poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...  (Przeczytany 38429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #60 dnia: 15 Maj 2013, 20:54:41 »
Jak zachowuje się na forum, tak i na drodze, tu nie ma co dywagować.
Cham chamem będzie w każdej sytuacji  8)
" Polak gorszego sortu"

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #61 dnia: 15 Maj 2013, 20:56:11 »
Nie wiem po co się tak unosisz skoro ja piszę odnośnie tych banialuków,które wciska Wam kabusewca z dużym...wodogłowiem :)

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Maj 2013, 21:01:27 »
sluchaj hb i czteryjeden..lutek jest, byl i bedzie smieciem wiec nie ani kim ani czym sie przejmowac lub odnosic sie w jakikolwiek sposob do smiecia
jak to mowia- kto sie smieciem urodzil, lutkiem nie zdechnie.. 8)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Maj 2013, 21:05:43 »
sluchaj hb i czteryjeden..lutek jest, byl i bedzie smieciem wiec nie ani kim ani czym sie przejmowac lub odnosic sie w jakikolwiek sposob do smiecia
jak to mowia- kto sie smieciem urodzil, lutkiem nie zdechnie.. 8)

No tak, zeby kazdy byl kulturalny, to z tej kultury co drugi by zchamial.
Byloby tego za duzo, a tak mamy naturalny znikomy odsetek ktory rownowazy srodowisko naturalne  :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Maj 2013, 21:06:28 »
sluchaj hb i czteryjeden..lutek jest, byl i bedzie smieciem wiec nie ani kim ani czym sie przejmowac lub odnosic sie w jakikolwiek sposob do smiecia
jak to mowia- kto sie smieciem urodzil, lutkiem nie zdechnie.. 8)
Amen :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Maj 2013, 21:31:21 »
Bo mnie sie takie wpisy o ciezarówkach kojarza z nadmiarem testosteronu skrzyzowanym z Konwojem.
Jest tu ktos kto pamieta Konwój ?? Romantyczni, prawi, pokrzywdzeni, walczacy królowie dróg. Ale to tylko film!

...Ludzie! Rozumu nie macie? Zrozum resoraku jeden z drugim- facet z dużym musi jechać 90 wtedy gdy moze bo:
1- szybciej nie poleci bo ma kaganiec(na 89 km/h);
2- musi cisnac 9 dych tam gdzie moze coby dowiezc ci resoraku pieluchy do twojego sklepu na czas dla twojego dziecka;
3- po tygodniu w budzie nie chce spędzać kolejnej nocki w aucie;


1. Nie, nie jest tak ze MUSI docisnac, moze ale NIE musi.

2, Nie, nie musi dowiezc resorakowi pieluch, jesli mu sie praca nie podoba to szuka innej gdzie nie MUSI a CHCE cos zrobic. Nie jest bohaterem Konwoju ratujacym resoraki przed brakiem pieluch a po prostu pracownikiem-kabusewca na publicznej drodze.

3-Co pracownik -kabusewca chce a czego nie chce to tylko jego prywatna event. jego szefa sprawa. Nie jest tak ze wszyscy na drodze maja sie dostosowac bo on chce zarobic wiecej i wiecej, bo tak doszlo do tych napietych planów, sami kabusewcy konkurowali miedzy soba kto wiecej i szybciej przejedzie i zarobi. Masz teraz efekt panie Piotrze i nie zwalaj na innych.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Maj 2013, 21:51:37 »
Bo mnie sie takie wpisy o ciezarówkach kojarza z nadmiarem testosteronu skrzyzowanym z Konwojem.
Jest tu ktos kto pamieta Konwój ?? Romantyczni, prawi, pokrzywdzeni, walczacy królowie dróg. Ale to tylko film!

...Ludzie! Rozumu nie macie? Zrozum resoraku jeden z drugim- facet z dużym musi jechać 90 wtedy gdy moze bo:
1- szybciej nie poleci bo ma kaganiec(na 89 km/h);
2- musi cisnac 9 dych tam gdzie moze coby dowiezc ci resoraku pieluchy do twojego sklepu na czas dla twojego dziecka;
3- po tygodniu w budzie nie chce spędzać kolejnej nocki w aucie;


1. Nie, nie jest tak ze MUSI docisnac, moze ale NIE musi.

2, Nie, nie musi dowiezc resorakowi pieluch, jesli mu sie praca nie podoba to szuka innej gdzie nie MUSI a CHCE cos zrobic. Nie jest bohaterem Konwoju ratujacym resoraki przed brakiem pieluch a po prostu pracownikiem-kabusewca na publicznej drodze.

3-Co pracownik -kabusewca chce a czego nie chce to tylko jego prywatna event. jego szefa sprawa. Nie jest tak ze wszyscy na drodze maja sie dostosowac bo on chce zarobic wiecej i wiecej, bo tak doszlo do tych napietych planów, sami kabusewcy konkurowali miedzy soba kto wiecej i szybciej przejedzie i zarobi. Masz teraz efekt panie Piotrze i nie zwalaj na innych.

Prosba wynika, o zrozumienie i wspolprace a nie dostosowanie sie.
Forma przezabawna, nie wiem co sie tak "jezysz". Zrozumialbym gdybys czytala jakiegos pierwszaka na forum, ale to pisal piotr, wiec haloooo.

To co opisujesz w konkurencji kabusewcow to jest na rynku wschodnim, nie w Danii. Piotr jezdzi u pracodawcy dunskiego wiec nie bardzo chyba ae jestes w temacie.

Wiesz ae jak nie podoba Ci sie prazentowanie na forum pewnego rodzaju informacji dla lepszego porozumienia sie, to naprawde nie ktos robote a Ty forum moze zmien???????

Jesli chodzi o to czy docisnac musi nie musi, powinien jechac z optymalna predkoscia przy ktorej sprzet najlepiej pracuje (nie doczytalas? jasne sa i inne nformacje jak oszczedza paliwo ale to uzupelnienie istoty), tak wiec dbalosc w pracy o powierzone mienie. Nie wiem jak Ty sie ze sprzetem w pracy obchodzisz, ale ja jak moj padnie nie zarabiam na chlebek, wiec jak optymalna jego praca jest taka a nie inna to tak sie sprzet eksploatuje, dla wszystkich jest to jasne czemu nie dla Ciebie?????
Z zasady bo nie?

poloniainfo.dk

Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Maj 2013, 21:51:37 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Maj 2013, 21:52:37 »
Bo mnie sie takie wpisy o ciezarówkach kojarza z nadmiarem testosteronu skrzyzowanym z Konwojem.
Jest tu ktos kto pamieta Konwój ?? Romantyczni, prawi, pokrzywdzeni, walczacy królowie dróg. Ale to tylko film!

...Ludzie! Rozumu nie macie? Zrozum resoraku jeden z drugim- facet z dużym musi jechać 90 wtedy gdy moze bo:
1- szybciej nie poleci bo ma kaganiec(na 89 km/h);
2- musi cisnac 9 dych tam gdzie moze coby dowiezc ci resoraku pieluchy do twojego sklepu na czas dla twojego dziecka;
3- po tygodniu w budzie nie chce spędzać kolejnej nocki w aucie;


1. Nie, nie jest tak ze MUSI docisnac, moze ale NIE musi.

2, Nie, nie musi dowiezc resorakowi pieluch, jesli mu sie praca nie podoba to szuka innej gdzie nie MUSI a CHCE cos zrobic. Nie jest bohaterem Konwoju ratujacym resoraki przed brakiem pieluch a po prostu pracownikiem-kabusewca na publicznej drodze.

3-Co pracownik -kabusewca chce a czego nie chce to tylko jego prywatna event. jego szefa sprawa. Nie jest tak ze wszyscy na drodze maja sie dostosowac bo on chce zarobic wiecej i wiecej, bo tak doszlo do tych napietych planów, sami kabusewcy konkurowali miedzy soba kto wiecej i szybciej przejedzie i zarobi. Masz teraz efekt panie Piotrze i nie zwalaj na innych.
"Konwoj".... Przepiekny film... :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Maj 2013, 22:00:05 »
ae czy tez ea- mozesz miec swoje zdanie i ja cie nie przekonuje do zmiany

ale nadal mam prosbe- wyjasnij mi za co dziekowalas lutkowi?
ja odnosze wrazenie ze za to ze mnie obrazal,gdyz nic innego nie napisal-  ale moge sie mylic i dlatego moje pytanie..

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Maj 2013, 22:55:57 »
Forma przezabawna, nie wiem co sie tak "jezysz". Zrozumialbym gdybys czytala jakiegos pierwszaka na forum, ale to pisal piotr, wiec haloooo.
Taaa a piotr to taka delficka wyrocznia....Alfa i Omega...Salomon duńskich dróg....faszeruje Was bzdurami...no ale to powiedział przecież piotr...więc nie może być inaczej :)
ae czy tez ea- mozesz miec swoje zdanie i ja cie nie przekonuje do zmiany

ale nadal mam prosbe- wyjasnij mi za co dziekowalas lutkowi?
ja odnosze wrazenie ze za to ze mnie obrazal,gdyz nic innego nie napisal-  ale moge sie mylic i dlatego moje pytanie..
A Ty chyba przeżyć nie możesz,że ktoś Ci nie potakuje i nie łyka Twoich bzdetów? ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Maj 2013, 23:02:11 »


Taaa a piotr to taka delficka wyrocznia....Alfa i Omega...Salomon duńskich dróg.... ale to powiedział przecież piotr...więc nie może być inaczej :)

Masz racje :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Maj 2013, 23:19:35 »
Forma przezabawna, nie wiem co sie tak "jezysz". Zrozumialbym gdybys czytala jakiegos pierwszaka na forum, ale to pisal piotr, wiec haloooo.
Taaa a piotr to taka delficka wyrocznia....Alfa i Omega...Salomon duńskich dróg....faszeruje Was bzdurami...no ale to powiedział przecież piotr...więc nie może być inaczej :)A Ty chyba przeżyć nie możesz,że ktoś Ci nie potakuje i nie łyka Twoich bzdetów? ;D

Naprawde nie wiem co Cie ugniata, ale ja to tak odebralem, bo czytam rowniez inne posty tego uzytkowanika i mam wyrobione zdanie na jego temat.
Napisal to ze swego punktu widzenia, wiec co?
Jakkolwiek jezdzi choloty mnostwao po drogach co dotyczy zarowno Tirow jak osobowek. Tych ostatnich moze jest wiecej niz Tirowcow. Ja ze swej praktyki wiem, ze jest roznie ale wole "wspolpracowac" na drodze z fachowcem jak jest normalnym czlowiekiem, niz ze zblazowanym osobowka, ktory nie wiem co sobie mysli jadac kazdy Kubica sie znalazl i wrazenie mam ze sami autorzy Prawo o ruchu drogowym, tu pisza ;D
W ostatecznosci i tak glina na drodze zawsze ma racje :) jak nie ma idz do sadu.

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #72 dnia: 16 Maj 2013, 07:56:37 »
hmm..ciekawe reakcje ...nauczylem sie ze jak smiecia zignorowac to przemowi ludzkim glosem i bez wyzwisk...

pomijajac to ze tamten post nie byl skabusewany do ciebie wiec raczej powinienes zamknac swoja parszywa gebe, lutek- ale bardzo ciekaw jestem tych bzdetow i bzdur...moze choc raz uslysze cos konstruktywnego od ciebie zamiast obrazania..


ae czy tam ea- forma tego apelu jest forma zartobliwa, wiec nie bierz tego do siebie
wydaje mi sie ze jestes kabusewca ktory jezdzi ze swoja przyczepka wyladowana koniakami i piwem z 80 na godzine wiec nie dziwie sie ze kazdy duzy cie wyprzedzal....
i prosze cie ponownie- przxestan mi wmawiac ze wszyscy jechali szybciej niz 89- to jest juz technicznie nie mozliwe-jedynie z gorki, ale i to wtedy hamuje sie bo nie chce miec na karcie przekroczenia- to najglupsze klamstwo jakie moglas wymyslec...
co do zakazu godzinowego- wiekszosc kabusewcow go przestrzega, nie boja sie przestrzegac ci co dostaja male mandaty- auta na zagranicznych blachach....zagranicznych- w sensie nie dunskich

.troche tego nie moge pojac tez wlasnie...moze jomir moglaby wskoczyc na minutke i wyjasnic czemu tak jest....wiem od dunow a oni z radia i innych mediow lub kabusewcow, ze gdy zatrzymali jakiegos rumunka za przekroczenie czasu pracy i za to ze byl pijany to byla rozprawa w sadzie i dostal wypad z danii i zakaz na 3 lata i.....1500 koron mandatu- żenada..


dziekuje innym za konstruktywna dyspute   8)

« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2013, 08:16:26 wysłana przez piotr1 »

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #73 dnia: 16 Maj 2013, 08:14:09 »
Ale ale...chciałem powiedzieć pewna ciekawostke a być moze oczywista oczywistość...
Mam stała trasę w Szwecji...często jest tam osiemdziesiątka właśnie..wiec w nocy cisne 90 jak mały ruch...ostatnio pomyślałem- a zobaczę o ile zajade pózniej, jak jadę zgodnie z przepisami...pojechałem i co?
Na około 400 km byłem o zaledwie 10 minut pozniej ,porażka totalna...nie opłaca sie  wiec cisnac 8)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #74 dnia: 16 Maj 2013, 08:25:55 »
hmm..ciekawe reakcje ...nauczylem sie ze jak smiecia zignorowac to przemowi ludzkim glosem i bez wyzwisk...

pomijajac to ze tamten post nie byl skabusewany do ciebie wiec raczej powinienes zamknac swoja parszywa gebe, lutek- ale bardzo ciekaw jestem tych bzdetow i bzdur...moze choc raz uslysze cos konstruktywnego od ciebie zamiast obrazania..


ae czy tam ea- forma tego apelu jest forma zartobliwa, wiec nie bierz tego do siebie
wydaje mi sie ze jestes kabusewca ktory jezdzi ze swoja przyczepka wyladowana koniakami i piwem z 80 na godzine wiec nie dziwie sie ze kazdy duzy cie wyprzedzal....
i prosze cie ponownie- przxestan mi wmawiac ze wszyscy jechali szybciej niz 89- to jest juz technicznie nie mozliwe-jedynie z gorki, ale i to wtedy hamuje sie bo nie chce miec na karcie przekroczenia- to najglupsze klamstwo jakie moglas wymyslec...
co do zakazu godzinowego- wiekszosc kabusewcow go przestrzega, nie boja sie przestrzegac ci co dostaja male mandaty- auta na zagranicznych blachach....zagranicznych- w sensie nie dunskich

.troche tego nie moge pojac tez wlasnie...moze jomir moglaby wskoczyc na minutke i wyjasnic czemu tak jest....wiem od dunow a oni z radia i innych mediow lub kabusewcow, ze gdy zatrzymali jakiegos rumunka za przekroczenie czasu pracy i za to ze byl pijany to byla rozprawa w sadzie i dostal wypad z danii i zakaz na 3 lata i.....1500 koron mandatu- żenada..


dziekuje innym za konstruktywna dyspute   8)
Z tymi mandatami od zagraniczniakow to najszczesciej jest tak, ze biora ile koles ma gotowki, bo wiedza, ze jak opusci komisariat to "szukaj wiatru w polu". W Danii mozna mandat tez odsiedziec, wiec na przyklad przetrzymaja za dobe dwie i wychodzi na zero.
Co do jazdy "niecoszybciej" slyszalam, ze do tacho jakies magnesy sie podczepia i potem rura! Ile matka fabryka pod maske wlozyla. No, ale to ze slyszenia, choc czasem z widzenia by sie to jakos potwierdzilo  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #74 dnia: 16 Maj 2013, 08:25:55 »

 

Szukam faceta chętnego się zabawić z samotną 27 latką

Zaczęty przez weroniczkaaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1797
Ostatnia wiadomość 01 Sie 2019, 01:53:52
wysłana przez weroniczkaa
Mecz ME 2016 Polska vs Gruzja na duzym ekranie w Kopenhadze S.

Zaczęty przez makarpolandDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3078
Ostatnia wiadomość 30 Cze 2015, 09:18:35
wysłana przez czarekkrzakowski22
Spotkanie polonijne + final LM na duzym ekranie.

Zaczęty przez makarpolandDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5167
Ostatnia wiadomość 22 Wrz 2015, 13:03:01
wysłana przez franekk166