poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: I znowu nagonki!  (Przeczytany 59210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jest.info

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Paź 2009, 08:57:29 »
Wczoraj na DR2 był szwedzki dokumentalny program o łódzkich karetkach śmierci, o zacofanym kraju gdzie tylko frajerzy nie kombinują. :(
Program był zrobiony przy współpracy wielu europejskich stacji telewizyjnych.

Tymczasowa

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Paź 2009, 09:14:53 »
 
Wczoraj na DR2 był szwedzki dokumentalny program o łódzkich karetkach śmierci, o zacofanym kraju gdzie tylko frajerzy nie kombinują. :(
Program był zrobiony przy współpracy wielu europejskich stacji telewizyjnych.

Jesteśmy zalosni  :-\

Czekać tylko jak duńska telewizja zrobi program o zacofanych Polakach, którzy chcą swoje prawa wprowadzić. Miedzy innymi na temat polskich blach.
Ludzie, opanujcie się, nie robcie wiochy!! Jeszcze Dania pozaluje, ze otworzyła granice Polakom  ;D

manolo

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Paź 2009, 10:08:07 »
Hej!!
Ludzie co wy na to żeby nazwe PoloniaInfo.dk zmienic na PolskieblachyInfo.dk
przeciez tak naprawde to główny temat na forum jak tylk. sie pojawi to odrazu pojawia sie 10stron commentsów.
Wiec po co zawracac sobie glowe innymi tematami skoro to nas najb. interesuje hehe.
Kogo i gdzie złapali ile zaplacił albo jak sie wymigac oto ulubione tematy na forum... ;D

P.S.

Widać lata komuny w PL. zrobiły swoje i posiadanie takiego czy innego auta stało sie wyznacznikiem statusu społ.
Nie tak jak na zachodzie gdzie auto jest jedynie kawałkiem blachy i służy do przejechania z p. A do p. B.

brawo

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Paź 2009, 10:32:32 »
brawo ! jestem za,
ale mam tez inna propozycje, bardzie prosbe ... do moderatorów, jesli ktos znowu zacznie taki głupi temat jak ten , proponuje od razu kasowa wątek ...

edek

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Paź 2009, 17:53:09 »
Ostatnio rozmawialiśmy na ten temat ze znajomymi i doszliśmy tylko do jednego wniosku. Ta sytuacja z "obcymi" samochodami w danii przypomina jedno "zdarzenie" z historii. Miało miejsce pomiedzy 1939 a 1945. Tez były łapanki, przymusowe przesiedlenia i łamanie praw człowieka. Jeden mały wyjątek, dotyczyło ludzi a nie samochodów....


tymczasowa

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Paź 2009, 18:16:42 »
Ostatnio rozmawialiśmy na ten temat ze znajomymi i doszliśmy tylko do jednego wniosku. Ta sytuacja z "obcymi" samochodami w danii przypomina jedno "zdarzenie" z historii. Miało miejsce pomiedzy 1939 a 1945. Tez były łapanki, przymusowe przesiedlenia i łamanie praw człowieka. Jeden mały wyjątek, dotyczyło ludzi a nie samochodów....



 hahahaah był kiedyś Edek z fabryki kredek :));D ;D  z tym lamaniem praw człowieka to trochę się   :D  Dużo czytaliście rozmawiając ?? ;)

tymczasowa

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Paź 2009, 18:20:10 »
  z tym lamaniem praw człowieka to trochę się 
...troche się rozpędziłeś :)

poloniainfo.dk

Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Paź 2009, 18:20:10 »

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Paź 2009, 18:45:41 »
Ostatnio rozmawialiśmy na ten temat ze znajomymi i doszliśmy tylko do jednego wniosku. Ta sytuacja z "obcymi" samochodami w danii przypomina jedno "zdarzenie" z historii. Miało miejsce pomiedzy 1939 a 1945. Tez były łapanki, przymusowe przesiedlenia i łamanie praw człowieka.. Jeden mały wyjątek, dotyczyło ludzi a nie samochodów....


Takiego debilnego belkotu juz dawno nie slyszalem. Czy wy uwazacie, ze podatki zwiazane z posiadaniem samochodu, ktore pokoleniami zostaly zaakceptowane przez miliony dunczykow i ktore mn.in. zapewniaja wysoki socjalny standart i porzadek w Danii, zostana zmienione przez paru zaczadzonych "rewolucjonistow" z Polski? Proponuje zeby sie ktos w ramach protestu podpalil  pod parlamentem, oczywiscie na ochotnika (ewt. wyznaczyc glosowaniem takiego) :)

sławek

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Paź 2009, 18:52:38 »
większość z nas nie jest duńczykami i nigdy nie będzie, a wysoki standard i socjał zapewniają nam podatki odprowadzane od pensji.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Paź 2009, 19:09:24 »
większość z nas nie jest duńczykami i nigdy nie będzie, a wysoki standard i socjał zapewniają nam podatki odprowadzane od pensji.
Dunczykow jest zdecydowana wiekszosc i tez oni decyduja; glosujac i wybierajac parlament->rzad, ktory podejmuje decyzje i ustawy dotyczace wszystkich mieszkancow Danii. Co ciekawe, wysoki standart juz tutaj byl zanim przyjechaliscie. W mediach  pisze sie obecnie, ze Dania traci miliardy poprzez roznorakie, watpliwe i nie do skontrolowania ulgi skatowe m.in. dla rodakow.

Offline M6

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAZDA 6 2.0 16V
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Paź 2009, 19:36:28 »
BRAWO SKAT. Popieram. Akceptujmy wszystko co w Danii a jak nie to w.....  ! ! !


Prosze o nieuzywanie wulgaryzmow !!!
marta_malgorzata
« Ostatnia zmiana: 15 Paź 2009, 11:26:53 wysłana przez marta_malgorzata »

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Paź 2009, 19:37:43 »
A ja mam propozycje zeby wszyscy ci najwieksi przeciwnicy przerejestrowania auta poszli do skata i powiedzieli ze zrzekaja sie wszystkich ulg i odpisow wzamian za jezdzenie na polskich tablicach,ciekaw jestem ilu z was sie by zglosilo.

eor

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Paź 2009, 19:49:44 »
A ja mam propozycje zeby wszyscy ci najwieksi przeciwnicy przerejestrowania auta poszli do skata i powiedzieli ze zrzekaja sie wszystkich ulg i odpisow wzamian za jezdzenie na polskich tablicach,ciekaw jestem ilu z was sie by zglosilo.


Ja mam polskie i dunskie blachy i szybko zmieniam w krzakach jak widze skat,a jak nie widze ich a onie mnie do zapalam turbo dopalacz z ziemniakow i mnie nie ma,tylko zapach frytek

sławek

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Paź 2009, 19:52:48 »
BRAWO SKAT. Popieram. Akceptujmy wszystko co w Danii a jak nie to w.........! ! !
Ładnie się przedstawiłeś "....l"   :D :D :D :D :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 15 Paź 2009, 11:27:45 wysłana przez marta_malgorzata »

aaa

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Paź 2009, 20:00:44 »
BRAWO SKAT. Popieram. Akceptujmy wszystko co w Danii a jak nie to w...... ! ! !
A moderator śpi czy co?? nie życzę sobie obrażania na publicznym forum!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 15 Paź 2009, 11:28:23 wysłana przez marta_malgorzata »

poloniainfo.dk

Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Paź 2009, 20:00:44 »

 

I znowu Dania przoduje - najszczesliwszy kraj swiata

Zaczęty przez ReFormerDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 18992
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2010, 08:26:44
wysłana przez Bulinka
AXEL znowu...

Zaczęty przez Aneczka86Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 62558
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2013, 23:36:13
wysłana przez myszka0807
SAS znowu ląduje awaryjne

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7242
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 19:01:54
wysłana przez K3
Znowu prosba:)

Zaczęty przez Maja1216Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4055
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2011, 23:09:33
wysłana przez Maja1216
Polska znowu w loterii wizowej do USA

Zaczęty przez anhaDział Hydepark

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12910
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2011, 22:15:04
wysłana przez frederiksberg :)