poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: AXEL znowu...  (Przeczytany 62561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline makaron123

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 12
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Mar 2013, 13:40:05 »
I jest coś takiego jak IP dzięki temu można dotrzeć do każdego kto udziela się na Forum,zastanawiam się czy Pani Alicja uświadomiła Cię i poinformowała o tym drobnym fakcie przed tym jak zaczęłaś/zacząłeś o nią walczyć tutaj jak Lew i  zastraszać co poniektórych Policją,no chyba że udziela się tu sama szefowa...skoro posunęła się aż tak daleko...

maniek10

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Mar 2013, 13:59:33 »
Makaron mam do ciebie jedno pytanie po co poszłas tam do pracy skoro dobrze wiedziałas jak tam jest. Bardzo bliska ci osoba  już od dłuższego czasu tam pracuje to cię napewno poinformowała jak tam jest

Offline Snorky

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Mar 2013, 14:11:19 »
A co do Policji... Jeśli zapukałaby do mych drzwi to ja bardzo chętnie opowiem dokładnie co się tam dzieje,zresztą nie tylko ja bo tak się składa że jest nas dużo dużo więcej.Znam się na prawie i nie wyskakuj mi tutaj z paragrafami,wiem co mogę a czego nie mogę...Bardzo chętnie sama pójdę na Policję i to zgłoszę...Administratorów także nie strasz,dlaczego mieliby mieć z tego tytułu problemy????Forum po  to właśnie między innymi zostało stworzone,kompromitujesz się tutaj nic poza tym...

Chyba nie zrozumialas mnie dobrze. :)
W moich postach, nie przystaje ani do jednej strony ani do drugiej... zycie nie nauczulo, ze tak naprawde prawda zazwycza jest po srodku. Jestem poprostu ciekaw jak ta "bajka sie zakonczy"

W zadnym poscie nie twierdzilem ze piszesz nie prawde... i w zadnym posice nie pisalem ze ci nie wierze...

ale jestem pewen, ze ta opowiastka jest wyolbrzymiona i zbyt pokoloryzowana.
Dlatego napisalem o drutach kolczastych oraz piecach w piwnicy itd... bys ty i inni zrozumeli do czego ty porownojesz ten hotel i do kogo porownojesz osoby pracujace tam (Hitler).

Chodzi o to, ze uzylas bardzo zlych/silnych porownan a w zasadzie zlamalas prawo. Przeczytaj sobie jeszcze raz ten paragraf.

To ze "bohater" twojej opowiesci lamie prawo nie usprawiedliwie ciebie, takze do lamania jego.
Porownojc kogos to najwiekszego zbrodniaza swiata oraz porownojac hotele do najgorszego miejsca na swiecie jakim jest oboz pracy, wykracza dalego po za granice moralnosci, a w tym konkretnie przypadku dochodzi do znieslawienia.

Moje przeslanie bylo abys uzyla innych porownan lub jesli chesz uzyc takich porownan powinans sie zabezpieczyc przed eventualnymi pozwami sadowymi - przeciez wystarczy uzyc gwiazdek, kropek lub innych oznaczek - wszyscy sie domysla co masz na mysli a nikt sie nie "przyczepi..."

Jeseli chodzi o moderatora... Wszystkie media, i nie wazne czy to jest gazeta, telewizja, radio, forum internetowe jest odpowiedzialne za tresc przekazu. W tym przypadku moderator jest odpowiezialny za to ze nie usunal watku, lub nie edytowal/usunal samych porownan. Staje sie on automatycznie wspowinny znieslawienia.
I zaden regulamin tego forum go przed tym nie uchroni. Dlatego dalem przyklad wielkiej korporacji jak megaupload (jest tych przykladow bardzo wiele), ktore tez myslaly, ze ich regulamin zabezpiecza...przed lamaniem prawa przez uzytkownikow... teraz placa gigantyczne odszkodowania (ale to inna bajka i inna historia)

Jesli chodzi o nie... tak rozlgryzlas mnie.... bylem w grupie zajmojaca sie miedzy innymi przestepczoscia internetowa  w poprzedniej pracy...

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Mar 2013, 15:12:28 »
Widzisz makaron ilu ludzi sie marnuje w tej Danii.mysle ze jak ktos pisze to wie co pisze i nikt nie musi sie ubezpieczac .pamietaj ze forum jest takie cacko ze moderator faktycznie nie musi kasowac watkow ale ty jako autor tematu mozesz go sam usunac i ot tyle ,byl temat nie ma tematu .mysle ze Hitler nie byl zlym czlowiekiem poprostu za łapczywie wszystko chcial ,BA TEORIE MIAL NAWET DOBRA .a ty widze ze policja ,ty bedacy w grupie oszolomow walczacych z przestepczoscia internetowa i takie tam inne bajki naprawde nie sa robiace wrazenia .ludzie potrzebuja pomocy a nie rad i glupiego umoralniania co i za co im grozi .

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Mar 2013, 15:37:39 »
No i sie wpadlo!
Zyjemy w demokratycznym kraju! Nie mozna anonímowo oskarzac. Slusznie, ze zapytali CIe o detale.

A teraz sie naraze pewnie kilku osoa, ale trudno. Wy widzicie sprawe ze swojej strony, ja ze swojej-.

Jestem wlasnie w hotelu... Hmm.. moze tutaj taka Alicja by sie przydala?

Nieumyte kafelki, zasyfiale fugi, brudna wanna .... Bleee... Poprosilam o zmiane pokoju. Nie po raz pierwszy zreszta.
3 tygodnie temu, pod prysznicem na podlodze lezaly wlosy.
Wiem, ze ludzie sie spiesza, ale ... za 1800 koron za dobe, mozna by juz oczekiwac czystej lazienki, nie?

hmm... w hotelu sprzataja Polki...
   A placi sie w ogole tym Polkom za prace, czy tylko ...obiecuje wyplate?  A ile maja czasu na pokoj, 5- 10 min?  A ile pokojow na dniowke? Jaka wielkosc pokoju? Czy w pokoju jest zastawa do kawy i herbaty, minibarek, itp, itd... Tu jest milion spraw, a niestety wiekszosc zalezy od wlasciciela hotelu oraz wlasciciela firmy sprzatajacej a takze oldfrue. No i kim jest ta oldfrue, supervisorka  sprzataczek? Jesli pokoj zostal w takim stanie sprzedany, to znaczy, ze oldfru "olala sikiem prostym" swoja robote i nie sprawdzila tego pokoju. Pewnie to Dunka ;)? Fugi to extra robota za extra pieniadze. , kilka razy do roku, zapewnie wlasciciel oszczedza i pozalowal  na to pieniazkow, normalna praktyka ;D.  Ale w sumie to masakra. Podaj Jomir nazwe hotelu, bo to rzeczywiscie obraza teraz dla Polek pracujacych w hotelarstwie. U mnie za takie sprawki mozna sie z praca pozegnac...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Mar 2013, 15:41:38 »
Jomir, jako gośc masz ABSOLUTNIE rację i w pokoju MUSI być czysto, a zwłaszcza w łazience.

No, ale z drugiej strony...gdy taka Alicja wymaga posprzątania pokoju na błysk w x minut,( ktoś to szczegółowo opisywał, co powinno byc zrobione i ile na to jest czasu ), tych pokoi dziewczyna ma kilkanaście-kilkadziesiąt do "ogarnięcia", to nic dziwnego, że zwyczajnie czasowo się nie wyrabiają.
Moim zdaniem winne jest kabusewnictwo, oszczędzające na personelu, tzn. jedna musi zrobić w tym samym czasie to, co powinny robić dwie.
Ale to takie moje gdybania, jak jest naprawde, tego nie wie nikt ;)
  Brawo Betti trafilas w 10! Btw, poznalam osobiscie dziewczyne pracujaca z pania Alicja. Szuka innej pracy...rozpaczliwie....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Mar 2013, 16:33:31 »
patrze że jedyne osoby co chciały coś zrobić to osoby nie poszkodowane i postronne a te poszkodowane tylko szczekają i nic nie robią to i chyba ich praca tak wygladała że szczekaja tylko - maly pies glosno szczeka - z tymi hotelami walka trwa pare lat i caly czas to samo - zacznijcie myśleć


a tak z innej beczki jak może byc dobrze w dk jak ambasada RP  sama zatrudnia doradców co okradają własnych rodaków i uczą innych przedsiebiorców jak to robić :)

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Mar 2013, 16:33:31 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Mar 2013, 16:38:05 »
patrze że jedyne osoby co chciały coś zrobić to osoby nie poszkodowane i postronne a te poszkodowane tylko szczekają i nic nie robią to i chyba ich praca tak wygladała że szczekaja tylko - maly pies glosno szczeka - z tymi hotelami walka trwa pare lat i caly czas to samo - zacznijcie myśleć


a tak z innej beczki jak może byc dobrze w dk jak ambasada RP  sama zatrudnia doradców co okradają własnych rodaków i uczą innych przedsiebiorców jak to robić :)
Masz racje... rowniez jesli chodzi o ostatnie zdanie....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Mar 2013, 17:43:56 »
.mysle ze Hitler nie byl zlym czlowiekiem poprostu za łapczywie wszystko chcial ,BA TEORIE MIAL NAWET DOBRA .

 :o :o :o...eee....ty tak na serio o tym "dobrym Hitlerze" ??? :o :o :o :-\
" Polak gorszego sortu"

Offline Aneczka86

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Mar 2013, 18:15:05 »
ba! ja też tak myślę świr bo świr może nie że od razu dobry człowiek, no ale chyba mu nie ujmiesz tego jaką on musiał mieć charyzmę skoro tyle ludzi za nim poszło i ślepo w niego a raczej jego idee wierzyło. Zresztą tak się zastanawiam... gdyby mnie się tyle np teraz turków bezrobotnych robiący dzieci zwaliło do polski co jest tu to hmm nie wiem czy nie chciałabym ich przepędzić... ale to tylko takie moje gdybanie

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Mar 2013, 18:50:07 »
Za czasów Hitlera nie było żadnych "bezrobotnych Turków" ...
No, naprawdę,i kto to mówi- imigrantka zarobkowa.To co Duńczycy maja o Polakach powiedzieć????Że Hitler miał rację???Że nie życzą sobie dumpingowej siły roboczej, albo wiecznych beneficjentow kontanthjelp i innych dodatków???
Pomyśl , dziewczyno, pomyśl, co wypisujesz.
A twoja babcia to pewnie w grobie się przewraca :o :-\

Charyzma???
A co to za cecha???
Muzyk rockowy może mieć charyzmę i co z tego wynika?


" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Mar 2013, 18:59:58 »
Za czasów Hitlera nie było żadnych "bezrobotnych Turków" ...
No, naprawdę,i kto to mówi- imigrantka zarobkowa.To co Duńczycy maja o Polakach powiedzieć????Że Hitler miał rację???Że nie życzą sobie dumpingowej siły roboczej, albo wiecznych beneficjentow kontanthjelp i innych dodatków???
Pomyśl , dziewczyno, pomyśl, co wypisujesz.
A twoja babcia to pewnie w grobie się przewraca :o :-\

Charyzma???
A co to za cecha???
Muzyk rockowy może mieć charyzmę i co z tego wynika?
No, niestety, to fakt, mial niezwykla charyzme, "czarowal" wrecz przemawiajac, ludzie patrzyli w niego, jak w obraz i sluchali, jak proroka. Nie widac tego na filmach dokumentalnych z tego okresu, bo sa po prostu zlej jakosci. Trafil sie w odpowiedznich czasach z odpowiednia teoria. Przykre, ale prawdziwe....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Mar 2013, 19:02:18 »
:o :o :o...eee....ty tak na serio o tym "dobrym Hitlerze" ??? :o :o :o :-\
eeee.  -no na serio.w jednym palcu mial ekonomie,jesli chodzi o wojsko to taktyke i armie i wszystko co zwiazane z wojskiem .byl bardzo dobrym politykiem zjednal sobie 70milionow ludzi -niemcow,i poza tym duzo panstw w Europie,i na calym swiecie.byl przede wszystkim za klasa robotnicza .nienawidzil nabusebstwa .byl łapczywy mogl miec cala Europe pol Afryki czesc Azji a z reszta krajow napewno by sie dogadal ,gdyby nie chcial zawładnac CALYM SWIATEM.mogl miec sprzymierzencow.niemcom zostawil infrastrukture.wspaniale drogi,kolej ,przemysl motoryzacyjny,lotniczy,zbrojeniowy.to swiadczy o jego potedze .postepowal chciwie ,nienawidzil niektorych narodow z ktorymi mogl sie sprzymierzyc .i w dzisiejszych czasach Unia europejska nazywalaby sie NIEMCY i Niemcy bylyby jeszcze poza Unia

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Mar 2013, 19:05:11 »
I jest coś takiego jak IP dzięki temu można dotrzeć do każdego kto udziela się na Forum,zastanawiam się czy Pani Alicja uświadomiła Cię i poinformowała o tym drobnym fakcie przed tym jak zaczęłaś/zacząłeś o nią walczyć tutaj jak Lew i  zastraszać co poniektórych Policją,no chyba że udziela się tu sama szefowa...skoro posunęła się aż tak daleko...


Jesli chodzi o IP, jesli jestes dosc atrakcyjna, w odpowiednim wieku, towarzyska i mila to sam Ci podam nawet i ten inny adres. Po co siebie szukac za pomoca politi, przeciaz jeszcze nikt nie zaginal.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Mar 2013, 19:09:29 »
eeee.  -no na serio.w jednym palcu ekonomie,jesli chodzi o wojsko to taktyke i armie i wszystko co zwiazane z wojskiem .byl bardzo dobrym politykiem zjednal sobie 70milionow ludzi -niemcow,i poza tym duzo panstw w Europie,i na calym swiecie.byl przede wszystkim za klasa robotnicza .nienawidzil nabusebstwa .byl łapczywy mogl miec cala Europe pol Afryki czesc Azji a z reszta krajow napewno by sie dogadal ,gdyby nie chcial zawładnac CALYM SWIATEM.mogl miec sprzymierzencow.niemcom zostawil infrastrukture.wspaniale drogi,kolej ,przemysl motoryzacyjny,lotniczy,zbrojeniowy.to swiadczy o jego potedze .postepowal chciwie ,nienawidzil niektorych narodow z ktorymi mogl sie sprzymierzyc .i w dzisiejszych czasach Unia europejska nazywalaby sie NIEMCY i Niemcy bylyby jeszcze poza Unia

Bez jaj, nie wiem gdzie Ty sie naczytalas ze Hitler byl supermenem? Nie pal tego swinstwa jak czytasz komiksy.
Od propagandy byli inni i gdyby nie te sztaby ktorymi sie otoczyl, zadnych wiekszych sukcesow by nie odniosl, poniewaz sam byl jedynie marionetka dla karier innych ludzi. Strateg? Dopuki pozwalal dowodzic swoim ponadprzecietnym generalom byly same sukcesy, natomiast jak bezwzglednie przejal dowodzenie doprowadzil do wielkiej klapy. Faktem jest, ze jak juz doprowadzono do jego bezwzglednej wladzy to robil co chcial, ale czy robil to mandrze posiadajac taka wladze?
« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2013, 19:20:56 wysłana przez 1941 »

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Mar 2013, 19:09:29 »

 

I znowu Dania przoduje - najszczesliwszy kraj swiata

Zaczęty przez ReFormerDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 18995
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2010, 08:26:44
wysłana przez Bulinka
SAS znowu ląduje awaryjne

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7242
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 19:01:54
wysłana przez K3
Znowu prosba:)

Zaczęty przez Maja1216Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4055
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2011, 23:09:33
wysłana przez Maja1216
I znowu nagonki!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 59213
Ostatnia wiadomość 22 Lis 2009, 19:31:52
wysłana przez nynek
Polska znowu w loterii wizowej do USA

Zaczęty przez anhaDział Hydepark

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12910
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2011, 22:15:04
wysłana przez frederiksberg :)