poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy  (Przeczytany 8364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Standzys

  • Gość
Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« dnia: 10 Lut 2008, 09:18:15 »
Witam

   Potrzebuje namiaru na jakis serwisa samochodowy "ogólny" w Kopenhadze, najlepiej gdzies na Lynghby, Ballerup lub Hvidovre.  Jak by jeszcze dzialal dluzej niz do s\17-tej to to wogole byloby super.


Z gory dzieki.
Stach

murito

  • Gość
Odp: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lut 2008, 09:26:28 »
Dzwon na nr 6165 9106 Polski mechanik w Kopenhadze. Ma na imie Sebastian. Pozytywnie zakrecony i duzo moze.

ss

  • Gość
Odp: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lut 2008, 00:37:09 »
Wielkie dzieki pozdr

Johny

  • Gość
Odp: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwi 2008, 21:02:47 »
Polecam serwis samochodowy Mitbushi Motors. Właścicielem jest Polak - Krzysztof, ma paru mechaników Polaków ale głównie sa Duńczycy. Zazwyczaj wszystkie naprawy wykonuje u niego. Wykonuje również naprawy gwarancyjnie samochodów Mitsubishi, serwis znajduje sie obok salo Mitsubishi Bilhuset Birkerød.


Kongevejen 86-88
3460 Birkerød

Naprawde polecam jego usługi!!!

Gość

  • Gość
Odp: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Cze 2009, 16:56:38 »
Witam,
ja szczerze odradzam polskiego mechanika Krzysztofa z Birkerod.
Z początku człowiek się cieszy, że w obcym kraju trafił na mechanika rodaka - od razu czuje się ulgę. Szczególnie jak gdzieś w internecie spotkał się z dobrą opinią o tej osobie.

Jeśli chodzi o mnie i Pana Krzysztofa to cała przygoda z nim trwała 3 tygodnie. Samochód stał na placu, a za każdym razem (średnio co 5 dni) jak dzwoniłem spytać czy jest już jakiś postęp dowiadywałem się, ze ciężko nad nim pracują.
Po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że potrzebuje 2 nowe cewki i wtryski - oczywiście z ASO Hondy bo inaczej nie się kupić części w DK. Nie kryłem swojego zdziwienia gdyż samochód odpalał bez problemu, jedyna niepokojącą rzeczą była nierówna praca silnika. Zagwarantował on jednak, że po wymianie wyżej wymienionych części wszystko będzie dobrze.
Zaufałem i straciłem 4500 DKK, a problem nie został nawet wyryty.

Na szczęście po tym wszystkim  trafiłem na bardzo solidnego mechanika z okolic Kopenhagi - wykrycie usterki zajęło mu 2 dni. Dostałem od niego szczegółowy wydruk z komputera, wraz z pomiarem kompresji i wszystkimi detalami o pracy silnika. Okazało się, że to nadpalony zawór. Za wydruk z komputera zapłaciłem 400 DKK, a naprawę musiałem przeprowadzić w Polsce z racji na cenę części i niskie koszty serwisu.

(Jakby ktoś potrzebował kontakt do solidnego mechanika to bardzo proszę: Kofi,  +4527132427).

Cała sprawa o tyle bolesna, że był osobą z polecenia, która z początku była bardzo miła.
W momencie gdy przyszło do zapłaty nie przyszedł na umówione spotkanie, dając mi tym samym możliwość porozmawiania z jego niesympatycznym mechanikiem - (duńczykiem). Nie dostałem nawet rachunku na to co zostało zrobione (a bardzo mi na tym zależało żeby móc sprzedać nowe - zbędne części), dowiedziałem się jednak, że robota była zrobiona po znajomości i mam nie liczyć na rachunek.

:( Raz jeszcze szczerze odradzam !  :(


poloniainfo.dk

Odp: Kopenhaga - potrzebny namiar na serwis samochodowy
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Cze 2009, 16:56:38 »

 

Kopenhaga - Odense

Zaczęty przez ParalitykDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10008
Ostatnia wiadomość 19 Lut 2007, 22:17:12
wysłana przez GoTTie
Kopenhaga

Zaczęty przez marta_malgorzataDział Pomoc!

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9875
Ostatnia wiadomość 27 Sie 2006, 20:13:18
wysłana przez marta_malgorzata
Kopenhaga - pytanie

Zaczęty przez andrzej1Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8216
Ostatnia wiadomość 11 Mar 2008, 22:10:41
wysłana przez andrzej1
Aarhus - Kopenhaga prom ??

Zaczęty przez kingamagdaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 15903
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2013, 14:42:14
wysłana przez kingamagda
Zakup Ejerbolig Kopenhaga

Zaczęty przez Feliks SambaDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11067
Ostatnia wiadomość 16 Mar 2015, 10:08:26
wysłana przez Feliks Samba