poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: team wikaren  (Przeczytany 41477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorlech

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
team wikaren
« dnia: 04 Kwi 2007, 12:06:12 »
Perzez cztery miesiace pracowalem dla tych oszustów.Obiecywali ładne kwatery a wywiezli nas na wioske gdzie do autobusu i sklepu było 3km.Kwatera nie było ogrzewana i co miesiąc kazali płacić coraz więcej.Podstawili nam taxi,które miało być darmowe,a potem odliczali nam po 500 dk z wypłaty.Co do wypłat to nigdy nie było wiadomo ile się zarabia.Dostawaliśmy kwitki od wypłaty,ale nigdy nie było wiadomo co to na nich jest.Jeden wielki bajzel,tłumaczony niezaradnością księgowej.Pobierano nam 12,5% od zarobków netto na tz. ferie konto.Do dziś nie wpłyneła ani korona na te konto.Teraz muszę jechać osobiście do Danii i starać się o zwrot peniędzy z feri konta.DLA MNIE JEST TO NIE POŚREDNIK A PIERWSZEJ KLASY OSZUST.OSTRZEGAM PRZED TEAM VIKAREN Z ODENSE

Artur

  • Gość
O:team wikaren
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwi 2007, 10:39:01 »
Szanowni Państwo,

TeamVikaren zatrudnia już  35 pracowników z Polski w różnych zawodach i jestesmy w trakcie nowych rekrutacji. Oczywiście moga zdarzyc się problemy logistyczne jak w każdym  przedsiębiorstwie. Jednakże to, co Pan napisał to stek bzdur i oszczerstw. Przemawia przez Pana złość, ponieważ został Pan zwolniony dyscyplinarnie. Niestety z ciężkimi charakterami, alkoholem oraz problemami z osobowością ciężko walczyć a i nie jest to zadaniem Teamvikaren.dk.

Wszyscy pracownicy z Polski pracujący dla TeamVikaren.dk sa bardzo zadowoleni z pracy oraz otrzymywanych zarobków. Jeżeli ktokolwiek by jednak nie był ma prawo zrezygnować z pracy tak jak i w Polsce, czy gdziekolwiekindziej na świecie. Usprawniliśmy cały proces zatrudnienia, cały czas staramy się usprawnić jakość komunikacji pomiędzy nami a pracownikami. Posiadamy teraz filię w Polsce w Szczecinie, w której dokonujemy wstępnej selekcji. Staramy się o jak najlepsze kwatery , niektóre z nich są jedynie kwaterami zastępczymi, na początek tak aby Panowie mogli podjąć pracę w jak najszybszym terminie. Każdy z pracowników ma zresztą prawo wyboru, nie musi zostać w kwaterach wynajmowanych przez Teamvikaren i po czasie znaleźć coś na własną rękę.  Wszyscy jesteśmy inni i mamy różne potrzeby mieszkaniowe, rozumiemy to ale nie jest do końca naszym zadaniem jako pracodawcy aby organizować mieszkania wedle indywidualnych potrzeb, to po prostu niemożliwe.

Po wstępnym zgłoszeniu się do Teamvikaren.dk wyjaśniamy dokładnie jakie są koszty oraz jakie można uzyskać zarobki, jaką część stanowi podatek, jakie są ulgi podatkowe. Każdy już z zakwalifikowanych kandydatów otrzymuje dokładne informacje na piśmie przed wyjazdem. TeamVikaren nie pobiera żadnych opłat wstępnych, ani też jakichkolwiek opłat po przyjeździe do Danii.  Po przyjeździe pracownika Teamvikaren kwestie legalizacyjne dokonuje sie na miejscu tj. otrzymanie numeru podatkowego, otwarcie konta itp.. Teamvikaren wydaje umowę o pracę w pierwszy dzien przyjazdu, choć zgodnie prawem ma na to miesiąc. Chcemy jednak, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie.

Koszty związane z zakwaterowaniem odtrąca się dopabuse z wypłaty. Są one jak na Danię naprawdę niskie ale staramy się aby standard zakwaterowania był jak najlepszy.  

Paski z wypłat są klarowne i przejrzyste, oczywiście są one po duńsku, dlatego należy pytać w biurze jeżeli są jakieś wątpliwości co do pozycji, wszystko zostaje wyjaśnione. To kwestia obycia z paskiem, po miesiącu wie się już, jaka pozycja stanowi co. Jeżeli jednak już dojdzie do jakiejkolwiek pomyłki w związku z wypłatą ( co może się zdarzyć wszędzie na świecie) to wszystko można wyjaśnić z Teamvikaren oraz u pośredniego pracodawcy na terenie zakładu pracy. Jeżeli rzeczywiście wystąpił błąd to jest on naprawiany w kolejnej wypłacie. Zarobione ciężko przez kogoś pieniądze traktujemy bardzo poważnie i wszystkie ewentualne pomyłki wyjaśniamy skrupulatnie.  Wypłata jest, co dwa tygodnie, więc nie trzeba długo czekać na naprawienie ewentualnej pomyłki.

Łatwo jest szkalować na forum, wyrzucić swoją frustrację, powiedzmy Pana prawo… tak jak i nasze, aby sprostować tę nieprawdę.

Więc gwoli tego prostujemy jeszcze:

a)   Żadnej podwyżki comiesięcznej czynszu nie było – to kłamstwo
b)    Taksówka to było krótkie rozwiązanie jedynie na początku, dlatego iż rzeczywiście dojazd z miejsca kwaterunku, choć nie był daleki (6 km) to połączenia fatalne. Teamvikaren.dk zapłacił za taksówki tak, aby pomóc w dojeździe Panom bez własnego transportu ale było to drogie rozwiązanie. Obecnie preferujemy pracowników własnym transportem. Jeżeli już go nie ma to stramy się organizować dojazdy między pracownikami ich samochodami lub lokować pracowników na kwaterach jak najbliżej zakładu pracy. Te 500 koron potrącone z wypłaty, o których Pan pisze to był uzgodniony koszt biletów miesięcznych na autobus, z których pracownicy korzystali wczesniej. Ponieważ jednak musieliśmy skorzystać z taksówek na jakiś czas pracownicy zwracali jedynie 500 koron to, co inaczej musieliby zapłacić za przejazd autobusem (pozostałe koszty związane z dogodnym dojazdem taksówką ponosił Teamvikaren.dk!). W Polsce też płaci się samemu za dojazd do miejsca pracy, nieprawdaż?
c)   Pisze Pan ze pobierano 12, 5 % zarobków netto na konto ferii. To klamstwo! Wszystko co jest potrącane z wypłaty to 8% składki na rynek pracy (tak jak każdemu Duńczykowi), podatek dochodowy po odjęciu bardzo dużej ulgi podatkowej dla pracowników z innych krajów EU w tym Polski, składka emerytalna 84 korony na miesiąc, koszt zakwaterowania (całościowy, czynsz, prąd, wywóz smieci, gaz itp.) od 1500- do 2000 tys. koron w zależności od zakwaterowania oraz składkę na związek zawodowy, którego Pan był członkiem i który miał Pan prawo konsultować w związku z dyscyplinarnym zwolnieniem. Jeżeli racja byłaby po Panan stronie na pewno nie doszłoby do zwolnienia dyscyplinarnego.


A ponadto Szanowni Państwo: Wszyscy żyjemy z pracy, zarówno Panowie, którzy przyjeżdżają do pracy jak i my, którzy tę pracę załatwiają. Zależy nam na ludziach i staramy się pomagać, ale przed wyjazdem do obcego kraju należy wiedzieć, iż tak jak w naszym kraju obowiązują tam przepisy i prawo i wedle nich należy działać. Trzeba samemu się podszkolić, poczytać o prawach i obowiązkach nam przysługujących w danym systemie pracy, danym kraju, to nasz obowiązek tak naprawdę a nie obowiązek pracodawcy. Wtedy jest o wiele łatwiej nam funkcjonować i nie tworzyć wyimaginowanych fantazji, iż ktoś żeruje na naszej ciężkiej pracy. Teamvikaren nie zrobi tego za kogoś. Łatwo później rzucać frazesami, oskarżeniami bez podstaw! Jest to bardzo typowa i wygodna postawa roszczeniowa oraz brak szacunku dla czyjejś pracy, która przeanalizowały już wszystkie wydziały socjologiczne w Polsce.        

TeamVikaren.dk  nie  jest żadnym oszustem, jest legalną firmą, która działa na rynku. Nie jest w naszym interesie kogokolwiek oszukiwać, bo to nasza praca. Cieszymy się, iż i my dzięki innym oraz vice versa, inni dzięki nam mają szansę na pracę i godne zarobki.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z tym - już i tak zbyt rozległym wątkiem- to proszę śmiało dzwonić do naszej filii w Szczecinie a postaramy się udzielić wszelkich informacji dotyczących możliwości zatrudnienia oraz związanych z tym kwestii formalnych.

Z poważaniem,

Artur Sawastian
Konsultant ds. rekrutacji
TeamVikaren.dk
Gdańska 40 – lok. 29, 70-660 Szczecin
Tel. +48 914 624 312 - Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48501185900
polen@teamvikaren.dk  - www.teamvikaren.dk
 TeamVikaren.dk jest 100 % duńską firmą, członkiem Duńskiego Związku Pracodawców - Dansk Industri

Offline dorlech

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
O:team wikaren
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwi 2007, 12:46:21 »
szanowni Państwo!
Zawsze będę ostrzegał przed Team Vikaren,ponieważ oni funkcjonują dzięki ludziom tam pracujacych.Wielu z nich w Polsce było berobotnymi lub zarabiało około 1500 brutto.Jeżeli tam uda im się odłożyć 5tyś.zł to wydaje im się że jest to ich życiowa szansa.Mogę nawet podać nazwiska lecz to jest ich prywatna sprawa.Na dzień dzisiejszy w kraju mam 42zł/h brutto.Poprzednik pani Renaty pan Andersen obiecał nam 9 tyś netto za 2 tygodnie.Do dzisiaj mam pokwitowania wypłat które świadczą o tym że podana wyżej kwota była nieosiągalna.Ponadto są tam ujęte odciągnięcia np.40% podatek,12,5% na tz.Feriekonto.Oczywiście w/w firma unikała firmowania stęplem i podpisem szefa tych wypłat tłumacząc się tym iż prawo duńskie tego nie wymaga.Gdy zmieniono nam kwaterę z dala od środków komunikacji zaoferowano nam DARMOWE taxi.Po miesiącu wystawiono nam fakturę za dowóz.
Jezeli chodzi o moją osobę to nieważ problem co robiłem w dni wolne od pracy.Pracę JA porzuciłem, nie zostałem zwolniony.To co napisałem jeszcze dziś
udokumentuję skanami moich dokumentów z Team Vikaren
                              Były pracownik

Artur

  • Gość
O:team wikaren
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwi 2007, 10:27:35 »
Szanowny Panie,

Jakakolwiek merytoryczna dyskusja na forum z Panem nie ma sensu, bo przemawia przez Pana złość. Każdy ma prawo do własnej oceny, ale najgorsze jak ktoś próbuje wprowadzać innych w błąd. Więc tym razem jeszcze jedno i ostatnie odniesienie do tego, co Pan napisał tak aby sprostować ostatecznie Pana wywody:

Tak jak pisałem pracuje dla nas już 35 osób oraz kolejnych kilkunastu przygotowuje się do wyjazdu, więc chyba nie jest aż tak źle finansowo? Płaca zależy od ilości przepracowanych godzin oraz nadgodzin, to oczywiste ktoś zarobi więcej a ktoś mniej w danym miesiącu, choć oczywiście istnieje możliwość pracy w nadgodzinach, niemalże nieograniczona. Doskonale Pan jednak wie, iż na rękę netto nasi pracownicy otrzymują o wiele więcej niż Pan pisze. Skoro Pan potrafił odłożyć 5 tys. jedynie to Pana prywatna sprawa tak jak i każdego, kto ile wydaje na miejscu w Danii. Pan Andersen rzeczywiście nie pracuje już u nas- odszedł po miesiącu. To były same początki i przyznajemy, iż miały miejsce błędy informacyjne. Pisałem, iż staramy się wszystko usprawniać, proces rekrutacji wygląda już zupełnie inaczej niż na początku. Kandydaci dostają informacje na piśmie o warunkach, na jakich będą zatrudniani. Każdy ma prawo je nie zaakceptować i nie jechać do pracy z nami.  
 
Poza tym obraża Pan ludzi mówiąc że zatrudniamy ludzi bezrobotnych lub tych którzy w Polsce mieli jedynie 1500 zł brutto.  Możliwe, iż niektórzy, którzy otrzymali pracę u nas byli bezrobotnymi w tym momencie, ( co oczywiście o niczym nie świadczy- spawacze często pracują kontraktowo), lub też zarabiali mało (co już jest kwestią naszej słabej wciąż płacowo gospodarki) ale ponad wszystko nasi pracownicy to doskonali fachowcy, doświadczeni oraz wykwalifikowani, ciężko pracujące osoby, więc odrobina szacunku dla innych się należy! Pracują u nas nie tylko spawacze, ale i operatorzy maszyn CNC, tokarze, frezerzy, szlifierzy itp.. Wielu z tych Panów pracowało wcześniej za granicą i wiedzą, co to porządne przychody. Pracując u nas cenią sobie zarobki oraz stabilność pracy, jej pełną legalność, członkowstwo w związkach zawodowych itp.. Nikt natomiast w TeamVikaren.dk nie mówi pracownikom o życiowych szansach oraz namawia do pracy za wszelką cenę jak Pan po trochę sugeruje. Praca odbywa się na zasadzie umowy o pracę, jest to tylko praca, a że zarobki są o niebo większe od tych polskich to już inna kwestia. Każdy sam ocenia czy dla niego to dużo czy mało i zawsze może szukać czegoś lepszego. A nawiasem mówiąc oczywiście zawsze istnieje możliwość rozwoju w danym zakładzie pracy, wszystko zależy od indywidualnych planów na przyszłość pracownika oraz jego zaangażowania w pracy – po raz kolejny zaznaczę: tak jak wszędzie indziej na świecie.

Pisze Pan o podatkach 40% ale zapomina Pan dodać iż jest spora wolna kwota od podatków dla Polaków w pierwszym roku pracy w Danii, czyż nie? Nikt nie mówi, iż w Danii są niskie podatki, bo nie są, ale jest to stabilny i rozwinięty kraj i nawet po zapłaceniu podatków i składek zostaje naprawdę dużo na rękę. Poza tym przecież zarobek brutto nie idzie na marne, na tym polegają systemy państwowe. Odkłada się składka na emeryturę, na inne kwestie socjalne oraz na ubezpieczenie zdrowotne. Każdy, kto zostanie w Danii na dłużej też będzie tego beneficjant. Nie mówiąc o tym iż praca w Danii liczy się do stażu pracy w Polsce!  

Oczywiście były problemy logistyczne z organizacją dowozu pracowników, przyznajemy, ale pomija Pan to ile energii nasz pracownik w biurze w Odense poświęcił na wyjaśnianie i pomoc pracownikom z Polski w kwestiach, w których w cale nie miał obowiązku tego robić.

Nikt nie zasłaniał się przepisami duńskimi nie podpisując lub nie pieczętując dokumentów, z tego powodu, iż rzeczywiście takie są przepisy w Danii. Ten kraj nie był nigdy krajem totalitarnym jak Polska gdzie pieczątka jest świętością. W Danii w kraju prawa jak i w wielu krajach Europejskich wystarczy jedynie oficjalny dokument firmowy z nagłówkiem. W sądzie jakby, co i tak Pan dojdzie swoich praw sto razy szybciej niż w Polsce.

Sławetne 12, 5 % to jest kwota brutto od wypłat miesięcznych wypłacana z funduszu urlopowego pracownikowi. Pracownik otrzymuje te pieniądze z funduszu w każdym roku następnym po 1 maja za rok poprzedni jak zwrot za wykorzystany urlop. Czyli ma jeszcze bardzo porządny przychód poza regularnymi przychodami. Proszę, więc nie mydlić ludziom oczu tylko poczytać przepisy. Te wypłacane pieniądze to wielki przywilej pracowników oraz dodatkowe bardzo solidne przychody dla pracownika.
 
Tak jak pisałem na początku, przemawia przez Pana złość, więc nie ma sensu więcej wyjaśniać i się rozpisywać, Pan i tak będzie obstawiał przy swoim. Życzę wszelkiego powodzenia w przyszłości.

Artur Sawastian

kk

  • Gość
O:team wikaren
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maj 2007, 21:12:45 »
no tak ten sam burdel jak wszędzie, js consulting, job supply....dobrze wiedzieć więcej dzięki dorlech !!!

GOśC

  • Gość
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sty 2008, 13:29:37 »
DZIEKI STARY żE TYLE SIE NAPISAłEś I POWIEDZIAłEś PRAWDę O TYCH ZłODZIEJACH.PRęDZEJ CZY PóZNIEJ SIE IM OBERWIE!!!PRECZ Z POśREDNIKAMI

Offline krott

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sty 2008, 18:23:46 »
TEż DLA NICH PRACOWAłEM ZWOLNILI NAS Z DNIA NA DZIEń ...BO PRACA SIę SKOńCZYłA....PANIE ARTURZE TYLKO DLACZEGO DOWIEDZIELIśMY SIę O TYM  PO PRZYJEżDZIE Z POLSKI?????????????W XXI WIEKU NIE MACIE TELEFONóW???

poloniainfo.dk

Odp: team wikaren
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sty 2008, 18:23:46 »

lilianka

  • Gość
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sty 2008, 22:03:40 »
dobrze ze o tym napisales ostrzegajac przed takimi porednikami innych polakow :) pozdrawiam

Offline marecki

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lut 2008, 17:57:00 »
Pozwolcie  ze ja sie  tez trace  ,  ja  pracuje   rowniez przez  Vikarbureau  i  moje  zdanie   o nich   jest pozytywne czy   sadzicie  ze   chcieli by was  oszukac ?  nie sadze .Praca   przez  Vikar  to  jak  nazwa  i ich profil   dzialania  to praca  sezonowa po  prostu  dostarczaja  ludzi  na    jakis  czas   ,np   podgonienie  produkcji ,zastepstwo,  uwazam  ze  albo   nie byliscie  dobrzy albo   za dobrzy  i  narobiliscie  im  zapasow  na   rok naprzod . Dziwne  dla  mnie  ze  ktos  wybiera  sie  do pracy   za  granica i  liczy  na   cuda   -w dodatku  bez  wlasnego  transportu  to   smieszne .

Offline flyvemaskine

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Lut 2008, 21:19:49 »
  bez własnego samochodu? 
 ja tak przyjechałem

 komunikacja publiczna dobrze działa. A po połowie roku pobytu moi koledzy poodstawiali samochady na parkingi. No chyba że grasz cwaniaczka i jeżdzisz dalej.Tylko nie płacz jak to sprawdzą. Takich też znałem. Bardzo szybko przeprosili się z rowerem.
Pozdrawiam.

Offline marecki

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Lut 2008, 08:50:33 »
Widzisz   autem,  swoim jezdze od  2  miesiecy ,  wystarczy   pomyslec , za 2  miesiace  wroci  do polski ,   wiec   jak  to  mowia  MYSLENIE  PODOBNO   NIE  BOLI ,  zreszta   to nie  ma  nic   do tematu    .Bo  nadal uwazam  ze  oskarzanie   Vikar  jest nie  na miejscu i naprawde   jesli   sa jakies   bledy z  ich  strony   to  takie  ze  nie  znaja  naszych  obyczajow  .

myg

  • Gość
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Lut 2008, 09:39:34 »
.. prawie kazda  vikar-firma zatrudniajaca obcokrajowcow w Dani , nie jest ok. przez przypadek w wolnym czasie pomagalem zwiazkowi zawodowemu 3F
 rozwiazac problemy z inna firma oszustow , moja rada dla kazdego zatrudniajacego sie w Dani ....zapiszcie sie do zwiazkow , zawsze wam pomoga sprawdzic czy was nie osukuja, a tak po prawdzie --- starajcie sie znalesc prace w firmie ktora  nie ma zatrudnionych "rodakow"na stanowiskach jakichkolwiek "szefow", i najlepiej nie majaca jakiegokolwiek kontaktu z firmami w Polsce .. przyre  ale najbardziej szkodza polakom .....polacy .
by zyskac na uznaniu , zostac poklepanymi po plecach ... wydoja kazdego polaka, niewazne ze krzywdza innych , ludzie bez sumnienia .
 Zycze wam powodzenia , i spokojnej pracy i pobytu w DK

Offline dino_24

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Mar 2008, 13:24:53 »
      Szanowni  FORUMOWICZE  ,  pracowałem  od  kwietnia  2007  roku  do grudnia 2007 roku w TEAMVIKAREN z ODENSE , pracę miałem załatwioną przez pana ARTURKA - jest to najzwyklejszy NAGANIACZ , który bierze grube pieniądze za załatwienie SKÓRKI / człowieka do pracy / . I powinien się pan wstydzić za swoje czyny , a nie zajmować jeszcze ''stanowisko'' w/w sprawie . Mogę o panu powiedzieć , że jesteś pan wspaniałym ''KOSMETYKIEM''z olbrzymim darem przekonywania , a prywatnie najzwyklejszym OSZUSTEM ŻERUJĄCYM NA LUDZKIEJ NIEWIEDZY , WPUSZCZAJĄCYM RODAKÓW W GĄSZCZ MALIN I AGRESTU Po przyjeżdzie do Danii z kolegą spotkaliśmy panią RENATKĘ . Następna firmowa '' GWIAZDA '' , jednym słowem WIELKI MATACZ , OSZUST I KRĘTACZ pierwszej wody , przez 8 miechów goliła nas 4  jak BARANÓW , my beczeliśmy a RENIA NAS DALEJ GOLIŁA , CHOĆ NAM RUNO JESZCZE NIE ODROSŁO . Mógłbym pisać jeszcze i 2 dni na temat PRZEKRĘTÓW  RENI , ale nie wtym rzecz . Pan WILI - administrator portalu i RESZTA PAŃSTWA POWINNIŚCIE STWORZYĆ  C Z A R N Ą LISTĘ FIRM OSZUSTÓW I NIE BIADOLIĆ , ŻE JEST ŻLE , ŻE TAK , ŻE ROZUMIEMY , ALE NAPIĘTOWAĆ TEN ''MARGINES''. W zdrowym społeczeństwie , i CYWILIZOWANYM , firmy tego typu nie mają PRAWA BYTU . JEŻELI BĘDĄ ''ONI'' WIEDZIEĆ ŻE MY WIEMY , BYĆ MOŻE .......być może ........           zmienią  stosunek . JEST TO TYLKO GDYBANIE SFRUSTROWANEGO CZŁOWIEKA . ALE UWAŻAM ŻE CZARNA LISTA POWINNA BYĆ . Jednak czterdzieści parę procent naszych ZIOMKÓW kożysta tu w Danii z INTERNETU - BĘDZIE TO DLA NICH JAKĄŚ PRZESTROGĄ - KŁANIAM SIĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ZIOMALI  -  dino

Dodane: 08 Marzec  2008, 13:18:48

 
.. prawie kazda  vikar-firma zatrudniajaca obcokrajowcow w Dani , nie jest ok. przez przypadek w wolnym czasie pomagalem zwiazkowi zawodowemu 3F
 rozwiazac problemy z inna firma oszustow , moja rada dla kazdego zatrudniajacego sie w Dani ....zapiszcie sie do zwiazkow , zawsze wam pomoga sprawdzic czy was nie osukuja, a tak po prawdzie --- starajcie sie znalesc prace w firmie ktora  nie ma zatrudnionych "rodakow"na stanowiskach jakichkolwiek "szefow", i najlepiej nie majaca jakiegokolwiek kontaktu z firmami w Polsce .. przyre  ale najbardziej szkodza polakom .....polacy .
by zyskac na uznaniu , zostac poklepanymi po plecach ... wydoja kazdego polaka, niewazne ze krzywdza innych , ludzie bez sumnienia .
 Zycze wam powodzenia , i spokojnej pracy i pobytu w DK
     


   myg , zgadzam się z TOBĄ w 1000 procent

Thunder86

  • Gość
Odp: O:team wikaren
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Mar 2008, 13:31:56 »
Szanowni Państwo,

TeamVikaren zatrudnia już 35 pracowników z Polski w różnych zawodach
No rzeczywiście, przy tak zawrotnej liczbie łatwo o pomyłkę ;D ;D ;D

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: team wikaren
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Mar 2008, 17:30:51 »
  Pan WILI - administrator portalu i RESZTA PAŃSTWA POWINNIŚCIE STWORZYĆ  C Z A R N Ą LISTĘ FIRM OSZUSTÓW I NIE BIADOLIĆ , ŻE JEST ŻLE , ŻE TAK , ŻE ROZUMIEMY , ALE NAPIĘTOWAĆ TEN ''MARGINES''. W zdrowym społeczeństwie , i CYWILIZOWANYM , firmy tego typu nie mają PRAWA BYTU . JEŻELI BĘDĄ ''ONI'' WIEDZIEĆ ŻE MY WIEMY , BYĆ MOŻE .......być może ........           zmienią  stosunek . dino
 

Aby stworzyc taka liste chcialabym miec w rece prawomocne wyroki sadowe. Bardzo latwo jest napisac na necie, ze firma X to oszusci i zlodzieje. A gdzie sa dowody? Jesli ktos uwaza, ze zostal oszukany przez jakas firme, to ma obowiazek najpierw zalozyc i wygrac sprawe w sadzie, a dopabuse potem pisac, ze ta firma to oszusci i zlodzieje. Wyrok sadu bedzie najlepsza nauczka dla takiej firmy.

poloniainfo.dk

Odp: team wikaren
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Mar 2008, 17:30:51 »

 

JOB TEAM >DK INFORMACJE

Zaczęty przez MAXFITDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6209
Ostatnia wiadomość 24 Wrz 2010, 18:38:06
wysłana przez frisms