poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Samochod w garazu i nietylko  (Przeczytany 11985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Samochod w garazu i nietylko
« dnia: 15 Kwi 2008, 14:48:02 »
Może nie w temacie

ale:


dzisiaj w Kolding na parkingu o godzinie 7:00 widziałem Forda mondeo MKI rej WML xx xx na włączonym zapłonie. W środku natomiast dwóch polaczków strzelało kimę. Dobrze ze byłem duńskim autem bo wstyd jak smok, zwłaszcza ze duńczycy przechodząc patrzeli "o co tu chodzi" a potem na rejestracje.

ehhh

K3

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwi 2008, 17:06:36 »
Może nie w temacie

ale:


dzisiaj w Kolding na parkingu o godzinie 7:00 widziałem Forda mondeo MKI rej WML xx xx na włączonym zapłonie. W środku natomiast dwóch polaczków strzelało kimę. Dobrze ze byłem duńskim autem bo wstyd jak smok, zwłaszcza ze duńczycy przechodząc patrzeli "o co tu chodzi" a potem na rejestracje.

ehhh

a ja sie przyznam, że też czasami zdarza mi sie strzelić drzemkę w czasie przerwy obiadowej w samochodzie.....  ;D ;D ;D
na szczęście nie robię tego w centrum miasta, tylko na jakimś bocznym parkingu ;)

lilianka

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwi 2008, 17:09:49 »
to Ty Vera jestes z Kolding?

ryba

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwi 2008, 18:48:05 »
vera dzis o 6 wyjechalem w trase temperatura byla -3 st moze przyjechali z podrozy a za wczesnie bylo by sie gdzies ruszyc mi tez zdarza sie jak w nocy jade 1100km ze stane i zdrzemne sie na 2 godz anizeli mam sie gdzies zabic z pasazerami na autostradzie aha i tez mam wlaczony silnik .

Klingon

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwi 2008, 21:42:09 »
Można zdrzemnąć się na parkingu przy autostradzie (rasteplads) ale śpiący ludzie na parkingu przy centrum handlowym jest nowością. Nie wciąga spalin do środka przy włączonym silniku?

K3

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwi 2008, 21:59:53 »
Można zdrzemnąć się na parkingu przy autostradzie (rasteplads) ale śpiący ludzie na parkingu przy centrum handlowym jest nowością. Nie wciąga spalin do środka przy włączonym silniku?

na otwartym terenie nie ma prawa

ryba

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwi 2008, 10:34:48 »
k3 czemu na otwartym terenie nie ma prawa?klingon auto jest na gas wiec nie czuje spalin zreszta wydech mam w porzadku .

poloniainfo.dk

Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwi 2008, 10:34:48 »

Klingon

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Kwi 2008, 10:53:00 »
Pytalem, bo jak czasami skrobie lod z szyb to zawiewa spalinami i dlatego nie spalbym w aucie z zapalonym silnikiem. Gaz to jest co innego.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Kwi 2008, 11:12:22 »
Byl jakis czas temu tragiczny wypadek w Polsce.
Syn wrocil w nocy do domu i nie chcial obudzic swojej mamy. Wobec tego postanowil spac w samochodzie w garazu.
BYla zima, wiec chlopak wlaczyl silnik, by w samochodzie bylo cieplo, garaz byl zamkniety....

Biedna mama, rano...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Kwi 2008, 11:20:49 »
Moj znajomy (teraz to juz byly) z dziewczyna zima w samochodzie ojca w garazu sobie baraszkowali ... zasneli i sie wiecej nie obudzili ...
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

K3

  • Gość
Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Kwi 2008, 11:24:57 »
W zamknietym garazu to norma niestety, natomiast na zewnatrz cos takiego nie ma prawa sie zdazyc.

Spioch

  • Gość
Odp: Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Kwi 2008, 17:19:16 »
Może nie w temacie

ale:


dzisiaj w Kolding na parkingu o godzinie 7:00 widziałem Forda mondeo MKI rej WML xx xx na włączonym zapłonie. W środku natomiast dwóch polaczków strzelało kimę. Dobrze ze byłem duńskim autem bo wstyd jak smok, zwłaszcza ze duńczycy przechodząc patrzeli "o co tu chodzi" a potem na rejestracje.

ehhh

Piszesz "polaczkow" A Ty pewnie juz jestes "rodowitym" Dunczykiem ? Jakie to faktycznie szczescie ze byles DUNSKIM autem....  BTW Dunczycy maja jakas wlasna marke aut ?


Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Kwi 2008, 18:04:07 »
a ja sie przyznam, że też czasami zdarza mi sie strzelić drzemkę w czasie przerwy obiadowej w samochodzie.....  ;D ;D ;D
na szczęście nie robię tego w centrum miasta, tylko na jakimś bocznym parkingu ;)

Zgadza się, ale opinia idzie. Kiedyś nawet widziałem Passata na parkingu na trasie Vejle -Billund gdzie z zaparowanego szybami auta widać było przebudzające sie cienie  ;D. Był korek, wszyscy dosłownie patrzyli na tego passata. Ciekawe co pomyśleli widząc moje auto, bo właśnie śmigałem polskim autem,

" a gdzie spal ten polak co przede mną jest   ;Dł???" no nie ma siły. Kilku zobaczą i szafa gra. Nie mówię ze strzelenie kimy jest złe, sam to robię ale tylko w trasie, pełno Duńczyków strzela kimke po drodze. Obiło mi sie też o uszy ze widziano Polaka w aucie kombi pracującym na czarno i przez pół ponad roku kimającym w swojej gablocie.



[Dodane: 16 Kwiecień  2008, 18:02:18]

to Ty Vera jestes z Kolding?

Nie , nie jestem z Kolding  ;) a co?? Mieszkam niedaleko Kolding

[Dodane: 16 Kwiecień  2008, 18:03:01]

vera dzis o 6 wyjechalem w trase temperatura byla -3 st moze przyjechali z podrozy a za wczesnie bylo by sie gdzies ruszyc mi tez zdarza sie jak w nocy jade 1100km ze stane i zdrzemne sie na 2 godz anizeli mam sie gdzies zabic z pasazerami na autostradzie aha i tez mam wlaczony silnik .

ale przejazd 1100 km to chyba rożnica, co nie??  ;)

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp: Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Kwi 2008, 18:05:26 »
BTW Dunczycy maja jakas wlasna marke aut ?

Nie maja, ale maja sporo saaba, volvo, nie wiadomo czemu peugeota, i troche japonczykow. Niemcow u nich niewiele, Audi, BMW, Merc to rzadkosc na ulicach.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwi 2008, 18:09:17 »
Piszesz "polaczkow" A Ty pewnie juz jestes "rodowitym" Dunczykiem ? Jakie to faktycznie szczescie ze byles DUNSKIM autem....  BTW Dunczycy maja jakas wlasna marke aut ?




Co chciałeś przez tę wypowiedź ująć? Duńskie auto czytaj na duńskich blachach - tak dla wyjaśnienia. Nie pij jak piszesz na forum, albo dokładniej czytaj i zakumaj.

[Dodane: 16 Kwiecień  2008, 18:06:26]

Nie maja, ale maja sporo saaba, volvo, nie wiadomo czemu peugeota, i troche japonczykow. Niemcow u nich niewiele, Audi, BMW, Merc to rzadkosc na ulicach.


Wg mnie ze względu na drogie ubezpieczenie. No ale Skoda Favoritka pewnie bije rekordy popularności tutaj  ;D

poloniainfo.dk

Odp: Samochod w garazu i nietylko
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwi 2008, 18:09:17 »

 

samochód na Polskich numerach

Zaczęty przez zuzaDział Podatki

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 69925
Ostatnia wiadomość 23 Maj 2011, 21:43:32
wysłana przez charly
pozwolenie polski samochód

Zaczęty przez skorpion1Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4223
Ostatnia wiadomość 13 Maj 2012, 11:41:34
wysłana przez skorpion1
samochod -kredyt-przerejstrowanie

Zaczęty przez anka84Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4385
Ostatnia wiadomość 04 Sty 2008, 21:45:16
wysłana przez Jomir
Pożyczony samochód na polskich blachach.

Zaczęty przez nilaDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 25782
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2010, 14:05:29
wysłana przez zozolek
pozwolenie polski samochód

Zaczęty przez skorpion1Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5620
Ostatnia wiadomość 13 Maj 2012, 12:28:04
wysłana przez greg1969