poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?  (Przeczytany 20652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tygrys3000

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« dnia: 15 Gru 2007, 23:29:47 »
jestem ciekawy czy wasze spostrzezenia sa tak samo negatywne jak moje co do tej firmy???

Offline delfin

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Gru 2007, 10:19:14 »
Ja słyszałem o tej tandetnej alla firmie,następny polski przekręt.Mój znajomy miał tam pracować,ale właściciel tej firmy to zwykły du....,nieodpowiedzialny,z tego co wiem to naciąga tylko ludzi na kase,także odradzam prace w tej firmie.

dunczyk3

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sty 2009, 21:24:09 »
Witam mam na imie Tomasz jestem wlascicielem firmy Tn Crew, i jestem ciekaw co do tego komentarza co jest o mnie i mojej firmie....
Wiec tak, ja nie musze sie tu tumaczyc, ale niestety to co ktos napisal na dany temat to totalna bzdura i sciema, nigdy nie oszukalem nikogo, i nie mam takiego zamiaru, wiec prosil bym jak juz to pisac cos konkretnego o mnie jesli komus cos nie odpowiada co do mojego wykonywanego fachu.... milo pozdrawiam Tn Crew.

Offline BB

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lut 2009, 14:55:50 »
Witam widzę ,że właściel firmy obudził się lub też trafił na forum.  Winny się tłumaczy znam z 15 pracowników ,których zwolnił i nie wypaciłł feriepenge i urlopowe .Właśnie walcze z nim o swoją forsę.Uwaga kroi na wszystkim.Odprowadza tylko podatek..Wynajmuje mieszkania na siebie a bierz od pracowników dużo więcej.Sprawa jest w zwiazkach .
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2009, 22:55:01 wysłana przez Tula »

hetman

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lut 2009, 16:38:18 »
Jezeli to jest prawda co pisze BB, to sprawa nadaje sie nie tylko dla zwiazkow, ale tez dla policji. Wykozystywanie pracownika jest scigane przez karnelov.

hetman

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Lut 2009, 16:42:17 »
 By nie bylo to anonimowe podaje blizsze dane firmy:
TN CREW DENMARK, FILIAL AF TN CREW LTD, ENGLAND
CVR: 30593723, direktør: Thomaz Romanowski.

anonim

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwi 2009, 10:10:36 »
ludzie ten człowiek TOMASZ ROMANOWSKI  ktory prowadzi firme TN-CREW jest  wielki OSZUSTWEM  oszukuje ludzi na pieniadze  oraz mieszkania  nie płaci nadgodzin oraz kroi dodatkowo za wszystko  co sie da !!! mieszkanie wynajmuje i pobieraz swoja cene  czyli 2 razy wieksza!! nie płaci urlopow oraz ferjepenge  oszukuje na kazdym kroku  podaje  dokładne dane  dla chetnych by nigdy do niego nie trafili  TOMASZ ROMANOWSKI borkop  selleroupveje   omijajajcie  takiego polaka z daleka  WIEM COS O TYM poniewarz pracowałem u niego  i byłem tak samo poszkodwany jak  wszyscy byli jego pracownicy  sprawa zajeli sie zwiaski  prawie wszyscy pracowniki sie tak zgłosili  !!!!  dlamnie człowiek jest bez serca i  nie rozumie jak moze spac spokojnie ?:(

poloniainfo.dk

Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwi 2009, 10:10:36 »

ANONIM

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2009, 12:07:42 »
Witaj czy możesz dokładniej napisać w jaki sposób on oszukuje? Bo właśnie mój znajomy zastanawia się nad wyjazdem do Danii i jego ofertą,chodzi mi o to ile płaci i jak to wyglada skoro on twierzdzi że przyjmuje tylko ludzi ze swoją działalnościa wiemy tez ze za mieszkanie trzeba płacic tyś koron za 2 tyg opisz dokładnie na czym on tak przycina i czy moze ma taki system ze zatrudnia załóżmy 4 ekipy które wykonują zlecenie i w trkcie ich pracy szuka juz następnych na miejsce tych ekip tylko po to zeby mieć nowych ludzi a tym obecnie pracującym zwyczajnie podziękowac i zostawić ich bez kasy?

Tn-crew

  • Gość
TN-CREW DENMARK
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj 2009, 00:28:48 »
Witam ponownie, widzę ze jest wiecej ludzi co sadza ze zostają  oszukani i Bóg  wie co jeszcze.???
Tak jak pisałem wcześniej nie pisze tu aby się wytłumaczyć, po prostu sadze ze osoby co tu piszą o mnie i o mojej firmie to bzdury, szkoda ze nikt nie zostawia po sobie żadnych śladów typu nr GG, czy coś aby wyjaśnić te komentarze o mojej formie.. ???
Racja jest na pewno jedna lub dwie w tym co piszecie, mianowicie..
- Pierwsza ze tak nie wpłacałem tak zwane (ferie-penge ) do składu duńskiego, ale nie oznacza to ze nie     
wypłaciłem je pracowniom przy ich zakończeniu pracy w Dani, lub na ich konto bankowe w Dani jak czas tego terminu się zbliżając, a to jest zawsze na poczatku Maja.
Wiec sorry wszyscy anonimowi ludzie bo nie jest to przestępstwo z mojej strony bo nigdy nie oszukałem nikogo.
- Druga rzecz jest tez racja ze wynajmowałem domy w rożnych dzielnicach Dani aby wszyscy co otrzymują prace mieli dach nad głowa, i to przecież kosztuje i może racja jest to ze pobierałem za kwaterę  2000 ddk. od osoby, tylko proszę pamiętając o tym ze domy nie były ciągle zamieszkałe ludźmi bo są zawsze okresy w roku gdzie nie ma pracy w danym miesicie, i dom stoi pusty za który ja i tak muszę płacić... nie omijając to ze czynsz jest jedno kaucja tez jest tylko płacona przeze mnie  a nigdy nie przez pracownika.
Wiec nie myślcie ze ja kroje tak jak jest to napisane w jakimś  tam komentarzu, myślcie co chcecie, i tylko chciałem dodać, szkoda jest ze taki portal co tu istnieje można sobie pisać dowolnie co komuś się chce bez żadnych konsekwencji ...
Pozdrawiam ponownie Tn- Crew.


Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maj 2009, 07:24:08 »
Nie będę wnikał w cenę i warunki mieszkaniowe, ale co kogo obchodzi że dom stoi jakaś część roku pusty  ;D

Tula

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maj 2009, 10:48:15 »
A ja mam pytanie, jak Pan sobie wyobraza te konsekwencje, panie Tomku? Bany? Czy cos innego?
Nie chcemy sie stawiac w roli sedziow, nie takie nasze zadanie. Poza tym przeciez to jest slowo przeciwko slowu. Jedyne, co mozemy zrobic, to dac prawo wypowiedzi i wywazenia racji obu stronom, proszac strone oskarzajaca o dobre uargumentowanie zarzutow...

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maj 2009, 19:33:34 »
Ten pan posługuje się jakimś dziwnym językiem. W pierwszej chwili, miałam wrażenie, że tekst jest nieudolnie tłumaczony przez tłumacza internetowego...Faktem jest, że na forum posługujemy się językiem bardzo potocznym, sama z tego z chęcią korzystam, ponieważ jest autentyczny , szczególnie w luźnej rozmowie. Z tekstem umieszczonym wyżej, miałam jednak problem.

Tłumaczenie, że dom  lub mieszkanie jest przez jakis czas niezamieszkany, jest cokolwiek śmieszne. Lokator nie powinien być obciążany kosztami za użytkowanie mieszkania, tylko dlatego że pracodawca ma ,,przestoje". Jest to problem każdego właściciela mieszkania lub mieszkań, który decyduje się na wynajmowanie ich. Lub podpisuje umowę na  długi okres czasu z zamiarem podnajmowania go pracownikom.Sorry!
Zdaję sobie sprawę, ze bardzo łatwo jest oskarżać ludzi o coś, szczególnie bez podawania danych personalnych. Ale...Coś musiało być nie tak, skoro iles tam osób opisuje w podobny sposób warunki pracy, zamieszkania i formy zakończenia współpracy. Niestety wielu potencjalnym pracownikom obecuje się gruszki na wierzbie, po przyjeździe do Danii, nagle Ci ludzie nagle zderzają się z często niezbyt jasną sytuacją i przykrą rzeczywistością. Część ludzi pluje aby tylko pluc, czasami sami są winni utracie pracy. Ale przecież nie zawsze, prawda? Nie chodzi mi w tej chwili o firmę Pana Tomka, ale większość firm , oferujących pracę Polakom lub firmy rekrutujące do pracy.
Wielokrotnie proszono już na tym forum, aby osoby skarżace się, przygotowały listę argumentów. Nie chodzi o to, że z góry skresla się wypowiedzi tychże, tylko o to, że dzięki argumentacji, ich wypowiedzi stają się bardziej wiarygodne. Napisać, że to złodziej, oszust, itd...To może każdy, tylko co to da. Proszę, tego nie odbierać jako krytykę, ale jeśli macie złe dośiwdczenia z pracodawcą i chcecie ostrzec nastepnych potencjalnych pracowników, sporządźcie listę niedociągnięć, braków, ewentualnego oszustwa. Wierzę, że ludzie chcą to robić w dobrej wierze. Miłego weekendu. :)

Tn-crew

  • Gość
Odp: TN-Crew
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Maj 2009, 00:33:40 »
:) Chciał bym odp. na pytanie Wysłany przez: Tula.
Nie oczekuje żadnych (bany czy spamy) po prostu osoba jak ma jakiś zal powinna zostawić jakiś znak o sobie, bo przecież wszyscy wiemy jakie ludzie są wscipscy i piszą rożne rzeczy o innych aby ich pognębić... :-\ a potem ktoś dopisze coś negatywnego nawet nie mieć żadnego tematu o mojej działalności, tylko aby sobie coś napisać..
 :) Chciał bym odp. na pytanie Wysłany przez: marysha.
Racja lokator nie powinien płacić za to ze dom stoi pusty, ale zobaczcie to inaczej może ok...
 Pracownik przyjedzie do innego państwa aby pracować, i tak ogólnie to nie  jest to moja sprawa gdzie pracownik mieszka, no nie, tylko jego sama,...
Tylko ze ja nie chce aby ludzie sami się tym problemem martwili i dla tego aby pomóc pracownikom mam domy tu i tam aby wszystkim dogodzić, i to chyba jest serwis spoko z mojej strony..... czy nie ? wiec jak już ktoś pisze myślę całością a nie tylko jedna stronę tego zamieszania... pozdrawiam ponownie Tomasz.

anonim

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Maj 2009, 19:36:20 »
ojoj ale się porobiło-ja tylko spytałam jak wygląda to oszustwo ale cieszę się że taka mała rozmówka się z tego  rozwinęła ,wiadomo są ludzie i ludziska świat jest taki ze są tez tacy niby psełdo rodacy którzy tylko patrzą jak oskubać swojego wiem z własnego doświadczenia ale nie mam tu na myśli Pana Tomka bo zwyczjnie nie znam człowieka i chyba niestosowne by było gdybym pluła mu w twarz zupełnie nic o nim nie wiedząć.Jedynie co mogę powiedzieć to to ze poczytałam troszkę na temat jego firmy a że nie były to superlatywy to wolałam wiedzieć jak niby to oszustwo wygląda bo czasem jest tak ze taki pracownik sam sobie kłody pod nogi kładzie zostaje zwolniony a raczej wywalony z pracy i żeby nie wyjść na jakiegoś nabuseba albo coś w tym stylu mówi ze to pracodawca go wykiwał niestety nikt szczegółowo nie opisał jak go "oskubali" może Pan Tomasz ma wobec tego rację?Cieszę się że mozna się tu wypowiedzieć ale chyba lepiej pisać prawdę no nie?  ;)
Jeszcze jedno ale to moje takie małe przemyślenie czy wierzycie w to że tak długo udało by mu się kantowac ludzi?Jakoś wierzyć mi sie w to nie chce,pozdrawiam wszystkich goszczących w tym miejscu i czekam na jakieś konkrety o ile takie są  :)

anonim

  • Gość
Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lip 2009, 15:37:52 »
witam....   ja chetnie napisze jeszcze raz  z  odwaga  ze ten człowiek to wielki oszust   wiem..........     bo pracowałem u niego   i  nie ja jeden zostałem  oszukany  takich jak ja  jest  wielu, co i tomasz sam wie !  chodz zawsze był  usmiechniety  bez okazywania  skromnosci  kombinował na swoich pracownikach którzy  byli nic nie wiedzieli o roznych  systemach dunskich  co  tomasz z tego kozystał na swoje  konto  nie stety  zastanawiam sie tylko kiedy to  oszustwo sie skonczy mysle ze juz niedługo trafi na takiego ktory  mu  nie popusci  .... jak wiadomo spraw z firmą  TN-CREW  w zwiaskach  jest wiele co świadczy  o tym ze  tomasz jest nie w stosunku.   z tego co wiem   juz na dzien dzisiejszy  ma zakaz zatrudniania pracowników z pl.  ale sadzac o jego harakterze   wykombinuje cos innego   by  dalej  oszukiwac ludzi  ....... przeciez on z tego  zyje  pozdrawiam   ;D

poloniainfo.dk

Odp: czy ktos slysal o firmie tn crew denmark?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lip 2009, 15:37:52 »

 

zwolnienie z pracy - czy musi podać powód

Zaczęty przez zosiaxDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17675
Ostatnia wiadomość 17 Lip 2008, 16:33:25
wysłana przez zosiax
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11746
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 28389
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
rejestrować żone czy nie? - podatek, kwota zwolniona,

Zaczęty przez piotrekszDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12188
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2008, 13:59:51
wysłana przez Klingon
czy Duńczycy płacą na czas?

Zaczęty przez henlenDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8659
Ostatnia wiadomość 29 Wrz 2020, 08:16:02
wysłana przez Jomir