poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Uwaga nieuczciwy pracodawca.  (Przeczytany 122862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nanette

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #90 dnia: 16 Sie 2011, 08:37:37 »
Witam,
chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat biura pośrednictwa pracy AndreasAgro. W internecie nie znalazłam opinii na ich temat, a chciałabym sprawdzić ich wiarygodność.
Będę wdzięczna za odpowiedź...

Offline dysza2412

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #91 dnia: 16 Sie 2011, 08:53:40 »
To ci sami co mięli firmę DanStaff....Niedawno zbankrutowali teraz działają pod nową nazwą.
Pozdrawiam

Offline tom213

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #92 dnia: 24 Lis 2011, 12:23:05 »
Przestrzegam przed Polsk BYG.DK  Martin Andrzej * z Arhus zatrudnia ludzi a pieniędzy nie wypłaca, obiecuje że prześle  ale obiecanki cacanki. Stanowczo odradzam .
« Ostatnia zmiana: 05 Kwi 2022, 22:45:50 wysłana przez willy »

Offline gumiscph

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #93 dnia: 24 Lis 2011, 12:46:55 »
http://danskpolskbyg.dk/referencje/referencje_dk.php

to  o  ta  firme  chodzi ???  ciekawe  czy  te  referencje  sami  sobie napisali    ;D

Offline Marcinnow

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #94 dnia: 24 Lis 2011, 18:50:04 »
Z tego co widzę, to łatwiej zrobić topic który się bedzie nazywał " Uwaga uczciwy pracodawca"! Czy są tacy w ogule:)?

Offline Emill

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 19
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +5/-3
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #95 dnia: 27 Lis 2011, 15:55:39 »
Jakies 99%, ale przecież nikt nie będzie pisał że pracuje od 5 lat w tej samej firmie i wszystko jest ok.

Offline Reksio

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 169
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: +21/-15
  • Płeć: Kobieta
  • "Żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma..."
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #96 dnia: 27 Lis 2011, 22:20:04 »
No to ja się wyłamię z ogółu  ;D Mieszkam tu długo i kilka razy zmieniałam pracę i nie trafiłam na nieuczciwego duńskiego pracodawcę  ;D  ;D  ;D Za to na jednego bardzo nieuczciwego turka ale dostał po nosie od związków i tyle  8)
"Przejmuj się tylko tymi na których masz wpływ - na pozostałych szkoda twoich nerwów..."

poloniainfo.dk

Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #96 dnia: 27 Lis 2011, 22:20:04 »

Offline pepe1962

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.MARTIN ANDRZEJ LADEFOGED
« Odpowiedź #97 dnia: 16 Gru 2011, 13:10:25 »
Przestrzegam przed Polsk BYG.DK  Martin Andrzej Ladefoged z Arhus zatrudnia ludzi a pieniędzy nie wypłaca, obiecuje że prześle  ale obiecanki cacanki. Stanowczo odradzam .
Nieutrzciwy to jest delikatnie  powiedziane to jest poprostu zlodziej bo jak nazwać czlowieka który okrada z pieniędzy pracowników .Ja do kraju wrócilem za pożyczone pieniądze.Dla mie to hiena jego rodzice powinni się wstydzić że mają takiego syna .Mam nadzieje że znajdzie się ktoś co mu pożądnie obije morde.Widziałem że do swojej strony  dodał jeszcze jedną zajmującą się sprzedarzą materiałów i narędzi z Poski.Przeglądając oferty widziałem jego nowe ogłoszenie LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO GNOJA przez tego palanta mam tylko problemy.  MARTIN ANDRZEJ LADEFOGED TO POPROSTU ZŁODZIEJ A NIE PRACODAWCA.
« Ostatnia zmiana: 16 Gru 2011, 13:25:36 wysłana przez pepe1962 »

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #98 dnia: 16 Gru 2011, 13:26:21 »
Nieutrzciwy to jest delikatnie  powiedziane to jest poprostu zlodziej bo jak nazwać czlowieka który okrada z pieniędzy pracowników .Ja do kraju wrócilem za pożyczone pieniądze.Dla mie to hiena jego rodzice powinni się wstydzić że mają takiego syna .Mam nadzieje że znajdzie się ktoś co mu pożądnie obije morde.Widziałem że do swojej sm trony dodał jeszcze jedną zajmującą się sprzedarzą materiałów i narędzi z Poski.Przeglądając oferty widziałem jego nowe ogłoszenie LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO GNOJA przez tego palanta mam tylko problemy.

A dlaczego mu sam nie obiles mordy? I musze zapamietac jak napisales slowo"nieuczciwy".majstersztyk
 ;D
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Gazeciarz

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #99 dnia: 16 Gru 2011, 14:04:45 »

Offline pepe1962

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.MARTIN ANDRZEJ LADEFOGED
« Odpowiedź #100 dnia: 17 Gru 2011, 11:38:44 »
Nieuczciwy to jest delikatnie  powiedziane to jest poprostu zlodziej bo jak nazwać czlowieka który okrada z pieniędzy pracowników .Ja do kraju wrócilem za pożyczone pieniądze.Dla mie to hiena jego rodzice powinni się wstydzić że mają takiego syna .Mam nadzieje że znajdzie się ktoś co mu pożądnie obije morde.Widziałem że do swojej strony  dodał jeszcze jedną zajmującą się sprzedarzą materiałów i narędzi z Poski.Przeglądając oferty widziałem jego nowe ogłoszenie LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO GNOJA przez tego palanta mam tylko problemy.  MARTIN ANDRZEJ LADEFOGED TO POPROSTU ZŁODZIEJ A NIE PRACODAWCA.


speedtrans

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #101 dnia: 17 Gru 2011, 12:09:33 »
Nieuczciwy tu, nieuczciwy tam, nieuczciwy, nieuczciwy, gdyby Polacy nie pracowali za te 50, 60 czy 70 kr to nieuczciwych by tylu nie było, rozmawiałem z gościem z Goleniowa chyba bo ma bryke na zachodniopomorskich, mówi że mu pasuje  że ma 80 kr na godzine, korony wywiejzie do pl wymieni gdzie w pl dostanie 40 zł/h???
Kto cierpi??? Ci chcący pobierac uczciwą wypłatę, ale się nie da bo Dun woli tych tańszych polaków, tak ich uczycie.
Tu jest więcej takich cukierków ...
Ja także powinienem napisać nieuczciwy przewoźnik z POLSKI bo oferuje swe usługi za 90gr/km i pier.......  całą strukture transportową w Danii takich odrazu powinni podatkować potrójnie to by się nauczyli jakie stawki się ustala,szkoda słów.
Nigdy złodziejstwa nie popierałem i nie popieram.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #102 dnia: 17 Gru 2011, 12:33:24 »
Nieuczciwy tu, nieuczciwy tam, nieuczciwy, nieuczciwy, gdyby Polacy nie pracowali za te 50, 60 czy 70 kr to nieuczciwych by tylu nie było, rozmawiałem z gościem z Goleniowa chyba bo ma bryke na zachodniopomorskich, mówi że mu pasuje  że ma 80 kr na godzine, korony wywiejzie do pl wymieni gdzie w pl dostanie 40 zł/h???
Kto cierpi??? Ci chcący pobierac uczciwą wypłatę, ale się nie da bo Dun woli tych tańszych polaków, tak ich uczycie.
Tu jest więcej takich cukierków ...
Ja także powinienem napisać nieuczciwy przewoźnik z POLSKI bo oferuje swe usługi za 90gr/km i pier.......  całą strukture transportową w Danii takich odrazu powinni podatkować potrójnie to by się nauczyli jakie stawki się ustala,szkoda słów.
Nigdy złodziejstwa nie popierałem i nie popieram.

Tu masz swieta racje .bedzie to samo co w Niemczech czy w Anglii.sami zbijaja stawki .rozumie ze dzis nie ma ktos pracy nie ma za co zyc czy oplacic mieszkania,niech podejmie prace ,ale na krotko ,i niech ucieka do normalnej roboty za normalna stawke.tak na zdrowy rozum nikt mu nie da zeby przezył .sa dwie strony medalu .jakby nie patrzec .po drugie nie mozna dopuszczac zeby byc tu bez kasy i tak sie dac wykorzystywac.ja mam prace na legal i sprzatam tez mieszkania na czarno ,ale stawke na czarno mam 100 koron na godzine, ::)

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #103 dnia: 17 Gru 2011, 16:10:36 »
Tu masz swieta racje .bedzie to samo co w Niemczech czy w Anglii.sami zbijaja stawki .rozumie ze dzis nie ma ktos pracy nie ma za co zyc czy oplacic mieszkania,niech podejmie prace ,ale na krotko ,i niech ucieka do normalnej roboty za normalna stawke.tak na zdrowy rozum nikt mu nie da zeby przezył .sa dwie strony medalu .jakby nie patrzec .po drugie nie mozna dopuszczac zeby byc tu bez kasy i tak sie dac wykorzystywac.ja mam prace na legal i sprzatam tez mieszkania na czarno ,ale stawke na czarno mam 100 koron na godzine, ::)
,,,,,ja mam prace na legal i sprzatam tez mieszkania na czarno ,ale stawke na czarno mam 100 koron na godzine, ::)

no i wlasnie tez okradasz innych, pracujac na czarno - taka jest prawda, a do tego uwazasz ze to OK poniewaz zarabisz 100 kr. na czarno.

[Posted on: 17 Gru 2011, 16:09:21]

..a moze tytul watku zmienic na Uwaga nieuczciwi "czarni" pracownicy. 

fiskeren30

  • Gość
Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #104 dnia: 17 Gru 2011, 16:16:36 »
..a moze tytul watku zmienic na Uwaga nieuczciwi "czarni" pracownicy. 

heh...jest opcja, to niektórzy z niej po prostu korzystają. Ja już się do takowych nie zaliczam bo po prostu brakuje mi czasu. Ale prawda jest taka że nie są temu winni ci, którzy się tego podejmują, tylko ci, którzy takie coś proponują

poloniainfo.dk

Odp: Uwaga nieuczciwy pracodawca.
« Odpowiedź #104 dnia: 17 Gru 2011, 16:16:36 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 16513
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5689
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10724
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4685
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11097
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior