poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu  (Przeczytany 191877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Willi
Chcialbym aby bardziej restrykcyjnie traktowac forumowiczow, wprost ublizajacych obelzywymi slowami innym. Zaczelo sie to niestety coraz czesciej powtarzac i cos z tym trzeba by zrobic. Przy tym szybsza reakcja na tego typu zachowania oraz dlugosc ukarania moze poskutkuje.

Przyklad

no jasn.. powiedz to justynce... że jest głupia,bo sformułowała ogłoszenia nie po twojej myśli..
a ja napiszę, że jesteś głupią pizdą, bo nie zachowujesz się tak jak ja tego sobie życzę...  wyjdzie na to samo ...


Po za tym mysle, ze przy wizytowce delikwenta powinna sie znalezc umowiona forma znakowa, ze byl ukarany i czym.

Bardziej precyzyjnie


to może justynkę zaprosicie do dyskusji ? ktokolwiek to z was zrobił ? jeśli nie to wszelka moja krytyka waszego zachowania jest jak najbardziej słuszna

Cytuj

    Justynka została wyśmiana za głupotę, bo jesli faktycznie chodzi jej o poznanie nowych ludzi, to pisząc o "profesjonaliźmie" zrobiła sama z siebie idiotkę, by nie powiedzieć gorzej.


no jasn.. powiedz to justynce... że jest głupia,bo sformułowała ogłoszenia nie po twojej myśli..
a ja napiszę, że jesteś głupią pizdą, bo nie zachowujesz się tak jak ja tego sobie życzę...  wyjdzie na to samo ...

« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2013, 22:48:39 wysłana przez 1941 »

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
A  co byśta powiedzieli na nowy dział np.  SOLO....  jak kto ma jaki problem to na solo zamiast inteligentna i kultu-tfu trudne słowo ;) wymiana zdań we wszystkich wątkach. Dokładniej mam namyśli coś takiego

Karwasz czekam na wasze kultulane opinie  :)

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
SOLO nie będzie. Można PM użyć, albo w Hydeparku sobie popisać.

Na razie zwiększyłem do ilość wczytywanych linijek chatu na początku, zobaczymy co będzie.
Pozostałe rzeczy o których tu pisano są mi znane i pracuję nad tym aby to ogarnąć.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline pumpernik

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
może zdejmijcie te życzenia ze strony głównej co?:):)

Offline RybkaWillego

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 56
  • -Otrzymane: 114
  • Wiadomości: 572
  • Reputacja: +28/-12
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Już są zdjęte :)
Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Nie bardzo znam sie na technologii komputerowej. Jestem tylko zwyklym uzytkownikiem, ale przyszlo mi na mysl, czy jest mozliwym zaprogramowac, aby przy zakladaniu nowego watku, "system" na podstawie tresci tytulu zakladanego watku lub zawartych w tytule tego zakladanego watku elementow, automatycznie pokazal, ze sa juz watki zawierajace element/elementy wystepujace w tym nowym zakladanym watku, np. jezeli ktos zaklada nowy watek "żólta karta, jak to załatwić", "żólta karta z polskim adresem" - system, podobnie jak w wyszukiwarce, moglby moze pokazac znajdujace sie juz watki o tej tematyce, ktore w swoim tytule zawieraja okreslenie "zolta karta", albo "karta". Umozliwiloby to wpisywanie postow do egzystujacych juz watkow, poniewaz pytajacy mialby wybor w ktorym watku uplasowac swoj post zamiast otwierac nowy watek, a tym samym ograniczyloby to ilosc watkow.   

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
roga twój pomysł na pewno ułatwiłby życie, ale niestety z tego co się orientuję nie da rady tego zrobić w forum na php... choć mój znajomy koder twierdzi, że jest to możliwe.. o ile ma się zaplecze takie jak np allegro :)
lepszym, szybszym i równie skutecznym rozwiązaniem byłoby przyklejenie wątków, w których wytłumaczone jest wiele spraw , o które najczęściej pytają nowi użytkownicy...
niestety w praktyce jest tak, że nie ma jakiegoś rozsądnego tematu tylko o żółtej karcie, czy tylko o aucie na pl blachach, czy o skattenkort... miejmy pretensje do siebie.. takie tematy są zazwyczaj zaśmiecane przez różnego rodzaju dyskusje o "dupie maryni"
pozostaje więc wierzyć w możliwości wyszukiwarki... lub modlić się o moderatorów.

poloniainfo.dk


Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Ja nie wiem, czy na istniejącym "silniku" czy jak to się nazywa, jest to możliwe, ale czy możnaby dziękowac komuś za posty nie czekając całej minuty?
Większosć z nas jednak potrafi czytac jako - tako ;) , więc przeczytanie kilkulinijkowego posta nie zajmuje minuty  ;) 8) ::)
" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Ja nie wiem, czy na istniejącym "silniku" czy jak to się nazywa, jest to możliwe, ale czy możnaby dziękowac komuś za posty nie czekając całej minuty?
Większosć z nas jednak potrafi czytac jako - tako ;) , więc przeczytanie kilkulinijkowego posta nie zajmuje minuty  ;) 8) ::)
Szczegolnioe dla mnie denerwujace jest czekanie i odliczanie 60, 59, 58..... Bleeeeee ;) ;D. A uwielbiam dziekowac za posty wazne, pozyteczne, ciekawe, smieszne itp, itd  :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Szczegolnioe dla mnie denerwujace jest czekanie i odliczanie 60, 59, 58..... Bleeeeee ;) ;D. A uwielbiam dziekowac za posty wazne, pozyteczne, ciekawe, smieszne itp, itd  :)
Mam dokładnie te same odczucia i motywy  ;)
Już kolejny raz wiesz, co miałam na mysli, hehe ;D
Telepatia czy "siostrzaństwo" dusz jakoweś ? ;) ;D ;D
" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
 
Mam dokładnie te same odczucia i motywy  ;)
Już kolejny raz wiesz, co miałam na mysli, hehe ;D
Telepatia czy "siostrzaństwo" dusz jakoweś ? ;) ;D ;D
;) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
@roga: Świetny pomysł, wdrożyłem w życie.
@happybeti, @aisak : jakby co mogę zmniejszyć limit czasu do 10minut.  8)
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
willy - jednak się da :)
pytanie: czy porównywane są tylko słowa w tytule wątku ?
jeżeli ktoś wpisuje (jak to zazwyczaj ma miejsce) w tytuł watku desperackie "Pomocy" to raczej takie wątki będą się pojawiać...
na pewnym forum technicznym istnieje moderator, który czuwa nad poprawnością tytułów wątków, a jeżeli pytanie lub prośba o pomoc się powtarza to moderator zamyka tenże i pozostawia link to wątku , w którym zawarte są odpowiedzi lub odpowiedź na pytanie użytkownika zakładającego wątek
na każdym podforum przyklejony i wytłuszczony jest "ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK -PRZECZYTAJ" co daje możliwość zapoznania się z regulaminem forum i zmuszeniem użytkownika do podjęcia działań innych niż założenie wątku pt "Pomocyyyy !!!"

Offline farvela

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 38
  • -Otrzymane: 98
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: +6/-0
  • Płeć: Kobieta
nie wiem czy ktoś już o to pytał, nie czytałam całego wątku, ale taka mi się rzecz nasunęła. Czy jest szansa by w wyszukiwarce tematy wyświetlały się chronologicznie? tzn najnowsze na górze np? Bo tak to np. rok 2013 jest wymieszany z 2006, a przez te lata wiele się zmieniło i myślę, że jak ktoś czegoś szuka to chce znaleźć odpowiedzi te najnowsze, bo stare są często nieaktualne.

hydrogen2

  • Gość
Przy okazji pisania ostatniego wątku, zauważyłem, że czas forum, wciąż jeszcze jest "zimowy".
Może warto zsynchronizować czas forum z realnym?

poloniainfo.dk


 

Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)

Zaczęty przez aisakDział Hydepark

Odpowiedzi: 840
Wyświetleń: 229564
Ostatnia wiadomość 13 Cze 2022, 19:34:07
wysłana przez Milenova
czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14305
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17893
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6752
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4468
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka