poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: IA sprogskole - kto skonczyl?  (Przeczytany 62210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rocznik 1971

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Kwi 2011, 09:17:46 »
 Kotku jesli  sama  nie  wiesz  jak  dziala  to  radze  partnera  zmienic :)
A tak na powaznie to moze  zabierzecie  te  swoje  reklamy na  odpust  w Pultusku  albo  gdzies  w jego okolice .
Tak  dlugo jak  ten  chory  system  socjalny bedzie  istnial  tak  dlugo IA  i inne  tego  typu  cyrki  pompujace pieniadze  z  kieszeni innych beda istniec  niestety . A po  co  panstwo ma  w ogole  doplacac  do nauki jezyka ??? Przyjechales  to musisz  sie  nauczyc ..nie  ..to  do  widzenia . W czym problem ??
Czesio  z Wieskiem  jesli  juz  tu  przyjechali  niech  sie  mieszaja  z  tubylcami  zamiast caly  dniami  wpatrywac  sie  w  durna  jakas  tam  Cyfre plus  i inne  tegu  typu  bzdury . Ishøj  i okolice  sa przykladem  tego  typu  zachowan . Matol  jeden  z  drugim  musi wejsc na interie zeby  zobaczyc  jaka jest  pogoda w Kopenhadze .  I  tyle ..milej nauki w IA przez  nastepne  20 lat .

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Kwi 2011, 11:21:04 »
Moderator moze miec swoje zdanie, moze dyskutowac i sprzeczac sie z innymi uzytkownikami forum. Nie wolno mi naduzywac swojej funkcji, np. zlosliwie kasowac czy zmieniac tresci postow innych osob, poza tym obowiazuje mnie ten sam regulamin i te same zasady co innych forumowiczow.
Moim zdaniem uczenie sie dunskiego po polsku to strata czasu i mam prawo to glosno powiedziec. Mozna sie ze mna nie zgodzic, mozna napisac, ze pisze bzdury. Kazdy ma prawo do swojego zdania na ten temat. Prosze mi tego prawa nie odbierac.
A co do samego IA, to nie jestem wrogiem tej szkoly. Wprost przeciwnie, wszystkim znajomym i nieznajomym goraco polecam IA Intensive, a wiec kurs intensywny. Sama chodzilam na kurs intensywny (choc nie w IA), jeden modul trwal tam 6 tygodni i uwazam, ze to jest ostre, ale dobre tempo. Mimo, ze pracowalam wtedy 45 godziny w tygodniu i nie mam szczegolnego talentu do jezykow, to dalam rade.



Offline paveldk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Kwi 2011, 18:45:21 »
tak czytam te wasze posty i smiech mnie ogarnia.Dla mnie forum to miejsce gdzie ludzie moga wyglaszac swoje opinie i dzielic sie wlasnymi doswiadczeniami z innymi forumowiczami ,a tutaj widze jakas zazarta wojna trwa co nie powinno miec miejsca.ok ludzie chodzacy do tej szkoly sa zadowoleni jak widac i powinnismy to uszanowac a Juta czy jak ci tam ewidentnie atakujesz swoimi wypowiedziami i obrazasz ludzi uczeszczajacych do tej szkoly...rob tak dalej a niedlugo przestaniesz tu moderowac.Piszesz ze wypowiadaja sie tu ludzie reklamujacy ta wlasnie szkole...a wnioski owe wyciagasz po daty zalozenia profilu na portalu !!!???
jestes smieszna.To co mam powiedziec o roczniku 71 ktory przylaczyl sie do twijego pozal sie boze poszczekiwania...

Nazwa wyświetlana: rocznik 1971
Wiadomości: 24 (2,400 na dzień)
Pozycja: Newbie
Data rejestracji: 17 Kwi 2011, 14:19:28
Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 09:17:35

...KTORY TEZ OD NIEDAWNA JEST NA TYM PORTALU...TO CO MAM TERAZ POWIEDZIEC ZE TWOZY ON ANTYREKLAME OWEJ SZKOLY??? A MOZE TO TY ZALOZYLAS SOBIE NOWY NICK ZEBY NIE BYC SAMA W PRZEGRYWANEJ JAK WIDAC WALCE?

pozdrawiam

PS.zeby nie bylo ,nie chodzilem i nie chodze do IA sprogskole o ktorej tu mowa.


Offline rocznik 1971

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Kwi 2011, 19:22:06 »
"""...KTORY TEZ OD NIEDAWNA JEST NA TYM PORTALU...TO CO MAM TERAZ POWIEDZIEC ZE TWOZY ON ANTYREKLAME OWEJ SZKOLY??? A MOZE TO TY ZALOZYLAS SOBIE NOWY NICK ZEBY NIE BYC SAMA W PRZEGRYWANEJ JAK WIDAC WALCE?  ""

 Tworzy analfabeto jeden pisze  sie  przez  " rz" ....to  po pierwsze ... Drugiej  czesci  nie bardzo  rozumie ....ale  slonce  grzeje  wiec  moze  to  po prostu bredzenie  pod  jego  wplywem . Wiecej  nie ma  do  dodania w  tym  watku . Bye Bye


Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Kwi 2011, 20:23:36 »
"I tak w życiu bywa  pies się topi łańcuch pływa"a moderator się skundli co mu już wcześniej wytknąłem. Jeśli już chcesz poprawiać czyjąś polszczyznę to najpierw  przyswój   ą ę ł ń ż ó .Pozdrawiam naszego burego.

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Kwi 2011, 20:31:07 »
PS. ze nie bylo ,nie chodzilem i nie chodze do IA sprogskole o ktorej tu mowa.

To po co sie udzielasz skoro tylko krtykujesz wypowiedz moderatora Juty i niczego nie wnosisz do watku,po za tym to milo z jej strony ze sie wytlumaczyla,bo wcale tego nie musi robic, tylko dlatego ze ktos inny ja obraza w postach

Rocznik 1971 mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy ale w innym watku, tak na marginesie ty wiesz co w trawie piszczy,masz trafne ”ostre” spojrzenie! Tak trzymac – jak pisal Jamjurand kiedys o ”zdrowiu mentalnym”

Pavelku - dk , kiedys tu byla wojna na temat ”kundli”, ah szkoda ze cie wtedy nie bylo ! to tutaj to zadna wojna tylko ”przekomarzanie” przyzwyczaj sie ...he,he  ;D

Ten cytat rocznik1971 mi sie najbardziej podoba

 " I  tyle ..milej nauki w IA przez  nastepne  20 lat ."  ;)

ja tez bye,bye albo nie po dunsku raczej wypada

Farvel så længe

...no nie i sie pojawil w ostatniej chwili,a niech to "diabel nie śpi "  :P

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Kwi 2011, 20:48:27 »
Jeśli ktoś wam mówi, żebyście zmienili szkołę na lepszą, to mądrze byłoby posłuchać. Znam ludzi którzy uczyli się na intensywnym na Hejrevej, przenosiły się do nich osoby z bardzo dobrą znajomoscią gramatyki od ,,pani Zosi,, i szczęki im opadały, bo okazywało się, ze za dużo nie potrafią. Żeby nie było, ,pani Zosia,, jest tylko symbolem bardzo średniej jakości nauczania. Ludzie, jeśli nie możecie uczyć się na intensywnym, który ma wymagania co długosci ,,przebiegu szkolnego,, i znajomości angielskiego/ nie musi być super, możecie uczyć się na kursie klasycznym. Trwa on dłużej, ale też jest dobry.
Nie robię tu nikomu reklamy, powtarzam tylko swoją opinię na temat, który był wałkowany tutaj naście razy.

poloniainfo.dk

Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Kwi 2011, 20:48:27 »

Offline rocznik 1971

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Kwi 2011, 22:59:10 »
  """ Rocznik 1971 mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy ale w innym watku  ""
oj ...ja  cos  chyba  powaznie  w  poprzednim  wcieleniu  musialem przeskrobac ....   :-[ ;)

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Kwi 2011, 23:51:34 »
Frisms to byla "higiena mentalna" :)
Dziwne dla mnie, ze nikt nie probuje zorganizowac grupy, wynajamujac prywatnego nauczyciela (studenta-blondyna-tubylce m/k) i poprosic o nauke wg. metody KISSa (przetlumaczony na dunski kurs angielskiego).To byl dla mnie i moich znajomych, zdecydowanie najlepszy i bardzo efektywny kurs dunskiego, niestety nie dla obibokow :)

Offline Listener

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Kwi 2011, 00:05:24 »
  :)

Witam towarzystwo.

2 fakty o mnie na dzien dobry.
Jestem tutaj nowy, to moj dziewiczy post, tak wiec Juta juz sobie tym nie zawracaj glowy i nie scieraj niepotrzebnie klawiatury:)
Skonczylem KISS sporo lat temu juz, do IA nigdy nie uczeszczalem wiec opinie o tej szkole, zarowno te pozytywne jak i negatywne raczej mnie nie kreca.


Zrobilem tak samo jak "Mieszkajaca w Danii", musialem tu zaistniec bo razi mnie zawzietosc z jaka Juta rzuca sie na wszystkich ktorzy pisza cokolwiek pozytywnego na temat tej szkoly.

Malinkaaa0071 niewinnie zaczela temat o certyfikacie i opiniach o szkole, Ty Juta wyjechalas od razu z wzywaniem Boga i jezdzisz po wszystkich co powiedza cos dobrego o IA.

To bardziej Ty stwarzasz wrazenie jakby lezalo w Twoim interesie zbrzydzenie ludzi do tej instytucji, bo kazdy post okrzykujesz jako reklame szkoly.
Probujesz zakrzyczec te kilka nowych osob zniechecic je do korzystania z forum?
Nie lepiej napisac jeden post i nie powtarzac tego samego przy kazdej nadarzajacej sie okazji?
Nie uwazasz ze Twoje wypowiedzi sa tutaj na tyle szanowane ze wystarczylo by bys napisala to tylko raz a nie parenascie?
Szukasz dziury w calym puszcajac domysly ze to jedna i ta sama osoba... az tak bardzo Ci zalezy zeby te opinie podwazyc? Dlaczego?


Zauwaz Juta ze nie kazdy geniusz, tudziez matol (nie wytykam tutaj palcami) uczy sie na swoj sposob, i kazdy przyswaja nowa wiedze jak jemu pasuje, oczywiscie szczere checi, sila i czas maja tutaj sporo do powiedzenia.

Piszesz ze wszystkie osoby z ktorymi mialas stycznosc i chodzily do IA uwazaja to za strate czasu... Moze rozszerz kregi znajomych.. o tych ktorzy potrafili sie nauczyc?
Nie jestem zlosliwy chociaz to moze tak brzmi, ale szufladkujesz ludzi a tego nie lubie.



Mozesz odpisac na moje pytania, jak nie, to tez przezyje, tylko prosze, nie powtarzaj swojej odpowiedzi z innych postow ze niby jestem nowy, reklamuje (bo akurat nie reklamuje, skupilem sie tylko na Twojej zawzietosci), lub co jest najbardziej smieszne ze ja i ci inni to jedna i ta sama osoba. Jestes moderator, sprawdz mojego maila, znajdz mnie na FB, sprawdz IP, zadzialaj w tle zamiast rzucac puste slowa na forum i odstraszac nowych potencjalnych forumowiczow ktorzy z pewnoscia moga tutaj wniesc cos dobrego.

Na razie Twoje odpowiedzi tego odbieram jako "wez swoje wiaderko i szpadelek i spadaj z mojej piaskownicy". Naprawde, jak nie stac Cie na powazna dyskusje to nie komentuj, spamu mamy wszedzie dosyc w sieci.


Aha, i jeszcze jedno..

Nie rob z siebie teraz ofiary, bo to juz ocieka zalem:) Bierz odpowiedzialnosc za swoje czyny i to co piszesz i nie uzalaj sie nad soba bo tu za duzo osob nie zaplacze nad Toba po tym co pisalas:) 

Zycze wszystkiego najlepszego:)



P.S.
Z gory przepraszam wszyskich zawzietych polonistow sledzacych forum, za ewentualne braki w interpunkcji lub ortografi, mam takie uwagi ogolnie gdzies,
ale juz wiecie ze to nie bylo umyslnie i nikt inny nie jest taki dobry w polskim jak wy bla bla bla, darujcie sobie komentowanie mojego postu tylko z tego powodu:)

Odnosnie uwag starszego pana z rocznika 71, to nie chce tego nawet komentowac, by nie dostarczac mu jeszcze wiecej informacji w ktorych to latwo sie moze pogubic:)

Offline paveldk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Kwi 2011, 07:20:02 »
frisms  a to dlaczego nie moge sie wypowiedziec akurat w tym watku.forum chyba jest po to aby rozmawiac.Z kad wiesz ...moze ja wlasnie chcialbym do tej szkoly uczeszczac i dlatego tutaj jestem zeby dowiedziec sie o zaletach jak i wadach tej szkoly OD LUDZI KTORZY TAM CHODZA...

SKORO  JA NIE POWINIENEM SIE WYPOWIADAC BO DO OWEJ SZKOLY NIE CHODZE TO MOZE JUTA TEZ ZAMILKNIE I NIE KRYTYKUJE LUDZI CHODZACYCH DO IA bo sama tez tam nie chodzila ...do czego sie wczesniej przyznala.

a co do rocznika 71 to gosci tak jak juz tu ktos przede mna ci to powiedzial najpierw wzbogac jezyk o ę,ą,ź,ż...itd a pozniej przyczepiaj sie do literowek innych.
a skoro dalszej czesci nie rozumiesz do czego sie przyznales to chyba wlasnie ty malo tych szkol w swym zyciu skonczyles...

Offline rocznik 1971

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Kwi 2011, 09:42:16 »
"" wzbogac jezyk o ę,ą,ź,ż " ???? sam  piszesz  bez  polskich znakow  a mnie zarzucasz  ze  ich nie  uzywam  ????
 Po  co mialbym  uzywac  tych  znakow ??? Nagle  w Pl  jestesmy ??? Nie  widzisz  roznicy  pomiedzy  ortografia  i  czcionkami ?
A to  " Z kad "  to  z  jakiego  jezyka  jest ????  Moze  mnie  oswiecisz ....  Proponuje jednak  odwiedzic  to  AI ..zawsze  jest  szansa  ze  sie  troche  polskiego  nauczysz ... No  w sumie  tez cos  ;)

Offline edytaaa100

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Kwi 2011, 09:50:26 »
Wszystkim goraco polecam IA Intensive czy klasyczny. Chodzilam do tej szkoly i w mojej grupie o dziwo nie bylo ani jednego Polaka. Po skonczeniu tej szkoly potrafilam nawiazac konwersacje po dunsku, kupic chleb w sklepie, spytac o to ktora godzina, itd....

Mozna powiedziec, ze szkola daje podstawy ale to praktyka czyni mistrza, wiec trzeba mowic, mowic i jeszcze raz mowic...po dunsku:-)

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Kwi 2011, 11:44:29 »
Po przeczytaniu powyzszych postow pozostaje przy swoim zdaniu. Co wiecej, utwierdzili mnie Panstwo w przekonaniu, ze mam racje. A jak to jest z racja, wszyscy wiedza ;) Milego dnia zycze

Offline paveldk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #44 dnia: 28 Kwi 2011, 15:30:48 »
"" wzbogac jezyk o ę,ą,ź,ż " ? sam  piszesz  bez  polskich znakow  a mnie zarzucasz  ze  ich nie  uzywam  ?




no wlasnie nie uzywam i dlatego nie czepiam sie o pierdoly . czy ktos napisze przez RZ czy Ż  nie ma tu dla mnie zadnego znaczenia.To ty pierwszy sie czepiales wylapujac niedociagniecia w mojej pisowni,dlatego jak juz sie czepiasz to sam pisz poprawnie i nie rob z siebie idioty bo wszystkie twoje posty na tym portalu sa tylko i wylacznie negatywne i drwiace a nie o to tu chyba chodzi.zalozyles konto tylko po to zeby wyglaszac negatywne opinie?
Z tego co widac to ty i juta tylko drwicie z tych co chodza do IA i za wszelka cene chcecie wyrazic swoja opinie a nawet nie mieliscie zadnego kontaktu z ta szkola...no poza jakimis info od osob niby tam uczeszczajacych...na zasadzie ..TATA A MARCIN POWIEDZIAL...





poloniainfo.dk

Odp: IA sprogskole - kto skonczyl?
« Odpowiedź #44 dnia: 28 Kwi 2011, 15:30:48 »

 

Plaza FYN - kto?

Zaczęty przez mikmi03Dział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5970
Ostatnia wiadomość 24 Lip 2014, 12:51:44
wysłana przez mikmi03
Dania czy Polska, kto zbankrutuje pierwszy

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21344
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2019, 10:51:37
wysłana przez kpio47
szukam kogos kto dojezdza do pracy z Hobro lub okolic do Skive

Zaczęty przez kumcokDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6087
Ostatnia wiadomość 26 Cze 2012, 20:51:31
wysłana przez kumcok
Czy ktoś robił zakupy w e'L'Eclerc???

Zaczęty przez liliaDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5635
Ostatnia wiadomość 12 Lut 2009, 18:52:22
wysłana przez anha
czy jest ktos kto ma czasowe pozwolenie na samochod

Zaczęty przez ciachoDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3839
Ostatnia wiadomość 10 Wrz 2008, 19:34:46
wysłana przez ciacho