poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Peja w Kolding polski koncert w Danii  (Przeczytany 25280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mc.polok

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #45 dnia: 27 Paź 2009, 20:39:11 »
No to k....a ja zaczne od k....a tego że ja ku...a rymy kłade od dziecka, k...a pale lolki k...a i sie znam na rapie. Z kumplami jedziemy na bicie. A ty k...a sie normalnie od Pl rapu o.......l bo sie k...a ch..a znasz.
To byłem ja mc.polok jo!

jo!
Pozdrawiam hejterów! ;D

prosba o kontakt

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Paź 2009, 15:57:00 »
Witam z tej strony Łukasz Molski organizator koncertów ekipy PEPE SKUAD z Wrocławia, która dostałą zaproszenie na ten koncert. Proszę o kontakt z kimś odpowiedzialnym za organizacje tego eventu.

Pozdrawiam
Łukasz Molski
lukasz@molski.com.pl

farmazon

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Paź 2009, 14:29:34 »
zadnego koncertu nie bedzie hehehe to farmazony sa i tyle. a kazdy dal sie nabrac ehehehehe lepszy dunski joke

tymczasowaZ

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Paź 2009, 16:50:23 »
No to k....a ja zaczne od k....a tego że ja ku...a rymy kłade od dziecka, k...a pale lolki k...a i sie znam na rapie. Z kumplami jedziemy na bicie. A ty k...a sie normalnie od Pl rapu o.......l bo sie k...a ch..a znasz.
To byłem ja mc.polok jo!

jo!
Pozdrawiam hejterów! ;D



A w ktorym miejscu tu sie śmiać  ???

zaZu

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Lis 2009, 10:36:31 »
nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna, mniejsa o to, czlowieku nie sluchasz takiej muzyki to ci za nnia nie teskno, kazdy kto slucha rapu bedzie na tej imprezie i nie dlatego ze uwielbiaja Rycha ale dlatego ze bedzie tam dobry hophopowy melanz!! a wiec dupeczki i dupesie widzimy sie niebawem! niech Dania zobaczy w koncu jak sie bawi Polska:)
ps. poniewaz jestem powazna osoba nie zycze sobie wyzwisk pod moim adresem:) ps2 dziwnym trafem najwiecej do powiedzeia maja ci co nie sluchaja rapu:/

słucham słucham...od dziecka, ale rapu a nie chłamu :))

poinformowany

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Lis 2009, 15:45:44 »
Siemano, chciałbym wszystkich poinformować, że koncert ten został przełożony z przyczyn niezależnych od organizatorów na 30 stycznia 2010, dodatkowo z wielką przyjemnością informuję, że wcześniej 9 stycznia 2010 w Kolding wystąpi TenTypMes /2cztery7, oba wydarzenia odbędą się w klubie Klostret Studentehuset, wszystkie szczegółowe informację będzie można sprawdzić na stronie www.rap-dania.pl, która wystartuje w najbliższy weekend.

Dodam, że info o tym wydarzeniu to nie jest żaden farmazon jak ktoś wcześniej napisał, ale wiadomo każdy ma prawo to swoich interpretacji, zmiana daty wynika z wielu napotykanych problemów z organizacją tak dużej imprezy w Danii, ale nie ma opcji żeby ktoś z osób związanych z tą inicjatywą się zraził i sobie odpuścił, ten koncert się odbędzie jak i wiele następnych czy się to komuś podoba czy nie, to tyle dziękuje za uwagę, sprawdzajcie rap-dania.pl już wkrótce... pozdro

zaZu

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lis 2009, 11:06:37 »
i strona nie wystartowała , hehe, ja mysle ze Peja przeczytał komentarze.,stweirdził ze frekwencja za wysoka nie bedzie i dał sobei spokój... '
i bardzo dobrze

poloniainfo.dk

Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lis 2009, 11:06:37 »

hmmmmm

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Lis 2009, 14:01:37 »
i strona nie wystartowała , hehe, ja mysle ze Peja przeczytał komentarze.,stweirdził ze frekwencja za wysoka nie bedzie i dał sobei spokój... '
i bardzo dobrze


Przecież nikt Ci pistoletu nie przykłada do głowy żebyś poszedł na ten koncert, to po co te głupie komentarze ? No tak ale frsutraci i kastraci gdzieś muszą spuścić ciśnienie.

zaZu

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Lis 2009, 15:17:02 »
no dokładnie masz zupełna racje , pozdrowienia dlA Ciebie i Pejii

Offline goskap

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lis 2009, 11:10:43 »
Slucham rap regularnie, dunski, szwecki, angielski, amerykanski i oczywiscie polski. Polski rap, a w szczagolnosci jego wykonawcy (nie kompozycje) jest daleko, daleko w tyle za niemalze wszystkimi innymi. Nawet dunscy amatorzy z konkurencji Talent 2009
przescigaja polskich zawodowcow.
skoro mowisz ze dunczycy sa lepsi w rapie od polakow to chyba oprocz tego sluchasz jeszcze techno rocka i co ci wpadnie w ucho. a raczej odwaze sie na stwierdzenie ze nie sluchasz ale slyszysz.
wiecie co? takie ignoranckie komentarze naprawde obrazaja zainteresowanych, tych co sie na tym znaja, poswiecaja temu wiele pracy i sila rzeczy pieniedzy. i jesli jestes osoba zaintereosowana gdzie polski rap stoi w europie, to uswiadom sobie ze jest bardzo wysoko cieniony. nie mowie o stanach, bo tam rzeczywiscie nam daleko, chociaz wydaje mi sie ze slowianskie jezyki nigdy tak brzmiec nie beda.  jesli mieszkasz w danii lat juz wiele to wiadomo ze jestes przesiakniety ta kultura ktora jest calkowicie inna od polskiej, nie jest to absolutnie zarzut, po prostu tak juz jest i wcale ci sie nie dziwie.
po kolejne; ludzie ktorzy sluchaja rapu ida na taka impreze nawet po to zeby spotkac sie innymi ludzmi w klimacie. po to, zeby przy takiej muzyce sie pobawic, a do tych ktorzy mowia ze bedzie rozruba mam prosbe, nie przychodzcie. niestety najwiecej poskakuja ci ktorzy za mlodu chodzili na zabawy i festyny hehe, a na takich baletach hiphopowej muzy raczej sie nie slyszy. pozdrawiam serdecznie wszytskich kumatych a hejterow prosze o powstrztmanie komentarzy po prostu na przekor. w razie wu zostawiam maila jakby ktos sie poczul bardzo urazony hehe

maja1111

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Lis 2009, 10:35:15 »
i jesli jestes osoba zaintereosowana gdzie polski rap stoi w europie, to uswiadom sobie ze jest bardzo wysoko cieniony.
hehehhahahaahhaaaaahahaahahhaahhahahahaaahahahhahhahahhahahhahahhhhahhah
p/s znowu sie usmieje tylko troche krócej ,bo znowu skasuja moja odpowiedz....a miała byc wolnosc słowa..

poloniainfo.dk

Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Lis 2009, 10:35:15 »

 

Urlop rodzicielski w Danii

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 258016
Ostatnia wiadomość 10 Cze 2016, 20:01:31
wysłana przez aneczka.k
uczelnie w Danii?

Zaczęty przez Mateusz199Dział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1886
Ostatnia wiadomość 18 Kwi 2024, 10:49:09
wysłana przez Mateusz199
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 28946
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
Nastepny punkt do podniesienia naszej "popularnosci" w Danii...

Zaczęty przez MartynaMDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 35318
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2014, 17:07:43
wysłana przez natalaa
Spadek w Danii po bliskiej osobie

Zaczęty przez pkanwaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 13226
Ostatnia wiadomość 11 Lut 2021, 23:50:13
wysłana przez pkanwa