poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Z ogłoszeń forumowych..;)  (Przeczytany 87922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elly20

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #180 dnia: 04 Sty 2012, 19:57:05 »
Haha dobre !! :) A dlaczego akurat Polkę?:)
<///>

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #181 dnia: 04 Sty 2012, 20:12:17 »
wygoglował sobie ;D indianiec

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #182 dnia: 16 Sty 2012, 21:49:23 »
Praca za miłość


Jak w temacie . Załatwie robote (teoretycznie) kobiecie ktora ze mna zamieszka i bedzie robic co trzeba kiedy ja powiem .Mam 50 lat jestem rozwodnikiem ,już z Danii pojechały dziewczyny odemnie ,te co sie dały namówic oczywiście naiwniary musiałem sprowadzic na ziemie .Ta co teraz zemną siedzi juz chce mnie puścić bokiem bo jest sprytniejsza tak wiec czekam na nowe nabytki warunek -idiotki bez szkoły .Pozdrawiam DARUŚ  20836124

-----------------------------------------

NIE mam komentarza! A Wy?  8)

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #183 dnia: 16 Sty 2012, 21:54:53 »
O jest moja ulubienica  ;D masz racje komentarza nie potrzeba a co u Ciebie  8) mam nadz, że sie nie wijesz jak wąż w rytm muzyki koło frezarki :D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #184 dnia: 16 Sty 2012, 22:27:34 »
Sebuś u mnie OK!  ;D

A ten cały Daruś to jakiś muł a nie mężczyzna brrr...aż mnie otrząsnęło! 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mu%C5%82_(ssak)

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #185 dnia: 16 Sty 2012, 22:34:40 »
O jest moja ulubienica  ;D masz racje komentarza nie potrzeba a co u Ciebie  8) mam nadz, że sie nie wijesz jak wąż w rytm muzyki koło frezarki :D

nie tylko twoja ;D

malaczarna,a skad pewnosc ze to ogloszenie tego kolesia,a nie zranionej bylej laseczki Darusia? wystarczy wpisac jego nr tlf do kraka i wyskakuje nazwisko i adres ;D
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #186 dnia: 16 Sty 2012, 22:36:43 »
Ty to niekiedy nawet miła jesteś Mała  :) moze zawsze tylko ja tego nie widze 8) .Tak poza tym chciałem Cie zapytac co ostatnio czytałas polskiego i wogóle interesi mnie co czytujesz ?
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #186 dnia: 16 Sty 2012, 22:36:43 »

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #187 dnia: 17 Sty 2012, 14:04:42 »

malaczarna,a skad pewnosc ze to ogloszenie tego kolesia,a nie zranionej bylej laseczki Darusia? wystarczy wpisac jego nr tlf do kraka i wyskakuje nazwisko i adres ;D


Myślisz ze zemsta zranionej kobiety???  ??? Nooo to mnie zaskoczyłeś ,ale jaki sens w tym jeśli podaje swój numer telefonu?
Gdyby podała jego telefon ,miałoby to cel.Gdyż kobiety/fani mężczyźni dzwonili by do niego .
A tak dzwonią do niej a on siedzi i się śmieje.  :-\ ;D

[Posted on: 17 Sty 2012, 14:01:20]

Ty to niekiedy nawet miła jesteś Mała  :) moze zawsze tylko ja tego nie widze 8) .Tak poza tym chciałem Cie zapytac co ostatnio czytałas polskiego i wogóle interesi mnie co czytujesz ?


Sebuś ja zawsze jestem miła !!!  ;D 8)
Co czytam ! Namiętnie ogłoszenia towarzyskie na tym forum,bo lubię dobry humor a ten z życia wzięty jest NAJlepszy!

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #188 dnia: 17 Sty 2012, 14:43:08 »
Juz nie sebusiuj   ;D Małamurzyneczko .Pytam z ciekawości bo przypomniałem sobie że bardzo lubisz czytac ,wiec nie moge takiej tajemnicy nie próbowac odkryć że tak brzydko powiem :) Może mnie zainteresujesz czymś bo ostatnio to leniwy jestem nawet reklamy wyrzucam , a matrymonialne to juz wogole smaczne jak smalec z psa wiejskiego
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #189 dnia: 17 Sty 2012, 15:11:55 »
Pytam z ciekawości bo przypomniałem sobie że bardzo lubisz czytac ,wiec nie moge takiej tajemnicy nie próbowac odkryć że tak brzydko powiem :) Może mnie zainteresujesz czymś bo ostatnio to leniwy jestem nawet reklamy wyrzucam , a matrymonialne to juz wogole smaczne jak smalec z psa wiejskiego

Chętnie odpowiedziałabym na to pytanie ale to nie ten wątek ,a jak zauważyłeś JUTA jest sroga i kasuje wszystko co nie w temacie.
Załóż wątek np.plotki Seby08  ;D 8) tam poplotkujemy o czytaniu hahahaha

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #190 dnia: 17 Sty 2012, 15:38:24 »
Tak myslałem ze przepraszać za to że lubi czytac może tylko osoba czytajaca ewentualnie ulotki i reklamy kosmetyków 8) juz nie zganiaj na Jute bo szczerze watpie żeby komukolwiek skasowała coś a juz zwłaszcza tytuł ksiażki ;D "hahahaha" ;D ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #191 dnia: 17 Sty 2012, 15:47:33 »
... juz nie zganiaj na Jute bo szczerze watpie żeby komukolwiek skasowała coś a juz zwłaszcza tytuł ksiażki ;D "hahahaha" ;D ;D

Seba08 ,JUTA już mi skasowała ze 100 moich wpisów ,mówię ci szczerą najszczerszą prawdę  ;D :D .
Jak widzę JUTĘ zalogowaną to już mam lęki i myślę "Nooo teraz się doigrałaś MalaCzarna,Juta skasuje twoje wpisy" i tak jest ...niestety  ;D :D ;)
BOJĘ się i nic już nie piszę hahahaha ,sam się przekonasz !!!! hahahaha

A co stoi na przeszkodzie abyś założył wątek "plotki seby z forumowiczami"?

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #192 dnia: 17 Sty 2012, 16:23:22 »
Ty mnie buntujesz żebym faktycznie sprawdził jak ona kasuje te wpisy  ;D ale nie ugnę sie ani na minute .Mała jakie plotki ? czy to pierdołki są robione jak sie gośc pyta innego gościa co czytał   :) daj spokoj nie wymiguj sie tylko wal smiało nie bede sie smiał .Powiem Ci w tajemnicy że kiedys mnie babka wysmiała w bibliotece bo chciałem poznac wszystko J.W.Goethego i wziałem "Cierpienia młodego Wertera " Bys widziała jej mine (łobuz 18 latek z takim toporkiem dla romantykow ) przez ten widok oddałem to na drugi dzien nawet nie ruszyłem ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #193 dnia: 17 Sty 2012, 19:49:27 »
Seba08  :D  aaaale ty uparty jesteś ! ;D  hahaha  ;)
Chciałeś -masz!

Co dzisiaj czytałam ?
1.Czytałam o pogańskim bogu Tamuzie (jego symbol T ),który w chrześcijaństwie zamieniono na krzyż. 

A teraz czytam ten artykuł :

Obserwuję poczynania doktora Grekosa pioniera w dziedzinie komórek macierzystych.

http://www.marketwatch.com/story/adult-stem-cell-patients-continue-to-see-improvement-several-years-after-successful-treatment-of-heart-disease-2011-12-21

Pamiętaj obiecałeś się nie śmiać !  ;) 8)

Za chwilę lecę z gramatyką duńską!

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #194 dnia: 17 Sty 2012, 20:28:23 »
Byle czym mnie nie uciszysz ,o tych komórkach to pisałaś a własciwie zaczęłaś kiedys i potem uciekłaś komuś :D niepamietam komu .Poganskie religie i wierzenia są spoko  ;D zwłaszcza rytuały niektóre. Musze sobie przypomniec co kiedys mnie wciągało...
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #194 dnia: 17 Sty 2012, 20:28:23 »

 

Nowe zasady zamieszczania ogłoszeń w dziale transport.

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 44920
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2015, 13:37:49
wysłana przez zpatentem
szukam pomocy dot.ogłoszeń w poloniainfo.dk

Zaczęty przez redi-polskaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2908
Ostatnia wiadomość 18 Cze 2011, 08:56:15
wysłana przez redi-polska
Baza ogłoszeń dla osób szukającyh pracy w rolnictwie.

Zaczęty przez willyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 48602
Ostatnia wiadomość 13 Maj 2015, 07:05:08
wysłana przez mario926
Anulowanie/usuwanie ogłoszeń

Zaczęty przez rapheleDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3522
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2012, 21:22:47
wysłana przez willy
Nowe działy ogłoszeń

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20654
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2009, 10:55:09
wysłana przez willy