poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #495 dnia: 16 Maj 2013, 19:54:41 »
@ae@ - normalnie zasługujesz na klapsy! ;) = reszta - końcówka mojej wypowiedzi gdzieś w cytacie zaginęła ;)
To może inaczej = jeśli ktoś będzie jadł więcej kcal niż wynosi dzienne zapotrzebowanie, to nabierze kilogramów ... a dzienne zapotrzebowanie jest różne dla każdego :)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #497 dnia: 17 Maj 2013, 00:01:40 »
...jeśli są 2 osoby, jedzą dokładnie tak samo (taka sama aktywność, itp. - powiedzmy ... to samo życie) ... to ich organizm (zdrowy) ... zadziała tak samo, działamy tak samo od momentu wpuszczenia pokarmu, jego trawienia, mechanizmy biochemiczne są takie same dla każdego z nas. ...

I tak i nie, tepretycznie tak samo, praktycznie kazdy organizm trawi po swojemu, przyswaja po swojemu, przetwarza po swojemu, wydala po swojemu. Nie ma 2 identycznych struktur, bywaja podobne np rodzina chudzielców :-) ale identycznych nie ma.
Dokladnie jest jak mowisz, nie ma identycznych wynikow, poniewaz nie istnieja ludzie identyczni. Chyba, ze w swiecie idealnym :o ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #498 dnia: 17 Maj 2013, 00:05:28 »
Dokladnie jest jak mowisz, nie ma identycznych wynikow, poniewaz nie istnieja ludzie identyczni. Chyba, ze w swiecie idealnym :o ;D?

A ja znam co mysli, ze idealnie 8)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #499 dnia: 17 Maj 2013, 00:06:38 »
Eh, wiedziałem, że chcesz mnie wykorzystać!   :P - myślisz, że nie dostrzegłem tej "ukrytej" aktywności, na której to Twoje ... yyy ... no ciało ... skorzysta  :P
- ten bieg to sprintem? ;)

"A ile prosilam, zebys cos z sensem napisal ?" - manipulatorka  :P

1941 - z tym to różnie bywa, kiedyś było tak, że ludzie jedli, gdy byli głodni, obecnie ludzie jedzą z różnorakich powodów, zatem jak ktoś ma kontrolę nad tym ile dostarcza, wie ile potrzebuje ... to może zrobić ze swoim ciałem (odpowiednia wiedza się przyda) cokolwiek zechce. Widocznie Twój organizm posiada odpowiednią samokontrolę :) - gdybyś jadł "za dużo" to efekty byłyby widoczne ;)
Nie, nie jestes w stanie zrobic ze swoim cialem wszystkiego. Nie zmienisz ukladu kostnego, miesniowego itp. Mozesz probowac, korygowac, oczywiscie ,efekty beda. ALE, tylko w ramach okreslonych przez nature. Tego nie przeskoczysz, ... ani nie obejdziesz... ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #500 dnia: 17 Maj 2013, 00:08:23 »
1941 - aaaa ... no mnie chodziło o kompozycję ciała (tkanka tłuszczowa / mięśniowa) danej osoby :)

aisak - genetyka w sensie, że jest sobie "Pani gruszka" ;) - i teraz pytanie, czy to, że taki typ budowy u tej Pani występuje jest następstem pewnego rodzaju zachowań / czynników (brak ćwiczeń, hormony, nieodpowiednie odżywianie się), czy po prostu - ktoś tak ma.
Hmm ... jeśli są 2 osoby, jedzą dokładnie tak samo (taka sama aktywność, itp. - powiedzmy ... to samo życie) ... to ich organizm (zdrowy) ... zadziała tak samo, działamy tak samo od momentu wpuszczenia pokarmu, jego trawienia, mechanizmy biochemiczne są takie same dla każdego z nas. Różnice są wówczas, gdy do gry wchodzą różne inne działania, czynniki, zaburzenia, itp.
Gruszka... ktos tak ma i juz.  Proste. Czy chuda czy gruba, piszac dosadnie, zawsze i na wieki wiekow amen- GRUSZKA 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #501 dnia: 17 Maj 2013, 00:10:57 »
W drodze eksperymentu przebywania ze soba, u kobiet (gdzies to kiedys czytalem) to kobitki nawet w podobnym lub tym samym czasie okresy maja ;)
No, odkrycie ::). A facetom slyszalam wlosy wypadaja w podobnej sytuacji.... 8) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #501 dnia: 17 Maj 2013, 00:10:57 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #502 dnia: 17 Maj 2013, 00:13:20 »
@ae@ - normalnie zasługujesz na klapsy! ;) = reszta - końcówka mojej wypowiedzi gdzieś w cytacie zaginęła ;)
To może inaczej = jeśli ktoś będzie jadł więcej kcal niż wynosi dzienne zapotrzebowanie, to nabierze kilogramów ... a dzienne zapotrzebowanie jest różne dla każdego :)
logiczne, ale jak sie to ma, do sylwetki?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #503 dnia: 17 Maj 2013, 00:15:50 »
A ja znam co mysli, ze idealnie 8)
no :o ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #504 dnia: 17 Maj 2013, 00:25:40 »
No, odkrycie ::). A facetom slyszalam wlosy wypadaja w podobnej sytuacji.... 8) ;D

Niestety z facetami az tak "dobrze" nie jest :P

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #505 dnia: 17 Maj 2013, 06:31:31 »
Gruszka... ktos tak ma i juz.  Proste. Czy chuda czy gruba, piszac dosadnie, zawsze i na wieki wiekow amen- GRUSZKA 8)

aisak ... Ty prowokatorko ... mała! :P No przecież to chodzi właśnie o to, czy chuda, czy gruba ... a nie o to, by z osoby, która mierzy 160cm zrobić kogoś 190-cm-owego :P

Jeśli jest już sobie ta gruszka, marchewka czy pietruszka ;) - to wówczas ona, posiłkując się odpowiednimi metodami może zrobić ze sobą wszystko (pomijając zaburzenia zdrowotne) ... wszystko tzn. ze swoim ciałem = tkanką tłuszczową i mięśniową, prawda?

W sumie to nigdy gruszką nie byłem i nie wiem czy zamiana w machewkę nie byłaby możliwa ... bo jak wszyscy dobrze wiemy ... nie ma "rzeczy" niemożliwych ;) ... zatem takiego czegoś nie będę negował, bo nie mam wiedzy / doświadczenia na ten temat, piszę tylko o tym, co można, co zostało sprawdzone :)

Proszę mnie nie prowokować w tym temacie, bo ja o tym tp mogę zawsze i wszędzie  ;), a teraz zapierniczam ... bo nie zdążę do pracy  ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #506 dnia: 17 Maj 2013, 11:13:16 »
aisak ... Ty prowokatorko ... mała! :P No przecież to chodzi właśnie o to, czy chuda, czy gruba ... a nie o to, by z osoby, która mierzy 160cm zrobić kogoś 190-cm-owego :P

Jeśli jest już sobie ta gruszka, marchewka czy pietruszka ;) - to wówczas ona, posiłkując się odpowiednimi metodami może zrobić ze sobą wszystko (pomijając zaburzenia zdrowotne) ... wszystko tzn. ze swoim ciałem = tkanką tłuszczową i mięśniową, prawda?

W sumie to nigdy gruszką nie byłem i nie wiem czy zamiana w machewkę nie byłaby możliwa ... bo jak wszyscy dobrze wiemy ... nie ma "rzeczy" niemożliwych ;) ... zatem takiego czegoś nie będę negował, bo nie mam wiedzy / doświadczenia na ten temat, piszę tylko o tym, co można, co zostało sprawdzone :)

Proszę mnie nie prowokować w tym temacie, bo ja o tym tp mogę zawsze i wszędzie  ;), a teraz zapierniczam ... bo nie zdążę do pracy  ;D
Oj tam zaraz prowokatorka ::). To sie chyba ladnie moderacja nazywa, prawda ;)?

Nadal mnie nie przekonales, ale wybaczam (wyjatkowo ::)) --- } praca, rzecz swieta , a  sprawa jest widze powazna, bo Ty zwykle nie "zapierniczasz" :o, tylko... uprawiasz jogging, prawda ;)?

Do rzeczy. Zgadzam sie, ze z tkanka tluszczowa mozna zrobic wszystko, pomijajac i uwazajac na zaburzenia odzywiania . I nie mam tu na mysli odsysania tluszczu, hehe, czy rownie inne "ciekawe" metody, typu: odejmowanie w jednym miejscu, by dodac w innym. Btw, slyszalam rowniez , ze wzorem "idolki" ::) Kim K. dziewczyny prosza chirurgow o rownie "oplywowe" tylne ksztalty, a oni spelniaja ich gorace prosby posilkujac sie nie tylko "tluszczykiem", ale rowniez sztucznymi wkladkami. Zastanawiam sie , tak prywatnie, moze tez o tym pomysle.... ;)

Wracajac do poczatku "opowiesci szkatulkowej" (przepraszam... :) ). Wiec, z tkanka tluszczowa zrobi sie naprawde wiele, z tym, ze kobiety musza bardzo uwazac i pamietac, ze POWINNY posiadac odpowiednia ilosc tkanki tluszczowej, ze wzgledu na wazne funkcje ich organizmu. Wiec drogie kolezanki, NIE PRZESADZAJMY Z DIETAMI :). Ale to opowiesc na inna bajke....

I nie zgadzam sie wreszcie ;). Nie ma takiej opcji, zeby zrobic wszystko ze swoja tkanka miesniowa! Jesli twierdzisz inaczej, prosze przekonaj mnie. Chetnie dowiem sie czegos nowego :).

 I w zwiazku z tym, zeby Ciebie przekonac ( w co nie wierze, ale probowac zawsze warto... ;) ), a innym dac obraz rzeczy,  troche 8) osobistego wtretu ::): uwazam tak, bo przez kilka lat probowalam zbudowac wieksza tkanke miesniowa na swojej wlanej osobie. Nietety, MOJA GENETYKA mowila STOP w pewnym momencie i nie dalo rady tego przekoczyc. Wiecej miesni potrzebnych mi bylo w momencie, gdy uprawialam "zawodowo" lekkoatletyke i  skakalam w dal. Dieta, prowadzenie przez trenerow i dietetykow wysokiej klasy, lata morderczych, codziennych treningow. Nic to nie dalo. Oczywiscie, tkanka miesniowa przyrosla do pewnego momentu, ale...niestety nie na tyle, by przyczynic sie jakos znaczaco do moich miedzynarodowych sukcesow sportowych >:(  ;).

Po zakonczniu mojej przygody z lekkoatletyka i kilkuletniej przerwie (7 x 2 ;) ) ponowilam proby budowania miesni, tylko i wylacznie w oparciu o oczywiscie specjalna diete i treningi silowe, prowadzenie przez trenerow fitness, wspomagane radami doswiadczonych kulturystow, silaczy, strong-manow. W skrocie: efekt podobny :). To znaczy, eeee... mnie bardzo, bardzo odpowiadal, heheh, ale..... tkanka miesniowa znowu przyrastala tylko do pewnego momentu i STOP 8). A jak tylko, nawet na kilka tygodni zaprzestawalam treningu, pilnowania rygorystycznej diety, rytmu dnia, odpoczynku, snu, czuwania (uffff.... ;) ), no....miesnie drastycznie uciekaly... :(.

Wiec, Panie Ciacho ;), przez Pana znowu uslysze, od  forumowych moherow ;), ze  wywlekam "wnetrznosci" ::) na forum. Dlatego, za moje wielkie poswiecenie, heheh, prosze przekonac mnie, ze nie mam racji, ze popelnilam gdzie blad w obliczeniach, ze czegos nie dopilnowalam, ze wreszcie zmyslam, jak najeta i bajki pisze ;) 8).

Btw: Gruszka czy pietruszka.... No tak, mezczyzna nigdy nie zrozumie kobiety.... ::). To wlasnie jest problem! Bo bycie gruszka, nawet chuda, to liczne komplikacje, ktore zwykle kobiety tuszuja ubraniem, dodatkami itp..., tak, jak i bycie pietruszka... Dlaczego naturalnymi sposobami, ja sie pytam ::), nie mozna zrobic NIC, by miec ksztalty wymarzonej przez nas KLEPSYDRY ::)? No, to czekam , niecierpliwie bardzo na odpowiedz/podpowiedz  8). Ale nie w stylu Trinny i Susannah intager Danmark, ok ;)?

I dziekuje :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #507 dnia: 17 Maj 2013, 15:41:50 »
aisak ... Ty prowokatorko ... mała! :P No przecież to chodzi właśnie o to, czy chuda, czy gruba ... a nie o to, by z osoby, która mierzy 160cm zrobić kogoś 190-cm-owego :P

Jeśli jest już sobie ta gruszka, marchewka czy pietruszka ;) - to wówczas ona, posiłkując się odpowiednimi metodami może zrobić ze sobą wszystko (pomijając zaburzenia zdrowotne) ... wszystko tzn. ze swoim ciałem = tkanką tłuszczową i mięśniową, prawda?

W sumie to nigdy gruszką nie byłem i nie wiem czy zamiana w machewkę nie byłaby możliwa ... bo jak wszyscy dobrze wiemy ... nie ma "rzeczy" niemożliwych ;) ... zatem takiego czegoś nie będę negował, bo nie mam wiedzy / doświadczenia na ten temat, piszę tylko o tym, co można, co zostało sprawdzone :)

Proszę mnie nie prowokować w tym temacie, bo ja o tym tp mogę zawsze i wszędzie  ;), a teraz zapierniczam ... bo nie zdążę do pracy  ;D

Sa rzeczy niemozliwe!!!
Sprobuj zalozyc hełm na lewa strone ;D Jak Ci sie to uda, bez wymaganej sciezki awansu gen. armii zostaniesz od razu ;)

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #508 dnia: 17 Maj 2013, 17:35:37 »
Sa rzeczy niemozliwe!!!
Sprobuj zalozyc hełm na lewa strone ;D Jak Ci sie to uda, bez wymaganej sciezki awansu gen. armii zostaniesz od razu ;)

hmm ... może na gorąco i przy pomocy odpowiedniego sprzętu można by hełm "odwrócić" i wówczas założyć (tylko niech ostygnie ;)) ... albo nosić go "wywiniętym" do góry ;)

aisak - a ile wynosiło Twoje dzienne zapotrzebowanie, ile dostarczałaś i jakie to były te mordercze treningi? ... bo to ciekawe = co się działo z nadmiarem energii czerpanym z pożywienia, który miał przyczyniać się do rozrostu tkanki mięśniowej ... skoro owa tkanka się nie rozrastała ;)
Oj tam, nawet lepiej zająć się Tobą ... bo ja nie lubię generalizatorskiego gdybania ;)

"Bo bycie gruszka, nawet chuda, to liczne komplikacje, ktore zwykle kobiety tuszuja ubraniem, dodatkami itp" - tutaj problem leży gdzie indziej = psychika ;)
No i jest też inna sprawa = skąd się bierze jabłko, gruszka, klepsydra? ... no i dzięki Tobie (google też się przyczyniło) nabyłem wiedzę, iż występuje jeszcze ... papryka: :D
http://lamode.info/tl_files/COMMUNITY/STYLISTA%20RADZI/STYLISTA%20RADZI%20-%20PODSTAWOWE%20TYPY%20FIGURY/TYPY%20FIGURY.jpg
Może to jest tak, iż dana figura, którą to kobiety zauważają po nastu latach od urodzenia ... jest właśnie wynikiem wcześniejszego ... no właśnie - sposobu odżywiania się, sportu, hormonów, sterydów, itp. - nie wiem, no, ale to pewnie nie jest tak, że istnieją sobie 4 typy figury i ktoś od urodzenia ją nabywa, bo należy pamiętać, że w dniu narodzin wszyscy jesteśmy równi ;)

Oczywiście, że kobieta powinna posiadać tkankę tłuszczową, która to zakryje mięśnie i żyły ;) - o, to może dlatego Twój organizm nie pozwalał Tobie się rozrosnąć, byś była kobieca ... za dużo zdjęć Madonny pokazywano ;)

P.S. a te bajki to może dla dorosłych piszesz? ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #509 dnia: 17 Maj 2013, 19:22:24 »
hmm ... może na gorąco i przy pomocy odpowiedniego sprzętu można by hełm "odwrócić" i wówczas założyć (tylko niech ostygnie ;)) ... albo nosić go "wywiniętym" do góry ;)

aisak - a ile wynosiło Twoje dzienne zapotrzebowanie, ile dostarczałaś i jakie to były te mordercze treningi? ... bo to ciekawe = co się działo z nadmiarem energii czerpanym z pożywienia, który miał przyczyniać się do rozrostu tkanki mięśniowej ... skoro owa tkanka się nie rozrastała ;)
Oj tam, nawet lepiej zająć się Tobą ... bo ja nie lubię generalizatorskiego gdybania ;)

"Bo bycie gruszka, nawet chuda, to liczne komplikacje, ktore zwykle kobiety tuszuja ubraniem, dodatkami itp" - tutaj problem leży gdzie indziej = psychika ;)
No i jest też inna sprawa = skąd się bierze jabłko, gruszka, klepsydra? ... no i dzięki Tobie (google też się przyczyniło) nabyłem wiedzę, iż występuje jeszcze ... papryka: :D
http://lamode.info/tl_files/COMMUNITY/STYLISTA%20RADZI/STYLISTA%20RADZI%20-%20PODSTAWOWE%20TYPY%20FIGURY/TYPY%20FIGURY.jpg
Może to jest tak, iż dana figura, którą to kobiety zauważają po nastu latach od urodzenia ... jest właśnie wynikiem wcześniejszego ... no właśnie - sposobu odżywiania się, sportu, hormonów, sterydów, itp. - nie wiem, no, ale to pewnie nie jest tak, że istnieją sobie 4 typy figury i ktoś od urodzenia ją nabywa, bo należy pamiętać, że w dniu narodzin wszyscy jesteśmy równi ;)

Oczywiście, że kobieta powinna posiadać tkankę tłuszczową, która to zakryje mięśnie i żyły ;) - o, to może dlatego Twój organizm nie pozwalał Tobie się rozrosnąć, byś była kobieca ... za dużo zdjęć Madonny pokazywano ;)

P.S. a te bajki to może dla dorosłych piszesz? ;)
Jaja se robisz kwadratowe, ciacho 8)! FOCH ostrzegawczy zaliczyles na.... kilka godzin ;) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #509 dnia: 17 Maj 2013, 19:22:24 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka