poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: szukam polakow w aalborg  (Przeczytany 18324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pati02

  • Gość
szukam polakow w aalborg
« dnia: 20 Lut 2008, 20:38:36 »
czesc mieszkam tu juz 6 lat a nie znam tu duzo polakow, jesli macie ochote pogadac to piszcie na mail p.ati.888@hotmail.com pozdrowienia.  patrycja

Janusz 26 lat

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lut 2008, 20:52:16 »
witaj  ja mieszkam niedaleko arhus ale to pewnie daleko co 

Offline anraf

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lut 2008, 21:30:17 »
6 lat???
uuu, to sporo czasu ;)
my mieszkamy w Aalborg, od ponad 6 miesięcy
i faktycznie mało Polaków tu widać, ale są  8)
pozdrawiamy

pati02

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lut 2008, 11:36:03 »
no wlasnie malo tu polakow widac, ale slyszalam ze sa i nie wszyscy utrzymuja kontakt z innymi polakami, kiepsko. a wy gdzie tu pracujecie? ja pracuje w super best w nørresundby, zaraz za mostem

Offline magraf

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lut 2008, 09:10:54 »
Ja tam niedługo będę  :) to się odezwę.

gość

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Mar 2008, 18:00:00 »
witam ja mieszkam 40 km od allborga   jak chce ktoś pogadać lub spodkać na piwko to dzwoncie 3169556

Czesiek

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Mar 2008, 16:38:56 »
Mieszkam w Norrysundby od 3 miesięcy. Aktualnie poszukuje pracy w okolicach. Pozdrawiam

poloniainfo.dk

Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Mar 2008, 16:38:56 »

vectra

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Mar 2008, 01:54:43 »
witam wszystkich ja od stycznia mieszkam dall vilaby a pracuje a svenstrup moj kontakt krzyskropek@wp.pl

keny79

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Mar 2008, 06:34:41 »
masz racje Pati.nie widać tutaj Polaków choć powiem Ci że jest nas tutaj dużo.ja mieszkam tutaj od roku.pozdrawiam

Dall Villaby

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Mar 2008, 07:36:44 »
Czesc - ja w Aalborgu (w Dall Villaby w sumie) mieszkam ponad 20 lat. Polakow tu jest bardzo duzo tylko ze trzymaja sie w klikach. Jest tu polski kosciol i polski klub. Udajcie sie tam jesli chcecie poznac wiecej Polakow - www.polacy.dk tu jest adres i kontakt do polskiego klubu

Pozdrawiam

Pylonek

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Mar 2008, 19:11:13 »
 :)
Sie maneczko wszystkim.
 Ja mieszkam w Danii od 1991 roku. Przez wiele lat prowadzilem harcerstwo w Aalborgu , potem mial powstac klub mlodziezowy ale jakos nie bylo duzego zainteresowania i nie odpalilo. W aalborgu jest bardzo duza polonia tylko trzeba do niej dotrzec. Jezeli kogos to interesuje to sa plany zalorzenia nowego klubu ktory bedzie mial na celu zgromacenie "nowej" i "starej" polonii. W planach wstepnych jest wspolny biwak lub ognisko. Piszcie jezeli ktos jest zainteresowany. Temat ten bedzie poruszany na zebraniu zarzaduz wiazku polskiego pod koniec miesiaca. Im wiecej osob wyrazi chec zorganizowania czegos tym lepiej. Moze nareszcie zacznie sie cos dziac !!!!!!!!!!!!!!
Z pozdrowieniami.
Andrzej Miller.
tlf. 40681976

qfel

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Mar 2008, 09:02:03 »
Witam.

Polakow w AAlborgu jest sporo i ciagle przybywa . Jest spora polonia z lat 80 no i sporo nowej fali.

kiedys kosciol byl dobrym miejscem na polaczenie modlitwy ze spotkaniami towazyskimi ale po "utracie" naszych Ojcow jakos sie wszystko pozmienialo na zle.

Jest dosc preznie dzialajacy zwiazek i naprawde mozna spotkac tam wielu ciekawych ludzi.

Jak juz ktos wczesniej podal www.polacy.dk jest strona tego zwiazku . Mysle ,ze warto tam zerknac i zobaczyc jakie sa plany na przyszlosc....

pozdrawiam wszystkich serdecznie .


qfel


vectra

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Mar 2008, 13:40:24 »
Witaj Dall Willaby jak bedzesz chcial mozez mnie odwiedzic podaje moj adres Dall Willaby ul.Frytøjet 11 POZDRAWIAM !!!

swierzak

  • Gość
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Kwi 2008, 22:07:12 »
Hej ludziska,

ja w sumie tez mieszkam niedaleko Aalborg jakies 20km w miescinie Pandrup, jest ktos kto mieszka wlasnie w Pandrup lub w okolicy? Fajno by bylo sie odezwac do jakiegos swojaka:)

Pozdrawiam

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Kwi 2008, 18:00:06 »
Rozumiem bardzo dobrze potrzebe kontaktu z rodakami, ale doswiadczenia wielu, wielu rodakow na wszystkich kontynentach sa niezbyt pozytywne. To samo dotyczy polakow w Århus, Kopenhadze itp. Po pierwszych probach kontaktu szybko doswiadczamy, ze spotkania nie maja sensu, bowiem zazdrosc, podejrzliwosc i nieszczerosc a ju znie mowiac o braku checi pomocy innym sa tak dominujace, ze wybieramy inny sposob zaspokojenia naszej nostalgii. Radze, aby jak najszybciej oderwac sie od "getta polskiego kosciolka", czy tez tzw. klubow polonijnych. Szczegolnie tym ktorzy maja dzieci, radze jak najwiekszego kontaktu z srodowiskiem dunskim, co pozwoli na szybkie zrozumienie, gdzie jestesmy, jak powinnismy funkcjonowac w tym spoleczenstwie i dostosowac sie do obowiazujacych norm w pracy i w obcowaniu z dunczykami. Nie wszyscy z nas rozumieja, ze wiekszosc z przybyszy za praca sa tylko goscmi z krotka wizyta. Ci ktorzy chca tu pozostac na dluzej powinni jak najszybciej "zdobywac wiedze" o Danii i dunczykach, a nie bez przerwy szukac negatywnych porownan w stosunku do Polski, nie majac zbyt duzego pojecia o kraju do ktorego przyjechali. 

poloniainfo.dk

Odp: szukam polakow w aalborg
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Kwi 2008, 18:00:06 »

 

Prawnika szukam

Zaczęty przez GrinsenDział Pomoc!

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11499
Ostatnia wiadomość 25 Sty 2019, 08:21:50
wysłana przez Henrikhes
SZUKAM TŁUMACZA

Zaczęty przez anulka77Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9952
Ostatnia wiadomość 31 Paź 2008, 12:02:20
wysłana przez Tula
Szukam hydraulika

Zaczęty przez annazbochDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11324
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2016, 08:48:04
wysłana przez annazboch
Szukam kogos do tlumaczenia

Zaczęty przez ulaDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10619
Ostatnia wiadomość 29 Wrz 2009, 09:52:58
wysłana przez ula
Szukam Pracy!!!

Zaczęty przez asica1982Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 15293
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2007, 16:32:06
wysłana przez Agata