poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Upiorni sąsiedzi  (Przeczytany 56029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Sty 2013, 15:57:42 »
Asiak zrób jak Jomir  w jakiejś bogatej dzielnicy upoluj męża  ;D ;D ;D

    O ile wiem, to Jomir nie jest lowczynia. Nie musi byc :). Ale ja juz jestem po lekturze: "Jak zostac zona milionera" ;) ;D. Wiec , jesli bylbys taki mily i udzielil mi kilku wiecej, nie watpie, ze rownie fachowych rad ;), bylabym NAPRAWDE DOZGONNIE WDZIECZNA!    Nie, no mieszkac we wlasnym domu na odludnej wsi,  ufff  dla tej wizji jestem nawet w stanie wirtualnie Cie ucalowac :-*, drogi Vordi ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Sty 2013, 16:08:11 »
    O ile wiem, to Jomir nie jest lowczynia. Nie musi byc :). Ale ja juz jestem po lekturze: "Jak zostac zona milionera" ;) ;D. Wiec , jesli bylbys taki mily i udzielil mi kilku wiecej, nie watpie, ze rownie fachowych rad ;), bylabym NAPRAWDE DOZGONNIE WDZIECZNA!    Nie, no mieszkac we wlasnym domu na odludnej wsi,  ufff  dla tej wizji jestem nawet w stanie wirtualnie Cie ucalowac :-*, drogi Vordi ;D!
Fuj Asiak asio!!! :P pierwsza rada.... Nigdy nie pchaj pierwsza dzioba bo zyskujesz przewagę przez zaskoczenie  ale tracisz szacunek  :-[
Nie to była druga  :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #77 dnia: 02 Sty 2013, 17:05:11 »
Fuj Asiak asio!!! :P pierwsza rada.... Nigdy nie pchaj pierwsza dzioba bo zyskujesz przewagę przez zaskoczenie  ale tracisz szacunek  :-[
Nie to była druga  :)
     Heheheh, a moze o to wlasnie mi chodzilo ;) :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Sty 2013, 17:45:10 »
A jak tak to co innego, nawet mam odpowiedniego kandydata "oligarchę"
Co ty na to?  ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Sty 2013, 18:14:25 »
A jak tak to co innego, nawet mam odpowiedniego kandydata "oligarchę"
Co ty na to?  ;D
   Ty mi naprawde dobrze zyczysz, dzieki ;D! Nie ma to jak prawdziwy rodak, zawsze poda pomocna ::) dlon a nawet wymosci dolek, ktory pod toba wykopie ;) ;D. Vordi, jeszcze duzo sie musze nauczyc ;D
   A tak na poprawe stosunkow miedzyludzkich, popatrz na moja odpowiedz :P. Po tym jak w banku bedziesz wial w druga strone, hehheh. http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=9_CeQByEnBk&feature=endscreen
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Niutek

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #80 dnia: 02 Sty 2013, 19:24:27 »
I tak oto zgrabnie z porad sąsiedzko-lokalowych przeszliśmy do towarzyskich, resztę dysputy proponuje przenieść na forum towarzyskie. A swoja droga to ambicje i ego macie całkiem rozdmuchane bo co to znaczy "normalne komuny". "chatynki 100m" mieszkanie na głuchej wsi? Osobiste "wycieczki" i preferencje proponuję zamieszczać na specjalnie utworzonym forum w tym celu, tytuł do dyskusji. Łowcy i łowczynie też znajda miejsce w innych działach, jednak proponuję trzymać się tematu wątków bo wchodzę chcę dowiedzieć się konkretu a tu czytam taki czy taka -łowca, ten to -chatynka, tamta szuka milionera, litości!
Pozdrawiam Wszystkich!!!

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Sty 2013, 19:44:18 »
Propnuje Niutek, bys zalozyl wlasne specjalistyczne forum prawne. Bo tu jest dyskusyjne, a dyskusja, ma zawsze to do siebie, ze zbacza z tematu, a tacy maruderzy jak Ty ja po prostu zabijaja i forum umiera  ;D

Co do normalnych komun - nie wiem na ile znasz Danie. Miejscowosc Vordinborg, jest miejscowoscia typowo letnia. Ma port jachtowy. Lezy na uboczu, jest w niej duze bezrobocie, a kryzys dotknal miasteczno mocno. Ot, co napisalam za 2,5 mln koron, mozna kupic tam dom 300 m kwadratowych, na ogromnej dzialce, lezacy okolo 100 metrow od scislego centrum. Wiec, nie ma co porownywac wysokosci podatku w Vordinborg i innych miastach w Dani.

Co do "chatynki". To tu znow odsylam do znajomosci Danii. Domek w Danii o powierzchni 100 metrow kwadratowych, jezeli pietrowy ma moze z 60 metrow "po polsku", jezeli parterowy, moze z 80, wiec przyznasz chyba, ze jak na polskie warunki, jest to "chatynka" tudziez "domeczek". Tak wiec, daj spokoj, z komentarzem, o "wycieczkach osobistych", uzylam zdrobnienia, do miniatury.

Aczkolwiek w ramach wycieczek osobistych :) zrobie ja do Ciebie: WIECEJ POCZUCIA HUMORU! ZYCIE JEST WYSTARCZAJACO POWAZNE!

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Sty 2013, 19:44:18 »

Krakers

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Sty 2013, 19:46:26 »
Niutek - oj, już tak nie narzekaj, wchodzisz do tematu o "upiornych sąsiadach", a możesz się dowiedzieć ile wynosi podatek od nieruchomości, gdzie lepiej roweru nie wystawiać, jakie stoppery najlepiej zakupić oraz, że tutaj są zboczeńcy (Ci, którzy zbaczają z tematu - czy oni się inaczej nazywają?  ;)), po prostu wszystko w jednym, kompendium dobrych rad, wszystko z myślą o bliźnim  ;)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #83 dnia: 02 Sty 2013, 19:48:27 »
Niutek - oj, już tak nie narzekaj, wchodzisz do tematu o "upiornych sąsiadach", a możesz się dowiedzieć ile wynosi podatek od nieruchomości, gdzie lepiej roweru nie wystawiać, jakie stoppery najlepiej zakupić oraz, że tutaj są zboczeńcy (Ci, którzy zbaczają z tematu - czy oni się inaczej nazywają?  ;)), po prostu wszystko w jednym, kompendium dobrych rad, wszystko z myślą o bliźnim  ;)
Oj, Krakers! Jeszcze troche i sie w Tobie zakocham za te dawki smiechu! Tylko co ja zrobie z moim mezem?
Przeciez nie moge opuscic jego MILIONOW!
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Niutek

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #84 dnia: 02 Sty 2013, 20:00:22 »
Jomir ja mam wrażenie że Ty już dawno nie żyjesz

Niutek

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #85 dnia: 02 Sty 2013, 20:09:16 »
Ja nie udzielam porad prawnych, ale nie jadę po majtach personalnie. JESTEM KONKRET. Temat to temat a w innej formule chętnie się poudzielam :-*, Pozdrawiam Wszystkich i sorrki za tego umarlaka Jomir trochę mnie poniosło wciągnęliście mnie w te gierki.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Sty 2013, 20:13:07 »
Ja nie udzielam porad prawnych, ale nie jadę po majtach personalnie. JESTEM KONKRET. Temat to temat a w innej formule chętnie się poudzielam :-*, Pozdrawiam Wszystkich i sorrki za tego umarlaka Jomir trochę mnie poniosło wciągnęliście mnie w te gierki.
:)
To juz cos :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Niutek

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #87 dnia: 02 Sty 2013, 20:17:35 »
Dzięki Krakers jeszcze raz, może faktycznie lepiej przystać na wiedzę w pigułce w jednym miejscu, podporządkuję się formule dysput. Pozdrawiam Wszystkich (kurcze co za społeczność same oryginały-to było w pozytywnym sensie).

Krakers

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Sty 2013, 20:20:11 »
Oj, Krakers! Jeszcze troche i sie w Tobie zakocham za te dawki smiechu! Tylko co ja zrobie z moim mezem?
Przeciez nie moge opuscic jego MILIONOW!

Dziś nad ranem o godzinie 01:08:25 czasu poloniainfowego (= 02:08:25 czasu "normalnego") użytkowniczka skrywająca się pod nickiem, mającym kamuflować jej prawdziwe oblicze, PRZYJACIEL, wykazywała zapędy głodomorskie. Jeśli mąż jest ciachem - to problem z głowy. No chyba, że ona woli konkrety, to pozbędziemy się Niutka  ;)

Niutek

  • Gość
Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Sty 2013, 20:31:19 »
Niutek niejadalna persona, a jak już to ciężżżżżżżko strawna. Ale krakersy lubię. Pozdrawiam

poloniainfo.dk

Odp: Upiorni sąsiedzi
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Sty 2013, 20:31:19 »