poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #630 dnia: 01 Cze 2013, 23:50:24 »
Ta po tej  diecie jeden badany się zawiesił

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #631 dnia: 01 Cze 2013, 23:51:44 »
A drugi poskładał

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #633 dnia: 02 Cze 2013, 11:19:39 »
O boszeee te muchy >:(! U Ciebie tez? Zyc mi nie daly :(. Czytac chcialam, co chwile odganialam, watek tracilam, hehe. Wzielam sie za dunski... przynajmniej nie zasnelam :D. I wytrzymalam...3 godziny, dobra jestem, co?
Ale to i tak nic w porownaniu do mrowek... ostatnio przez przypadek, rozlozylam sie na plazy na...mrowisku ::). Nie musze chyba opowiadac, w jaki sposob i jak szybko sie...eeee... ich pozbywalam ;)?

Tez prawie bylam dzis sama, dziwne...taki piekny dzien a Dunczycy... w pracy ;)?

Dokopalam sie lopata do Twoich postow, dobre, rozumiem, dlatego skopiowalam :)

Ruch kazdy, byle systematyczny, nawet kopanie zamkow z piasku, byle polaczone z donoszeniem wody do fosy i kamieni na mury obronne ;)

Hehe, no u mnie też, chociaż ja sobie wmawiałem, że to muchy płci żenskiej ;) W jednym miejscu to z 15-20, przeniosłem się później w inne to tak z 6-8, no co? - liczyłem  :D Ale 3 godziny ... to nieźle, pewnie sobie wmawiałaś, że to muchy płci męskiej :P - gdzie siadały najczęściej?  :-X  ;) yyy ... o te mrówki to wypada zapytać - gdzie wchodzi ... albo nie ;) Pozbywając się ich ... krzyczałaś? :D

Może to jest tak, że jak coś się ma od zawsze ... to się tego nie docenia, chociaż to pewnie kwestia przeżywania, nastawienia, priorytetów, chęci. Najlepsi są Ci, którzy przyjeżdżają nad morze i siedzą w samochodach, podziwiając widok, szczelnie w nim zamknięci, u Ciebie też takowi występują?

Nie, no pewnie, że woda ... mokro być powinno! ;) Kamienie ... żeby utwardzić? (fundamenty :P) ... ale pewnie chodzi Tobie o jakieś ... ozdobne elementy ;)

Ta po tej  diecie jeden badany się zawiesił
- podziwiać należy za to, że ustał! ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #634 dnia: 02 Cze 2013, 14:31:43 »
Hehe, no u mnie też, chociaż ja sobie wmawiałem, że to muchy płci żenskiej ;) W jednym miejscu to z 15-20, przeniosłem się później w inne to tak z 6-8, no co? - liczyłem  :D Ale 3 godziny ... to nieźle, pewnie sobie wmawiałaś, że to muchy płci męskiej :P - gdzie siadały najczęściej?  :-X  ;) yyy ... o te mrówki to wypada zapytać - gdzie wchodzi ... albo nie ;) Pozbywając się ich ... krzyczałaś? :D

Może to jest tak, że jak coś się ma od zawsze ... to się tego nie docenia, chociaż to pewnie kwestia przeżywania, nastawienia, priorytetów, chęci. Najlepsi są Ci, którzy przyjeżdżają nad morze i siedzą w samochodach, podziwiając widok, szczelnie w nim zamknięci, u Ciebie też takowi występują?

Nie, no pewnie, że woda ... mokro być powinno! ;) Kamienie ... żeby utwardzić? (fundamenty :P) ... ale pewnie chodzi Tobie o jakieś ... ozdobne elementy ;)
- podziwiać należy za to, że ustał! ;)
Mam swoje sprawdzone sposoby... na muchy plci meskiej 8)

I nie krzycze nigdy, po co :o?  Poza tym, czyzby mroweczki uszka mialy, hihi  :D?

Chyba tak,... nie docenia sie tego, co sie ma. Np , ja nie docenialam "widocznego" powietrza na Slasku ;).

Hehehe, moze i nie prawdziwa Dania w moich rejonach, ale...zachowania typowe dla reszty kraju: szczelnie zamknieci, czasami na chwilke wyskocza i szybki powrot do autek i... najblizszego MacDonalda, podejrzewam, po takim zazyciu ruchu i swiezego, morskiego powietrza... ::) :D


Ozdobne elementy to ...muszelki, nie znasz sie ciacho ;)!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #635 dnia: 02 Cze 2013, 16:25:40 »
Mam swoje sprawdzone sposoby... na muchy plci meskiej 8)

I nie krzycze nigdy, po co :o?  Poza tym, czyzby mroweczki uszka mialy, hihi  :D?

Chyba tak,... nie docenia sie tego, co sie ma. Np , ja nie docenialam "widocznego" powietrza na Slasku ;).

Hehehe, moze i nie prawdziwa Dania w moich rejonach, ale...zachowania typowe dla reszty kraju: szczelnie zamknieci, czasami na chwilke wyskocza i szybki powrot do autek i... najblizszego MacDonalda, podejrzewam, po takim zazyciu ruchu i swiezego, morskiego powietrza... ::) :D


Ozdobne elementy to ...muszelki, nie znasz sie ciacho ;)!

A te muchy płci męskiej to tak ogólnie, czy różnicujesz narodowościowo, albo o ... zachowaniowo? ;)

Pewnie mają mikro-uszka, aisak a Twoje uszka są mikro, medium czy big? ;)
O, czyli nie jesteś strachliwa "panikara"? ;) W LO był taki kolega, strasznie bał się pająków, raz na przerwie wrzuciłem mu kawałek listka na kark (siedział przede mną) i powiedziałem, że to pająk  :-X - co on wyczyniał :D

Mhm ... widocznie mają ogromny apetyt, stąd ten MD i szczelne zamknięcie w domku ;)

yyy ... nie, no ... że co? No wiesz ... że ja się nie znam na muszelkach?  :'( - teraz mi smutno ogromnie!

Aisak ... a dlaczego te muchy p.m. Cię tak atakują?  ;)




Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #636 dnia: 02 Cze 2013, 16:28:44 »
A te muchy płci męskiej to tak ogólnie, czy różnicujesz narodowościowo, albo o ... zachowaniowo? ;)

Pewnie mają mikro-uszka, aisak a Twoje uszka są mikro, medium czy big? ;)
O, czyli nie jesteś strachliwa "panikara"? ;) W LO był taki kolega, strasznie bał się pająków, raz na przerwie wrzuciłem mu kawałek listka na kark (siedział przede mną) i powiedziałem, że to pająk  :-X - co on wyczyniał :D

Mhm ... widocznie mają ogromny apetyt, stąd ten MD i szczelne zamknięcie w domku ;)

yyy ... nie, no ... że co? No wiesz ... że ja się nie znam na muszelkach?  :'( - teraz mi smutno ogromnie!

Aisak ... a dlaczego te muchy p.m. Cię tak atakują?  ;)
Smiecisz ciacho...okruszkami :D. To nie rozmowy na temat... jak nie raz mnie pouczano ;)

Teraz sie wykupic musisz...konkretem. Hmm...moze na temat wlasnej aktywnosci dziennej ;)? Albo...do wyboru, ale konkretem, deal  :)?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #636 dnia: 02 Cze 2013, 16:28:44 »

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #637 dnia: 02 Cze 2013, 16:58:44 »
Pseplasam  :'(

No dobrze, to kon-kretem ;)



A jak Twoja aktywność dzienna i posiłki? - śniadanie obfite było, czy dietkujesz? :P

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #638 dnia: 02 Cze 2013, 17:27:23 »
Pseplasam  :'(

No dobrze, to kon-kretem ;)



A jak Twoja aktywność dzienna i posiłki? - śniadanie obfite było, czy dietkujesz? :P
Przepiekne! Zaniemowilam... 8) Oby mi tak nie zostalo, hehehe....
I jedno i drugie...zwierzatko.... Sprobuje nie doszukiwac sie /kontekstow/podtekstow/nadtekstow...wobec tego ;)

A sniadanie , zwykle porzadne, to krolewski posilek, powinien dac duzo energii. Oczywiscie zdrowe, oczywiscie zgodnie z dieta wysokobialkowa  i wysokowapniowa, jesli tylko ... lapka sobie tego zyczy. Albo raczej weglowodanowe, gdy okolicznosci (praca... ::) ) tego wymagaja.

A Twoje? Haribo high quality, oczywiscie, od poczatku dnia :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #639 dnia: 02 Cze 2013, 18:39:13 »
Skad wzieliscie zdjecie silnika do mego samochodu (zdjecie wyzej)???  ;D

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #641 dnia: 02 Cze 2013, 20:30:35 »
Skad wzieliscie zdjecie silnika do mego samochodu (zdjecie wyzej)???  ;D
Dunskim zwyczaje , uprzejmie donosze :).

                                            TO NIE JA! TO ON -----} CIACHO!!! :D :D :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #642 dnia: 02 Cze 2013, 21:54:43 »
Dunskim zwyczaje , uprzejmie donosze :).

                                            TO NIE JA! TO ON -----} CIACHO!!! :D :D :D

Ej ... wrrrr ... aisak - dlaczego Ty mnie pogrubiasz? ;) To ja napiszę, że ... że ... o, że nie masz mięśni :P ;)
No ... oby Tobie tak nie zostało :)

Hehe, widzę, że nie chcesz zdradzać :P - nie będziemy wyśmiewać! - ot co, normalnie przeanalizujemy ;) Haribo to tylko zapychacze, w sensie, że jak coś tam brakuje to miśkami można łatwo dociągnąć, Ty stosujesz jakieś zapychacze? ;)

No to dalej cos o dietach :

http://www.styl.pl/zdrowie/diety/news-dieta-bogata-w-resztki,nId,973995
- Ty czytasz to wszystko, czy tylko inni mają? ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #643 dnia: 02 Cze 2013, 22:10:53 »
Ej ... wrrrr ... aisak - dlaczego Ty mnie pogrubiasz? ;) To ja napiszę, że ... że ... o, że nie masz mięśni :P ;)
No ... oby Tobie tak nie zostało :)

Hehe, widzę, że nie chcesz zdradzać :P - nie będziemy wyśmiewać! - ot co, normalnie przeanalizujemy ;) Haribo to tylko zapychacze, w sensie, że jak coś tam brakuje to miśkami można łatwo dociągnąć, Ty stosujesz jakieś zapychacze? ;)
- Ty czytasz to wszystko, czy tylko inni mają? ;)

Dlaczego mam to czytac??? Tylko czesciowo, ja nie mam takich potrzeb jednak chetnie uczestnicze w dyskusji i tak wiesz jakos zeby bylo na temat  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #644 dnia: 02 Cze 2013, 22:32:28 »
Ej ... wrrrr ... aisak - dlaczego Ty mnie pogrubiasz? ;) To ja napiszę, że ... że ... o, że nie masz mięśni :P ;)
No ... oby Tobie tak nie zostało :)

Hehe, widzę, że nie chcesz zdradzać :P - nie będziemy wyśmiewać! - ot co, normalnie przeanalizujemy ;) Haribo to tylko zapychacze, w sensie, że jak coś tam brakuje to miśkami można łatwo dociągnąć, Ty stosujesz jakieś zapychacze? ;)
- Ty czytasz to wszystko, czy tylko inni mają? ;)
Ciacho...przepraszam :-[.  Ale czy to nie zbyt duze przewrazliwienie na punkcie... wlasnego wygladu ;)?

Miesnie chce miec! Wiec, oby tak nie zostalo...  ???

No, ale haribo to puste kalorie.. :-\ . Nie lepiej, nie wiem , twarozek, banan, jajka na twardo,rybke w puszce...cos wartosciowszego?

Ja czytam, bo takie mam...skrzywienie ;). A zapycham wlasnie miedzy innymi tym, co powyzej, latwo policzyc i zapycha wlasnie...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #644 dnia: 02 Cze 2013, 22:32:28 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka