poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Nordea online pomocy!!  (Przeczytany 105057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #105 dnia: 08 Sty 2011, 18:24:54 »
Miałem na jakimś nośniku skopiowany kod na inne kompy więc problemu nie było.


cwsm11 juz dobra z tymi kartami zapasowymi, wystarczy na poczatek jedna, a 20 kodow do konca to duzo...wiec spokjnie po co sobie zamieszanie robic,a w ogole po co komu jakies" zapasy" NemId  ;D


To chyba nie do mnie.


Tak na marginesie , w zamierzeniu miało być lepiej , taniej , szybciej , wygodniej?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #106 dnia: 08 Sty 2011, 19:55:04 »
Kolego frisms tak dla jasnosci to ja sie nie boje o swoje kody tylko podalem to jako przyklad,normalna zecza jest ze na huj biednemu tylko kody jak nie ma reszty informacji zeby sie zalogowac do systemu,tak wiec luzik.Oczywiscie ze mialo byc lepiej i wygodniej a wyszlo jak zawsze czyli wiecej zabawy i upierdliwosci.

Krakers

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #107 dnia: 08 Sty 2011, 21:02:46 »
Nie sadze, zeby tutaj chodzilo o wygode. Poprzednie zabezpieczenie bylo tak latwe do zlamania, ze latwiejszego do zlamania sie chyba wymyslic juz nie da.

Kazdy haker bez problemu bylby w stanie ukrac Wam poprzedni key i poznac haslo, ktore wpisujecie przy logowaniu sie ... obecnie jesli bedzie znal haslo ... to za duzo nie zdziala, bo sa jeszcze jednorazowe kody. Zeby teraz mogl sie wlamac na Wasze konta to musialby "fizycznie" ukrasc liste kodow i poznac haslo (z tym nie ma problemu, bo sa programy odczytujace wstukiwane na klawiaturze znaki). Poprzednio bylo o wiele latwiej - bo z drugiego konca swiata mozna bylo sie wlamac.

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #108 dnia: 09 Sty 2011, 14:24:40 »
Tak na marginesie , w zamierzeniu miało być lepiej , taniej , szybciej , wygodniej?

No jasne ze jest latwiej ,szybciej, wygodniej jedno NemID do wszystkiego a nie tysiac hasel do pamietania
Ja jestem happy :)

Kolego frisms tak dla jasnosci to ja sie nie boje o swoje kody tylko podalem to jako przyklad,normalna zecza jest ze na huj biednemu tylko kody jak nie ma reszty informacji zeby sie zalogowac do systemu,tak wiec luzik.Oczywiscie ze mialo byc lepiej i wygodniej a wyszlo jak zawsze czyli wiecej zabawy i upierdliwosci.


Wiesz co kolego leo1 po pierwsze twoj post nie jest do czytania tylko do wykasowania,po co komu jakies przeklenstwa  ???
A po drugie jestem kolezanka frisms i raczej pozostane kobieta  :-*

Krakers masz racje, tlumaczylam to mojej znajomej ze to lepsze i bezpieczniejsze rozwiazanie, no ale coz niektorzy nie lubia zmian, ani nowosci…wszystko co nowe nie oznacza przeciez ze jest ”gorsze” wrecz przeciwnie duzo nowosci okazuje sie byc taka samo dobra jak poprzednicy, chociaz i ja tesknie za Windows XP Home Edition  :(

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #109 dnia: 09 Sty 2011, 14:54:35 »
W takim razie przepraszam ze twoja plec okreslilem meska piszac kolego,poprostu po sposobie napisania twojego posta myslalem ze jestes facetem.No nic nastepnym razem bezpieczniej bedzie pisac dwuosobowo czyli kolego/kolezanko badz pan/pani i mysle ze nie bedzie komedi pomylek.

Krakers

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #110 dnia: 09 Sty 2011, 18:54:38 »
Krakers masz racje, tlumaczylam to mojej znajomej ze to lepsze i bezpieczniejsze rozwiazanie, no ale coz niektorzy nie lubia zmian, ani nowosci…wszystko co nowe nie oznacza przeciez ze jest ”gorsze” wrecz przeciwnie duzo nowosci okazuje sie byc taka samo dobra jak poprzednicy, chociaz i ja tesknie za Windows XP Home Edition  :(

To pewnie masz Viste ;) Windows 7 jest bardzo przyjemny ... a moze Ty jestes bardzo sentymentalna ;)

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #111 dnia: 09 Sty 2011, 21:18:18 »
W takim razie przepraszam ze twoja plec okreslilem meska piszac kolego,poprostu po sposobie napisania twojego posta myslalem ze jestes facetem.No nic nastepnym razem bezpieczniej bedzie pisac dwuosobowo czyli kolego/kolezanko badz pan/pani i mysle ze nie bedzie komedi pomylek.


Do leo1 wiesz co to tez komplement, czasem trzeba myslec jak facet  ;)

Krakers raczej to drugie  poniewaz mam Windows 7 i jest ok, przejrzysty ale XP byl jakis taki inszy  :) czyli tez fajny,czlowiek czasem po prostu teskni za dobrymi, sprawdzonymi rzeczami…

poloniainfo.dk

Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #111 dnia: 09 Sty 2011, 21:18:18 »

parabola2

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #112 dnia: 04 Sie 2011, 20:24:12 »
Czy zdarzylo sie Wam w tym banku skladajac zamowienie o dankort visa o przedstawienie dokumenty potwierdzajacego pobytu staly
pozdrawiam

Offline MAXFIT

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 15
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 277
  • Reputacja: +2/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #113 dnia: 04 Sie 2011, 22:02:40 »
Praktycznie wszystko musiałem przedstawić włącznie z żółtą kartą,i kartą ze skata,nie wiem po co ale trzeba było,byc moze teraz cosik ułatwili,

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #114 dnia: 04 Sie 2011, 23:19:42 »
Dużo zależy od widzimisie tego kto znajduje się po drugiej stronie biurka ...
Znajomy załatwiał chyba konto - nie pamiętam już - dodam że rozmawiał po duńsku, jednego dnia trafił na osobę która zarządała całej sterty papierów, na drugi dzień w tym samym pomieszczeniu ale przy innym biurku załatwił to samo od ręki z podstawowymi dokumentami.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

parabola2

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Sie 2011, 19:06:42 »
Tak ,tylko jak ten Pan za okienka powiedzial ze trzeba miec pozwolenie na pobyt staly ,zapytalem czy to jest oficjalna polityka Nordea,regulacje wew przepisy,Pan zaczal krecic i mowic o duzo nie splacalnosci kredytow,tak wiec jak napisales to bylo widzmisie.
Ale na szczescie  w Nordea nie pracuja same takie osoby

Offline damianszczecin

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Lip 2012, 21:28:40 »
Witajcie, ostatnio miałem problemy z założeniem konta w Nordei w końcu się udało. W banku dostałem umowę z numerem konta bankowego i kartę kodów NemID. Gościu w banku na umowie napisał długopisem mój numer NemID mówił coś, że hasło przyjdzie pocztą. Dziś dostałem kopertę z Nordei z drugą kartą kodów NemID i numerem NemID takim samym jak napisany długopisem na umowie. Teraz co muszę zrobić żeby się zalogować? Nie otrzymałem jeszcze karty do bankomatu. Poproszę o jakieś wskazówki.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Lip 2012, 21:42:36 »
Tu masz film instruktażowy ze strony Nordea (jego druga część dotyczy pierwszego logowania). Film jest po duńsku ale patrząc i stopując film zaskoczysz o co chodzi. No a jeszcze lepiej jak duński u Ciebie ok. Jest trochę konfigurowania przy pierwszym logowaniu.
http://www.nordea.dk/Privat/Daglig+økonomi/Internet+og+telefon/Demo+om+NemID/1410232.html
Skopiuj cały link do przeglądarki bo coś nie idzie wstawić aby bezpośrednio przejść  ;D
.
« Ostatnia zmiana: 29 Lip 2012, 21:58:43 wysłana przez greg1969 »

Offline damianszczecin

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #118 dnia: 29 Lip 2012, 21:58:50 »
w drugiej części chodzi o zakładkę "Log på" gdzie trzeba podać plik z komputera o rozszerzeniu *.key wiadomo że takowego nie mam bo nigdy jeszcze się nie logowałem

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Lip 2012, 22:08:12 »
Tu masz film instruktażowy ze strony Nordea (jego druga część dotyczy pierwszego logowania). Film jest po duńsku ale patrząc i stopując film zaskoczysz o co chodzi. No a jeszcze lepiej jak duński u Ciebie ok. Jest trochę konfigurowania przy pierwszym logowaniu.
http://www.nordea.dk/Privat/Daglig+økonomi/Internet+og+telefon/Demo+om+NemID/1410232.html
Skopiuj cały link do przeglądarki bo coś nie idzie wstawić aby bezpośrednio przejść  ;D
.
o co chodzi wujek  ;D ja pamietam że jak pierwszy raz sie logowałem to dostalem kod jednorazowy zeby sie zalogowac znaczy kilkunastocyfrowy ciąg potem trzeba zmienic ten kod  czyli nazwe użytkownika na własna i działa hasło ustala sie samemu
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Lip 2012, 22:08:12 »

 

pomocy karta podatkowa cpr

Zaczęty przez jacek456Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8388
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2014, 23:43:09
wysłana przez roga
Pomocy w szukniu mieszkania.

Zaczęty przez krzyk26Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6644
Ostatnia wiadomość 24 Sty 2015, 07:49:47
wysłana przez krzyk26
pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19134
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Konto Pomocy

Zaczęty przez krzysiekk-gDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5628
Ostatnia wiadomość 13 Paź 2014, 16:34:14
wysłana przez roga
potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu

Zaczęty przez MONIKA33Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7069
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2008, 00:21:20
wysłana przez Klingon