poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #750 dnia: 25 Cze 2013, 15:41:11 »
A dzisiejszej nocy ja mu sie przysnie ;D
myszka a Ty wiesz, że we śnie może się wszystko wydarzyć? :D

To było tak:

Ty byłaś na łące
głaskałaś zające
jeden przemówił ludzkim głosem
ździeliłaś go w łeb kokosem.

Skąd kokos u Ciebie?
tego nikt nie wie
przecież Ty wolisz banany
nieważne, czy goły, czy ubrany.

Też byłem na tej łące
przyglądałem się biedronce
testowałem, czy kij ma dwa końce
strzelałem z wiatrówki w słońce.

Aż tu nagle dźwięk srogi
czy bierzemy za pas nogi?
Nie, Ty myślisz co wrzucić do kotła
Ja patrzę w górę, a tam odrzutowa miotła.

Aisaki :-X na niej zasuwa
na nas z góry sobie spluwa
uciekamy przed deszczem ślinowym
chowając się pod drzewkiem bonsai'owym.

A co tam później się działo ... ;)

P.S.
aisaki, wybacz, że w mym śnie umieściłem Cię z drążkiem między nogami ;)

P.S.2
W następnym umieszczę Cię w pałacu!
obiecuję, że nie będziesz na kacu :-X

P.S.3
Dziękuję za troskę! ;) - ze mną OK, zawsze rano jem płatki (60g) + 150g jogurtu + 25g orzechów włoskich! ... przed komputerem, ostatnio zdradzam onet.pl z poloniainfo ;)

yyy ... ja nie posiadam problemów  8) ;) ... toteż stwarzam sobie problemy w snach, a później je "na jawie" rozwiązuję ;)
Oj no, przedstaw jakiś zakręcony! ... "plizzzz", no nie bądź taka  :'(  :(
;)


Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #751 dnia: 25 Cze 2013, 20:47:12 »
OMG :o! Ze zacytuje inna ;)!
Takiego Cie jeszcze nie znalam, zaskakujesz.... z dnia na dzien, tym razem "prawiepoezja" ;). Wiec, prosze mnie tak nie wzruszac na przyszlosc, bo to... manipulacja ;).

Drazka .... eeee.... nie daruje, chociaz ten palac.... nooo.... wiesz jak mowic do krolewny, hihihi ;) :D!

Btw. po 0,1% :o??? hihihi, no tak, calkiem mozliwe :D.

Zdrada :o?? Brzydka sprawa, tak mysle.. wiec... pokuta ;) :D? Teraz Ty? Ile lat miales , gdy dostales  1 komputer ;)?

Szczesliwy czlowiek w szczesliwym kraju.... Cos za bajecznie to wyglada :o. A skad wiesz, ze jestes szczesliwy, kto Ci to powiedzial? Czy brak nieszczescia to juz szczescie, czy jeszcze.... po prostu nie szczescie ;)?


Zakrecony jak baczek czy zakrecony jak moja zakrecona dusza :D? Uwierz, nie chcialbys wiedziec..., mnie samej ciezko jest sie w tym polapac, taka juz ma natura 8) :).
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #752 dnia: 25 Cze 2013, 22:44:43 »
Przepraszam najmocniej, ale to wina myszki! ;)

Hmm ... tak doprecyzować chciałem, "Teraz Ty" oznacza, że ktoś już "swoje uczynił" ... to chyba mnie coś ominęło :P  :-X  ;)

Mój pierwszy PC ... +- 16 lat miałem, ale nie dostałem! - "sam" pojechałem po niego, ze znajomym (tzn. dostałem pieniążki na niego :-X), w dzień, w którym byłem u dentysty, to był piątek, październik (takich wydarzeń się nigdy nie zapomina ;) ).
Twarz napuchnięta, bolało, krwawiło ... a ja (my) po kompa  8) ... przez którego później życie przegrałem  ;) - chodzi o ilość godzin spędzonych na rozrywce mającej na celu konkurowanie z innymi osobami, by zwyciężyć ;) ... co zawsze mi jakoś łatwo przychodziło :-X ... pewnie dlatego, że wcześnie zacząłem a przed snem zawsze "rozpracowywałem gry", by szukać odpowiednich wariantów strategicznych  ;)

A co Tobie zawsze łatwo przychodziło ... no i kiedy dostałaś swoją pierwszą lalkę?!  :) ... nie mów, że wolałaś samochodziki :-X

Jak to kto powiedział? - sam ze sobą gadam  8) ;) Nie mów, że Ty ze soba nie rozmawiasz? (niekoniecznie na głos ;) ), chociaż "znając Ciebie" ... :-X ;)

E, że niby rozpracować aisaki, by utworzyć jeden portret psychologiczny ... się nie da? :o

myszka0807

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #753 dnia: 26 Cze 2013, 06:37:41 »
Coz dodac ,coz ujac?! :P

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #754 dnia: 26 Cze 2013, 09:58:12 »
Przepraszam najmocniej, ale to wina myszki! ;)

Hmm ... tak doprecyzować chciałem, "Teraz Ty" oznacza, że ktoś już "swoje uczynił" ... to chyba mnie coś ominęło :P  :-X  ;)

Mój pierwszy PC ... +- 16 lat miałem, ale nie dostałem! - "sam" pojechałem po niego, ze znajomym (tzn. dostałem pieniążki na niego :-X), w dzień, w którym byłem u dentysty, to był piątek, październik (takich wydarzeń się nigdy nie zapomina ;) ).
Twarz napuchnięta, bolało, krwawiło ... a ja (my) po kompa  8) ... przez którego później życie przegrałem  ;) - chodzi o ilość godzin spędzonych na rozrywce mającej na celu konkurowanie z innymi osobami, by zwyciężyć ;) ... co zawsze mi jakoś łatwo przychodziło :-X ... pewnie dlatego, że wcześnie zacząłem a przed snem zawsze "rozpracowywałem gry", by szukać odpowiednich wariantów strategicznych  ;)

A co Tobie zawsze łatwo przychodziło ... no i kiedy dostałaś swoją pierwszą lalkę?!  :) ... nie mów, że wolałaś samochodziki :-X

Jak to kto powiedział? - sam ze sobą gadam  8) ;) Nie mów, że Ty ze soba nie rozmawiasz? (niekoniecznie na głos ;) ), chociaż "znając Ciebie" ... :-X ;)

E, że niby rozpracować aisaki, by utworzyć jeden portret psychologiczny ... się nie da? :o
Kto uderza w moich przyjaciol, uderza rowniez we mnie, wiec... prosze uprzejmie nie zwalac winy na myszke... bo kara/pokuta bedzie straszliwa ;) :D!

Nie wiem, czy ominelo, czy... chciales, zeby ominelo, albo prowokujesz (manipulujesz.... :o?), w domysle : "jeszcze, jeszcze...". Zbyt prosta na to jestem, ja zycie pojmuje doslownie: biale to biale, czarne to czarne, a matrix to matrix... ;)

Takie wydarzenia, jak Twoje sa niezapominalne. Zycie jest chyba zbudowane tylko z tych pojedynczych momentow, a poza tym, jakas mgla... Nie wiem, ale przynajmniej ja tak mam :).

Lalka...hmm, mozliwe, lalka , samochodzik (mialam byc chlopczykiem w planach... ;)). Bardziej utkwil mi w glowie moment, kiedy przyprowadzilam do domu pierwszego (z wielu innych potem... ) pieska-sunie, ktora szczesliwie spedzila z nami 15 lat, i ktora jest zawsze dla mnie synonimem szczesliwego dziecinstwa, bezpieczenstwa i radosci.... Pozniej byly inne, czasami kilka na raz (szczeniaczkow...) bylo smieszno i straszno..., ale ta jedyna , malutka kolezaneczka, ktora z nami dziecmi cuda wyprawiala ::)... utkwila najmocniej, najglebiej...

Latwo przychodzilo? W sensie , za latwo? Wszystko, hehehe. Moze to kwestia gadulstwa i stosunku do innych ludzi... Pisalismy o tym na czacie... To sie swietnie sprawdzalo w ojczyznie... tu, szok, bo nie... ;)

Czy ja nie rozmawiam z moja "druga" ja? Alez gadam, jak najeta! Chyba, co do tego, nie masz zadnych watpliwosci ;)! Wieczorami jestem zwykle juz tak zmeczona ta stala gadka, pouczaniem/zrzedzeniem tej "drugiej", ze marze wrecz o jakims guziczku, ktory moglabym nacisnac i wylaczyc te jedze tak na kilka minut dziennie, hihi. Czasmi oczywiscie ustawiam sie w pozycji: "ja tu rzadze" i wylaczam ja calkowicie na pewien czas, ale.... zauwazylam, ze to sie nie sprawdza. "Popelniam" wtedy tak sfiksowane decyzje zyciowe, podyktowane tylko i wylacznie emocjonalna strona mojej osoby ze... szkoda gadac... ;) :D

Tak wiec konkluzja: zyje z ta druga ja, bo nie mam innego wyjscia.... :D

Portret psychologiczny Panie Freud  ;)8)? Nie da sie, uwierz mi.... Prosty przyklad: osoby znajace mnie poza forum i czytajace mnie na forum, sa przerazone moja kochana "aisak" :D. Ciekawe dlaczego?
Ja osobiscie jestem przerazona moja zmiennoscia. Moj syn moja "smiechowoscia" . Okoliczne psy pewnie tym, ze je wszystkie wyglaszcze :D. Koty nie doswiadczyly, bo za szybko jeszcze uciekaja (ta moja kondycja... >:(!).

No i jest moj pelny obraz ;) :).

A Twoj?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #755 dnia: 26 Cze 2013, 15:59:26 »
Kto uderza w moich przyjaciol, uderza rowniez we mnie, wiec... prosze uprzejmie nie zwalac winy na myszke... bo kara/pokuta bedzie straszliwa ;) :D!

Nie wiem, czy ominelo, czy... chciales, zeby ominelo, albo prowokujesz (manipulujesz.... :o?), w domysle : "jeszcze, jeszcze...". Zbyt prosta na to jestem, ja zycie pojmuje doslownie: biale to biale, czarne to czarne, a matrix to matrix... ;)

Takie wydarzenia, jak Twoje sa niezapominalne. Zycie jest chyba zbudowane tylko z tych pojedynczych momentow, a poza tym, jakas mgla... Nie wiem, ale przynajmniej ja tak mam :).

Lalka...hmm, mozliwe, lalka , samochodzik (mialam byc chlopczykiem w planach... ;)). Bardziej utkwil mi w glowie moment, kiedy przyprowadzilam do domu pierwszego (z wielu innych potem... ) pieska-sunie, ktora szczesliwie spedzila z nami 15 lat, i ktora jest zawsze dla mnie synonimem szczesliwego dziecinstwa, bezpieczenstwa i radosci.... Pozniej byly inne, czasami kilka na raz (szczeniaczkow...) bylo smieszno i straszno..., ale ta jedyna , malutka kolezaneczka, ktora z nami dziecmi cuda wyprawiala ::)... utkwila najmocniej, najglebiej...

Latwo przychodzilo? W sensie , za latwo? Wszystko, hehehe. Moze to kwestia gadulstwa i stosunku do innych ludzi... Pisalismy o tym na czacie... To sie swietnie sprawdzalo w ojczyznie... tu, szok, bo nie... ;)

Czy ja nie rozmawiam z moja "druga" ja? Alez gadam, jak najeta! Chyba, co do tego, nie masz zadnych watpliwosci ;)! Wieczorami jestem zwykle juz tak zmeczona ta stala gadka, pouczaniem/zrzedzeniem tej "drugiej", ze marze wrecz o jakims guziczku, ktory moglabym nacisnac i wylaczyc te jedze tak na kilka minut dziennie, hihi. Czasmi oczywiscie ustawiam sie w pozycji: "ja tu rzadze" i wylaczam ja calkowicie na pewien czas, ale.... zauwazylam, ze to sie nie sprawdza. "Popelniam" wtedy tak sfiksowane decyzje zyciowe, podyktowane tylko i wylacznie emocjonalna strona mojej osoby ze... szkoda gadac... ;) :D

Tak wiec konkluzja: zyje z ta druga ja, bo nie mam innego wyjscia.... :D

Portret psychologiczny Panie Freud  ;)8)? Nie da sie, uwierz mi.... Prosty przyklad: osoby znajace mnie poza forum i czytajace mnie na forum, sa przerazone moja kochana "aisak" :D. Ciekawe dlaczego?
Ja osobiscie jestem przerazona moja zmiennoscia. Moj syn moja "smiechowoscia" . Okoliczne psy pewnie tym, ze je wszystkie wyglaszcze :D. Koty nie doswiadczyly, bo za szybko jeszcze uciekaja (ta moja kondycja... >:(!).

No i jest moj pelny obraz ;) :).

A Twoj?

myszka jest winna, myszka jest winna, myszka jest winna! ;)

Hmm ... no ominęło, rok + 73 miesiące = hurra, wiem ... a tu nagle - "60 dni" ...  >:(  :-X

Ja wszystko pamiętam :) ... a klopsy liczę co do jednego! ;)

aisaki a to w którym roku przygarnęłaś pieska?, o, a ile lat wówczas miałaś?, bo to w sumie ciekawe, z punktu widzenia dorastania!!! ;)

Jak to wszystko łatwo przychodziło poprzez gadulstwo? - gadulstwo = nakłanianie do zmiany poglądów na takie, które Ty wyznawałaś? :-X

Hmm ... no to o czym ze sobą najczęściej rozmawiasz? - chyba się z tą drugą cały czas nie kłócisz?  ;D

Mój? - gdybym o tym napisał, to bym zamazał prawdziwy ;) yyy ... ale tylko to o Twoim? - no wiesz ... myślałem, że się rozpiszesz :P ;)

P.S. myszka - dodaj sobie coś, co Tobi niczego nie ujmie, później się tym z nami podziel, a jak zachce się Tobie mnożyć, to pewnie coś wymyślisz ;) Spotęgowałem działania ... a teraz zgłodniałem, pierw ja stek zjem!

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #756 dnia: 26 Cze 2013, 21:53:31 »
Ciacho, czy to juz ten etap... ;) :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #756 dnia: 26 Cze 2013, 21:53:31 »

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #757 dnia: 26 Cze 2013, 22:50:44 »
Ciacho, czy to juz ten etap... ;) :D?

Hehe, stalowe mięśnie ;)

Etap ... że trzeba korzystać z różnorakich "podstępów", by kamuflować niedoskonałości? ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #758 dnia: 26 Cze 2013, 22:53:57 »
Hehe, stalowe mięśnie ;)

Etap ... że trzeba korzystać z różnorakich "podstępów", by kamuflować niedoskonałości? ;)
Tak, ja korzystam, z tych przylegajacych ;) :D. Ty jeszcze,... czy juz... nie... 8) :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

varszafiak

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #759 dnia: 27 Cze 2013, 00:06:57 »
Ciacho, czy to juz ten etap... ;) :D?
:) :D ;D

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #760 dnia: 27 Cze 2013, 06:28:47 »
Tak, ja korzystam, z tych przylegajacych ;) :D. Ty jeszcze,... czy juz... nie... 8) :D?

E, no pewnie, że ja też stosuję bieliznę przylegającą!  8)  ;) - yyy ... a nie, wróć, bo to by znaczyło, że są jakieś niedoskonałości! ;)

A jakie doskonałości aisaki posiada? - nie o nie ;) O, a czego nie posiada, a posiadać by chciała?

P.S. Wybacz nikłą ilość pytań - bo wcześnie - obiecuję nadrobić! :D ;)

myszka0807

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #761 dnia: 27 Cze 2013, 06:47:09 »
Aisak ja tam biegam bez bielizny calkiem nago .Biegne ,biegne i powiem ci szczerze ze myslalam ze kondycji nie posiadam a jednak ...nikt nawet nie widzi ze mycha nago zaiwania to jest poprostu sprint.tylko czekac az mnie zamkna tylko najpierw musza mnie dogonic

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #762 dnia: 27 Cze 2013, 13:38:05 »
Aisak ja tam biegam bez bielizny calkiem nago .Biegne ,biegne i powiem ci szczerze ze myslalam ze kondycji nie posiadam a jednak ...nikt nawet nie widzi ze mycha nago zaiwania to jest poprostu sprint.tylko czekac az mnie zamkna tylko najpierw musza mnie dogonic

A to nie jest tak, ze nie ma na kogo/co popatrzec i wszyscy udaja, ze nie widza?, bo ...............  :( 8)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #763 dnia: 27 Cze 2013, 14:14:08 »
A to nie jest tak, ze nie ma na kogo/co popatrzec i wszyscy udaja, ze nie widza?, bo ...............  :( 8)
Zonk 8). Wszystkie moje kolezanki sa piekne i wspaniale i... krolewny :) :P.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #764 dnia: 27 Cze 2013, 19:13:19 »
Moi koledzy może nie należą do najpiękniejszych  ???
ale za to zaprezentować się potrafią  ;D

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #764 dnia: 27 Cze 2013, 19:13:19 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14238
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17746
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6709
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191271
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4418
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka