poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Adecco  (Przeczytany 6918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur74

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Adecco
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Mar 2008, 21:11:29 »
Z firma Adecco należy postępować bardzo delikatnie. Pamiętaj że jesli jestes im potrzebny to załatwią wszystko, ale rozpocznij wojnę to zostaniesz zduszony jak robaczek. Pamietaj kolego jestes tylko "polskim parobkime"

Offline ptaszkin

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Adecco
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwi 2008, 10:57:11 »
Generalnie kilka miesięcy póżniej następna podwyżka.I tu jest malutki myk wykonany ze strony firmy.Kwit z informacją otrzymujemy 3 kwietnia.Podwyżka obowiązuje od 1 lipca.Natomiast mieszkanie można wypowiedzieć licząc od 1 dnia każdego miesiąca.tak więc chociaż napiszemy wymówienie od razu(będzie ono ważne dopabuse od 1 maja)-podwyżka itak nas nas będzie obejmować przez cały lipiec.Jednakże jeśli można mieć pretensje to raczej do polaków pracujących przez ww. firmę a nie potrafiących zadbać o własne lokum.( miałem okazję oglądać mieszkanie pozostawione przez kilku pracowników firmy kiedy zabierałem meble do swojego przyszłego lokum}natomiast co się tyczy o samę firmę adecco-nie wiem czy można znależć lepszego pośrednika.Przez cały okres mojej pracy(przynajmniej ze mną tak było)dostajemy wszystko do ręki-praca-mieszkanie -pomoc w załatwianiu formalności(dosłownie jak z dzieckiem)I czego tu można więcej wymagać?

Offline Polka

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Adecco
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwi 2008, 20:44:45 »
Nie można narzekać na Adecco. Ja miałam wszystko załatwione.Otrzymałam wszystkie dokumenty.Wiedziałam,ile zarobiłam każdego tygodnia.Potrafili odpowiedzieć na informacje nawet jak byłam już w Polsce.

[Dodane: 20 Kwiecień  2008, 13:51:35]

Duńczyku, jeżeli chcesz nas obrażac,to spróbuj pisać poprawniej.Na kulturę osobistą składa się wiele spraw.Nie tylko"sranie w wiadro",ale także wymowa,słownictwo,ortografia itd. Więc popracuj na swoją kulturą,a dopabuse oceniaj innych.

malutka

  • Gość
Odp: Adecco
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Maj 2008, 11:39:08 »
Nie wiem,jak tu sprawa wyglądała i jak się zakończyła,ale jeśli ktokolwiek jest poszkodowany, proszę o kontakt na :antyadecco@interia.eu
Pozdrawiam!

poloniainfo.dk

Odp: Adecco
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Maj 2008, 11:39:08 »

 

Adecco

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3973
Ostatnia wiadomość 15 Maj 2008, 20:39:43
wysłana przez felis
czy ktos pracował przez Adecco?

Zaczęty przez enigmaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7982
Ostatnia wiadomość 08 Sty 2008, 09:52:28
wysłana przez MargaretMitchell
Do wszystkich pracowników Adecco -byłych i obecnych!!!

Zaczęty przez liliaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2876
Ostatnia wiadomość 29 Maj 2008, 11:07:17
wysłana przez lilia