poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest  (Przeczytany 7620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amanda

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« dnia: 02 Lut 2008, 13:51:25 »
Witam
Jesli jest ktos zainteresowany moge udzielic informacji o dwoch braciach (muzulmanie) lubiacych urode polek i ich dobre serca. Skutek tej znajomosci jest tragiczny.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 02 Lut 2008, 16:43:07 wysłana przez mala_z_Aarhus »

K3

  • Gość
Odp: poszukuje osob mieszkajacych w Arhus i okolicach
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lut 2008, 14:07:12 »
iii... ???

mamy zaczynać dżihad ???

piatka

  • Gość
Odp: poszukuje osob mieszkajacych w Arhus i okolicach
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lut 2008, 15:12:40 »
Opowiadaj na forum, moze ustrzezesz dziewczyny przed czyms zlym.
My takze znamy Turka, lat kolo 70, ktory marzy wciaz o Polce.............wciaz nas o to zagabuje...........
Mial juz zone Polke i mowi, ze to najwspanialsze kobiety.....................
A tak o Arabach, bylysmy dzis na tureckim bazarze.......................... , czesto tam robie zakupy.........
warzywa, owoce, sery, mieso, a takze ich przepiekne stroje i zlota bizuteria...
Sasiadka chciala wejsc, ja zobaczylam cos , co mi zie spodobalo...........i wyobrazcie, ze Arab nie chcial z nami rozmawiac...........
owszem powiedzial jakie sa ceny, ale stwierdzil, ze musi isc na zaplecze, maz pozniej stwierdzil, ze nie traktowal kobiet powaznie jako klientek.
  Z arabska kobieta przychodzi mezczyzna, ktory placi..................:)
 

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: poszukuje osob mieszkajacych w Arhus i okolicach
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lut 2008, 15:27:34 »
Ja wrecz przeciwnie. Nie chodze do Bazar Vest i nie mam zbyt dobrej opinii o tamtejszych sprzedajacych.
Ceny czesto przy kasie sa inne niz te na polkach ( "przypadkowo" na niekorzysc klienta, sprzedawca rzadko ma ochote pojsc z klientem i sprawdzic cene towaru na polce, gdy panowie uslysza angielski lub niemiecki ceny rosna o 30%), czasem w ogole nie ma podanych cen ( np u rzeznikow) lub niedowaza sie produktow (placi sie z kg a dostaje sie 750 g).
Od 2 lat na bazarze nie ma juz stoisk prowadzonych przez Azjatow.
Znam tez wiele historii o studentach, ktorzy pracowali na tym bazarze i mieli klopoty z pracodawcami.

Wracajac do tematu, to zmienie nazwe watku i pania Amande prosze o podanie wiecej szczegolow.
Jesli powiedzialo sie A.....
« Ostatnia zmiana: 02 Lut 2008, 16:43:26 wysłana przez mala_z_Aarhus »

piatka

  • Gość
Odp: poszukuje osob mieszkajacych w Arhus i okolicach
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lut 2008, 15:29:57 »
Masz racje :) Mala.........

Offline amanda

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Basaar Vest
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lut 2008, 16:28:27 »
Bylam w zwiazku z jednym z nich ok 2 lat, a jak sie teraz okazalo nie bylam jedyna . Byl zainteresowany wielkoscia mojego majatku.W miedzy czasie probowal mnie wciagnac w interesy nie do konca zgodne z prawem. Chcialabym przestrzec inne dziewczyny, gdyz jest kabusewca taksowki, jezdzi w okolicach Arhus i w ten sposob nawiazuje kontakty jak rownierz przez skype. Proponuje polakom znalezienie lepszej pracy. Jest osoba bardzo kontaktowa i wlada biegle killkoma jezykami.

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Basaar Vest
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lut 2008, 16:43:08 »
Będąc w zeszłym roku w Århus odwiedziliśmy ten Bazar Vest.  Trochę byliśmy niemile zaskoczeni zanim tam weszliśmy, bo przed wejściem kręciła się duża grupa Somalijczyków, obserwując bacznie między innymi i nas. Miałem brzydkie wrażenie, że chcą nam obrobić samochód jak tam wejdziemy. Ale nie ! O powodzie tych obserwacji domyśłiłem się wychodząc z Bazaru. Oni tam handlują(handlowali) na całego KCHATEM, rośliną narkotyzującą. Prowadzili pewnie obserwacje, kto przyjeżdża na parking czy nie policja.
Na temat Polek wychodzących za Turków i Arabów nie mam specjalnego zdania. Ot młodość, ufność, zakochanie. A że chłopy niczego sobie to i dziewczyny nie patrzą co jest w środku takiego ładnego opakowania. Ale statystycznie, to wiele takich związków pada i kończy się w najlepszym razie mordobiciem. Różnica kultury i oczekiwać w stosunku do roli w małżeństwie jest zbyt  wielka. W moim sąsiedztwie, kilka lat temu, Irakijczyk żonaty z Polką zastrzelił swoich dwoje dzieci, bo chciała od niego odejść. Prawie by zastrzelił siostrę żony, ale mu pistolet nawalił. Siedzi teraz w szpitalu psychiatrycznym w Middelfart. Poczucie honoru jest u nich większe nad rozsądkiem. Tam gdzie Polak czy Duńczyk machnąłby ręką, oni gotowi są zabić. Do nas to za bardzo nie dociera i potem powstają problemy.

Pozdrawiam

poloniainfo.dk

Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Basaar Vest
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lut 2008, 16:43:08 »

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lut 2008, 16:56:55 »
Jesli chodzi o narkotyki na Bazarze Vest to Manior - swieta prawda. Wymien, tam jest.
Mnie rozbawilo zamkniecie stacji benzynowej jednej z duzych firm, ktora miala juz dosyc zlego PR..Zawsze pisano bojka/aresztowanie na stacji benzynowej itd.
O zwiazkach Polek z Arabami w Danii nie wiem zbyt wiele. Osobiscie znam kilka historii z Niemiec. Byly podobne do tego, co napisalal Manior i pani Amanda...
Mnie tylko dobija, jak w kazdym momencie rozmowy sa natretni, wrecz namolni. Cala rozmowe mozna sprowadzic do zdania: Polki sa dobre w lozku.
Moze to moje subiektywne odczucie.

Pani Amando, stracila pani tylko 2 lata na niewlasciwego mezczyzne. Na szczescie nie cale zycie.

 

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lut 2008, 22:28:16 »
Co do tego bazaru.......Pamietam jak chodzilam jeszcze w Niemczech na bazary turecko-arabskie, bo mieli tam zawsze swieze warzywa, owoce, mieso, i ich sery i chleby mi smakowaly. Ostatnio wspomnialam facetowi , ze moze pojdzeimy na ten wÅrhus....odpowiedzial mi ze noga jego tam nie stanie, byl tam dwa razy i wszyscy spogladali na niego jakby zaraz chcieli noz w plecy wbic....mowi ze dziwaczna panuje tam atmosfera....
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

aneczka

  • Gość
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lut 2008, 16:54:53 »
co do tego calego bazaru tam jest jedno wielkie siedlisko narkotykow gdy my tylko podjezdzamy biegna do nas z daleka krzyczac haszysz itp. a od nas polakow chca kupywac psy spirytus i kobiety chca bo mowia ze sa dobre w lozku ten bazar powini zamknac i tyle a policji to sie wogle nie boja i tyle

piatka

  • Gość
Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lut 2008, 19:32:09 »
Czy wy mowicie o Arhusianskim bazarze?
Chyba przesadzacie...........oprocz stoiska ze zlotem nie spotkalam sie z niczym niewlasciwym, a ta wspaniala egzotyka, uprzejmosc, roznorodnosc towarow.......................

poloniainfo.dk

Odp: Aarhus - Bracia muzulamanie i Bazar Vest
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lut 2008, 19:32:09 »

 

2 wolne pokoje w akademiku , Aarhus

Zaczęty przez aniaaniaDział Edukacja

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6551
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 10:22:14
wysłana przez aniaania
Czerwony MALUSZEK 126 p na polskich blachach w Aarhus

Zaczęty przez Ania i JustynaDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 21719
Ostatnia wiadomość 09 Sie 2013, 18:50:16
wysłana przez piotr1
Złotnik w Aarhus

Zaczęty przez N.Dział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4311
Ostatnia wiadomość 12 Maj 2008, 11:56:45
wysłana przez N.
Sklepy zoologiczne w Aarhus.

Zaczęty przez MieciaDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7439
Ostatnia wiadomość 14 Paź 2010, 22:07:45
wysłana przez Miecia
Meta a la hotel continent ale w Aarhus? hotel robotniczy

Zaczęty przez butaprenDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6666
Ostatnia wiadomość 03 Gru 2013, 20:40:51
wysłana przez farvela