poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Gwiazdka przy numerze CPR  (Przeczytany 13116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline giuseppe_Randers

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mieć czy być, być czy mieć?
Gwiazdka przy numerze CPR
« dnia: 10 Sty 2013, 11:00:00 »
Witam

Czy wie ktos co moze oznaczac gwiazdka (*) przy moim numerze CPR na propozycji karty podatkowej oraz na samej karcie podatkowej ?  Z gory dziekuje za odpowiedz.  :)

Pzdr. G.

Offline wiolinia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sty 2013, 17:38:46 »
No właśnie ciekawe co ona oznacza, podbijam temat. Chyba tylko Roga będzie wiedział ale chyba umknął mu gdzieś ten wątek  :). Roga prosimy o wyjaśnienie.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sty 2013, 22:17:17 »
A dzwoniles do tego Przemka?

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty 2013, 22:34:49 »
No właśnie ciekawe co ona oznacza, podbijam temat. Chyba tylko Roga będzie wiedział ale chyba umknął mu gdzieś ten wątek  :). Roga prosimy o wyjaśnienie.

Nie, nie umknal mi ten watek, ale dublowanie Przemka, to przeciez strata mojego czasu, ktorego nie mam zawiele. Sorry. Moze pozniej. Nie jest to sprawa zycia i smierci tylko pewnych niegroznych informacji.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sty 2013, 07:33:28 »
Chyba ze to jest kilde skatte nr a nie cpr

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sty 2013, 09:02:02 »
Czyli jest osoba bez meldunku.JEST TO NR PODATKOWY .o ile pamietam
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2013, 09:54:48 wysłana przez GOSC1964 »

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sty 2013, 19:48:11 »
Cholewa i co z tą *  ;D ;D. Roga chyba wczoraj miał zły dzień  :(. Przemek to chyba agent Tomek ze Skat  :D.
Ciekawe czy on wie co to za * ?

poloniainfo.dk

Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sty 2013, 19:48:11 »

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sty 2013, 20:58:14 »
Cholewa i co z tą *  ;D ;D. Roga chyba wczoraj miał zły dzień  :(. Przemek to chyba agent Tomek ze Skat  :D.
Ciekawe czy on wie co to za * ?

...."Roga chyba wczoraj miał zły dzień ...."

Rozpuscilo sie towarzystwo ;). Jak Roga nie odpowiada na kazde brzekniecie i to najwyzej 10 minut po wpisaniu postu to.....ma zly dzien  :o. Mysle, ze takich zlych dni bede mial wiecej.....poniewaz wiekszosc waznych pytan i majacych znaczenie dla pytajacych przychodza na moj priv. i w ten sposob bezposrednio moge pomoc. Postanowilem, ze nie bede komentowal/odpowiadal na pytania, na ktore nie tylko ja ale i inni udzielili mnostwo razy odpowiedzi tutaj na forum, jak rowniez na pytania ktore nie maja zadnego praktycznego znaczenia, a zadawane sa przewaznie wylacznie z ciekawosci, bo "kolega powiedzial", "slyszalem od znajomego" itp.. Nie bede wyprowadzal z bledu, poniewaz to zabiera mnostwo czasu i mojej energii. Dlatego prosze o wyrozumialosc i proponuje, tak jak to juz inni pisali, ze przed otwieraniem nowego watku, albo przed zadawaniem pytan poszukac samemu czy temat byl juz omawiany.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sty 2013, 21:26:01 »
Cholewa i co z tą *  ;D ;D. Roga chyba wczoraj miał zły dzień  :(. Przemek to chyba agent Tomek ze Skat  :D.
Ciekawe czy on wie co to za * ?
tak ta wiadomosc ktora wpisalam w swoim ostatnim poscie jest od Przemka bo ja sie tylko domyslalam.ale on potwierdzil.I CO DUMA BOGA URAZONA BO KTOS INNY ODPOWIEDZIAL .a jeszcze jedno dla jednego bedzie to wazne i nurtujace a dla drugiego pikus.to pytanie pojawilo sie drugi raz i stad niepokoj autora postu ze sie denerwowal ta gwiazdka .Jest wielu madrych Polakow w Danii od ktorych nie trzeba skamplac by odpowiedzieli na pytanie .ciekawe jak to wyglada jak 10 osob napisze na privat to samo pytanie?to na to samo syjdzie jak i na forum pojawia sie czesto ten sam problem. A podanie do wiadomosci dla wszystkich jest lepsze i korzystniejsze
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2013, 21:37:42 wysłana przez GOSC1964 »

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sty 2013, 21:42:19 »
tak ta wiadomosc ktora wpisalam w swoim ostatnim poscie jest od Przemka bo ja sie tylko domyslalam.ale on potwierdzil.I CO DUMA BOGA URAZONA BO KTOS INNY ODPOWIEDZIAL .a jeszcze jedno dla jednego bedzie to wazne i nurtujace a dla drugiego pikus.to pytanie pojawilo sie drugi raz i stad niepokoj autora postu ze sie denerwowal ta gwiazdka .Jest wielu madrych Polakow w Danii od ktorych nie trzeba skamplac by odpowiedzieli na pytanie
Jeśli ta aluzja z "dumą" to do mnie to nie ten kierunek, ja potraktowałem sprawę pół żartem, pół serio  ;D. Sam po prostu jestem ciekaw bo nie wiem co on oznacza. Natomiast wiem, że niektórzy mają ten znacznik gwiazdkowy przy numerze CPR.
Co do twojego wyjaśnienia odnośnie gwiazdki nie przekonałas mnie do końca ponieważ są zameldowani i to długi czas, mają nieograniczony obowiazek podatkowy a gwiazdka jak jest tak jest  ;D ;D.
Przy okazji dopytam u źródła w Skat, myślę, ze otrzymam odpowiedź :D :D.

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sty 2013, 22:06:51 »
GREG  nie jestem alfa napisalam co mi powiedziano .nie robie do Ciebie aluzji.jak bedziesz mial wiesci ze skata dsj xnac na forum.MYSLALAM ZE JESTEM GWIAZDA BO MOJ MAZ TAK DI MNIE MOWI ALE SKAT MI TAKIEJ GWIAZDKI NIE DAL :'(

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sty 2013, 22:15:53 »
...jak bedziesz mial wiesci ze skata dsj xnac na forum...
Nie omieszkam tak uczynić jak się dowiem, oczywiście przy jakiejś okazji jak się nadarzy.

MYSLALAM ZE JESTEM GWIAZDA BO MOJ MAZ TAK DI MNIE MOWI ALE SKAT MI TAKIEJ GWIAZDKI NIE DAL :'(
Może dobrze, że Ci nie dał. Nie masz takiej zagadki jak giuseppe_Randers i inni  :).

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Sty 2013, 22:20:56 »
tak ta wiadomosc ktora wpisalam w swoim ostatnim poscie jest od Przemka bo ja sie tylko domyslalam.ale on potwierdzil.I CO DUMA BOGA URAZONA BO KTOS INNY ODPOWIEDZIAL .a jeszcze jedno dla jednego bedzie to wazne i nurtujace a dla drugiego pikus.to pytanie pojawilo sie drugi raz i stad niepokoj autora postu ze sie denerwowal ta gwiazdka .Jest wielu madrych Polakow w Danii od ktorych nie trzeba skamplac by odpowiedzieli na pytanie .ciekawe jak to wyglada jak 10 osob napisze na privat to samo pytanie?to na to samo syjdzie jak i na forum pojawia sie czesto ten sam problem. A podanie do wiadomosci dla wszystkich jest lepsze i korzystniejsze
A ze zrozumieniem to masz powazny problem. Nie chodzi o zadne gwiazki* itp. chodzi przede wszystkim o to, ze oczekiwania na udzielanie prawie ze natychmiastowej odpowiedzi na prawie kazde zadawane pytanie nie jest sluszne i na pewno zauwazylas, ze mnostwo pytan o to samo powtarza sie w nieskonczonosc i trudno odpowiadac na nie 2.3...10 razy, poprostu strata czasu, chociaz jak zapewne zuwazylas odpowiadam wielokrotnie na te same pytania. Oczekiwanie, ze ktos natychmiast odpowie na przedstawiony problem nie jest chyba wlasciwe - prawda? Ponadto nie ma na forum ani obowiazku ani zobowiazan. Wszyscy tutaj pisza z wlasnej woli, a jezeli mozna pomoc, to tylko dobrze. Zwrocilem tylko uwage, ze lepiej pomagac/odpowiadac na pytania, ktore naprawde moga miec znaczenie dla osoby pytajacej, oraz na fakt, ze mnostwo odpowiedzi znajduje sie juz na forum w wielu watkach, ktore nalezaloby wpierw sobie sprawdzic zanim zadaje sie pytanie. Czy sadzisz, ze nadal nalezy odpowiadac na pytanie o polskich "blachach", czy o tym jak zalatwic laczenie rodzin?, czy ile wynosi kontanhjælp?- czy wlasnie lepiej odeslac pytajacych do poprzednich odpowiedzi. Zwroc uwage, ze niewielu juz z poprzednich forumowiczow w ogole odpowiada na zadawane pytania, a nawet przestali tutaj goscic, poniewaz sa zmeczeni pisaniem tego samego i wlasnie dlatego jest ryzyko, ze wiele pytan pozostanie bez odpowiedzi. Zwroc rowniez uwage, ze napisalem, ze bardzo chetnie pomagam (a robie to od lat), jezeli ktos ma problem, a nie chce go przedstawiac publicznie na forum, problem ze zdrowiem, z rodzina, dzieckiem, ze szkola itp. Mysle, ze taka pomoc jest najlepsza, podchodzac do tego powaznie i bez ryzyka, ze zostanie wysmiany lub potraktowany zartobliwie, albo dostanie odpowiedz, ktora niewiele z jego pytaniem ma wspolnego a nawet czesto jest bledna. dlatego wlasnie postanowilem koncentrowac sie na tym, a mniej na forum, poniewaz na wiekszosc pytan "forumowych" zostala juz udzielona odpowiedz.   
A zwracajac sie do mnie, nie musisz pisac DUZYMI LIETRAMI. Co sie zas tyczy obrazania - jest to dla mnie slowo obce, przedkladam dobra i porzyteczna wymiane zdan bez "osobistych wycieczek". Poza tym masz prawo pisac co ci sie podoba, a ja mam prawo pisac co ja uwazam za sluszne i dlatego obrazanie sie jest raczej wykluczone. Obrazac sie na kogo, na kogos kogo sie nie zna?. Savoir-vivre omawiany w innym watku sie klania.
 

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Sty 2013, 03:15:42 »
Tak a propos savoir-vivru, to cos takiego jak "internetowy" też istnieje 8).
A w nim pisanie wielkimi literami oznacza krzyk.
" Polak gorszego sortu"

Offline GOSC1964

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 12
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Sty 2013, 05:02:41 »
no co do niektorych to mało krzyczec ,trzeba az ryczec zeby dotarlo ;D

poloniainfo.dk

Odp: Gwiazdka przy numerze CPR
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Sty 2013, 05:02:41 »

 

Ubezpieczenia Samochodu - Niewlasciwa firma podana przy rejestracji auta

Zaczęty przez beenpl20Dział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 10292
Ostatnia wiadomość 12 Lip 2016, 23:59:25
wysłana przez maryo1977
Co powinien zawierac raport usterek przy przejeciu mieszkania

Zaczęty przez baterDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4631
Ostatnia wiadomość 28 Sie 2015, 09:04:12
wysłana przez zpatentem
Ulga 53 przy zmianie umowy o pracę

Zaczęty przez kadillDział Podatki

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7585
Ostatnia wiadomość 25 Mar 2014, 16:34:13
wysłana przez kadill
Fradrag przy pracy krótszej niż rok

Zaczęty przez DagonDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3386
Ostatnia wiadomość 17 Paź 2011, 18:50:11
wysłana przez vordingborg
Pomoc przy wyborze lekarza

Zaczęty przez Rycerzyk111Dział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4849
Ostatnia wiadomość 06 Wrz 2012, 18:24:19
wysłana przez roga