
Zgubiłem dokumenty co teraz powinienem zrobić?

Zaczęty przez ArianV8Dział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3455
Ostatnia wiadomość 30 Sie 2020, 17:46:09
wysłana przez Klasza
57 651 DK do dopłaty czy cos sie jeszcze da zrobić

Zaczęty przez risonesDział Podatki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3896
Ostatnia wiadomość 23 Mar 2009, 22:08:04
wysłana przez bobi