poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: krawiectwo  (Przeczytany 2748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ladygreen

  • Gość
krawiectwo
« dnia: 05 Lip 2008, 10:13:55 »
witam :D
jestem nowa w tej społeczności i na etapie rozglądania za jakimś dochodowym zajęciem...
przeczytałam wątek o polskim sklepie, który jestem pewna ma rację bytu...mam to doświadczenie z Belfastu...było tam wszystko czego potrzeba polskiej gospodyni chociaż bardzo często zakupy robili mężczyżni..ale nie o tym chciałam
Zastanawiałam się jaką rację bytu miały by tu usługi krawieckie...no wiecie różnego rodzaju przaróbki, zwężenia, zmajstrowanie z za małej sukieni fajnej spódnicy...ot takie tam różne mogło by też być szycie na zamówienie....
Robiłam to od zawsze na własny użytek dla siebie dzięki czemu mam zawsze nie standartowe ciuchy... :)
co myślicie???pytanie chyba przedewszystkim do Pań
pozdrawiam
Magdalena

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: krawiectwo
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lip 2008, 10:21:51 »
O jakim miescie w ogole mowimy?

ladygreen

  • Gość
Odp: krawiectwo
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lip 2008, 10:29:30 »
O jakim miescie w ogole mowimy?

okolice Arhus mieszkam konkretnie w Hadsten

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: krawiectwo
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lip 2008, 10:36:10 »
Hm, znam jedna Dunke ktora sie zajmuje krawiectwem. Jest na emeryturze. Kokosow na tym nie ma (ma zarejestrowana dzialalnosc). Narzeka, ze wiele kobiet sama potrafi cos zrobic lub nie dbaja i chodza jak lachudry. Czesc ubran jest tania i wydawanie pieniedzy na krawcowa nie jest potrzebne. Drogie rzeczy, no nie wiem, raczej kupuje sie dopasowane.

Jakos w pamieci mam 2-3 punkty z uslugami krawieckimi w Århus...Moze bardziej jako praca dodatkowa niz glowne zrodlo utrzymania.

Moze ktos inny cos napisze.

A jesli okaze sie, ze wiekszosc zabierajacych glos w dyskusji jest z Aarhus, przeniose watek na dzial regionalny.

ladygreen

  • Gość
Odp: krawiectwo
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lip 2008, 11:03:15 »
dzięki za zainteresowanie.W sumie to nie myślałam o wielkiej działalności tylko może właśnie jako dodatkowa usługa......domowa.....sama nie wiem.Co do dunek to się zgadzam nie zbyt dbają o szatę zewnętrzną.jako potencjalne zainteresowane brałam pod uwage polki.....

poloniainfo.dk

Odp: krawiectwo
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lip 2008, 11:03:15 »

 

Krawiectwo

Zaczęty przez leo1Dział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5015
Ostatnia wiadomość 24 Sie 2016, 21:38:28
wysłana przez willy