poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?  (Przeczytany 40151 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Beata Szymanska

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Mar 2009, 12:23:55 »
Szanowni Panstwo!
Jest nam bardzo przykro, ze widzimy te wszystkie nieprzychylne opinie.
Firma FLEXWORKERS jest mloda firma na rynku pracy i owszem zdarzyly sie nam pomylki w przeszlosci , nad ktorymi teraz bardzo intensywnie pracujemy.
Zmienilismy kadry, usprawnilismy caly proces zatrudniania oraz komunikacji pomiedzy nami a pracownikami.
Staramy sie o jak najlepsze kwatery, jednak kazdy z pracownikow ma prawo wyboru, nie musi wynajmowac mieszkania zasugerowanego przez FLEXWORKERS i znalezc cos na wlasna reke.
Nasi pracownicy staraja sie dokladnie wyjasnic jakie sa koszty oraz ile mozna zarobic w Danii, jaka czesc stanowi podatek, jakie sa ulgi podatkowe, prawa dunskie, jak dziala system emerytalny oraz feriepenge ( pieniadze wakacyjne ). Po przyjezdzie , kazdy pracownik dostaje umowe o prace, numer podatkowy, numer konta oraz inne wsparcie , gdy istnieje taka potrzeba.
Przed wyjazdem warto zapoznac sie z prawem podatkowym w Danii, poniewaz jest ono skomplikowane.
Jezeli maja Panstwo jakiekolwiek uwagi lub pytania, prosze skontaktowac sie z naszym biurem w Szczecinie.
Z powazaniem,
Beata Szymanska

FLEXWORKERS
Ul. Rydla 66
70 - 783 Szczecin
tel. + 48 91 4629 054
 
« Ostatnia zmiana: 31 Mar 2009, 13:03:05 wysłana przez Tula »

shem

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwi 2009, 11:07:44 »
Witam,
Jestem aktualnie uczestnikiem kursu dla monterów turbin wiatrowych.
Mieszkamy w hostelu, calkiem dobry standard.Na poczatku byly problemy ze spaniem ( dwaj w jednym koju) ale szybko to rozwiazano. Zarcie dobre choć chwilami dość monotonne  :'( (dużo mielonego), jest internet, TV, pilkarzyki i bilard (dla mistrzów).
Nauka jest ok, dobrzy nauczyciele ( szczególnie Jakob ).
Blisko basen i sala do siatki. ;D
Na razie wszystko jest ok.
Tajemnica jest sam proces kwalifikacji i oceny na dalszy etap kursu ???
Wszyscy czekamy, tak czy owak bylo fajnie. ;D

cdn

Offline Kotul

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Kwi 2009, 23:34:47 »
Witam!

Jestem obecnie po pierwszym etapie szkolenia dla monterów turbin wiatrowych. Nie mamy żadnych problemów z zakwaterowaniem, warunki mieszkalne są dobre, z głodu nikt nie umiera , szkolenie jest zorganizowane poprawnie , a nasi opiekunowie staraja się zapewnić nam jak najlepsze warunki do nauki! Nie ma również żadnych problemów z zorganizowaniem wolnego czasu ( TV, internet, bilard, piłkarzyki, basen lub sala gimnastyczna ). O wszystkich zasadach panujących na kursie zostaliśmy poinformowani, dowiedzieliśmy się również na samym początku kursu że nie każdy przejdzie pierwszy etap! Póki co nie mamy również wiekszych problemów w sferze finansowej.

Pozdrawiam.

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Kwi 2009, 10:16:41 »
hej, ciesze sie ze dobrze Ci sie pracuje dla nich. moze w koncu zmienisli swoje podejscie do Poalków

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Kwi 2009, 13:02:44 »
Hehe, jesli shem i Kotul sa uczestnikami kursow na monterow, to ja jestem premierem Danii. Pani Beato, na takie akcje reklamowe to 10 lat temu moglibysmy sie nabrac   :D :D :D 

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Kwi 2009, 14:45:07 »
Chyba i 10 lat temu nikt by sie nie nabral.  ::)

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Kwi 2009, 19:36:42 »
coś mi wlasnie w tych wiadomosciach nie pasowało,że niby tak pięknie teraz a jeszcze całkiem niedawno ...
dobre dobre , pogratulowac pomysłu

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Kwi 2009, 19:36:42 »

Offline turbo

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Kwi 2009, 22:19:27 »
dwa lata temu pracowałem dla takiej agencji konkretnie dla JS.C okradli mnie na grubąs kasę NIE POLECAM ŻADNEJ AGENCJI PRACY!!!

synu

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Maj 2009, 20:05:23 »
Siemks!!!Flex workers  potrafi dobrze wyciągać publiczne pieniądze to  im się udaje , bo jeleni jest teraz dużo, za każdą osobę pobierają dotacje od duńskiego państwa na tzw."walkę z bezrobocie"z założenia im więcej ludzi tym większa kasa.Odnośnie rekrutacji to trafiają tu osoby z góry do odstrzału tak to prawda jelenie tylko z Polski,legalne wyłudzanie kasy.Powracając do zajęć prowadzone są kiepsko aby tylko odfajkować, a duny mają zajęcie i oto tutaj chodzi .

MariuszkV

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Lip 2009, 13:18:04 »
Odnosnie szefa firmy FLEXWORKERS to nie jest nim zaden "rudy dunczyk" to jest gosc na podstawke.szefa tej firmy znam osobiscie i nie mam o nim zbyt dobrego zdania.Aktualnie pomagam 3 polakom ktorzy od nich uciekli.

Offline jaclaw6

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Lip 2009, 16:45:27 »
Flex Workers naciąga tylko te osoby które im na to pozwalają.Pracowałem dla nich z kilkoma kolegami i kiedy zaczeli nas badać w charakterze jeleni złożyliśmy im wizytę w biurze w Vejle .Od tamtego czasu nie było żadnych problemów.

kursant FW

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Lip 2009, 23:58:14 »
Odnosnie szefa firmy FLEXWORKERS to nie jest nim zaden "rudy dunczyk" to jest gosc na podstawke.szefa tej firmy znam osobiscie i nie mam o nim zbyt dobrego zdania.Aktualnie pomagam 3 polakom ktorzy od nich uciekli.

Za tych trzech Polakow ktorzy "uciekli" wstydzila sie cala reszta (okolo 20-stu osob) ktora zostala.
Zreszta nie bylo od czego "uciekac" - nikt nikogo na sile nigdzie nie trzymal.
Nie wiem co ci ludzie panu naopowiadali ale nie maja prawa miec zadnych pretensji do flexa, a wrecz odwrotnie.
Jestem osoba z tego kursu w ktorym uczestniczyli ci ludzie o ktorych pan pisze i akurat na podstawie ich historii nie mozna wystawic flexom zlej opinii.


Offline chorykrolik

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Lip 2009, 03:31:59 »
Szanowni Panstwo!
Jest nam bardzo przykro, ze widzimy te wszystkie nieprzychylne opinie.
Firma FLEXWORKERS jest mloda firma na rynku pracy i owszem zdarzyly sie nam pomylki w przeszlosci , nad ktorymi teraz bardzo intensywnie pracujemy.
Zmienilismy kadry, usprawnilismy caly proces zatrudniania oraz komunikacji pomiedzy nami a pracownikami.
Staramy sie o jak najlepsze kwatery, jednak kazdy z pracownikow ma prawo wyboru, nie musi wynajmowac mieszkania zasugerowanego przez FLEXWORKERS i znalezc cos na wlasna reke.
Nasi pracownicy staraja sie dokladnie wyjasnic jakie sa koszty oraz ile mozna zarobic w Danii, jaka czesc stanowi podatek, jakie sa ulgi podatkowe, prawa dunskie, jak dziala system emerytalny oraz feriepenge ( pieniadze wakacyjne ). Po przyjezdzie , kazdy pracownik dostaje umowe o prace, numer podatkowy, numer konta oraz inne wsparcie , gdy istnieje taka potrzeba.
Przed wyjazdem warto zapoznac sie z prawem podatkowym w Danii, poniewaz jest ono skomplikowane.
Jezeli maja Panstwo jakiekolwiek uwagi lub pytania, prosze skontaktowac sie z naszym biurem w Szczecinie.
Z powazaniem,
Beata Szymanska

FLEXWORKERS
Ul. Rydla 66
70 - 783 Szczecin
tel. + 48 91 4629 054
 

napisz jeszcze, ze pobieracie horendalne oplaty za mieszkanie,ze wasze zycie polega na niczym,ze probujecie wcisnac komus cos, o czym nie macie zielonego pojecia i ze cale wasze zycie polega na kupnie i sprzedazy. cieszy mnie tylko fakt,ze kazdy taki krzak pada na ...
 hhehe ...czego i wam zycze. przestancie sluzyc korporacjom, jest aternatywa.pozdrawiam wszzytskich bez wzgledu na wszystko

MariuszkV

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Lip 2009, 17:45:20 »
Za tych trzech Polakow ktorzy "uciekli" wstydzila sie cala reszta (okolo 20-stu osob) ktora zostala.
Zreszta nie bylo od czego "uciekac" - nikt nikogo na sile nigdzie nie trzymal.
Nie wiem co ci ludzie panu naopowiadali ale nie maja prawa miec zadnych pretensji do flexa, a wrecz odwrotnie.
Jestem osoba z tego kursu w ktorym uczestniczyli ci ludzie o ktorych pan pisze i akurat na podstawie ich historii nie mozna wystawic flexom zlej opinii.


Ale ja nie musze sluchac tych ludzi wystarczylo mi przeczytanie ostatniego punktu w waszych kontraktach!!!
ze w przypadku roznic w tlumaczeniu z dunskiego kontraktu na polski,obowiazuje dunski!!!
a roznice sa ogromne!!!!

kursant FW

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Lip 2009, 19:13:41 »
Ale ja nie musze sluchac tych ludzi wystarczylo mi przeczytanie ostatniego punktu w waszych kontraktach!!!
ze w przypadku roznic w tlumaczeniu z dunskiego kontraktu na polski,obowiazuje dunski!!!
a roznice sa ogromne!!!!
Poprosze o konkrety.
Co to za ogromne roznice?

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Lip 2009, 19:13:41 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 14139
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9953
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10003
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10520
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
"Polnocny Jylland" - co to?

Zaczęty przez stettinerDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15856
Ostatnia wiadomość 03 Paź 2007, 23:28:29
wysłana przez stettiner