poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?  (Przeczytany 40080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagno flex

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Lip 2009, 13:40:53 »
Jak nick - z opowieści znajomych : ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! BANDA ........ - duńczycy nawet hehe szybko się uczą jak wyłudzać pieniądze i żerować na naszych rodakach...

do FLex  - obyście szybko skończyli swój proceder, pozdrawiam administrację^^^
« Ostatnia zmiana: 15 Sty 2010, 11:51:33 wysłana przez Juta »

6666

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Lip 2009, 20:09:22 »
Ale ja nie musze sluchac tych ludzi wystarczylo mi przeczytanie ostatniego punktu w waszych kontraktach!!!
ze w przypadku roznic w tlumaczeniu z dunskiego kontraktu na polski,obowiazuje dunski!!!
a roznice sa ogromne!!!!
od flex workers w ciagu ostatnich 2 lat uciekło znacznie więcej ludzi niż 3 . ja jestem jedna z nich . oni sa mili do momentu gdy ciągną kase, potem już nie .

Anty

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Sie 2009, 19:33:21 »
Niestety wiele zlego co czytacie tutaj na forum o firmie flex workers to prawda. Nie jest to uczciwa firma. Nie mozna wieżyc w ani jedno slowo ktore wypowiadaja jej pracownicy, bo nieraz sie mi juz trafilo ze wypieraja sie oni potem wlasnych slow. Mam tutaj na mysli zarowno pracownikow biura w Szczecinie jak i w Veile. Najwiecej rozbieznosci (oczywiscie na niekorzycs pracownika) jest w kwestaich finansowych. Przy rekrutacji padaja calkiem inne kwoty niz w rzeczywistosci zarabia sie u nich. Dla osob zainteresowanych podjeciem wspolpracy z ta firma mam jedna rade  - zdecydowanie odradzam. Zainteresowanym moge udostepnic korespondencje mailowa z pracownikami tej firmy oraz skany dokumentow potwierdzajacych moje slowa.
Mail: antyflexworkers@gmail.com

Michal D

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Lis 2009, 08:56:34 »
Hejka, wyslalem do ciebie mail z prosba o szczegoly ale dalaj nic nie dostalem - ja mam propozycje wyjazdu w Styczniu wiec prosze o szybki kontakt. Pozdro

Offline Kotul

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Gru 2009, 21:37:14 »
Z firma Flex Workers wpsolpracuje od marca 2009. Ukonczylem kurs na montera turbin wiatrowych i od czerwca jestem na projekcie w Szwecji. Warunki mieszkalne, zakwaterowanie oraz wyzywienie jest bardzo dobre. Warunki pracy rowniez. Do tej pory nie mielismy zadnych spoznien z pieniedzmi, i co najwazniejsze pieniadze zgadzaja sie z tym co na uwmowie. Kontakt z administracja firmy rowniez jest zadawalajacy. I nie jest to tylko moja opinia ale rowniez pozostalych uczestnikow owego projektu.

Rafal Kotula

Offline felis

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Gru 2009, 19:45:25 »
Rafal Jakiego rodzaju wiatraki montujecie?

Offline ozeszqu

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Sty 2010, 16:33:05 »
Z firma Flex Workers wpsolpracuje od marca 2009. Ukonczylem kurs na montera turbin wiatrowych i od czerwca jestem na projekcie w Szwecji. Warunki mieszkalne, zakwaterowanie oraz wyzywienie jest bardzo dobre. Warunki pracy rowniez. Do tej pory nie mielismy zadnych spoznien z pieniedzmi, i co najwazniejsze pieniadze zgadzaja sie z tym co na uwmowie. Kontakt z administracja firmy rowniez jest zadawalajacy. I nie jest to tylko moja opinia ale rowniez pozostalych uczestnikow owego projektu.

Rafal Kotula
hahahaha Rafał Kotula :D identyczna wypowiedź znajduje się na http://forum.skandynawia.pl/viewtopic.php?f=42&t=20108&start=15 i to wklejona pół godziny później. nie dajcie się robić w ....
« Ostatnia zmiana: 15 Sty 2010, 11:50:50 wysłana przez Juta »

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Sty 2010, 16:33:05 »

Offline keios05

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Sty 2010, 16:02:52 »
Jest to firma ktora przez to ze pod poprzedia nazwa oszukiwala i wykorzystywala pracownikow jest na oku zwiazkow zawodowych i pracodawcow ktorzy kategoryczni ne, i nie staraja sie nikogo oszukac.posredniczacych firm napewno trzeba uwazac na firme.









_________________________________
Noter Fanget Høj

Offline micura

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Mar 2010, 09:30:48 »
Na dzien dzisiejszy sytuacja w firmie Flexworkers jest nastepujaca : z dwoch grup ponad 20 osobowych, czyli październikowej oraz czerwcowej pozostało raptem po 5 osób. Osoby te same pouciekały albo tez zostały wyrzucone przez Flexa na brug ze względu na brak dla nich miejsc praktyk. Szkoda ze dosięgło to nawet osoby starszy w wieku ok. 50 lat gdyż oni wkładali naprawde dużo w nauke i chęć podjęci pracy w Danii. Niestety Flexworkers nie ułatwia ludziom znalezienie pracy wręcz przeciwnie probuje tylko utrzymac pracownikow na czas do kiedy należy im sie świetne dofinansowanie za nauke kazdego Polaka ktory podpisuje z nimi umowe.Szczerze szkoda czasu i zaangazowania. Nie łudźcie się nadzieją ze cos dla Was zrobią oraz że zarobicie jakieś pieniądze, bo 3000 KR na miesiąc to nie wystarcza nawet na jedzenie. Niestety ale i na jedzenie trzeba wydawac ostatni grosz gdyz albo Wam zabraknie na stołówce albo jest tak śmierdzące i wstrętne że nie da się go do buzi włożyć.
Ja juz mam na szczęscie za soba ten koszmar... uff

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Mar 2010, 09:30:48 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13704
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9747
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9810
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10320
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
"Polnocny Jylland" - co to?

Zaczęty przez stettinerDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15488
Ostatnia wiadomość 03 Paź 2007, 23:28:29
wysłana przez stettiner