poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie  (Przeczytany 18030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiolaa

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Wrz 2010, 19:26:47 »
Faktycznie doczekalismy sie jednego pozytywnego posta. Gratulacje! : )
Spojrzmy wiec zatem na proporcje osob zadowolonych i tych nie zadowoloncyh.. ; )
Nie wydaje mi sie, zebysmy mogli porownywac prace w pl do tej co jest w dk-bo zyjemy wszyscy w Danii i podlegamy tym samym warunkom, wiec tego sie trzymajmy. Jesli niektorzy postrzegaja sam shit panujacy w dk (same 'turasy', prace na zmywakach,itp..) to wcale sie nie dziwmy ze ta praca jest dla nich zbawieniem. Wiec ciesze sie szczesciem szczesliwcow posiadajacych ta prace : )
Ciezko jest podsumowac w jednej regule podejscie do pracy, bo kazdy z osobna ma je inne. Niektorzy wymagaja wiecej szacunku do samych siebie od szefostwa, niektorzy pozwalaja sobie na wiecej. Fakt jest taki ze jak jedna strona nie da tego drugiej to szacunku nie ma w ogole. Szef jest osoba na ktora ludzie patrza i przewaznie biora przyklad. Skoro byl watek ze nie ma szacunku w teem'ie Guldsmedenowskim, to skad on sie wywodzi? : )
Jezeli komus ten standard pracy nie przeszkadza, w ktorym nigdy nie wiesz czy dzien wolny bedzie tym dniem wolnym, weekendy ktore dla 90% ludzi kojarza sie z relaxem a innym nie przeszkadza wtedy praca do popoludnia, minimalnosc zycia prywatnego, ciagly stres, zerkanie na czas, itp.. to faktycznie nie macie co narzekac.. ; )
Niektorzy jednak wymagaja troche wiecej od siebie i zycia... ; )
No ale.. od czegos trzeba zaczac : ) Nawet i byle czego: ) ..by wspinac sie wyzej.
Pamietajcie ze Dania oferuje o wiele wiecej. Wystarczy chciec.
Pozdrowienia dla szczesliwych i nieszczesliwych ; )

Offline amabel

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Wrz 2010, 23:56:06 »
Witam

Pracowałam  tez na tym hotelu i czytajac opinie widze że nic się dalej tam  nie zmienił i  nie jest kolorowo heheh
Otóż zgadzam się z tymi opiniami pracując na tym hotelu mozna zwariowac A.... czepia się wszystkich potrafi tak uprzykrzyc zycie ,że nikt by sie nawet nie spodziewał .Starałam sie naprawde  bardzo dobrze PRACOWAC, pracowałam 5-6godz dziennie a miałam zapłacone za 3lub4godz poniewaz były wymagane 3pokoje na godz a wiadoma sprawa ze to jest niemożliwe skoro każdy ma w umowie płacone za godz to dlaczego trzeba było pracowac na akord a jeszcze do tego w  dni wolne dzwoniła rano i wzywała do pracy poczym nigdy mi za to nie zapłacono nie mówiac o dniach poprawkowych czyli poniedziałkach nie płacono więcej za soboty i niedziele .Na lanczu A.... poniżała  wszystkich obrazała i się wydzierała, ze sie odechciewało jesc a niektórym łzy płyneły popoliczku z tego powodu ze sie za mało zrobiło pokoji ,niemówiąc o tym ze była zdolna do tego ze podczas sprawdzania  mojego pokoju potrafiła mi podłożyc np:miske ,papierki pod pościel ,pobrudzic lustro itp:po to tylko zeby miec czego się czepiac i wydzierac: CZY TO JEST NORMALNE  .Praca nie nalezała do lekkich ale A.... mówiła że jestesmy złodziejami bo chcemy tylko pieniadze,ale widomo że nikt nie bedzie za darmo pracowac.Kręgosłup strasznie bolała od dzwigania.Środek do czyszczenia toalet był tak mocny ze wypalał dziury w ubraniach a po całodziennym wdychaniu tego powodował wymioty ale A.... nic sobie z tego nie robiła. Ja naprawde terazz wiem ze zyje pracuje dalej w dani i mam normalna kabusewniczke które nie ingeruje w moje zycie prywatne i nie znęca się na mnie psychicznie.  Zapomniałam wspomnac że duńczycy pracujacy tam nienawidza jej  :)a ona mysli ze jest inaczej  ;DMyśle że wkąncu ktos sie zajmie tym co sie dzieje na tym hotelu tak jak kiedys 3F:)
                                     
P.S  Alejandroo-czytajac twoja opinie dobrze sie usmiałam   ciekawa jestem czy ty sie wyrabiasz z 3pokojami na godz bo z tego co pamiętam jak pracowałes kiedys to nawet nie umiesz ręczników dobrze rozłożysz tylko dobrze DONOSIC,KABLOWAC podsłuchiwac  i  lizac du.... A... ale pamietaj o tym ,że  po jakims czasie zwolni cie A... bo bedziesz już za mało  ::)INTELIGENTNY  ::)W DONOSZENIU NA PRACOWNIKÓW   Skoro  wróciłes na stare śmieci to raczej ty niemogłes dostac pracy w biedronce cw.......
                                                                                            Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie nie bądzcie niewolnikami  na tym hotelu żyjcie normalnie

Offline laleczka

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Wrz 2010, 20:06:59 »
hej:)
Ja również kiedyś pracowałam na tym hotelu musiałam za to płacić characz co miesiąc, ze mam prace. Jednak szybko zrezygnowałam ponieważ praca przypominała obóz koncentracyjny prowadzony przez H..... szczerze odradzam.pozdrawiam

Offline ipla7

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Wrz 2010, 18:06:40 »
hahahaha ale sie uśmiałem czytając wasze wypowiedzi!!!!ludzie to są jakies brednie!!!!Dania jest wolnym krajem i każdy pracuje tam gdzie chce i gdzie mu odpowiada!!!gdyby było tak zle w tym hotelu to nikt by tam nie pracował a z tego co się oriętuje to jest tam zatrudnionych wiele osób!!!także zanim ktoś przeczyta i uwierzy w te wszystkie bzdury niech sie dobrze zastanowi i logicznie pomyśli po co ktoś miałby tam pracować gdyby to była prawda-co ???

Offline amabel

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Wrz 2010, 20:31:10 »
Widze że prawda kogoś w oczy kole ;D

Offline samiha

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: +0/-0
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Wrz 2010, 21:04:31 »
hahahaha ale sie uśmiałem czytając wasze wypowiedzi!!!!ludzie to są jakies brednie!!!!Dania jest wolnym krajem i każdy pracuje tam gdzie chce i gdzie mu odpowiada!!!gdyby było tak zle w tym hotelu to nikt by tam nie pracował a z tego co się oriętuje to jest tam zatrudnionych wiele osób!!!także zanim ktoś przeczyta i uwierzy w te wszystkie bzdury niech sie dobrze zastanowi i logicznie pomyśli po co ktoś miałby tam pracować gdyby to była prawda-co ???
::)
Brednie ? Myslisz ze nie mam nic innego do roboty tylko siedziec i oczerniac na forum hotel w ktorym kiedys mialam "zaszczyt" pracowac? Myslisz ze wszystkie jestemy poprostu uprzedzone do Pani A  z krainy czarow ? Nie pracowales tam to sie nie odzywaj, a jak nie wierzysz to wejdz na strone 3f hotel, przegladnij archiwum zwlaszcza z okresu 2007 roku, kiedy to bylo goroco w mediach o wyczynaniach szefowstwa nie tylko wzgledem sprzatajacych tam dziewczyn ale takze polskich robotnikow wspolpraujacych z polskim posrednikiem ktory kontrolowal przebudowe hotelu w tamtym okresie (piekna, duza rozkladowka o paskudnych warunkach pracy i zakwaterowania polakow w budynku na islands brygge). Przegaldnij archiwum DR,extra bladet, politiken to moze przestaniesz wypisywac bzdury i mieszac w glowach dziewczynom ktore moga sobie tylko zszarpac nerwy zaczynajac prace tam. Jak widac z powyzszych wypowiedzi duzo ze tam nie zmienilo oprocz faktu ze po przegranej sprawie w sadzie Panstwo Wlasciciele W. musieli sprzedac hotel Bertrams zeby wyplacic odszkodowania...

No ale coz...zawsze sie znajdzie ktos komu jak napisala wiolaa komu nie bedzie przeszkadzalo oszukiwanie, ciezkie warunki pracy i skrzeczaca nad glowami Pani Supervisor...

Offline wiolaa

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Wrz 2010, 21:10:04 »
Wiec drogi uzytkowniku ipla7 przeczytaj jeszcze raz uwaznie te posty i zacytuj gdzie byla mowa o zmuszaniu do pracy.. ;) Nikt nikogo na sile nie trzyma, kto chce to sie zwalnia. Jak widac, jest nas juz wielu. Ale jest duzo osob, ktore nie maja palety w wyborze prac. Z tego tez wzgledu szefowa ma sile w wykorzystywaniu ludzi, bo wie ze zrobia to co ona karze. I kolko sie zamyka, w ten tez sposob powstaje jeden wielki sh't panujacy w zakladach pracy.
Ps.dokladnie amabel, prawda w oczy kole.. ; )

poloniainfo.dk

Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Wrz 2010, 21:10:04 »

Offline pawel1820

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sty 2011, 01:42:49 »
widze ze Pani A..  a mianowicie Pani ALICJA (nie wiem czemu wszyscy sie boja napisac jej imie) rzadzi polonia i mowi co maja ludzie pisac na jej temat. a to spryciula ;D
nie???? ALEJONDRO?????

Offline czarna.kalina14

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Wrz 2011, 22:21:56 »
Witam ma ktoś może namiar na Ta Panią, chętnie bym sam na własnej skórze się przekonał . proszę o namiar

poloniainfo.dk

Odp: hotel alex guldsmeden- prosze o opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Wrz 2011, 22:21:56 »

 

bardzo proszę o przetlumaczenie

Zaczęty przez dar_czarDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9031
Ostatnia wiadomość 24 Lip 2007, 12:41:29
wysłana przez dar_czar
proszę o przetłumaczenie

Zaczęty przez robi2007Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6415
Ostatnia wiadomość 23 Lut 2010, 20:20:24
wysłana przez Manior
C.V po angielsku prosze o pomoc

Zaczęty przez nutka1984Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9240
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2012, 13:17:19
wysłana przez galernik
prosze o przetłumaczenie

Zaczęty przez jonasDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9920
Ostatnia wiadomość 05 Maj 2008, 21:16:51
wysłana przez willy
Prosze o przetlumaczenie

Zaczęty przez Tomek1Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9010
Ostatnia wiadomość 02 Kwi 2009, 17:18:06
wysłana przez Tomek1