poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wycieraczka...  (Przeczytany 24893 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Mar 2012, 01:28:29 »
Tak sledze ten watek i...mysle ze ludziom naprawde sie nudzi piszac o swoich butach na wycieraczce ;D ;D ;D Czlowieku po to jest przedpokoj czy co tam masz zeby trzymac obuwie jak normalni ludzie!!! Kup lub zbuduj dom i trzymaj swoje bezcenne buty gdzie tylko chcesz,a nie zawracaj dupy ludziom.

Offline franek

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: +0/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Mar 2012, 01:43:23 »
cholera wiesz co mnie lezke usunie kliknij a sie odezwe jestem stary niedolezny ale w...................mam potezny

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Mar 2012, 06:41:35 »
....nie kłoce sie ale  dziwne mi sie to wydawało ze kawałek klatki jest moj i nie moj ...

Nie jest twój!  :D
 Ty tylko wynajmujesz/wypozyczasz mieszkanie z tym kawalkiem klatki - od wlasciciela.
Mieszkanie i klatka NIE jest twoja, ty nie jestes wlascicielem tylko wynajemca.
Placisz za mozliwosc uzytkowania ale to nie jest twoja wlasnosc.

Jesli wypozyczysz suknie slubna z falbankami to nie znaczy ze to twoja suknie i ze falbanki mozsz wedlug swojego widzimisie obciac/zafarbowac/skrócic - masz prawo suknie uzywac - na tych zasadach jakie wyznaczy wlasciciel sukni.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Mar 2012, 13:22:41 »
....nie kłoce sie ale  dziwne mi sie to wydawało ze kawałek klatki jest moj i nie moj ...

Nie jest twój!  :D
 Ty tylko wynajmujesz/wypozyczasz mieszkanie z tym kawalkiem klatki - od wlasciciela.
Mieszkanie i klatka NIE jest twoja, ty nie jestes wlascicielem tylko wynajemca.
Placisz za mozliwosc uzytkowania ale to nie jest twoja wlasnosc.

Jesli wypozyczysz suknie slubna z falbankami to nie znaczy ze to twoja suknie i ze falbanki mozsz wedlug swojego widzimisie obciac/zafarbowac/skrócic - masz prawo suknie uzywac - na tych zasadach jakie wyznaczy wlasciciel sukni.
Nie popadaj w skrajnosci,co ma sukania ?to jest cos co pozyczasz,i mususz oddac .a teraz wynajmuje mieszkanie moge sciany pomalowac na czarno,ale w momencie zdawania mieszkania musze przywrocic je do pierwotnego stanu ,czy nie jest tak? sukania troche zły przyklad

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Mar 2012, 13:29:58 »
Tak sledze ten watek i...mysle ze ludziom naprawde sie nudzi piszac o swoich butach na wycieraczce

A czemu nie pisać o butach na wycieraczce?Niech tylko cortez napisze jakie buty są na jego wycieraczce to chociaż Franek  stary , niedołężny ale ma wór potężny i zapakuje wszystkie buty z wycieraczki. :D  ( sam tak napisał).

Nutka wystaw na wycieraczkę buty numer 37 ,pamiętaj nowe, na obcasie
 iiiii...śpij spokojnie nikt cie przecież nie będzie budził  ;) ;)

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Mar 2012, 14:27:53 »
Dooobry przyklad. I mieszkanie i suknia nie nalezy do nas :)

A ja ciekawa jestem jaka to byla wycieraczka? Szczotka, gumowa , wykladzinowa czy jaka?  ???

Jaka piekna pogoda dzis, mozna wymienic wycieraczki na wiosenne :D

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Mar 2012, 15:25:54 »
Dooobry przyklad. I mieszkanie i suknia nie nalezy do nas :)

A ja ciekawa jestem jaka to byla wycieraczka? Szczotka, gumowa , wykladzinowa czy jaka?  ???

Jaka piekna pogoda dzis, mozna wymienic wycieraczki na wiosenne :D
Raczej zly przykład ,bo z suknia naprawde nic nie mozesz zrobic a z wynajmowanym mieszkaniem mozesz .dziwie sie tylko ze gosciu robi tyle afery o kapcie ,poki były nowe stały w domu by oczy nimi cieszyc .zapewne to obuwie robocze ,najlepiej je wyczyscic i wsadzic do domu.nie zdziwie sie jak mu sasiedzi nasr...a do kapci jak zobacza ze nie dociera.tyle hałasu sie nie robi o oszustow jak kogos wykiwaja z praca

poloniainfo.dk

Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Mar 2012, 15:25:54 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Mar 2012, 15:29:57 »
....nie kłoce sie ale  dziwne mi sie to wydawało ze kawałek klatki jest moj i nie moj ...

Nie jest twój!  :D
 Ty tylko wynajmujesz/wypozyczasz mieszkanie z tym kawalkiem klatki - od wlasciciela.
Mieszkanie i klatka NIE jest twoja, ty nie jestes wlascicielem tylko wynajemca.
Placisz za mozliwosc uzytkowania ale to nie jest twoja wlasnosc.

Jesli wypozyczysz suknie slubna z falbankami to nie znaczy ze to twoja suknie i ze falbanki mozsz wedlug swojego widzimisie obciac/zafarbowac/skrócic - masz prawo suknie uzywac - na tych zasadach jakie wyznaczy wlasciciel sukni.
a teraz ja popadam w skrajnosc,bo to przez ta wiosne,a jak mieszkanie jest moja własnoscia?ja na szczescie mieszkam w domku jednorodzinnym i na szczescie nie mam takich problemow i na szczescie nie mam takich  idiotycznych nawykow

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Mar 2012, 15:36:20 »
Czy mieszkasz w domku, czy w mieszkaniu, zawsze musisz sie dostosowac.
W przypadku domkow, wiele spraw reguluja servituty.
Z nich wynika na jaki kolor mozesz pomalowac dom, jak daleko od drogi mozesz miec plot, albo zabudowania. Czy mozesz miec zwierzeta i ile...
Nigdzie nie ma "wolnoc Tomku w swoim domku". Wszedzie jest sie czescia spolecznosci, ktorej w mniejszy czy wiekszy sposob, trzeba sie podporzadkowac.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Mar 2012, 15:43:32 »
Czy mieszkasz w domku, czy w mieszkaniu, zawsze musisz sie dostosowac.
W przypadku domkow, wiele spraw reguluja servituty.
Z nich wynika na jaki kolor mozesz pomalowac dom, jak daleko od drogi mozesz miec plot, albo zabudowania. Czy mozesz miec zwierzeta i ile...
Nigdzie nie ma "wolnoc Tomku w swoim domku". Wszedzie jest sie czescia spolecznosci, ktorej w mniejszy czy wiekszy sposob, trzeba sie podporzadkowac.
nie kwestionuje tego wszedzie jest prawo wspolzycia lokatorskiego ,pisałam to bo chodziło mi o wycieraczke bo to jest bardzo wazny problem naszego goscia ,jakby mieszkał w domku mogłby sobie nawet kubek z kawa polozyc i kortke ,niestety wszedzie trzeba byc człowiekiem czy to domek jednorodzinny czy blok czy kamienica ,o tym chyba nasz rozczarowany rozmowca zapomniał.mi jakby ktos uwage raz zwrocił to drugi raz juz by nie musiał.ale sa ludzie i ludziska

nutka53

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Mar 2012, 16:23:58 »


Nutka wystaw na wycieraczkę buty numer 37 ,pamiętaj nowe, na obcasie
 iiiii...śpij spokojnie nikt cie przecież nie będzie budził  ;) ;)

jestes dla mnie odpowiednia partnerka do polowanie na buty bo ja nosze 39 i bysmy sobie z rak nie wydzieraly co fajniejszych  butow i byly takie przymilne jedna dla drugiej,,,,,- zobacz kochana- Twoj rozmiar jak Ci sie podobaja a przy okazji bysmy nauczyly porzadku tych co wystawiaja na klatke :-)

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Mar 2012, 16:37:14 »
jestes dla mnie odpowiednia partnerka do polowanie na buty bo ja nosze 39 i bysmy sobie z rak nie wydzieraly co fajniejszych  butow i byly takie przymilne jedna dla drugiej,,,,,- zobacz kochana- Twoj rozmiar jak Ci sie podobaja a przy okazji bysmy nauczyly porzadku tych co wystawiaja na klatke :-)
Ja tez,ja tez chce miec buciki mam rozmiar 38 .

varszafiak

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Mar 2012, 16:41:27 »
Kiedyś słyszałem rozmowę polaków, którzy instruowali "nowego".
..." i pamietaj rowerow i butów w Dani sie nie kupuje"...        :D ;D

teraz wiem o co chodzilo z tymi butami  ;)

JULIA1964

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Mar 2012, 16:45:37 »
Kiedyś słyszałem rozmowę polaków, którzy instruowali "nowego".
..." i pamietaj rowerow i butów w Dani sie nie kupuje"...        :D ;D

teraz wiem o co chodzilo z tymi butami  ;)
jaki masz rozmiar ?moze sie załapiesz

varszafiak

  • Gość
Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Mar 2012, 16:49:19 »
Fuj!!!   nie założyłbym używanych butów!

przynajmniej meskich  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Wycieraczka...
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Mar 2012, 16:49:19 »