poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: ZLODZIEJE  (Przeczytany 29106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bater

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Sty 2010, 17:30:24 »
nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Sty 2010, 18:07:38 »
Wlos sie jerzy z przerazenia czytajac to wszystko .
Jak dobrze ze wyjechalem z tego gniazda przestepstwa .

Fachurra ( bogu niech beda dzieki )
czasem brzmisz  jak  niejaki  ksiezulek  z polonia.dk  .. czyzby jakas  dywersja  ?? 

[Posted on: 16 Styczeń  2010, 17:51:29]

quote author=bater link=topic=26358.msg74940#msg74940 date=1263659424]
nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha

[/quot
A  czy  ty  slyszales  kiedykolwiek o  czyms  takim jak  ryzyko  wlasne  w  polisie  ubezpieczeniowej  ??? Jezeli  dla Ciebie  nie  jest problemem to  ze ktos  komus  dom podpala  to  .. moze  powinnismy wrocic do  tego  co  bylo w 17  wieku ..Podczas  Potopow Sienkiewicza  itd.
Jezeli  bym  dorwal kogos  kto  spala moj  dom po  wlamaniu zeby  zatrzec  DNA .. to  chyba  bym  go  wbil na  pal .. a  potem myslal  o  kodeksie  karnym i   Unii Europejskiej ... Zreszta  Unia  sie  wali  .. wystarczy  popatrzec na  Grecje ..
« Ostatnia zmiana: 17 Sty 2010, 22:30:58 wysłana przez Juta »

jest.info

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Sty 2010, 23:45:36 »
nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha
Kiedyś na wakacjach w Polsce wyłamali mi zamek w drzwiach samochodu i ukradli radio. Tymczasową reperację w Polsce i naprawę  w Danii sam zapłaciłem ze względu na własne ryzyko i by uniknąć wzrost ubezpieczenia. Reperacja kilkakrotnie przekroczyła wartość radia ale ty uważasz że to jest wszystko w porządku i dobrze że nie złapali złodziei.

Czy chciałbyś żyć w społeczeństwie gdzie wszyscy byliby tacy jak ty? ???

vanroy

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Sty 2010, 00:49:37 »
nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha

Dzis nie zlapali ,zlapia nastepnym razem,na krzywdzie ludzkiej jeszcze nikt sie nie dorobil.

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Sty 2010, 01:02:54 »
Kiedyś na wakacjach w Polsce wyłamali mi zamek w drzwiach samochodu i ukradli radio. Tymczasową reperację w Polsce i naprawę  w Danii sam zapłaciłem ze względu na własne ryzyko i by uniknąć wzrost ubezpieczenia. Reperacja kilkakrotnie przekroczyła wartość radia ale ty uważasz że to jest wszystko w porządku i dobrze że nie złapali złodziei.

Czy chciałbyś żyć w społeczeństwie gdzie wszyscy byliby tacy jak ty? ???

Napisalem ze  nie  dosc  ze ktos  komus  dom spala  po wlamaniu  to jeszcze  poszkodowany musi  placis  za  tzw. ryzyko  wlasne :poczytaj co napisalem  .... moze  kilka  razy i ze  zrozumieniem  .. Please .Czy  chcialbym  zyc  w  spoleczenstwie  gdzie  wszyscy  byliby tacy jak  ja ? raczej nie .. Jezeli nie rozumiesz  ze  problem polega  na tym ze  lokale  sa  palone po  wlamaniach  to zapisz sie lepiej do  pogromowcow  z  NSDAP.
Pozdro

jest.info

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Sty 2010, 01:08:40 »
.. :poczytaj co napisalem  .... moze  kilka  razy i ze  zrozumieniem  .. Please ..
Hmm, ja komentowałam wypowiedż Bater. ???

Offline bater

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sty 2010, 08:06:58 »
czasem brzmisz  jak  niejaki  ksiezulek  z polonia.dk  .. czyzby jakas  dywersja  ?? 

[Posted on: 16 Styczeń  2010, 17:51:29]

quote author=bater link=topic=26358.msg74940#msg74940 date=1263659424]
nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha

[/quot
A  czy  ty  slyszales  kiedykolwiek  matole  jeden glupi o  czyms  takim jak  ryzyko  wlasne  w  polisie  ubezpieczeniowej  ??? Jezeli  dla Ciebie  nie  jest problemem to  ze ktos  komus  dom podpala  to  .. moze  powinnismy wrocic do  tego  co  bylo w 17  wieku ..Podczas  Potopow Sienkiewicza  itd.
Jezeli  bym  dorwal kogos  kto  spala moj  dom po  wlamaniu zeby  zatrzec  DNA .. to  chyba  bym  go  wbil na  pal .. a  potem myslal  o  kodeksie  karnym i pieprzonej  Unii Europejskiej ... Zreszta  Unia  sie  wali  .. wystarczy  popatrzec na  Grecje ..

ja ci nie ubliżam bo to forum publiczne wiec nie zycze tego sobie jeśli chcesz się spotkać osobiście mogę wytłumaczyć ci ręcznie i z przyjemnością pokaże ci co jesteś wart :) twardzielu z przed monitora

[Posted on: 17 Styczeń  2010, 07:58:12]

Kiedyś na wakacjach w Polsce wyłamali mi zamek w drzwiach samochodu i ukradli radio. Tymczasową reperację w Polsce i naprawę  w Danii sam zapłaciłem ze względu na własne ryzyko i by uniknąć wzrost ubezpieczenia. Reperacja kilkakrotnie przekroczyła wartość radia ale ty uważasz że to jest wszystko w porządku i dobrze że nie złapali złodziei.

Czy chciałbyś żyć w społeczeństwie gdzie wszyscy byliby tacy jak ty? ???

mi ukradli w Warszawie samochód wartość na tamte czasy w 2000r jakieś 70 tysięcy złotych a że nie zdążyłem wykupić AC tez nic nie miałem a Ty choć nowe zamki masz nie ma co narzekać panowie ważne że żyjemy reszta to rzecz nabyta dziś jest jutro nie ma i no odwrót. A czy mnie uważasz za kogoś złego nie znając mojej osoby nie należy sadzić po samym forum kto jaki jest. Napisałem konkretnie do tego przypadku który ktoś opisał i wydaje mi się że obie strony w tym przypadku nie ucierpiały zwłaszcza jak ktoś miał dobrze ubezpieczone auto.

poloniainfo.dk

Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sty 2010, 08:06:58 »

dir333

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Sty 2010, 08:32:51 »
a ja niemcowi w mordę dałem ooooo!!!!!!!!

Offline mojamaja

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: +0/-0
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Sty 2010, 13:02:54 »
jak jeden dunol okradł samochód mojej koleżanki, to go dorwali bez butów, tak zwiewał, że pogubił biedaczyna  ;D ot i oni nie są święci ... AŻ SIĘ WIERZYĆ NIE CHCE, KTO BY POMYŚLAŁ PRZECIEŻ, ŻE DUŃCZYK MÓGŁBY KOGOŚ OKRAŚĆ,  SZOK  :o  ( :P )
mój samochód okradli i to bez skrupułów .

[Posted on: 17 Styczeń  2010, 12:59:28]

kilka tygodni pózniej inni duńczycy włamali się do auta mojej znajomej, więc prosze was, nie mówcie że oni tacy święci

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Sty 2010, 13:33:43 »
Bater, nie da sie myslec dobrze o kims, kto pochwala zlodziejstwo.
Chyba, ze samemu ma sie moralnosc zlodzieja.

A swoja droga dziwi mnie ta dyskusja nad narodowoscia zlodzieja.
Kradziez jest kradzieza, bez wzgledu na to, kto jej dokonuje.
Aczkolwiek mnie dodatkowo irytuje przyjezdzanie tutaj na "goscinne wystepy". Grupy zlodziejaszkow marketowych nawet tu nie mieszkaja. Wpadaja sobie do Danii na jeden dzien, nachapia ile sie da i jak sie ich nie zlapie to wracaja do Polski, by wrocic tu za klika dni.
Smrod i wstyd zostaje nam.

To cos jak za przeproszeniem wejsc komus do pokoju, puscic obrzydliwego baka i wyjsc zamykajac szczelnie drzwi.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Baumi

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Sty 2010, 15:57:59 »
Bumi to ladny nick.

A ja już tam Baumi widziałem i zastanawiam się o co chodzi :D

a

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Sty 2010, 21:22:57 »
PS. Po raz kolejny wlasciciele forum staneli na wysokosci zadania. ::)

A ja mam pytanie do administratora tego forum: w jakim trybie kasowane sa konta na tym forum? Dwa tygodnie temu chcialam skasowac swoje konto i kiedy to zrobilam, pojawil sie komunikat, ze ta operacja musi byc zatwierdzona przez administratora/moderatora forum. Minelo ponad 14 dni i nic.
Czy powinnam zlozyc podanie ze zdjeciem? A moze wykupic znaczek skarbowy?
Dzis sprawdzajac po raz kolejny czy moze juz konto skasowane, poczytalam niektore watki i utwierdzilam sie w swojej decyzji.
Nie mam ochoty byc uzytkownikiem forum, na ktorym tolerowane sa takie wypowiedzi jak wypowiedzi niejakiego bumi i paru innych nowych uzytkownikow.

Prosze o niezwloczne skasowanie mojego konta!

ps. pozdrowienia dla Klingona i Mirry (Jomir to Ty?)


Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Sty 2010, 21:35:47 »
wyslij wiadomosc do Willy.

jest.info

  • Gość
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Sty 2010, 22:20:19 »
Prosze o niezwloczne skasowanie mojego konta!

ps. pozdrowienia dla Klingona i Mirry (Jomir to Ty?)
Dołączam się. ;D
I również pozdrawiam. :)

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Sty 2010, 18:10:12 »
"ja ci nie ubliżam bo to forum publiczne wiec nie zycze tego sobie jeśli chcesz się spotkać osobiście mogę wytłumaczyć ci ręcznie i z przyjemnością pokaże ci co jesteś wart  twardzielu z przed monitora"

"nie ma co przeżywać oni są ubezpieczeni od wszystkiego więc im zwrócą co zginęło a ten co zarąbał niech się cieszy co ma i że go nie dorwali byli nie okradali naszych ha ha "

Bater
Napisalem  ze  problemem zaczyna  byc  to ze  mieszkania  sa  palone  po  wlawaniach .. czasem  zdarza sie ze  kilka  mieszkan lezacych  obok  tez  sie  spala  albo  staja  sie  w  jakims stopniu  nienadajace sie  do zamieszkania  . Na  szczescie  ten " fenomen" mial tylko miejsce podczas  swiat .. ...Odnosnie " naszych " .. mam  kilku  znajomych ktorym  okradziono mieszkania  i  spalono  samochody .. sami  jak  to nazywasz " nasi " .Podejrzewam  ze  jezeli  Ty  dalej  twierdzisz ze to jest  ok  .. oni byc moze  bardzo  chetnie  Cie  spotkaja w  celu  wymiany pogladow  .. ba  .. nawet  sprowadza  rodzine  zeby  " lepiej " poglady wymienic ....zwlaszcza recznie  ..
Bater  .. jezeli  ja  kiedykolwiek  bede  chcial wejsc  w  kolizje  z  paragrafami  w kodeksie  karnym  .. to  wybacz .. wybiore  sobie  czas  i miejsce bardziej odpowiednie .... na  razie  nie  widze  powodu  wiec  .. recznie  to chlop  sobie  co innego  moze zrobic  i tez  zawolony bedzie co  nie  ??   Tak  wogole to  wolalbym na  szable  albo  pistolety .. romantyczna bestia  jestem  ;D
A to  ze  ukradli  ci  auto w  Wawie w  2000  .. przed  wojna spiewali  ze  " nie  masz  cwaniaka  nad  warszawiaka  " to miasto  to  dzungla i  tyle .. moze sie troche  teraz  polepszylo .. tak niewiele ....  ;D





[Posted on: 18 Styczeń  2010, 18:03:43]

Chyba sie juz  tylu osobom  tu narazilem  ze  nic  nie  pozostaje tylko  uciekac  za  Ural  .. Tam podobno  cieplej ostatnio jest z  powodu zmian klimatu   ;D
« Ostatnia zmiana: 18 Sty 2010, 18:56:27 wysłana przez bumi71 »

poloniainfo.dk

Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Sty 2010, 18:10:12 »

 

zlodzieje

Zaczęty przez annaodenseDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3747
Ostatnia wiadomość 30 Wrz 2006, 08:28:31
wysłana przez Grzegorz_Odense