poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: z pamietnika rozbujnika  (Przeczytany 13704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

keny79

  • Gość
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Lis 2009, 19:29:47 »
wydaje mi się,że to właśnie Dunki nadmiernie korzystają z solarium.niektóre są aż pomarańczowe  od tego opalania.nawet gdy w lecie jest piękna,słoneczna pogoda to nie korzystają ze słońca tylko biegną do solarium.dziwny nawyk

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Lis 2009, 19:33:12 »


Ja sie jednak nie zgadzam z Toba! Piszesz, ze wiele rodzin nie stac na prezenty swiateczne, bo pisza o tym w gazetach. Proponuje posluc tych rodzicow co prosza o pomoc. Nie twierdze, ze sa to wszystkie rodziny, ale skoro mamusia na pytanie na jaki prezent chciala by otrzymac pomoc odpowiada: "Taki jaki sobie zycza inne dzieci: playstation albo WII! - Bardzo przepraszam, ale playstation czy WII nie jest najwazniejsze.  >:(
Na "aktywnosci" dzieciak wcale nie musi isc do kina - na kazdym osiedlu (chyba za sie mieszka ma odludziu) sa kluby dla dzieciakow, gdzie mozna pograc w rozne gry - za darmo! Dla starszych jest Ungdomsskole, gdzie moga pokazac swoje talenty.
Trzeba sie tylko troche zainteresowac co sie dzieje w okolicy - i nie trzeba na to pieniedzy! 
Granica moze nie nedzy ale raczej biedy jest pojeciem wzglednym. Zalezy od otoczenia, kraju, i wielu innych czynnikow.
Wg. wikipedii
Bieda (ubóstwo) - to pojęcie ekonomiczne i socjologiczne opisujące brak dostatecznych środków materialnych dla zaspokojenia potrzeb jednostki, w szczególności w zakresie: jedzenia, schronienia, ubrania, transportu i podstawowych potrzeb kulturalnych i społecznych.

Owszem mozna wysylac dzieciaki do darmowych klubow, co nie zmienia faktu ze rodzice i dzieciaki czuja sie biednie.
Z drugiej strony na pewno sa bardzo uprzywilejowane w stosunku do wielu dzieci afrykanskich dla ktorych kromka chleba jest rarytasem
« Ostatnia zmiana: 29 Lis 2009, 19:43:49 wysłana przez neletop »

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Lis 2009, 19:48:41 »
wydaje mi się,że to właśnie Dunki nadmiernie korzystają z solarium.niektóre są aż pomarańczowe  od tego opalania.nawet gdy w lecie jest piękna,słoneczna pogoda to nie korzystają ze słońca tylko biegną do solarium.dziwny nawyk
Znam Dunki, ktore opalily sie naturalnie, gdyz kilka razy do roku wyjezdzaja do cieplych krajow :)

Ja wcinam marchewki, bo nie przepadam za solarium :)

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Lis 2009, 20:04:52 »
Zelandia, a może byłaś w gumofilcach? ;D ;D ;D No widzisz te dunki to maja naprawdę dobrze, wyjeżdżają do ciepłych krajów, a Ty????? Jedynie nad Bałtyk, masz tylko problem, z której strony.   ;D ;D ;D Masz wiele wypowiedzi na tym forum, ale jeszcze nie widziałem konstruktywnej, tak jak ktoś napisał, chyba nabijasz te posty tylko po to aby.............. sama się domyśl. Pozdro dla Ciebie.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Lis 2009, 20:32:23 »
Greg, nie naleze do osob przechwalajacych sie wiec nie przeczytasz jakim to autem jazdze , na
 jakich blachach , gdzie sie wygrzewam i jakiej firmy byly te gumowce :D


A napisze Ci tylko, ze  dobrze sie tu bawie  :D


A widze, ze i Ty masz jakies dziwne urojenia do liczby postow. Mnie te cyferki nie obchodza  8)

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lis 2009, 20:37:36 »
O co chodzi w tym pojedynku Zelandio i Gregu?

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lis 2009, 20:41:52 »
O nic nie chodzi neletop, greg trzyma sie tematu :)

poloniainfo.dk

Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lis 2009, 20:41:52 »

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Lis 2009, 20:51:43 »
O nic, tylko o uzmysłowienie sobie jakiej się jest narodowości. Wy wszyscy polscy duńczycy opluwacie swoją ojczyznę i Polaków. Pomyślcie i nie negujcie tak cały czas kraju swoich przodków. I tak nigdy nie będziecie duńczykami....daleko Wam do tego.

P.S. Mnie twoje blachy nie interesują!
Neletop ty jak zwykle masz problem, przeczytaj temat od początku to zobaczysz, pozatym nie ma tu żadnego pojedynku.

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Lis 2009, 20:54:36 »
Fajnie  ;D ;D ;D

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lis 2009, 20:57:57 »
Nikogo nie opluwam  >:( A ja juz domyslam sie co moglo Cie urazic ;)

Blachy Cie nie obchodza, ale skad takie informacje? - cyt.a Ty?Co?? Jedynie nad Bałtyk, masz tylko problem, z której strony.
Chyba Ty masz jakis problem? I wylaczam sie z rozmowy z Toba, bo pyszczysz do mnie a wypadaloby na privie.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Lis 2009, 21:15:23 »
Przepraszam, nie pyszczę do Ciebie. Próbuję tylko uświadomić, nie tylko Tobie ale nam, jesteśmy Polakami i zawsze nimi będziemy. Nie ma co się zachwycać tak Danią, choć to zacny kraj i szanuję Danię bo tu jestem i tu przebywam (tylko dla kasy). Wielu z nas jest tu tylko w celach zarobkowych, nie martw się kiedyś stąd wyjedziemy, tylko z kim będziesz polemizowała na tym forum???

Offline Liwia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Lis 2009, 21:29:44 »
Zaraz, zaraz Greg, bo czegoś nie rozumiem. Czy Ty uważasz, że jeżeli ktoś stwierdza, że Dunki są ładniejsze od Polek to opluwa Polskę??? Czy w Twoim mniemaniu nie będę pluć na PL jeśli będę mówić o niej tylko w samych superlatywach, nawet jeśli to nie jest prawdą (w moim odczuciu)??? I nie rozumiem całkiem Twojego wniosku z dyskusji, że próbujemy być Duńczykami. I tak na koniec wcale nam do nich dużo nie brakuje (może tylko pod względem ekonomicznym...).

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Lis 2009, 22:10:51 »
I tak na koniec wcale nam do nich dużo nie brakuje (może tylko pod względem ekonomicznym...).
Oj brakuje, brakuje i jeszcze dlugo, dlugo bedzie brakowalo - a moze zawsze (?).

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Lis 2009, 22:14:47 »
Tak sobie czytam i dziwię się. Wpakowaliście się wszyscy w tak głupi temat, że aż przykro.
Naprawdę chcecie tu na tym forum rozstrzygnąc czy piękniejsze są Dunki czy Polki ?
Przecież tego nie da się rozstrzygnąc !  W każdym narodzie znajdziecie cały zakres urody i brzydoty.
Na dodatek, każdy mężczyzna ma swój smak (na szczęście). Takie "Zależy co kto lubi - chłop kapustę a koza kiełbasę"
I jedna kobieta może byc cudem dla jednego a drugiemu nawet powieka nie drgnie.
Taki temat to jak forumowe blachy ;)
A na samym końcu i tak okazuje się, że ta uroda to wcale nie najważniejsza rzecz jeżeli ktoś szuka sobie kobiety
"Na całe życie".

Pozdrawiam

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Lis 2009, 22:21:04 »
Tak naprawde to nie mozna porownywac. Dunki to jest trzecia plec; racjonalnie wychowane bez zakazow, babcinych czy religijnych zabobonow, mocne, wypyskowane, przekonane o swojej samowystarczalnosci, bez zagrozen i stresow, z plejadami zmieniajacych sie gackow zyja sobie beztrosko do... ok. 40 roku zycia, i wtedy nagle powstaja pytania: a gdzie moje dzieci, maz? Dlaczego nikt mnie juz nie podrywa? Dlaczego on tak dlugo nie dzwoni ?
Dlatego obecnie trudno jest zamowic czas u psychologa :)

poloniainfo.dk

Odp: z pamietnika rozbujnika
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Lis 2009, 22:21:04 »