Ogólne > Hydepark

Podgrzewana podloga :)

<< < (2/4) > >>

Adie:
Przeprowadzilam experyment... wylaczylam wszystko z pradu i "dioda" na liczniku przestala migac... chociaz podloga byla wlaczona na 2... przekrecilam na 5 i "dioda" dostala szalu   ;D zaczela szybko migac czyli... wnioskuje, ze ogrzewanie podlogowe w mojej lazience jest na prad... malo tego... mialam nastawione na 2 przez pol godziny i podloga zimna... zastanawiam sie... czy jak np. ta podloga juz osiagnie odpowiednia temperature, to moze przestanie pobierac tyle pradu...  ;D ;D ;D bede dalej obserwowac moja podloge...  :D

[Posted on: 01 Gru 2010, 15:47:27]
PS: nastawilam na 3... licznik szaleje... dodam, ze wszystko inne jest wylaczone z pradu... poczekam, az sie nagrzeje i jak wtedy bedzie migac na liczniku   ;D mam nadzieje, ze rozumiecie co pisze... bo mam stres z ta podloga   ;D 

aarhusN:

--- Cytuj (zaznaczone) ---A to ogrzewanie na pewno na prad? Rzadko kiedy sie je juz spotyka.
--- Koniec cytatu ---

wcale nie tak rzadko ;D. stosuje sie tzw maty grzejne,ktore mozna ulozyc besposrednio pod plytki podlogowe(przy remoncie lazienki na przyklad).mozna tez sam kabel.czas nagrzewania w zaleznosci od tego jak gleboko pod powierzchnia jest ulozona taka instalacja.im glebiej tym dluzej sie nagrzewa,ale tez dlugo 3ma ;D

@ae@:
Ale sa o wiele drozsze w uzyciu, wiec jak sie juz ktos decyduje na wiekszy remont i nowa podloge to najczesciej podlacza ogrzewanie podlogowe do glównego zródla ciepla - miejsckie, gaz, træpiller itd.

aarhusN:
pewnie masz racje ;Dwidac,to Ty pracujesz w branzy ,a nie ja ;D
jest drozsze w uzyciu-to oczywiste ;D

[Posted on: 01 Gru 2010, 16:42:03]
zamiast zrywac cala podloge( klasc nowa podloge ,izolacje itd) i przerabiac rury,niektorzy po prostu wola wymienic(albo polozyc plytki) plus mate grzewcza ;D

Adie:
Moi drodzy  :D  czy jak juz podloga sie nagrzeje... to przestanie moj licznik tak szalec? i bede trzymac na 3... czy mam to wylaczyc?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej