poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: tele2  (Przeczytany 11661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lilianka

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Maj 2008, 21:06:12 »
cos sie dzieje , wogóle nie da sie dzwonic z tele 2 do Polski :(( jakie inne sieci polecacie?

Prezes

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Maj 2008, 20:04:34 »
Witam faktycznie był z tym problem bo jak dzwoniłem donich to coś tam mówili że komputery przenoszą i sa jakieś problemy. Obecnie dziś 17.05 ładowałem karte normalnie jednak cos sie spierniczyło bo teraz kasuje podwójnie za rozmowy. Znajomy doładowął karte za 75DKK i po 31 minutach rozmowy miał już 0 na koncie. Ja dziś dzwoniłem 8 minut do polski i zabralo mi 20DKK a przecież stawka do polski jest 0,59 ore. Nie mam pojęcia coś sie stało, a jak dzownie do nich to tłumaczą się że dziś nie mogą zrobic podglądu moich połączeń i mam zadzwonic dnia następnego. Stała spiewka od 3 dni. Pozdro.

Offline ROBCIO CPH

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tele2
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Maj 2008, 20:08:20 »
tak zgadza sie u nas ok 10 osób zmieniło operatora na tele2 i tu nagle ogromne zdziwienie.....................kasuja zbyt wiele.

Prezes

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maj 2008, 19:23:35 »
Słuchajcie dzis dzwoniłem do operatora i z tego co zrozumiałem to tele2 przejęło TDC. Moge się mylic ale ja to tak zorzumiałem. Stawki to 0,69 ore na stacjonarne i 3,69 na komóre. Ładnie z nami pojechali. Pozdro for all

K3

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2008, 20:27:23 »
Słuchajcie dzis dzwoniłem do operatora i z tego co zrozumiałem to tele2 przejęło TDC. Moge się mylic ale ja to tak zorzumiałem. Stawki to 0,69 ore na stacjonarne i 3,69 na komóre. Ładnie z nami pojechali. Pozdro for all

to nie zrozumiałeś  ;D

Cytuj (zaznaczone)
Tele2 i Danmark er blevet købt af Telenor, og bliver nu en del af teleselskaberne Sonofon og CBB. Det betyder, at vi kan tilbyde en endnu bredere og bedre produktportefølje. Du får mobiltelefoni og ekstraprodukter i høj kvalitet til meget lave priser og kan nyde godt af vores kompetente service, hvor kunden er i centrum. Hvis du bestiller mobilabonnement her på siden, vil du blive kunde hos Sonofon eller CBB.

Cytuj (zaznaczone)
Er du abonnementskunde hos Tele2 mobil, vil vi gøre vores allerbedste for, at du i fremtiden bliver en tilfreds Sonofon kunde. Dit abonnement fortsætter problemfrit, men teknisk set bliver du kunde hos Sonofon pr. 11. maj. Du vil inden da modtage et brev, der fortæller, hvad det betyder for dig.
 

Cytuj (zaznaczone)
Er du taletidskunde hos Tele2 mobil, glæder vi os til at byde dig velkommen til CBB Mobil. Dit Tank Op nummer og din saldo fortsætter automatisk. I perioden fra 20. april 2008 til 11. maj 2008 flytter vi dit nummer til CBB Mobil, og du vil inden da blive informeret om dine nye fordele.


W skrócie: Tele2 sprzedane, klienci abonamentowi przejęci przez Sonofon, a klienci prepaid przez CBB Mobil

Tula

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj 2008, 21:02:26 »
Orientuje sie ktos moze, co mam zrobic w takiej sytuacji?
Naszym dostawca neta bylo Tele2. Niedawno dostalismy list od CyberCity, ze przejmuja Tele2. Rachunek jednak za kolejne trzy miesiace przyszedl jeszcze od Tele2, zaplacilismy, a po dwoch dniach dostalismy rachunek na ten sam okres od CyberCity. Nie mamy ochoty placic za te sama usluge dwa razy. Co robic? U kogo interweniowac?

K3

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2008, 21:08:24 »
Orientuje sie ktos moze, co mam zrobic w takiej sytuacji?
Naszym dostawca neta bylo Tele2. Niedawno dostalismy list od CyberCity, ze przejmuja Tele2. Rachunek jednak za kolejne trzy miesiace przyszedl jeszcze od Tele2, zaplacilismy, a po dwoch dniach dostalismy rachunek na ten sam okres od CyberCity. Nie mamy ochoty placic za te sama usluge dwa razy. Co robic? U kogo interweniowac?

a może zadzwonic do CyberCity ?? ;D

poloniainfo.dk

Odp: tele2
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2008, 21:08:24 »

 

TELE2

Zaczęty przez PiotrZetDział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3157
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2008, 14:47:57
wysłana przez PiotrZet