poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: MIESZKANIE  (Przeczytany 4208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bezdomna

  • Gość
MIESZKANIE
« dnia: 11 Lip 2006, 21:08:53 »
Potrzebne mi jest bardzo szybko mieszkanie w Odense. Najlepiej 2 pokojowe. Proszę o pomoc i o radę gdzie szukać, gdzie się zwrócić?

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lip 2006, 21:38:38 »
.
Na forum Pomoc! w watku \"Bezplatne ogloszenia mieszkaniowe\" sa porady w tym zakresie . Gdyby byly problemy z tlumaczeniem ogloszen dunskich to prosze skontaktowac sie ze mna poczta wewnetrzna .

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lip 2006, 09:59:45 »
W srode ukazuje sie bezplatna gazeta Ugeavisen. Na koncu sa ogloszenia. Znajdziesz tanie mieszkanie za ok 1500 DKK. W razie problemow z tlumaczeniem - do Grzegorza :) ale duzo mozna wyczytac z kontekstu. Pamietaj ze wiekszosc chce przy wynajmie depozyt (3 x miesieczny czynsz)

bezdomna

  • Gość
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lip 2006, 22:28:29 »
A znacie może jakieś biura wynajmujące mieszkania w Odense? Bo jutro mam zamiar poobchodzic je. Mam nadzieję ze uda mi sie cos znaleśc... Najlepiej byloby na Middelfartvej ale wezmę cokolwiek.

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lip 2006, 23:07:04 »
jestes studentka?

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lip 2006, 23:07:28 »
.
Biura oglaszaja sie w bezplatnej gazecie Uge Avisen o której napisal Wojtek . Ale mieszkania przez nie oferowane sa drogie . Najtaniej jest poszukac samemu na tych bezplatnych portalach z watka \"Bezplatne ogloszenia mieszkaniowe\" albo w Uge Avisen czy innych gazetach . Jezeli chce Pani cos na Middelfartvej to podaje link do takiego mieszkania - 51m2 - 3300 kr miesiecznie + swiadczenia .

http://www.ledigelejligheder.dk/vis_lejlighed.php/13785

bezdomna

  • Gość
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2006, 18:19:20 »
nie. nie jestem studentką. nie myślałam że tak ciężko jest coś znaleść... w jednym z biur wynajmujących mieszkania powiedzieli ze mam napisać jakiś list, coś o sobie. czy może wiecie jak to ma wyglądać? babka w tym biurze nie mówi po angielsku i trudno mi sie z nią porozumieć . jestem bezradna. nic nie ma a jak juz coś w gazecie jest to drogo.

poloniainfo.dk

Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2006, 18:19:20 »

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2006, 21:45:47 »
.
Dunczycy sa bardzo ostrozni - zwlaszcza w kontaktach z obcokrajowcami . Dlatego dobrze przedstawic sie w liscie czy mailu tak aby uzyskac jak najwiecej punktów - np. kobieta , posiadajaca stala prace , spokojna , niepalaca , bez dzieci , bez zwierzat domowych .

Generalnie najtansze sa mieszkania oglaszane na bezplatnych portalach mieszkaniowych . Te którymi dysponuja biura posrednictwa sa drozsze - w mysl zasady - skoro stac cie na drogie mieszkanie to stac cie i na oplate dla posrednika . Placi sie wiec ale  nie ma sie zadnej gwarancji znalezienia czegokolwiek .

Aby zwiekszyc swoje szanse na tanie mieszkanie warto czesto zagladac do tych wskazanych bezplatnych portali internetowtých a takze zaopatrzyc sie w gazete Uge Avisen kilka godzin przed innymi . Mozna ja dostac juz o 8:30 w ich redakcji na Vestergade 74 .

Ja wynajalbym na poczatku pokój a wtedy spokojnie rozglal sie za czyms lepszym .

Czy kontaktowala sie Pani z facetem wynajmujacym mieszkanie na Middélfartsvej do którego podawalem link we wczesniejszym poscie ?

poloniainfo.dk

Odp:MIESZKANIE
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2006, 21:45:47 »

 

Mieszkanie w CPH za 3 tys. dkk - realne?

Zaczęty przez BogusDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 14948
Ostatnia wiadomość 27 Wrz 2007, 20:27:16
wysłana przez Tula
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11781
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Pokój lub mieszkanie

Zaczęty przez MobikDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5729
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2013, 11:26:56
wysłana przez Mobik
Niedogrzane Mieszkanie w Szwecji

Zaczęty przez theodorobertDział Hydepark

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7236
Ostatnia wiadomość 12 Kwi 2012, 19:35:01
wysłana przez theodorobert
ile metrażu ma to mieszkanie

Zaczęty przez plegiusDział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5755
Ostatnia wiadomość 28 Paź 2014, 18:06:54
wysłana przez Jomir