poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Zezwolenie na zamontowanie satelity w wynajmowanym mieszkaniu.  (Przeczytany 4084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzychu84misiaczek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Witam! Mam mały problem z zezwoleniem na zamontowanie satelity w ścianie bloku w którym wynajmuje mieszkanie.
Pytałem kobitki u której wynajmuje mieszkanie czy mogę zamontować satelitę i otrzymałem odmowną odpowiedź stwierdziła żę jak chcę oglądać TV to mam wykupić sobie STOFĘ . Na każde moje pytanie tylko odpowiada  Stofa i Stofa...
Czy wie ktoś  jak rozwiązać ten problem Tak abym mógł zamontować satelitę ?? Nie mam pomysłu gdzie pisać albo gdzie się udać uważam że powinienem mieć wybór czy chce korzystać ze Stofy czy innego dostawcy.

Krzysztof

parabola2

  • Gość

Offline faja

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 118
  • Wiadomości: 787
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Zezwolenie na zamontowanie satelity w wynajmowanym mieszkaniu.
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwi 2011, 06:54:15 »
Witam! Mam mały problem z zezwoleniem na zamontowanie satelity w ścianie bloku w którym wynajmuje mieszkanie.
Pytałem kobitki u której wynajmuje mieszkanie czy mogę zamontować satelitę i otrzymałem odmowną odpowiedź stwierdziła żę jak chcę oglądać TV to mam wykupić sobie STOFĘ . Na każde moje pytanie tylko odpowiada  Stofa i Stofa...
Czy wie ktoś  jak rozwiązać ten problem Tak abym mógł zamontować satelitę ?? Nie mam pomysłu gdzie pisać albo gdzie się udać uważam że powinienem mieć wybór czy chce korzystać ze Stofy czy innego dostawcy.

Krzysztof
Powinienes zwrocic sie do wlasciciela z pismem, ze chesz zamontowac antene, poniewaz stofa nie nadaje kanalow, ktore chesz ogladac, stofa ma tylko pakiet bezplatnych, a ty musisz miec dostep np, do animal planet, national geografic, kanalow filmowych po polsku. Tak mowi prawo, mozesz zamontowac w miejscu, ktore wskaze wlasciciel i tylko w przypadku, gdy nie ma dostawcy kablowego, powodzenia.

Baumi

  • Gość
Odp: Zezwolenie na zamontowanie satelity w wynajmowanym mieszkaniu.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwi 2011, 11:06:31 »
Poniekąd kobieta rozwiązała Twój problem, ponieważ Stofa jest w stanie dostarczyć Ci sygnał z satelity Hot-bird. Jedyne co potrzebujesz w tym wypadku to dekoder. Byl tu juz kiedys podobny watek - poszukaj frazy Stofa na tym forum.

poloniainfo.dk

Odp: Zezwolenie na zamontowanie satelity w wynajmowanym mieszkaniu.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwi 2011, 11:06:31 »

 

Insekty w mieszkaniu

Zaczęty przez susoDział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2471
Ostatnia wiadomość 18 Sty 2017, 12:59:01
wysłana przez zaq
Pleśń w wynajomowanym mieszkaniu-co robić?

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 19758
Ostatnia wiadomość 08 Sty 2008, 20:20:04
wysłana przez Mirabelka
zezwolenie na jazde na polskich blachach

Zaczęty przez skorpion1Dział Podatki

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3626
Ostatnia wiadomość 03 Lut 2012, 10:10:28
wysłana przez gumiscph
Europejskie zezwolenie na prace

Zaczęty przez markopoloDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4029
Ostatnia wiadomość 13 Sie 2009, 22:25:52
wysłana przez asd
czekanie na zezwolenie a podrozowanie

Zaczęty przez BlankaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3052
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2006, 13:05:56
wysłana przez Blanka