Regionalne > Kopenhaga

Frederiksberg - opinie ??

<< < (2/4) > >>

Tula:
Frederiksberg to najbardziej "posh" i najdrozsze miejsce w centrum, mieszkaja tam same snoby i burzuje ;D. Gratuluje.
Dla porzadku, Frederiksberg to nie dzielnica Kopenhagi, choc czesto sie ten blad popelnia (lacznie ze mna ;)). Lezy w obrebie Kopenhagi, ale ma swoje wladze, swoj ratusz; to jest miasto w miescie.

RybkaWillego:
Ja też pracuje we Frederiksbergu i uważam, że to jest ciekawa dzielnica. A graffi..... jakie graffiti. ja tam żadnego graffiti nie widziałam :)

Smiglo7o7:

--- Cytat: Mirra w 04 Wrz 2007, 15:56:35 ---Graffiti znajdziesz wszedzie... dziwi mnie, ze jako mlody czlowiek tak malo wiesz o autorach tego typu sztuki.
Owszem, ze jest to przejaw wandalizmu, ale akurat graficiarze to w wiekszosci (w wiekszosci, bo jak wszedzie znajda sie wyjatki) mlodziez zainteresowana malowaniem po scianach a nie rozbojami.


--- Koniec cytatu ---

dla mnie te graffiti co widzialem to nie przejaw artystyczny tylko jak powiedzialas wandalizm ....nie mialo to nic wspolnego z jakimkolwiek kierunkiem sztuki...chyba ze rysunkami malego kazia

atak swoja droga to o sztuce toszke wiem ...siedze w tym

Tula:
Smiglo, to moze Ty nie we Frederiksbergu byles? Bo pozwolenia, jesli mamy na mysli te same, czyli na pobyt i prace, zalatwia sie w dzielnicy Østerbro :).

Jomir:
Tulo, studenci zalatwiaja gdzie indziej... aczkolwiek :) tez nie na Frederiksbergu, a na Fuglebakken.... i w sumie tu by sie graffiti zgadzalo :) bo juz tylko rzut beretem do Nørrebro ....  moze kogos po drodze tak rece swierzbily, ze nie dal rady???

hihi.... ten rzut bererem to prawie jak wrotki :)

a tak w ogole wciaz sie smieje z powodu foczego jezyka :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej