poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: praca, praca - szukam  (Przeczytany 25473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
praca, praca - szukam
« dnia: 25 Lip 2013, 22:04:41 »
(...)  tak to już jest z nami że czasem trzeba zrobić wiele kilometrów w poszukiwaniu chleba ...ja odkąd skończyłem 18l zjeździłem kawał świata za pracą. Na początku aby zarobić na studia a potem stało się to normą. Wszelkie próby osiedlenia się w PL spaliły na panewce..po części wina naszego systemu po części wina mojej podróżniczej duszy...i tak oto wylądowałem w Danii...Przyjechałem tu z Egiptu(mówiąc w skrócie)...Pojechałem tam początkowo na wycieczkę ale jak to ja, siedzenie w hotelu i opalanie tyłka to za mało...szybko zaprzyjaźniłem się z kilkoma egipcjanami i zwiedziłem dla mnie najciekawsze miejsca do których turyści nie podróżują....tak właśnie zrodziła się moja kolejna życiowa misja :) .... grubo ponad połowa dzieci w biedniejszych miastach tam jest analfabetami bo edukacja w egipcie jest płatna a ludzie zarabiają grosze:( . Znalazłem miejsce i nauczyciela arabskiego który mógłby uczyć dzieciaki za free, ja ze swej strony będę uczył angielskiego który znam biegle. Wszystko oczywiście toczy się o pieniądze...Zaczynam pisać do różnych firm które chciałyby się dołożyć cegiełką do tego dzieła...chodzi tylko o jakieś przybory szkolne, zeszyty poza tym minimalny rachunek za prąd, wodę i może coś do jedzenia dla dzieciaków bo większość z nich je tylko jeden posiłek dziennie :(... zobaczymy co z tego wyjdzie. PS - jeżeli ktoś wybierałby się do Hurghady to chętnie pomogę z czymkolwiek bo mam tam wielu przyjaciół :)
Przyjechałem tutaj właśnie zarobić na realizacje tego projektu..pracował tutaj w Danii kiedyś znajomy i chwalił że dobra praca i płaca..ale chyba czasy się zmieniły :(
Siedzę tutaj sam drugi tydzień a perspektywy cieniutkie :) W agencjach wymagają duńskiego chociaż większość doskonale mówi po angielsku..rozumiem to ale szukam dalej..mam licencje na wózki, ciężarówki, miałem wiele prac w magazynach jak i na budowach...wysłałem chyba ze 100 cv a odzew żaden :(
Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki gdzie mógłbym zapytać, zadzwonić itp - jak wspomniałem mówię płynnie po angielsku więc nawet jak gdzieś dzwonię to bez problemu się dogaduję bo tu prawie wszyscy jak wiecie dosyć dobrze mówią po angielsku..chodziłem po agencjach w Kolding. Korzystam głównie ze strony jobnet.dk

ps. mam też doświadczenie w informatyce, potrafię naprawiać sprzęt komputerowy oraz programować wybrane dekodery satelitarmne w linuxie ( dla wtajemniczonych - nowe ubooty, env i softy od dowolnego twórcy, ja jestem zwolennikiem pkteam, wymieniam też `wrażliwe` kondensatory oraz przerabiam flash`a bez `skrobanki`),  mogę również za grosze załatwić wszystkie polskie programy :) - grosze te pobiera mój przyjaciel, ja z tego nic nie mam :)

poradzi ktoś coś? :)  (dałem info w tym dziale bo chciałbym się przenieść może gdzieś do miasta na północy...do ludzi :)

moj skype: wila101
mail: willa523@gmail.com

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lip 2013, 22:31:48 »
To juz bardziej pomysl o okolicach cph. Tu jest wieksza mozliwosc pracy, a w vikar agencjach to nie ma na razie z tym problemu.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lip 2013, 22:46:50 »
problemu z rejestracją?  tzn z angielskim zarejestrują? jeżeli nic w ciągu 2-3 tygodni się nie zmieni to pomyślę... Siedzę tu trochę na siłę bo myślę przyszłościowo o pracy na platformie w Esbjerg...system pracy 2tyg on/2tyg off..dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie..

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lip 2013, 22:58:21 »
Ale opowiesc wzruszajaca niemal. Mało detali co do oczekiwan wobec zajecia, nie liczac platformy. ?
Ale dobre rozwiazanie, poszukaj dziewczyny moze? Lubia takie historie  ;)

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lip 2013, 23:08:15 »
lol..dziewczyny nie szukam bo mam żonę  w PL :) ale przyjaciele/przyjaciółki zawsze są mile widziani..  a co do historii.. to nie mam planów aby zostać milionerem..to nie pieniądze czynią mnie szczęśliwym a jedynie trochę pomagają :) - jestem szczęśliwy z tym że jest wiele miejsc na świecie gdzie zawsze mogę pojechać i będę miał dach nad głową i co zjeść...mam wielu prawdziwych przyjaciół na świecie...i nie poznałem ich dzięki banknotom ...

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lip 2013, 23:10:54 »
lol..dziewczyny nie szukam bo mam żonę  w PL :)  a co do historii.. to nie mam planów aby zostać milionerem..to nie pieniądze czynią mnie szczęśliwym a jedynie trochę pomagają :) - jestem szczęśliwy z tym że jest wiele miejsc na świecie gdzie zawsze mogę pojechać i będę miał dach nad głową i co zjeść...mam wielu prawdziwych przyjaciół na świecie...i nie poznałem ich dzięki banknotom ...

Jezdzisz za darmo??? Kurde ja tez tak chce. Ale pewnie trzeba z tymi historiami sie uzewnetrzniac? Jak bys mógł mi podrzucic kilka????

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2013, 23:15:04 »
Jezdzisz za darmo??? Kurde ja tez tak chce. Ale pewnie trzeba z tymi historiami sie uzewnetrzniac? Jak bys mógł mi podrzucic kilka????

pójdź do sąsiadów i umyj im za darmo okna.. 8) ( wcześniej obejrzyj film `jestem na tak`) :)

poloniainfo.dk

Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2013, 23:15:04 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2013, 23:17:25 »
pójdź do sąsiadów i umyj im za darmo okna.. 8)

Ale jak im umyje okna to jak ja pojade?
Sasiadce myje ale, no wlasciwie mozna powiedziec, ze eeee tego za darmo no. Ale daleko tak nie pojedziesz  :(

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lip 2013, 23:22:47 »
Ale jak im umyje okna to jak ja pojade?
Sasiadce myje ale, no wlasciwie mozna powiedziec, ze eeee tego za darmo no. Ale daleko tak nie pojedziesz  :(

ale gdzie ty chcesz jechać?


Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lip 2013, 23:34:59 »
To na Cph:

https://www.google.dk/search?q=vikar++bureau+i+k%C3%B8benhavn&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr

To na Kolding:

https://www.google.dk/search?q=vikar++bureau+i+kolding&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr

To na Aalborg:

https://www.google.dk/search?q=vikar++bureau+i+aalborg&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr


Szalej :D

dzięki za chęci :) ale jak pisałem w Kolding już poszalałem..wszędzie duński..dalej za bardzo nie mogę się ruszyć (jadę na oparach) :)  ale jak wspomniałem będę jeszcze szukał lokalnie i jak będzie lipa to ruszę może na kopenhagę gdzieś na 2 dni bo wiem że most płatny itd a jedną noc to kimnąłbym gdzieś w aucie (o ile dojedzie dziadek :)

ps. właściwie to może podzwonie jutro do kilku agencji w aalborg i popytam..
« Ostatnia zmiana: 25 Lip 2013, 23:46:34 wysłana przez willa101 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Lip 2013, 23:51:59 »
dzięki za chęci :) ale jak pisałem w Kolding już poszalałem..wszędzie duński..dalej za bardzo nie mogę się ruszyć (jadę na oparach) :)  ale jak wspomniałem będę jeszcze szukał lokalnie i jak będzie lipa to ruszę może na kopenhagę gdzieś na 2 dni bo wiem że most płatny itd a jedną noc to kimnąłbym gdzieś w aucie (o ile dojedzie dziadek :)

ps. właściwie to może podzwonie jutro do kilku agencji w aalborg i popytam..

Umyj sasiadom okna za darmo?

Offline willa101

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lip 2013, 23:57:24 »
Umyj sasiadom okna za darmo?

lol..:)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Lip 2013, 00:02:34 »
Umyj sasiadom okna za darmo?
:D :D :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lip 2013, 00:19:04 »
Co na to twoja xona .co ona mowi o twoich podbojach panstw?powiedz ze masz jeszcze dzieci!ty podrozujesz kobita w Polsce .ty sie realizujesz,NIBY RAZEM A TAK NAPRAWDE OSOBNO

poloniainfo.dk

Odp: praca, praca - szukam
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lip 2013, 00:19:04 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9727
Ostatnia wiadomość Wczoraj o 14:56:49
wysłana przez jonemartin
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17941
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 27718
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 21577
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15199
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja