poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: tele2  (Przeczytany 11663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

robert2

  • Gość
tele2
« dnia: 13 Maj 2008, 18:08:19 »
Prosze o pomoc mam karte tele 2 amigos ,od 11 maja cos pozmieniali.kupilem karte doladowujaca i niestety nie mozna doladowac kata czy ktos wie o co chodzi?

robert2

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2008, 18:22:12 »
 znalazlem na ich stronie cos takiego ale nie rozumiem o co chodzi? Skal jeg have skiftet mit Tele2 SIM-kort ud?

Har du tilmeldt udlandstelefoni hos Tele2
Skal du have nyt CBB SIM-kort. Du vil modtage et brev med et nyt SIM kort. Inden dit Tele2 SIM kort bliver lukket skal du gemme dine eventuelle kontakter fra SIM kortet på din telefon. Se evt. din telefon manual hvordan du gør det. Du vil ved flytningen få en ny telefonsvarer. Det betyder at du får en masse nye muligheder, men det betyder også at du mister de beskeder der ligger. Du skal derfor efter overflytningen aktivere din nye telefonsvarer. Ring op til 60 70 80 90 og indtal en ny velkomsthilsen.
Har du ikke tilmeldt udlandstelefoni hos Tele2
Havde du ikke udlandstelefoni hos Tele2 virker dit SIM-kort også når du bliver CBB Mobil kunde.
Jeg ønsker et nyt SIM-kort, hvordan får jeg det?
Hvis du skulle få behov for at skifte SIM-kort efter du er blevet flyttet til CBB Mobil, gør du det ved at logge ind på "Mit CBB" og vælge "Køb nyt SIM-kort" i menuen til venstre. Hvis behovet for at få skiftet SIM-kort skyldes manglende funktionalitet, kan du få det skiftet gratis,
ved at ringe til 33 46 01 01. Skyldes det derimod misligholdelse eller er SIM-kortet forsvundet, koster et skift 49 kr.

Jeg har købt en telefon hos Tele2 og jeg vil gerne have låst den op så jeg kan bruge den med SIM kort fra et andet selskab.
Hvis du oplyser telefonens IMEI nummer kan vi finde koden til dig.
IMEI nummeret er på 15 cifre. Det står typisk trykt på selve telefonen under batteriet. Alternativt kan den kaldes frem i displayet ved at taste *#06#.

<< Tilbage til troubleshooting guiden

Offline smerek00

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maj 2008, 10:01:03 »
MóJ MAZ JEST W DANI I MA PROBLEM Z DOłADOWANIEM KART TELE 2 ZNALAZłAM COS NA TEN TEMAT ALE NIE UMIEM MU POWIEDZIEć CO TAM JEST NAPISANE---POMóżCIE MI PROSZE:)

Har du tilmeldt udlandstelefoni hos Tele2
Skal du have nyt CBB SIM-kort. Du vil modtage et brev med et nyt SIM kort. Inden dit Tele2 SIM kort bliver lukket skal du gemme dine eventuelle kontakter fra SIM kortet på din telefon. Se evt. din telefon manual hvordan du gør det. Du vil ved flytningen få en ny telefonsvarer. Det betyder at du får en masse nye muligheder, men det betyder også at du mister de beskeder der ligger. Du skal derfor efter overflytningen aktivere din nye telefonsvarer. Ring op til 60 70 80 90 og indtal en ny velkomsthilsen.
Har du ikke tilmeldt udlandstelefoni hos Tele2
Havde du ikke udlandstelefoni hos Tele2 virker dit SIM-kort også når du bliver CBB Mobil kunde.
Jeg ønsker et nyt SIM-kort, hvordan får jeg det?
Hvis du skulle få behov for at skifte SIM-kort efter du er blevet flyttet til CBB Mobil, gør du det ved at logge ind på "Mit CBB" og vælge "Køb nyt SIM-kort" i menuen til venstre. Hvis behovet for at få skiftet SIM-kort skyldes manglende funktionalitet, kan du få det skiftet gratis,
ved at ringe til 33 46 01 01. Skyldes det derimod misligholdelse eller er SIM-kortet forsvundet, koster et skift 49 kr.

Jeg har købt en telefon hos Tele2 og jeg vil gerne have låst den op så jeg kan bruge den med SIM kort fra et andet selskab.
Hvis du oplyser telefonens IMEI nummer kan vi finde koden til dig.
IMEI nummeret er på 15 cifre. Det står typisk trykt på selve telefonen under batteriet. Alternativt kan den kaldes frem i displayet ved at taste *#06#.

<< Tilbage til troubleshooting guiden

MOżE MI SIę WYDAJE żE O TO CHODZI --JEśLI WIECIE JAK DOłADOWAć PONOWNIE TELE 2 TO TEZ PISZCIE

lilianka

  • Gość
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Maj 2008, 11:47:08 »
dzwoni sie pod numer 80900720, wybiera jezyk : dunski., lub angielski, potem lektor prosi o podanie swojegu numeru, i o wpisanie kodu (13 cyfr i kratka) ... i to Tyle :) pozdrawiam

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
tlumaczenie Tele2
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2008, 12:12:29 »
Czy masz CBB nowej karty SIM. Otrzymasz list z nowej karty SIM. Przed Tele2 Twojej karty SIM zostanie zamknięty, należy zapisać kontakty z karty SIM w telefonie. Widzieć. Twój telefon podręcznika, jak to zrobić. Będziesz wiedzieć, przenieść się na nową pocztę głosową. Oznacza to, że Ci wiele nowych możliwości, ale również oznacza, że można utracić wiadomości. Musisz być po przekazaniu nowego głosową. Pierścień do 60 70 80 90 i indtal nowe pozdrowienia.
Jeśli nie masz jeszcze zapisany do zapłaty z Tele2
Gdyby nie można płacić Tele2 nie z karty SIM, gdy pojawi się również CBB Mobil klienta.
Chcę nową kartę SIM, jak mogę ją otrzymać?
Jeśli miała być konieczność zmiany karty SIM po zostały przeniesione do CBB Mobil, to zrobić, należy zalogować się na "Moje CBB" i wybierz opcję "Kup nowe karty SIM" w menu po lewej stronie. W razie konieczności ulec zmianie karty SIM ze względu na brak funkcjonalności, można to zmienić za darmo,
przez wywołanie 33 46 01 01. Czy z drugiej strony, czy jest domyślną kartę SIM zniknął, kosztującej 49 dolarów przejście

Mam kupił telefon z Tele2 i chciałbym mieć zablokowane go tak mogę go używać z karty SIM z inną spółką.
Jeśli podasz swój numer IMEI telefonu, możemy znaleźć dla Ciebie kod.
Numer IMEI ma 15 cyfr. Jest to zwykle drukowane na mocy baterii telefonu. Alternatywnie, może on być powołany na wyświetlaczu, wpisując * # 06 #.

<<Powrót do Kreatora rozwiązywania problemów
nastepnym razem wejdz na GOOGLE TLUMACZ.bedzie ci o wiele latwiej.moze nie tlumaczy doslownie ale lepsze to niz nic.pozdrawiam
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline smerek00

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tlumaczenie Tele2
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2008, 12:17:24 »
mozesz mi pomoc jak moze wiesz od mojego meza prosza  o 8 cyfrowy kod jakis (8digit card numer) a on nie wie co to jest i gdzie sie miesci w tym pakiecie starowym.

Nathaniel

  • Gość
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2008, 12:26:12 »
To numer telefonu:)

poloniainfo.dk

Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2008, 12:26:12 »

Offline smerek00

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
JAk doładowac karte TELE 2 AmiGos??POMÓŻCIE MI PROSZE
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2008, 12:27:42 »
Załamuje ręce mój mąż jest w dani nie ma dostepu do internetu i nie daje rady sobie z tym tele 2:(

dostałam pare wskazówek;
dzwoni sie pod numer 80900720, wybiera jezyk : dunski., lub angielski, potem lektor prosi o podanie swojegu numeru, i o wpisanie kodu (13 cyfr i kratka) ... i to Tyle Uśmiech pozdrawiam
Ale mąż mówi że lektor prosi o 8 cyfrowy kod(8digit card number)---a on nie wie o to jest :(
POmóżcie mi bo nie wiem gdzie mam szukc już pomocy:(



Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2008, 13:21:40 »
Scalilem to wszystko w jeden watek. Na przyszlosc prosze nie pisac o tej samej sprawie w kilku miejscach, ani nie uzyskasz odpowiedzi, a jest spora szansa ze taki wyrwany z kontekstu watek wyladuje w koszu.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

lilianka

  • Gość
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2008, 14:23:39 »
smerek00 ten 8 cyfrowy numer to numer telefonu Twojego męża ... wstukuje go , i lektor powtarza jesli sie zgadza , zatwierdzasz wybierajac 1. i wtedy lektoe prosi o 13 cyfrowy kod z karty zdrapki, lub z doładowania, i to tylko tyle :)

renia8515

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maj 2008, 16:02:16 »
ja też mam ten sam problem proszę o pomoc

Offline kama

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: tele2
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maj 2008, 16:16:21 »

Offline tomek i sabina

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +1/-8
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2008, 17:07:36 »
witam mam ten sam problem. jak podam swuj numer i nacisne 1 to prosi o 8 cyfrowy kod a nie 13 cyfrowy  kod ze zdrapki

robertos

  • Gość
Odp: tele2
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Maj 2008, 17:41:55 »
Wielu Polakow ma problem z tele 2,probowalem zwrocic sie do dunczykow ale oni tez nie potrafia rozwiazac tego problemu..Pomozcie od paru dni nie moge korzysac z talefonu. :'(

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maj 2008, 17:12:53 »
Pobieżne tłumaczenie tekstu z początku wątku (tylko istotny fragment)

Dzwonisz za granicę z Tele2:
Powinieneś mieć nową kartę SIM. Otrzymasz list z nową kartą SIM (od CBB). Dalej jest że zanim skończysz używać starą kartę, musisz przenieść swoje kontakty na nową  a potem nagrać nowe powitanie dzwoniąc pod numer 60708090.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Pomożcie tłumaczenie z tele 2
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maj 2008, 17:12:53 »

 

TELE2

Zaczęty przez PiotrZetDział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3158
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2008, 14:47:57
wysłana przez PiotrZet