poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Peja w Kolding polski koncert w Danii  (Przeczytany 25339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Paź 2009, 13:42:35 »
Dokładnie. Jak jest takim super raperem to powinien coś na freestylu wymyśleć i pojechać kolesiowi z klasą. A tak pokazał swój żenujący poziom.

Normalny artysta skwitował by to jakoś lub z ignorował a tak Peja pokazał że jest takim samym burakiem jak ten gość z palcami z widowni.

zaZu

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Paź 2009, 16:11:44 »
Jak nie wiedział co ma zrobic z gosciem pokazujacym mu facka , powienien poprosic goscia o wyjscie , a gdyby nie poskutkowało, poproscic ochrone o wyprowadzenie, a on zachował sie jak ....
brak mi słów,

jaaaa

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Paź 2009, 16:48:26 »
gdzie mozna nabyc bilety ?

poinformowany

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Paź 2009, 11:02:51 »
Bez kitu, banda żałosnych sfrustrowanych dzieci, szczerze mówiąc to dawno w jednym temacie tylu farmazonów nie przeczytałem, gratuluję takiej właśnie "reprezentacji" Polski tutaj nam w Danii potrzeba jak najwięcej takich zawistnych konspiratorów, jeszcze jedno apropo Zielonej Góry, jeżeli ktoś nie ma całej wiedzy na temat całego przebiegu wydarzeń na tamtym koncercie i opiera się na fragmentach w tv czy z youtube niech lepiej zamknie jape, bo wypowaiadacie się  na temat, na który macie zerowe pojęcie


Bilety będą dostępne w 8 duńskich miastach(Kolding, Odense, Kopenhaga, Vejle, Esbjerg, Aarhus, Aalborg i Fredericia) w cenie 100koron w przedsprzedaży i 200koron w dniu koncertu, już bardzo wkrótce ruszy promocja(głośna promocja) tego koncertu

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Paź 2009, 16:56:41 »
"Bez kitu, banda żałosnych sfrustrowanych dzieci, szczerze mówiąc to dawno w jednym temacie tylu farmazonów nie przeczytałem, gratuluję takiej właśnie "reprezentacji" Polski tutaj nam w Danii potrzeba jak najwięcej takich zawistnych konspiratorów, jeszcze jedno apropo Zielonej Góry, jeżeli ktoś nie ma całej wiedzy na temat całego przebiegu wydarzeń na tamtym koncercie i opiera się na fragmentach w tv czy z youtube niech lepiej zamknie jape, bo wypowaiadacie się  na temat, na który macie zerowe pojęcie"

LOL  :o a co Ty w takim razie sobę "reprezentujesz"???

[Posted on: 08 Październik  2009, 11:19:58]

http://www.youtube.com/watch?v=e6je1ZwePT4&feature=related

"cała Polska dziś się śmieje, drugi diss na Peje, rarara"  ;D ;D ;D ;D ::) :D

Robsonik

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Paź 2009, 20:33:10 »
Jak ktos nie lubi Peji to po co wogole isc na ten koncert. Zobaczyliscie kawalek filmiku na youtube z ostatniego koncertu peji i juz go przekreslacie. Trzeba bylo widziec wszystko od poczatku do konca , a nie wyciety kawalek. 

Robsonik

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Paź 2009, 20:42:39 »
Moze gdybys otworzyla oczy to zauwazylabys ze Peja zszedl do niego tylko ochrona go odciagnela. Po co przyszedla na koncert?
« Ostatnia zmiana: 10 Paź 2009, 04:58:04 wysłana przez mawi »

poloniainfo.dk

Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Paź 2009, 20:42:39 »

Europejka

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Paź 2009, 21:32:33 »
Nie znam osobiscie Pei, nie wiem jakim jest czlowiekiem, nie jestem jego fanka, natomiast czytalam jego zyciorys i slyszalam pare kawalkow. Frustruje mnie to co sie wypisuje na tym forum. Wogole to co sie dzieje w polskiej telewizji. Gdyby nie media to ludzie wogole nie wiedzieliby nic. Media patrza kazdemu na rece i wlasnie czekaja jak ktos zrobi niewlasciwy ruch bo szukaja sensacji. Jego blad ze zrobil to publicznie. Natomiast chce napisac o Polakach jestesmy jak choragiewka na wietrze. Linczujemy zlych i glaszczemy po glowce dobrych. Tak jest nie tylko z Peja,ktory popelnil blad, tak jest z Doda, ktora byc moze chce zaistniec, tak jest z Polanskim, ktory nie wiedzial z kim poszedl do lozka, z Michaelem Jacksonem, ktory lubil dzieci a nie ich gwalcil, Kaczynski, ktory jest naszym prezydentem i ktorego pewnie wybralismy a teraz nabijamy sie z niego, tak jest z "ruskimi" (tak mowia polacy!) ktorych nienawidzimy za Katyn, za komunizm i wogole za to ze sa "ruscy", dunczycy ktorzy tylko wypelniaja swoje obowiazki i kaza nam przerejestrowywac samochody - jest mnostwo rzeczy i ludzi ktorych nie lubimy, mnostwo! Polacy badzmy ludzmi w koncu, a zaczna nas kochac w Europie. I nauczmy sie wybaczac i nie oczerniac innych, dlatego ze niewiadomo czy my kiedys nie popelnimy blad lub nasze dzieci, czy nasz narod. Nikt nie wie co czycha za rogiem!

Offline xxxDK

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Paź 2009, 21:03:52 »
Jak nie wiedział co ma zrobic z gosciem pokazujacym mu facka , powienien poprosic goscia o wyjscie , a gdyby nie poskutkowało, poproscic ochrone o wyprowadzenie, a on zachował sie jak ....
brak mi słów,
Zajarales sie filmikiem na youtub'ie i tyle...poczytaj, i poogladaj wiecej, zanim napiszesz cos glupiego.... :-X

goskap

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Paź 2009, 16:27:27 »
nie , prawdziwi piosenkarze sie tak nie zachowuja, i te jego słownictwo k... h.....
jakaś żenada, powinien za to dostać surową karę .,mam nadzieje ze na jego koncercie nie pojawi sie zbyt dużo osób , mam nadzieje ze nikt nie przyjdzie . nie chcemy tu takiej reprezentacji POLSKI !!!!!!
nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna, mniejsa o to, czlowieku nie sluchasz takiej muzyki to ci za nnia nie teskno, kazdy kto slucha rapu bedzie na tej imprezie i nie dlatego ze uwielbiaja Rycha ale dlatego ze bedzie tam dobry hophopowy melanz!! a wiec dupeczki i dupesie widzimy sie niebawem! niech Dania zobaczy w koncu jak sie bawi Polska:)
ps. poniewaz jestem powazna osoba nie zycze sobie wyzwisk pod moim adresem:) ps2 dziwnym trafem najwiecej do powiedzeia maja ci co nie sluchaja rapu:/

zyksyk

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Paź 2009, 17:10:09 »
""cytat...."nie dlatego ze uwielbiaja Rycha ale dlatego ze bedzie tam dobry hophopowy melanz!! a wiec dupeczki i dupesie widzimy sie niebawem! niech Dania zobaczy w koncu jak sie bawi Polska:)"""


... wlasnie  sie tego obawiam ,ze wszyscy zobacza jak sie Polska bawi  na takich imprezach :D

gość 2

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Paź 2009, 17:35:26 »
Mam pytanie czy ktos wie konkrtenie gdzie i o której będzie Peja, oraz gdzie dokładnie mozna zakupic bilety???

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Paź 2009, 19:02:01 »
nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna, mniejsa o to, czlowieku nie sluchasz takiej muzyki to ci za nnia nie teskno, kazdy kto slucha rapu bedzie na tej imprezie i nie dlatego ze uwielbiaja Rycha ale dlatego ze bedzie tam dobry hophopowy melanz!! a wiec dupeczki i dupesie widzimy sie niebawem! niech Dania zobaczy w koncu jak sie bawi Polska:)
ps. poniewaz jestem powazna osoba nie zycze sobie wyzwisk pod moim adresem:) ps2 dziwnym trafem najwiecej do powiedzeia maja ci co nie sluchaja rapu:/

Slucham rap regularnie, dunski, szwecki, angielski, amerykanski i oczywiscie polski. Polski rap, a w szczagolnosci jego wykonawcy (nie kompozycje) jest daleko, daleko w tyle za niemalze wszystkimi innymi. Nawet dunscy amatorzy z konkurencji Talent 2009
przescigaja polskich zawodowcow.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Paź 2009, 19:32:43 »
Ale sie naraziles, roga ;) Przez tydzien bede musiala przez Ciebie wycinac obrazliwe posty z tego watku. Zanim do tego dojdzie, wrzucam apel:  Panie i Panowie, prosze o konstruktywna krytyke, bez wyzwisk i obrazania sie nawzajem. To tak na wszelki wypadek.

Baumi

  • Gość
Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Paź 2009, 20:17:20 »
Przez tydzien bede musiala przez Ciebie wycinac obrazliwe posty z tego watku.

No co Ty, Juta... wątpisz w polską kulturę i wstrzemięźliwość do awantur? :D :D :D

poloniainfo.dk

Odp: Peja w Kolding polski koncert w Danii
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Paź 2009, 20:17:20 »

 

Urlop rodzicielski w Danii

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 259996
Ostatnia wiadomość 10 Cze 2016, 20:01:31
wysłana przez aneczka.k
uczelnie w Danii?

Zaczęty przez Mateusz199Dział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2276
Ostatnia wiadomość 18 Kwi 2024, 10:49:09
wysłana przez Mateusz199
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 29510
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
Nastepny punkt do podniesienia naszej "popularnosci" w Danii...

Zaczęty przez MartynaMDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 35728
Ostatnia wiadomość 16 Cze 2014, 17:07:43
wysłana przez natalaa
Spadek w Danii po bliskiej osobie

Zaczęty przez pkanwaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 13416
Ostatnia wiadomość 11 Lut 2021, 23:50:13
wysłana przez pkanwa