poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: I znowu nagonki!  (Przeczytany 59210 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

janusz.d

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Paź 2009, 19:58:48 »
Witam. Moje auto zostalo skonfiskowane i obawiam sie co mnie czeka jesli nie bede mogla zaplacic oplaty rejestracyjnej. Czy ktos ma podobne doswiadczenia? Bardzo prosze o pomoc.

mi zabrali tablice 3 miesiące temu. zgłosilem sprawe na policje do polski powołując sie na w/w traktaty unijne oraz na konwencję o zapobieganiu podwójnego opodatkowania pomiedzy pl i dk. aW miedzy czasie przerejestrowałem auto w polsce, przywiozłem nowe tablice i jeżdżę dalej.
Dwa tygodnie temu dostałem pismo z prokuratury rejonowej w koszalinie iż została wstrzęta sprawa z urzędu przeciwko pracownikowi skat, który zabrał tablice. Zakwalifikowali to jako wymuszenie ścigane z art 282 p. 1 kodeksu karnego.
Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.
W miedzy czasie napisałem skargę i powiadomiłem komisje europejską, iz dania nie przestrzega prawa unijnego.
Skarga po 15 dniach została uznana za zasadną. Teraz Komisja ma wysłać upomnienie do Danii,
Zaznaczę, w obu przypadkach kluczowe było, że w Polsce posiadam "nieograniczony obowiązek podatkowy" wg w'/w konwencji o zapobieganiu podwójnego opodatkowania.
Bede informował na bieżąco jak sie sprawy rozwiną.
pozdrawiam

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Paź 2009, 20:01:06 »
Obawiam sie ze naloza na ciebie kare,przewaznie jest to 25 kola w zwyz,moj ziom mial peugota 406 zwineli mu auto i dostal wlasnie 25 tysi,auta nie odebral ale kara przyszla do skarbowki w polsce.Co niektorzy  tutaj mysla ze jak ich dupna i zabiora samochod to tym ta sprawa sie konczy,niestety tak nie jest poniewaz kara nalozona przez skat jest kara za przestepstwo skarbowe i do 5 lat maja prawo na wyegzekwowanie tejze kary.Odkad jestesmy w uni jest swobodny przeplyw miedzy urzeadami w krajach wspolnoty,obojetnie czy to niemcy,francja czy jakiekolwiek inne,najsmieszniejsze jest to ze oni celowo zwlekaja ze sciagnieciem zaleglosci zeby odsetki od kary rosly.Ja dostalem mandat w niemczech 80 euro ipodwoch latach dopabuse skarbowka w polsce mnie scigla i musialem zaplacic prawie 320 euro w raz z odsetkami i innymi kosztami.

Offline Zurich

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Paź 2009, 20:20:55 »
mi zabrali tablice 3 miesiące temu. zgłosilem sprawe na policje do polski powołując sie na w/w traktaty unijne oraz na konwencję o zapobieganiu podwójnego opodatkowania pomiedzy pl i dk. aW miedzy czasie przerejestrowałem auto w polsce, przywiozłem nowe tablice i jeżdżę dalej.
Dwa tygodnie temu dostałem pismo z prokuratury rejonowej w koszalinie iż została wstrzęta sprawa z urzędu przeciwko pracownikowi skat, który zabrał tablice. Zakwalifikowali to jako wymuszenie ścigane z art 282 p. 1 kodeksu karnego.
Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.
W miedzy czasie napisałem skargę i powiadomiłem komisje europejską, iz dania nie przestrzega prawa unijnego.
Skarga po 15 dniach została uznana za zasadną. Teraz Komisja ma wysłać upomnienie do Danii,
Zaznaczę, w obu przypadkach kluczowe było, że w Polsce posiadam "nieograniczony obowiązek podatkowy" wg w'/w konwencji o zapobieganiu podwójnego opodatkowania.
Bede informował na bieżąco jak sie sprawy rozwiną.
pozdrawiam

No jestem bardzo ciekaw czy Dawid pokona Goliata???Zycze powodzenia ale obawiam sie ze nie dasz rady pokonac prawnikow rzadu dunskiego.Napewno uda Ci sie sprawe przeciagnac w czasie ale czy sprawa zakonczy z dobrym wynikiem dla Ciebie???Hmmmmm.


uy

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Paź 2009, 22:47:57 »
mi zabrali tablice 3 miesiące temu. zgłosilem sprawe na policje do polski powołując sie na w/w traktaty unijne oraz na konwencję o zapobieganiu podwójnego opodatkowania pomiedzy pl i dk. aW miedzy czasie przerejestrowałem auto w polsce, przywiozłem nowe tablice i jeżdżę dalej.
Dwa tygodnie temu dostałem pismo z prokuratury rejonowej w koszalinie iż została wstrzęta sprawa z urzędu przeciwko pracownikowi skat, który zabrał tablice. Zakwalifikowali to jako wymuszenie ścigane z art 282 p. 1 kodeksu karnego.
Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie.
W miedzy czasie napisałem skargę i powiadomiłem komisje europejską, iz dania nie przestrzega prawa unijnego.
Skarga po 15 dniach została uznana za zasadną. Teraz Komisja ma wysłać upomnienie do Danii,
Zaznaczę, w obu przypadkach kluczowe było, że w Polsce posiadam "nieograniczony obowiązek podatkowy" wg w'/w konwencji o zapobieganiu podwójnego opodatkowania.
Bede informował na bieżąco jak sie sprawy rozwiną.



Art. 282. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przemocą, groźbą zamachu na życie lub zdrowie albo gwałtownego zamachu na mienie, doprowadza inną osobę do rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym albo do zaprzestania działalności gospodarczej,

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Kolego a sa namiary  na tego pracownika Skat,czy jest juz nakaz aresztowania ,czy zostal juz przesluchany
pozdrawiam


gosc serwisu - polak

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Paź 2009, 18:44:02 »
Witam czytajac te fora i problematyke postanowilem sie udzielic, ocenicie mnie pozniej.

Po pierwsze powinien byc zrobiony tutorial ( zbior rozwiazan) osob ktore maja pozwolenia, a nie walkowanie ze sie nie da ,ze tylo przerejstrowanie lub wywoz auta.
Lub odnosnik do strony skatu lub ambasady , ktore nic wlasciwie na tem am nie mowia.

odnosnie aut jest prawda ze okresy przebywania maja wplyw ,wazne tez jest czy jest sie kawalerem /panna czy osoba z rodzina w polsce lub w danii, kontrakt bezterminowy nie ma tu nic do rzeczy, ale jezeli ma sie staly meldunek w polsce i rodzine w polsce,
ludzie to trzeba wziac potwierdzenie stalego zameldowania siebie i rodziny , dunczycy na slowo nie wierza a wedluada ,ze mamy wiecej z dania wspolnego niz z polska.
To my musimy to udowodnic przy kontroli
sprawa samochodu , w ktorum wlascicielem jest bank ,przeciez pisza ludzie ,ze nie trzeba w dani rejestrowac i pisza jak to zrobic ale nikomu sie nie chce tego opisywac - latwiej dac link na strone skat lub ambasadylub napisac ze sie nie da.
podobnie wyglada sprawa samochodu zarejstrowanego na firme tez mozna jezdzic tez jest opisane jak to trzeba zalatwic.

Apropo kontraktu bezterminowego a odliczen w pierwszym roku i nastepnych, tak nastepnych dobrze napisalem.
mozna miec kontrakt bezterminowy i ulgi na wyzywienie ,zakwaterowanie i podroze do polski, ale trzeba wiedziec o rzeczach (o ktorych tu piszczacy na forum pewnie nie wiedza lub ta wiedza nie chca sie dzielic)
kontrakt na czas nieokreslony zawod typu: hydraulki, stolarz,elektryk itp(najwazniejsze praca nie wykonywana w tym samym miejscu- nie moze to byc np. fabryka tylko wykonujemy prace w roznych miejscach w roznym czasie i ulgi sie naleza.
wiem bo bylem w skacie majac jak inni dylematy z rozliczeniem, pani w skacie pomogla musialem sie podpisac i wytlumaczyla na czym to polega i ze na nastepny rok juz mozna samemu uzupelnic poprzez net , zeby do nich nie jezdzic - wazne praca w roznych miejscach nie np.fabryka.( u nas by mnie wysmiali i kazali isc do biura rachunkowego)

Apropo samochodow dunczy tez sie orientuja i intersuja naszymi autami i czy wolno nimi sie poruszac:
przyklad gdy przekroczylem roczny okres w firmie sami w biurze mi powiedzieli ze nie wolno mi juz jezdzic moim autem , malo tego zadeklarowali sie ze jezeli do konca pobytu a zostalo mi 2 mc pokryja koszt oplaty na pol ze mna ( ale po co rejstrowac skoro nie musze-moge jezdzic rowerem )
Dali mi na dowod informacje ze skatu - po polsku oczywiscie a co tam pisze wszyscy wiedza .Sami dodali ze nalezaloby rozwiazac umowe zrobic przerwe i po ponownym powocie mozna znow jezdzic
Chca nie chcac i tak konczylem za 2 mc jezdzilem rowerem .
kontrakt sie skonczyl wrocilem do polski ( jak kryzys to i w danii)
po 2 mc wrocilem sytuacja sie poprawila i kontrakr znow na czs nieokreslony ,
 ja z przyzwyczajenia rowerkiem pomykam ,a dunczycy sie dopytuja czemu - przeciez wolno mi jezdzic samochodem skoro mialem przerwe i adres zamieszkania mam w polsce, a tu tylko czasowo jestem ( co jakis czas  sie dopytuja odkad tu jestm czemu do danii sie nie przeprowadze z rodzina- wiadomo po co wypytuja)
Na wszystko dobrze miec potwiedzenie na papierze- jestes z polski miec przy sobie potwierdzenie zameldowania i posiadania rodziny ,bo to jest glowna miara na ocene gdzie sie ma centrum interesow zyciowych = tam powinno byc zarejstrowane auto.

Co innego jezeli ktos jest z rodzina w danii, lub nie ma rodziny lub od razu deklarje ze chce tu zostac na dluzej niz 3 lata i uzywac auto gdzie mu sie zywnie podoba i nie jezdzi do polski, to juz sie nie ma co dziwic , ze nie moze uzywac auta i skat daje odp na pytanie =nie, nie wolno.

Czytajac wiekszosc wypowiedzi , pomijajac klotnie i etc. dochodze do wniosku ze jestesmy nie doinformowani a ci , ktorzy sa na forum tez dokladnie nie wiedza na tematy , na ktore ogolnikowo odpowiadaja,
mysle tez podczas czcytania ze i polscy dunczycy siedza sobie na forum , lub moze jak ktos juz napisal wczesniej goscie z skatu i mieszaja ile wlezie , zeby tylko rejstrowac u nich ( czysta kasa za free).
Pozdrawiam wszystkich
 


sławek

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #80 dnia: 29 Paź 2009, 19:26:08 »
Witam czytajac te fora i problematyke postanowilem sie udzielic, ocenicie mnie pozniej.

Po pierwsze powinien byc zrobiony tutorial ( zbior rozwiazan) osob ktore maja pozwolenia, a nie walkowanie ze sie nie da ,ze tylo przerejstrowanie lub wywoz auta.
Lub odnosnik do strony skatu lub ambasady , ktore nic wlasciwie na tem am nie mowia.

odnosnie aut jest prawda ze okresy przebywania maja wplyw ,wazne tez jest czy jest sie kawalerem /panna czy osoba z rodzina w polsce lub w danii, kontrakt bezterminowy nie ma tu nic do rzeczy, ale jezeli ma sie staly meldunek w polsce i rodzine w polsce,
ludzie to trzeba wziac potwierdzenie stalego zameldowania siebie i rodziny , dunczycy na slowo nie wierza a wedluada ,ze mamy wiecej z dania wspolnego niz z polska.
To my musimy to udowodnic przy kontroli
sprawa samochodu , w ktorum wlascicielem jest bank ,przeciez pisza ludzie ,ze nie trzeba w dani rejestrowac i pisza jak to zrobic ale nikomu sie nie chce tego opisywac - latwiej dac link na strone skat lub ambasadylub napisac ze sie nie da.
podobnie wyglada sprawa samochodu zarejstrowanego na firme tez mozna jezdzic tez jest opisane jak to trzeba zalatwic.

Apropo kontraktu bezterminowego a odliczen w pierwszym roku i nastepnych, tak nastepnych dobrze napisalem.
mozna miec kontrakt bezterminowy i ulgi na wyzywienie ,zakwaterowanie i podroze do polski, ale trzeba wiedziec o rzeczach (o ktorych tu piszczacy na forum pewnie nie wiedza lub ta wiedza nie chca sie dzielic)
kontrakt na czas nieokreslony zawod typu: hydraulki, stolarz,elektryk itp(najwazniejsze praca nie wykonywana w tym samym miejscu- nie moze to byc np. fabryka tylko wykonujemy prace w roznych miejscach w roznym czasie i ulgi sie naleza.
wiem bo bylem w skacie majac jak inni dylematy z rozliczeniem, pani w skacie pomogla musialem sie podpisac i wytlumaczyla na czym to polega i ze na nastepny rok juz mozna samemu uzupelnic poprzez net , zeby do nich nie jezdzic - wazne praca w roznych miejscach nie np.fabryka.( u nas by mnie wysmiali i kazali isc do biura rachunkowego)

Apropo samochodow dunczy tez sie orientuja i intersuja naszymi autami i czy wolno nimi sie poruszac:
przyklad gdy przekroczylem roczny okres w firmie sami w biurze mi powiedzieli ze nie wolno mi juz jezdzic moim autem , malo tego zadeklarowali sie ze jezeli do konca pobytu a zostalo mi 2 mc pokryja koszt oplaty na pol ze mna ( ale po co rejstrowac skoro nie musze-moge jezdzic rowerem )
Dali mi na dowod informacje ze skatu - po polsku oczywiscie a co tam pisze wszyscy wiedza .Sami dodali ze nalezaloby rozwiazac umowe zrobic przerwe i po ponownym powocie mozna znow jezdzic
Chca nie chcac i tak konczylem za 2 mc jezdzilem rowerem .
kontrakt sie skonczyl wrocilem do polski ( jak kryzys to i w danii)
po 2 mc wrocilem sytuacja sie poprawila i kontrakr znow na czs nieokreslony ,
 ja z przyzwyczajenia rowerkiem pomykam ,a dunczycy sie dopytuja czemu - przeciez wolno mi jezdzic samochodem skoro mialem przerwe i adres zamieszkania mam w polsce, a tu tylko czasowo jestem ( co jakis czas  sie dopytuja odkad tu jestm czemu do danii sie nie przeprowadze z rodzina- wiadomo po co wypytuja)
Na wszystko dobrze miec potwiedzenie na papierze- jestes z polski miec przy sobie potwierdzenie zameldowania i posiadania rodziny ,bo to jest glowna miara na ocene gdzie sie ma centrum interesow zyciowych = tam powinno byc zarejstrowane auto.

Co innego jezeli ktos jest z rodzina w danii, lub nie ma rodziny lub od razu deklarje ze chce tu zostac na dluzej niz 3 lata i uzywac auto gdzie mu sie zywnie podoba i nie jezdzi do polski, to juz sie nie ma co dziwic , ze nie moze uzywac auta i skat daje odp na pytanie =nie, nie wolno.

Czytajac wiekszosc wypowiedzi , pomijajac klotnie i etc. dochodze do wniosku ze jestesmy nie doinformowani a ci , ktorzy sa na forum tez dokladnie nie wiedza na tematy , na ktore ogolnikowo odpowiadaja,
mysle tez podczas czcytania ze i polscy dunczycy siedza sobie na forum , lub moze jak ktos juz napisal wczesniej goscie z skatu i mieszaja ile wlezie , zeby tylko rejstrowac u nich ( czysta kasa za free).
Pozdrawiam wszystkich
 


AMEN

sosi

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Paź 2009, 19:45:47 »
Witam czytajac te fora i problematyke postanowilem sie udzielic, ocenicie mnie pozniej.

Po pierwsze powinien byc zrobiony tutorial ( zbior rozwiazan) osob ktore maja pozwolenia, a nie walkowanie ze sie nie da ,ze tylo przerejstrowanie lub wywoz auta.
Lub odnosnik do strony skatu lub ambasady , ktore nic wlasciwie na tem am nie mowia.

odnosnie aut jest prawda ze okresy przebywania maja wplyw ,wazne tez jest czy jest sie kawalerem /panna czy osoba z rodzina w polsce lub w danii, kontrakt bezterminowy nie ma tu nic do rzeczy, ale jezeli ma sie staly meldunek w polsce i rodzine w polsce,
ludzie to trzeba wziac potwierdzenie stalego zameldowania siebie i rodziny , dunczycy na slowo nie wierza a wedluada ,ze mamy wiecej z dania wspolnego niz z polska.
To my musimy to udowodnic przy kontroli
sprawa samochodu , w ktorum wlascicielem jest bank ,przeciez pisza ludzie ,ze nie trzeba w dani rejestrowac i pisza jak to zrobic ale nikomu sie nie chce tego opisywac - latwiej dac link na strone skat lub ambasadylub napisac ze sie nie da.
podobnie wyglada sprawa samochodu zarejstrowanego na firme tez mozna jezdzic tez jest opisane jak to trzeba zalatwic.

Apropo kontraktu bezterminowego a odliczen w pierwszym roku i nastepnych, tak nastepnych dobrze napisalem.
mozna miec kontrakt bezterminowy i ulgi na wyzywienie ,zakwaterowanie i podroze do polski, ale trzeba wiedziec o rzeczach (o ktorych tu piszczacy na forum pewnie nie wiedza lub ta wiedza nie chca sie dzielic)
kontrakt na czas nieokreslony zawod typu: hydraulki, stolarz,elektryk itp(najwazniejsze praca nie wykonywana w tym samym miejscu- nie moze to byc np. fabryka tylko wykonujemy prace w roznych miejscach w roznym czasie i ulgi sie naleza.
wiem bo bylem w skacie majac jak inni dylematy z rozliczeniem, pani w skacie pomogla musialem sie podpisac i wytlumaczyla na czym to polega i ze na nastepny rok juz mozna samemu uzupelnic poprzez net , zeby do nich nie jezdzic - wazne praca w roznych miejscach nie np.fabryka.( u nas by mnie wysmiali i kazali isc do biura rachunkowego)

Apropo samochodow dunczy tez sie orientuja i intersuja naszymi autami i czy wolno nimi sie poruszac:
przyklad gdy przekroczylem roczny okres w firmie sami w biurze mi powiedzieli ze nie wolno mi juz jezdzic moim autem , malo tego zadeklarowali sie ze jezeli do konca pobytu a zostalo mi 2 mc pokryja koszt oplaty na pol ze mna ( ale po co rejstrowac skoro nie musze-moge jezdzic rowerem )
Dali mi na dowod informacje ze skatu - po polsku oczywiscie a co tam pisze wszyscy wiedza .Sami dodali ze nalezaloby rozwiazac umowe zrobic przerwe i po ponownym powocie mozna znow jezdzic
Chca nie chcac i tak konczylem za 2 mc jezdzilem rowerem .
kontrakt sie skonczyl wrocilem do polski ( jak kryzys to i w danii)
po 2 mc wrocilem sytuacja sie poprawila i kontrakr znow na czs nieokreslony ,
 ja z przyzwyczajenia rowerkiem pomykam ,a dunczycy sie dopytuja czemu - przeciez wolno mi jezdzic samochodem skoro mialem przerwe i adres zamieszkania mam w polsce, a tu tylko czasowo jestem ( co jakis czas  sie dopytuja odkad tu jestm czemu do danii sie nie przeprowadze z rodzina- wiadomo po co wypytuja)
Na wszystko dobrze miec potwiedzenie na papierze- jestes z polski miec przy sobie potwierdzenie zameldowania i posiadania rodziny ,bo to jest glowna miara na ocene gdzie sie ma centrum interesow zyciowych = tam powinno byc zarejstrowane auto.

Co innego jezeli ktos jest z rodzina w danii, lub nie ma rodziny lub od razu deklarje ze chce tu zostac na dluzej niz 3 lata i uzywac auto gdzie mu sie zywnie podoba i nie jezdzi do polski, to juz sie nie ma co dziwic , ze nie moze uzywac auta i skat daje odp na pytanie =nie, nie wolno.

Czytajac wiekszosc wypowiedzi , pomijajac klotnie i etc. dochodze do wniosku ze jestesmy nie doinformowani a ci , ktorzy sa na forum tez dokladnie nie wiedza na tematy , na ktore ogolnikowo odpowiadaja,
mysle tez podczas czcytania ze i polscy dunczycy siedza sobie na forum , lub moze jak ktos juz napisal wczesniej goscie z skatu i mieszaja ile wlezie , zeby tylko rejstrowac u nich ( czysta kasa za free).
Pozdrawiam wszystkich
 




co to ma byc????????bla bla bla bla bla... bez ładni i skladni ,pomijajac juz ortografie!!!
zadnych konkretow ,ludzie zlitujcie sie!!!!!napisales chlopie wszystko to co jest na calym forum rozrzucone w roznych watkach i nic ci z tego nie wyszlo!!moja ocena -0!!!!!!!!!! zenada....

poloniainfo.dk

Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #81 dnia: 29 Paź 2009, 19:45:47 »

misiok

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #82 dnia: 30 Paź 2009, 08:11:34 »
heheheheh wziął skopiował forum i to jeszcze nie całe......

jest.info

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #83 dnia: 30 Paź 2009, 09:22:46 »
mozna miec kontrakt bezterminowy i ulgi na wyzywienie ,zakwaterowanie i podroze do polski, ale trzeba wiedziec o rzeczach (o ktorych tu piszczacy na forum pewnie nie wiedza lub ta wiedza nie chca sie dzielic)
Zobacz http://jest.info/Skat/TastSelv/Felt449.html

( co jakis czas  sie dopytuja odkad tu jestm czemu do danii sie nie przeprowadze z rodzina- wiadomo po co wypytuja)
Bo chca o czymkolwiek porozmiawiac albo moze doradzic? ???

.. moze jak ktos juz napisal wczesniej goscie z skatu i mieszaja ile wlezie , zeby tylko rejstrowac u nich ( czysta kasa za free).
W niedawnym badaniu zaufania, przeprowadzonym w 30 krajach, Dania wypadla na drugim miejscu a Polska na drugim miejscu od konca - mamy tylko wiecej zaufania niz Bulgarzy.

Zaufanie - Jest podstawą współdziałania i spoiwem społeczeństwa obywatelskiego. ..

"czysta kasa za free" - jak myslisz, na co ta kasa idzie?


Offline anha

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 570
  • Reputacja: +3/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #84 dnia: 30 Paź 2009, 09:49:03 »
Cytuj (zaznaczone)
czysta kasa za free" - jak myslisz, na co ta kasa idzie?
No właśnie.
Mam wrażenie,że tu niektórzy myslą,że te pieniądze idą do prywatnych kieszeni policjantów albo tych ze skatu.
A te wszystkie zasiłki,zapomogi,dofinansowania,po które tak licznie Polacy sięgają to niby skąd.

abc

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #85 dnia: 14 Lis 2009, 08:20:46 »

gosc73

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #86 dnia: 14 Lis 2009, 08:43:07 »
No właśnie.
Mam wrażenie,że tu niektórzy myslą,że te pieniądze idą do prywatnych kieszeni policjantów albo tych ze skatu.
A te wszystkie zasiłki,zapomogi,dofinansowania,po które tak licznie Polacy sięgają to niby skąd.
Nie wiesz skąd z naszych podatków których płacimy bardzo duzo nawet jesli bierzemy zapomogę to i tak wiele wiecej nam zabierają GAMONIU

ZUS_itp

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #87 dnia: 14 Lis 2009, 09:18:58 »
Nie wiesz skąd z naszych podatków których płacimy bardzo duzo nawet jesli bierzemy zapomogę to i tak wiele wiecej nam zabierają GAMONIU

A Gamoniu73 nie wiesz ile placisz w Polsce podatku + haracze dla innych instytucji typu ZUS ? Naucz sie liczyc a pozniej pisz, ze tutaj sa wysokie podatki i jak tam sie starasz o jakas pomoc, to dostajesz duze G.... ! Nie obrazaj kogos piszac "gamon", tylko dlatego, ze ma inne zdanie niz TY.

Pozdrawiam !

jest.info

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #88 dnia: 14 Lis 2009, 10:27:52 »
http://www.give-avis.dk/artikel/164168:Give-Avis--Spritbilister-i-Give---Kun-en-lovlig-bil

Czy moglby ktos przetlumaczyc?Dziekuje,
To jakiś przepisany artykuł - zobacz wcześniejszy artykuł Kontrola drogowa ujawniła cudzoziemców

W obu przypadkach było zatrzymanych 496 samochodów ale w pierwszym artykule pisze ze zostało spisanych 48 raportów a w drugim że było 48 samochodów na zagranicznych rejestracjach.
Dane 14 zagranicznych aut, które SKAT sprawdził są takie same w obu artykułach.

Jak w Danii się mawia - stare wino w nowych butelkach.


[Posted on: 14 Listopad  2009, 09:43:22]

Nie wiesz skąd z naszych podatków których płacimy bardzo duzo nawet jesli bierzemy zapomogę to i tak wiele wiecej nam zabierają GAMONIU
Widzę że nie czytałeś Finanslov.
Akurat przedwczoraj zostało zawarte porozumienie między rządem i DF w sprawie budżetu na 2010.

a

  • Gość
Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #89 dnia: 14 Lis 2009, 12:00:11 »
Klingonie, gosc73 zdaje sie w ogole nie wiele czytal sadzac po jego wypowiedzi;)

poloniainfo.dk

Odp: I znowu nagonki!
« Odpowiedź #89 dnia: 14 Lis 2009, 12:00:11 »

 

I znowu Dania przoduje - najszczesliwszy kraj swiata

Zaczęty przez ReFormerDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 18988
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2010, 08:26:44
wysłana przez Bulinka
AXEL znowu...

Zaczęty przez Aneczka86Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 62557
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2013, 23:36:13
wysłana przez myszka0807
SAS znowu ląduje awaryjne

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7242
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 19:01:54
wysłana przez K3
Znowu prosba:)

Zaczęty przez Maja1216Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4055
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2011, 23:09:33
wysłana przez Maja1216
Polska znowu w loterii wizowej do USA

Zaczęty przez anhaDział Hydepark

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12910
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2011, 22:15:04
wysłana przez frederiksberg :)