poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Chciałabym sie zaprzyjażnic z Kobieta która tez ma męża Duńczyka z odense..  (Przeczytany 40478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wineta

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Rozumiem, że go olali, bo kiedyś jakiś Duńczyk potraktował ich z góry i uważasz, że zachowali się prawidłowo? Duńczycy tak potraktowani "za grzechy innych" będą zlewali "naszych" za takie właśnie traktowanie i koło się zamyka. Jak powiedział Pawlak, a ja nieco przerobię - ludzie nie dzielą się na miejscowych i zagranicznych, ale na mądrych i głupich. I może skupmy się na tym, żebyśmy swoim postępowaniem zasłużyli na szufladę z tą pierwszą nazwą.

Offline Dana

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: +0/-3
  • Płeć: Kobieta
Z ust mi to wyjelas. Nie jest problemem narodowosc, ale czlowiek. Znam glupich, chytrych i wszystkowiedzacych Polakow i nieuprzejmych i zadufanych w sobie Dunczykow. Ale znam tez milych, sympatycznych, madrych i pomocnych ludzi Dunczykow i Polakow, a takze Anglikow, Holendrow i Niemcow. Znalazloby sie wiecej nacji.

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Zgadzam sie z "Wineta". Zreszta tez jak szukam kolezanki, to zawsze pisze ze  najlepiej jak ma "dunczyka", albo jest ze jest sama, obojetne. WIEM Z DOSWIADCZENIA, ze takie herbatki spotkania z parami polskimi nie zdaly egzaminu.....i tak z Moim mezem nikt nie rozmawial, byl wrecz olewany, gdzie On naprawde staral sie byc milu uprzejmy, nawiazac rozmowe, to po niemiecku to po angielsku, ale byl obdarzany glupimi spojrzeniami albo jakims "odburkiwaniem", i to zawsze strona "polska" rzucala propozycje spotkania. Wczesniej, teraz i pozniej bede szukac kolezanki z mezem dunczykiem i tyle, i znam dziewczyny co tez maja podobne zdanie. A niektorzy na tym forum maja straszna alergie na slowo "maz dunczyk". Moim zdanien to kazdego osobista sprawa z kim chce zawierac znajomosci i nie nalezy tego krytykowac.

[Posted on: 18 Maj 2010, 17:25:56]

I nie uwazam ze jesli dziewczyna szuka kolezanki z mezem czy chlopakiem dunczykiem to jest to oznaka szufladkowania wedlug narodowosci.


 Współczuję takich znajomych...

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Współczuję takich znajomych...



Haha moglam zrobic zaklad, bo wiedzialam ze cos podobnego napiszesz cala Ty!!! I nie masz mi  czego wspolczuc, to ja Ci wspolczuje, bo widze jak prymitywnie probujesz tu na tym forum ciagle szukac zaczepki albo ciagle wieszasz sie na kims kto opisuje dunczykow(a) w superlatywach.... Wspolczuje Ci.

A Ty czego mi wspolczujesz? aha tego ze natrafilam na takich a nie innych polakow? ???. Bo nie rozumiem.
Zreszta widze ze Jomir tu dawno nie bylo i nie masz sie na kim wyzyc wiec wchodzisz na forum i szukasz zaczepki..... Napij sie ziolek, albo zmien te ktore wlasnie pijesz.
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta


Haha moglam zrobic zaklad, bo wiedzialam ze cos podobnego napiszesz cala Ty!!! I nie masz mi  czego wspolczuc, to ja Ci wspolczuje, bo widze jak prymitywnie probujesz tu na tym forum ciagle szukac zaczepki albo ciagle wieszasz sie na kims kto opisuje dunczykow(a) w superlatywach.... Wspolczuje Ci.

A Ty czego mi wspolczujesz? aha tego ze natrafilam na takich a nie innych polakow? ???. Bo nie rozumiem.
Zreszta widze ze Jomir tu dawno nie bylo i nie masz sie na kim wyzyc wiec wchodzisz na forum i szukasz zaczepki..... Napij sie ziolek, albo zmien te ktore wlasnie pijesz.
<lol>  :o Współczuję Ci takich znajomych, którzy tak potraktowali Twojego męża. Czy tym Cię uraziłam?? Przepraszam.

Proszę Cię pokaż mi posta w którym tak jak piszesz "wieszam się" (cokolwiek to znaczy) na osobach które opisują Duńczyków w superlatywach. Jestem na 100% pewna, że takowego nie znajdziesz.

Ziółka to chyba Tobie by się przydały, bo troszku nerwy puszczają  ;D hehe



Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
No Liwia masz racje, przepraszam, rzeczywiscie napisalas "wspolczuje Ci takich znajomych". A nerwy tak mam puszczone po pracy i nawet ziolka nie pomagaja...A to ze sie wieszasz..... pamietam jak kiedys tez byla jakas zadyma, cos z mezem dunczykiem i jomir tez tam byl i psy na sobie wieszalyscie... to mialam na mysli.

Ale tak jak napisalam.... zle zrozumialam, bo ja odrazu pomyslalamze mialas na mysli ze wspolczujesz mi meza. bo kiedys ktos tu tak napisal pare razy i nie tylko do mnie....
sorki :)
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
No Liwia masz racje, przepraszam, rzeczywiscie napisalas "wspolczuje Ci takich znajomych". A nerwy tak mam puszczone po pracy i nawet ziolka nie pomagaja...A to ze sie wieszasz..... pamietam jak kiedys tez byla jakas zadyma, cos z mezem dunczykiem i jomir tez tam byl i psy na sobie wieszalyscie... to mialam na mysli.

Ale tak jak napisalam.... zle zrozumialam, bo ja odrazu pomyslalamze mialas na mysli ze wspolczujesz mi meza. bo kiedys ktos tu tak napisal pare razy i nie tylko do mnie....
sorki :)

:)

poloniainfo.dk


Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
No i znowu zabrnelismy, jak i w wiekszosci innych watkow...... AXERA po prostu szuka kogos kto tez ma meza dunczyka.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
W rubryce: Towarzyskie - jakis pan szuka "pani do fajnego seksu"...i nic, ani jednego komentarza, tu ktos szuka pani która ma meza dunczyka... i ile komentarzy, co jeden wie lepiej...

Jest takie stare, góralskie i bardzo madre przyslowie:
 Co komu do tego domu jak ta chalupa nie jego....

Milego dnia dla wszystkich
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Komentarzy pewnie by było kilkanaście, ale w dziale ogłoszeń nie ma możliwości ich zamieszczania.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
AXERA odezwalas sie tylko raz. Podejrzewam ze jestes zrazona ta cala dyskusja.

Rozumiem czemu zalozylas ten watek. Chcesz nawiazac kontakt z osobami, ktore sa w podobnej sytuacji, maja podobne problemy.
Jezeli podobne malzenstwa maja wspolny kontakt -moga sie wyzalic wzajemnie.
Faceci w swoim jezyku nawiaza wspolny kontakt - tak samo babki.
Same plusy dla wszystkich.
Mi tez brakowalo tego typu kontaktow.

Axera. Przepraszam ze nie odezwalam sie na samym poczatku.
Mieszkam w Odense. Mam meza dunczyka.
Podejrzewam ze jestes sporo mlodsza ode mnie, ale to nie musi byc przeszkoda. Daj mi znac, jesli w dalszym ciagu jestes zainteresowana nawiazaniem znajomosci.

Offline alicja45

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
mąż Duńczyk
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sie 2010, 16:43:06 »
ojej macie mężów Duńczyków !!!! to chyba szczyt najwiekszego szczescia jakie moglo was spotkac!!!!  jak ja wam zazdroszcze  i sadze ,ze nie tylko ja na tym forum   hihihihi  a jak to czytaja  polki mieszkajace w polsce (jesli maja dostep do tego portalu) to nie jedna gryzie paznokcie z zazdrosci....rzeczywiscie jest powod do dumy.....żenada   

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Alicja45:

A ty wogóle przeczytalas post Axery? I zrozumialas o czym ona pisze ??
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline Dora76

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
@ae@:

Problem jest taki ze wiekszosc osob nie zrozumiala o czym Axera pisze a wlasciwie co ma na mysli :-\
Szkoda ze swoimi postami odebrali Jej checi by sie ponownie odezwac.

poloniainfo.dk


 

jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 14608
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
Gdzie najlepiej mieszka sie w Århus?

Zaczęty przez SarahDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21720
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 19:29:18
wysłana przez air2006
muah Thai - gdzie mozna sie zapisac?

Zaczęty przez Muay Thai- gdzie znajde?Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 30977
Ostatnia wiadomość 14 Sty 2014, 13:41:34
wysłana przez czesio
Problem z logowaniem sie do banku

Zaczęty przez patrykos93Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11718
Ostatnia wiadomość 15 Wrz 2016, 20:03:06
wysłana przez daniaa
Jak się rozliczyć ze skat w 2008

Zaczęty przez kaska114Dział Podatki

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21719
Ostatnia wiadomość 07 Gru 2008, 16:41:13
wysłana przez K3