poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Tragedia w Smoleńsku !  (Przeczytany 68204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamila

  • Gość
Pytanie do moderatorow
« Odpowiedź #105 dnia: 19 Kwi 2010, 22:00:17 »
Czy nie byloby slusznym zamkniecie juz tego watku?

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie do moderatorow
« Odpowiedź #106 dnia: 19 Kwi 2010, 22:07:28 »
Czy nie byloby slusznym zamkniecie juz tego watku?

Nie  ;D przynajmniej śmiesznie jest hehe  :D

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #107 dnia: 19 Kwi 2010, 22:35:30 »
no w koncu.ile to mozna.nic normalnego w tv nie lecialo nawet na vivie itp smety jakies puszczali caly tydz.

W przypadku nastepnej żałoby narodowej radzę Ci przełączyć się na kanał DZIUNIE.TV Mówię Ci fajna muza, teleturnieje i talkshowy, jazda na całego.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #108 dnia: 19 Kwi 2010, 23:49:10 »
Z forum Garsoniery:

"Że czekiści zabili 22 tys. Polaków w Katyniu - to już nawet Miedwiediew z Putinem się przyznali.
Że można nad rosyjskim terytorium doprowadzić do katastrofy radzieckiego samolotu z polskimi władzami - to też się uznaje za wykonalne.
Pozostaje zagadką, w jaki sposób rosyjskie służby wysadziły islandzki wulkan tylko po to, żeby Polakom schrzanić pogrzeb".


Offline jeni

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #109 dnia: 20 Kwi 2010, 07:59:29 »
Wybuch wulkanu. itp.Jest to wykonalne gdy, użyje się - broni geofizycznej HAARP Którą posiada USA jak i  Rosja

                Czy została wykorzystana....?

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #110 dnia: 20 Kwi 2010, 08:20:25 »
Z forum Garsoniery:

"Że czekiści zabili 22 tys. Polaków w Katyniu - to już nawet Miedwiediew z Putinem się przyznali.
Że można nad rosyjskim terytorium doprowadzić do katastrofy radzieckiego samolotu z polskimi władzami - to też się uznaje za wykonalne.
Pozostaje zagadką, w jaki sposób rosyjskie służby wysadziły islandzki wulkan tylko po to, żeby Polakom schrzanić pogrzeb".

 :D :D :D Dzieki za swietny dowcip. Nie ma to jak zdrowa porcja smiechu z samego rana :)
Ale nie da sie ukryc, ze ludzie, ktorzy wierza w krasnoludki, Babe Jage i swiatowy spisek moga sie wyzyc w kolejnej teorii spiskowej.

xxpp

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #111 dnia: 20 Kwi 2010, 09:21:23 »
Czy nie byloby slusznym zamkniecie juz tego watku?
jestem za , wszyscy żałobnicy jak i pseudożałobnicy sie "wyżałobnili" wiec najwyzsza pora .

W przypadku nastepnej żałoby narodowej radzę Ci przełączyć się na kanał DZIUNIE.TV Mówię Ci fajna muza, teleturnieje i talkshowy, jazda na całego.

bardzo chętnie, ale chyba nie posiadam tego kanału w swoim pakiecie. a nawet gdybym posiadała nie sądze zeby mnie zainteresował.



Z forum Garsoniery:

"Że czekiści zabili 22 tys. Polaków w Katyniu - to już nawet Miedwiediew z Putinem się przyznali.
Że można nad rosyjskim terytorium doprowadzić do katastrofy radzieckiego samolotu z polskimi władzami - to też się uznaje za wykonalne.
Pozostaje zagadką, w jaki sposób rosyjskie służby wysadziły islandzki wulkan tylko po to, żeby Polakom schrzanić pogrzeb".



hehe ;)



poloniainfo.dk

Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #111 dnia: 20 Kwi 2010, 09:21:23 »

Offline jeni

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #112 dnia: 20 Kwi 2010, 09:32:55 »
:D :D :D Dzieki za swietny dowcip. Nie ma to jak zdrowa porcja smiechu z samego rana :)
Ale nie da sie ukryc, ze ludzie, ktorzy wierza w krasnoludki, Babe Jage i swiatowy spisek moga sie wyzyc w kolejnej teorii spiskowej.


      Osobiście wierzę w New World Order,  choć potrafię zachować dystans do innych teorii spiskowych. Do tej jednak jest zbyt dużo  pytań ? 

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #113 dnia: 20 Kwi 2010, 10:26:01 »
Dla mnie sprawa jest prosta. Lech Kaczynski byl drugorzednym politykiem, ktory nic nie znaczyl na arenie miedzynarodowej. Dla USA, Niemiec czy Francji, dla wielkich tego swiata byl malutkim pionkiem gdzies tam na wschodzie Europy. Rosjanom takze specjalnie nie szkodzil. Szczegolnie po slawetnej kompromitacji w Gruzji, raczej sie z niego nabijano niz traktowano powaznie. Co wspolczesnej Rosji szkodzi prawda o Katyniu? To tylko historia, ktora nie ma wiekszego wplywu na wspolczesnosc. Co wiecej, Rosjanie uslyszeli o Katyniu dzieki tej katastrofie.
Czy naprawde ktos wierzy w to, ze Rosjanie doprowadzili do katastrofy po to, aby narod rosyjski dowiedzial sie prawdy o Katyniu? Absurd.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #114 dnia: 20 Kwi 2010, 11:03:03 »
Dla mnie sprawa jest prosta. Lech Kaczynski byl drugorzednym politykiem, ktory nic nie znaczyl na arenie miedzynarodowej. Dla USA, Niemiec czy Francji, dla wielkich tego swiata byl malutkim pionkiem gdzies tam na wschodzie Europy. Rosjanom takze specjalnie nie szkodzil. Szczegolnie po slawetnej kompromitacji w Gruzji, raczej sie z niego nabijano niz traktowano powaznie. Co wspolczesnej Rosji szkodzi prawda o Katyniu? To tylko historia, ktora nie ma wiekszego wplywu na wspolczesnosc. Co wiecej, Rosjanie uslyszeli o Katyniu dzieki tej katastrofie.
Czy naprawde ktos wierzy w to, ze Rosjanie doprowadzili do katastrofy po to, aby narod rosyjski dowiedzial sie prawdy o Katyniu? Absurd.

taaa jasne.nie wiecie ze nawet tusk w tym maczal palce ;D
wiekszej glupoty nie slyszalam.nie mieli by kogo zabic tylko sp. Kaczynskiego.wazniejsi sa na tym swiecie.nie ulega watpliwosci ze zamach to to nie byl.po prostu zwykly pech.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline Svaria

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #115 dnia: 20 Kwi 2010, 11:14:50 »
Dzieci:
-Vivy,
-Mody na sukces,
-Manchesteru Utd,
-Leppera,
-Extra Bladet,
-Tuska,
-"róbta co chceta"
myślę że idealny sobie teraz kraj znaleźliście  :-\

:)
Nie ten morduje naród, kto go zabija, lecz ten, kto go demoralizuje - Arystoteles

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #116 dnia: 20 Kwi 2010, 17:53:32 »
bardzo chętnie, ale chyba nie posiadam tego kanału w swoim pakiecie. a nawet gdybym posiadała nie sądze zeby mnie zainteresował.

Może niezbyt jasno się wyraziłam, chodziło mi jedynie o to, że jeżeli ktoś ani sercem nie potrafił się wczuć w żałobę ani rozumem nie potrafił objąć powodów, z których została ogłoszona, to już niech taka "dziunia" kliknie w pudelka lub równie inny głupi portal i tam poszuka rozrywki zamiast jęczeć, że na vivie nawet smęty leciały. Alternatywne zajęcia jakie mogłabym zaproponować jeszcze takiej osobie, to przedłużanie paznokci, poszukiwanie nowych białych kozaczków lub wycieczka na solarium. 

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #117 dnia: 20 Kwi 2010, 19:32:19 »
Może niezbyt jasno się wyraziłam, chodziło mi jedynie o to, że jeżeli ktoś ani sercem nie potrafił się wczuć w żałobę ani rozumem nie potrafił objąć powodów, z których została ogłoszona, to już niech taka "dziunia" kliknie w pudelka lub równie inny głupi portal i tam poszuka rozrywki zamiast jęczeć, że na vivie nawet smęty leciały. Alternatywne zajęcia jakie mogłabym zaproponować jeszcze takiej osobie, to przedłużanie paznokci, poszukiwanie nowych białych kozaczków lub wycieczka na solarium. 

dzieki za rade ale to wszystko juz bylo.poza tym oczywiscie to tragedia ale tragedia dla rodzin ofiar.a w telewizji troszke bylo tego za duzo.niedlugo jeszcze swietego beda chcieli uczynic ze sp.Kaczynskiego.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline jeni

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #118 dnia: 20 Kwi 2010, 20:11:46 »
Dla mnie sprawa jest prosta. Lech Kaczynski byl drugorzednym politykiem, ktory nic nie znaczyl na arenie miedzynarodowej. Dla USA, Niemiec czy Francji, dla wielkich tego swiata byl malutkim pionkiem gdzies tam na wschodzie Europy. Rosjanom takze specjalnie nie szkodzil. Szczegolnie po slawetnej kompromitacji w Gruzji, raczej sie z niego nabijano niz traktowano powaznie. Co wspolczesnej Rosji szkodzi prawda o Katyniu? To tylko historia, ktora nie ma wiekszego wplywu na wspolczesnosc. Co wiecej, Rosjanie uslyszeli o Katyniu dzieki tej katastrofie.
Czy naprawde ktos wierzy w to, ze Rosjanie doprowadzili do katastrofy po to, aby narod rosyjski dowiedzial sie prawdy o Katyniu? Absurd.

              Jestem  realistą.   Będąc moderatorem  piszesz tu bzdety



                          EOT




                 

kamila

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #119 dnia: 20 Kwi 2010, 20:29:19 »

                          EOT
                 

Nareszcie.

poloniainfo.dk

Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #119 dnia: 20 Kwi 2010, 20:29:19 »

 

Następna tragedia z udziałem polskiego studenta

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4211
Ostatnia wiadomość 19 Wrz 2007, 16:39:47
wysłana przez Klingon
usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"

Zaczęty przez behemotDział Hydepark

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8271
Ostatnia wiadomość 21 Kwi 2010, 19:12:03
wysłana przez willy