poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: ZLODZIEJE  (Przeczytany 29097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vanroy

  • Gość
ZLODZIEJE
« dnia: 16 Sty 2010, 00:59:54 »
W czwartek w miescie x na ul Nørregade zostal okradziony samochod marki volvo na dk blachach ,skradzione zostalo radio ,glosniki ,nawigacja gps,kradna wszedzie ale w tej kamiennicy ,gdzie mialo zajscie mieszka 14 polakow (bez dalszego komentarza).

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sty 2010, 11:22:23 »
a i tak się może okazać, że Duńczyk ukradł jak to było w sytuacji całkiem podobnej, którą kiedyś opisywałem.

Offline mojamaja

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: +0/-0
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sty 2010, 11:25:58 »
i pewnie tak było

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sty 2010, 12:30:20 »
Nie wiem jak jest w przypadku samochodow, natomiast sklepy ostatnio zalewa plaga Polakow na goscinnych wystepach...
Zaprzyjaznieni policjanci twierdza, ze dzieje sie to w tej chwili masowo. I nie sa to pojedyncze typki, ktore kradna jeden krem czy pachnidlo na wlasny uzytek, a zorganizowane grupy, ktore laduja w sklepach pelne plecaki.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline souli

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sty 2010, 12:39:47 »
jak świat długi i szeroki ludzie kradli ,kradną i kraść beda.Tylko nie rozumiem dlaczego znowu polacy o polakach pisza?Sami sobie tylki obsmarowujemy.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sty 2010, 13:13:47 »
Kazdy narod ze wschodu Europy ma swoich kryminalnych specjalistow: Rumuni i Wegrzy sa do przodu, bo zajmuja sie kartami kredytowymi, automatami itp. Polacy mieli w Danii bardzo bogate histroryczne tradycje "sklepowe" i papabusesowe, obecnie przerzucili sie tez na motoryzacje, Litwini rabuja starszych w malych miasteczkach, ludzie z bylej Jugoslawii przyzwyczajeni do walki o przezycie, wykorzystuja swoje umiejetnosci w lepszych sklepach jubilerskich, romantyczni Bulgarzy opiekuja sie "zagubionymi" kobietami.
Czeczeni to specjalisci od inkasso i karania krnabnych osobnikow.

Offline kropka1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sty 2010, 14:09:23 »
jak jeden dunol okradł samochód mojej koleżanki, to go dorwali bez butów, tak zwiewał, że pogubił biedaczyna  ;D ot i oni nie są święci ... AŻ SIĘ WIERZYĆ NIE CHCE, KTO BY POMYŚLAŁ PRZECIEŻ, ŻE DUŃCZYK MÓGŁBY KOGOŚ OKRAŚĆ,  SZOK  :o  ( :P )

poloniainfo.dk

Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sty 2010, 14:09:23 »

Offline Fachurra

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sty 2010, 15:06:52 »
Nie wiem jak jest w przypadku samochodow, natomiast sklepy ostatnio zalewa plaga Polakow na goscinnych wystepach...
Zaprzyjaznieni policjanci twierdza, ze dzieje sie to w tej chwili masowo. I nie sa to pojedyncze typki, ktore kradna jeden krem czy pachnidlo na wlasny uzytek, a zorganizowane grupy, ktore laduja w sklepach pelne plecaki.


No prosze . Pisalem o tym juz w 31 odcinku mojego pamietnika - 29.grudnia ub. roku ( cytat "Bolo z kumplami zalatwili napoje . Przeszli sie po marketach i przyniesli niesamowite ilosci przeroznych win i wodek . Ani bym nie pomyslal ze tyle mozna za pazucha wyniesc . Sprytni i pracowici ci chlopcy ." koniec cytatu ) , ale wtedy nikt mi nie wierzyl . A teraz widzicie sami .
Z moich informacji wynika , ze Bolo i jego paka mieszkaja w dalszym ciagu w Danii .
To tylko tak dla wyjasnienia  ::).

Fachurra

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Sty 2010, 15:13:39 »
Podejrzewam  Fachurra  ze  Bolo  dal  ogloszenie  typu  "  Uczciwa  hurtownia  poszukuje  bardzo  uczciwych akwizytorow  .Wlasny towar ( uczciwy ) mile  widziany . ;D
Pewnie  zjechalo  sie  kilka autokarow  z  uczciwymi  akwizytorami  ;D

Offline Fachurra

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Sty 2010, 15:19:04 »
Podejrzewam  Fachurra  ze  Bolo  dal  ogloszenie  typu  "  Uczciwa  hurtownia  poszukuje  bardzo  uczciwych akwizytorow  .Wlasny towar ( uczciwy ) mile  widziany . ;D
Pewnie  zjechalo  sie  kilka autokarow  z  uczciwymi  akwizytorami  ;D


Byc moze , tylko niech nikt nie sadzi ze jest to moj nowy pomysl biznesowy ( Fachurra Market Tours Ltd czy cos w tym rodzaju).
Ja nie mam z tym nic wspolnego .

Fachurra ::) ( bardzo uczciwy )

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Sty 2010, 15:58:56 »
Owego czasu w tv pokazywali jak złapali grupę złodziejaszków z Polski. Oczywiście w pracy komentarze ze strony duńskiej się posypały. Mój przełożony skomentował to tak: : .... nie przejmuj się, my też mamy rodzimych złodziei, tylko o tym się nie mówi w tv bo to normalka ...". Tak więc w każdym społeczeństwie są ludzie i klamki.

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sty 2010, 16:17:44 »
Chwilowo  Hells  Angels  i ugrupowania  muzulmanskie  przestaly  do  siebie  strzelac  nawzajem  . Zobaczymy  jak  dlugo .
Media  zawsze potrzebuja uzywki . Nie  ma  krwi  na ulicach to  trzeba  znalezc cos  innego .Jedyne  co jest bardzo niepokojace to  ze  byly  wypadki  wlaman  podczas  swiat  kiedy po  wlamaniu spalono  dom albo mieszkanie  . Czegos  takiego  tutaj  przedtem nie  bylo .
ok ... ukradna  tv.. pc  cos  tam jeszcze .. ale  zeby  spalic  komus dom potem .. Nic  dziwnego ze  coraz  wiecej osob popiera  pomysl
ponownego  wprowadzenia  kontroli  granicznej .Jak  tak dalej  pojdzie  to Dansk  Folkeparti  bedzie za  kilka  lat  w  stanie  stworzyc  swoj  wlasny  rzad . Tylko  ze  wtedy  to ja spadam  do  Malmø  .Podobno  szwedki  sa  calkiem mile  ;D

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Sty 2010, 16:22:07 »
Ciekawe czy zlapali jakichs dunskich zlodzieji w Polsce na kradziezy w supermarketach, wlamujacych sie do samochodow po airbag,radio,gps czy z cudzymi rowerami? Dunscy przestepcy wola chyba robic skoki na depoty z milionami, wydaje mi sie :) Duzo jednak dunskich narkomanow robi wlamania gdzie popadnie.

Offline Fachurra

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Sty 2010, 16:51:45 »
Wlos sie jezy z przerazenia czytajac to wszystko .
Jak dobrze ze wyjechalem z tego gniazda przestepstwa .

Fachurra ( bogu niech beda dzieki )
« Ostatnia zmiana: 18 Sty 2010, 12:20:57 wysłana przez Fachurra »

Offline marta_malgorzata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 373
  • Reputacja: +9/-4
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Sty 2010, 17:00:56 »
Przed swietam w mojej szkole jezykowej bylo wlamanie do sal komputerowych jakos z niedzieli na poniedzialek w nocy.
Nauczycielka oczywiscie z samego ranka poinformowala nas o wlamaniu i brawurowej akcji policji i pierwasze pytanie jakie padlo, to z kad pochodzil wlamywacz ;D

Odetchnelismy z ulga, gdy okazal sie dunczykiem :o ;D ;D ;D

poloniainfo.dk

Odp: ZLODZIEJE
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Sty 2010, 17:00:56 »

 

zlodzieje

Zaczęty przez annaodenseDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3745
Ostatnia wiadomość 30 Wrz 2006, 08:28:31
wysłana przez Grzegorz_Odense