poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Nordea online pomocy!!  (Przeczytany 105063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #90 dnia: 06 Sty 2011, 18:25:53 »
Po hasło zadzwon pod numer ktory masz na tym kwicie razem z tym wytluszczonym kodem i przesla ci go sms-em wazne ten kod bedzie aktywny tylko cztery godziny jak nie zrobisz loginu w tym czasie bedziesz musial zadzwonic po nowy kod.Haslo ustalasz podczas drugiego logowania tak samo podczas drugiego logowaia uzywasz tylko cpr nr.w tej pierwszej rubryce i swojego hasla w drugiej rubryce pozniej ci sie otworzy okno z numer klucza z tej karty kodowej.Najgorzej jest sie logowac pierwszy raz a nastepne logowania to juz latwizna.Mysle ze polapales sie wtym co npisalem.

parabola2

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Sty 2011, 23:34:34 »
Dziekuje za pomoc
Czyli logujac sie 1 raz 1 linie wpisuje moje cpr albo numer id z listu a po adganskode musze zadzwonic na infolinie
potem wymyslam sobie swoje  potwarzam wymyslam login  i kod z karty
potem nastepnym razem moj login haslo i kod klucz z karty
dziekuje i pozdrawiam

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #92 dnia: 07 Sty 2011, 15:03:46 »
Piszą, że dostanie się następną kartę kluczy zanim się z nich spłukamy. Pytanko czy ktoś wie czy aktywacja nowej karty będzie konieczna? Czy po prostu wykorzystujemy ostatni klucz i przechodzimy do następnego podanego klucza z nowej karty?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #93 dnia: 07 Sty 2011, 16:58:14 »
Do parabola2 logujac sie pierwszy raz w pierwszej lini wpisujesz login z karty ktora dostales z kluczmi i haslo ktore ci przysla sms-em przy drugim logowaniu wpisujesz dopabuse cpr w pierwszej lini i haslo ktore sobie wymyslis.,Do greg 1969 z tego co wiem to jesli sie dostanie druga karte z kluczami bo te z pierwszej sie skonczyly to nie trzeba nic robic od nowa chyba ze poprosisz wczesniej o nowe klucze bo te zgubiles badz chcesz zamowic z innego powodu to te nowe trzeba bedzie a nowo aktywowac.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #94 dnia: 07 Sty 2011, 18:21:07 »
...Do greg 1969 z tego co wiem to jesli sie dostanie druga karte z kluczami bo te z pierwszej sie skonczyly....

Nie może być sytuacji, że zostajesz bez kluczy, napisane jest, że dostaniesz następną zanim Ci się skończą, więc jak na tej pierwsze wykorzystasz określoną ilość system wygeneruje nową i przyjdzie na twój adres. Chodzi mi o to czy automatem jest aktywna czy nie? Znam sytuację z PL gdzie ostatnim klucz ze starej karty plus jeden klucz z nowej są potrzebne do aktywacji nowej. Widzę leo1, że nie do końca masz przekonanie jak to się odbywa.

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #95 dnia: 07 Sty 2011, 18:40:09 »
Chodzilo mi o to ze jesli zostanie ci iles tam kluczy do wykozystania z pierwszej karty i zglosisz do banku ze chcesz druga karte z kodami bo cos tam to po otrzymaniu nowej karty kodowej te kody z pierwszej beda juz nieaktywne plus ta nowa karte bedziesz musial aktywowac na nowo.

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #96 dnia: 07 Sty 2011, 20:07:10 »
...."You will automatically receive a new code card before you run out of codes"...tekst z karty kodów.

Chodzilo mi o to ze jesli zostanie ci iles tam kluczy do wykozystania z pierwszej karty i zglosisz do banku ze chcesz druga karte z kodami bo cos tam to po otrzymaniu nowej karty kodowej te kody z pierwszej beda juz nieaktywne plus ta nowa karte bedziesz musial aktywowac na nowo.

Po nic nie musisz się zgłaszać i na pewno nie do banku bo Nem-ID nie działa tylko w bankach. Rozumiesz nie może być stanu zawieszenia. Masz jeszcze kody na karcie a tu system 5 minut temu wygenerował nową kartę i ty już nie możesz się zalogować bo ta karta jest nie ważna....hm a nowa przyjdzie za 2 dni......
Wg mnie to system sam po wykorzystaniu kodów z pierwszej karty poprosi Cię o nowy jakiś kod z następnej karty, która już będzie leżała i czekała w szufladzie.

poloniainfo.dk

Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #96 dnia: 07 Sty 2011, 20:07:10 »

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #97 dnia: 07 Sty 2011, 21:24:59 »
Tak zgadzam sie z toba  w tej kwesti ale mi chodzi o to ze jak na pierwszej karcie masz do wykorzystania przykladowo 100 kodow a wykorzystasz 30 to system nie wysle ci informacji o nowej karcie bo widzi ze masz jeszcze 70 do wykorzystania,ale jak ktos ci np.karte podp.......li badz zdarzy sie inny przypadek losowy to po nowa karte bedzie trzeba sie zglosic do banku badz nem id.i to wlasnie ta druga karte w tym przypadku trzeba bedzie na nowo logowac, przynajmniej ja tak mam w swoim banku w polsce i tu w nordei dk.powiedziano mi ze wlasnie tak to dziala.

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #98 dnia: 07 Sty 2011, 22:44:12 »
Jesli chodzi o nowe kody to przyjdzie nowa karta kluczy jak na starej zostanie tylko 20, wysylaja automatycznie

Po za tym, jesli nawet cokolwiek sie zdarzy zawsze mozesz isc do banku i wyjasnic o co chodzi, po za tym masz telefon Support do NemID

Nawet jakby ktos to ukradl – to co z tym zrobi  ??? Nie wie jakie ktos ma logowanie i w ogole nic, to co z taka karteczka,a zanim ktos dojdzie kto i jaki CPR.to zdazysz zglosic zaginiecie,nawet gdyby mial CPR.to tez nici bo jeszcze jest wymagane haslo

Nie panikuj to najprostsze co mogli wymyslec, jam mam dopabuse trudne i nieuadne uwazam systemowo logowanie do ing.slaskiego, horror wkurza mnie to wyrywkowe wpisywanie literek z hasla,no ale jeszcze pare miesiecy i konto do likwidacji

To moze trzymaj NemID w majtkach  ;D

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #99 dnia: 08 Sty 2011, 12:24:17 »
To moze trzymaj NemID w majtkach  ;D
U ciebie lepiej się to sprawdzi, wszak jesteś płcią piękną, mnie raczej by uwierało  ;D ;D.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #100 dnia: 08 Sty 2011, 12:36:10 »
Czy ktoś może mnie oświecić , jeżeli rozumiem dobrze- kod z karty będzie mi potrzebny to zalogowania się w banku i każdy następny kod do wykonywania każdego przelewu  np. jeden przelew jeden kod , każde sprawdzenie stanu kąta będzie musiało być w oparciu o kod , czy dobrze rozumuje ? przypominać  to będzie  polską Nordeę ?

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #101 dnia: 08 Sty 2011, 14:29:59 »
nigdzie nie dzwonisz, obecnie zapewnie logujesz sie za pomoca id numeru wiec dostales od nich spis kodow i albo chcesz logowac sie uzywajac swojego pesela dunskiego albo przez kod ktory ci wyslali w liscie badz mozesz wymyslec inny, za kazda raza masz wpisac dalsze cyfry z rzedu wymaganego w danej chwili, zaleta jest ze nie musisz logowac sie ze swojego kompa jak to wczesniej mialo miejsce, wada to ze juz nie mozesz logowac sie ze swojego kompa jak wczesniej i muisz wpisywac zadany kod z kartki ktora dostales w liscie.  :)

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #102 dnia: 08 Sty 2011, 15:13:01 »
cwsm111 dokładnie każda operacja wymaga jednego kodu. Pamiętając, że z Nem-ID można korzystać niemal wszędzie np. SKAT, A-kasse itp. kody szybko będą schodziły, dlatego wg mnie nowa karta powinna być uruchamiana przy większej liczbie kodów niż 20, np. w niektórych bankach można mieć 3 karty kodów w domu, jedną używasz, dwie w zapasie. Sam decydujesz kiedy domawiasz nową, nie więcej jak trzy.

Krakers

  • Gość
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #103 dnia: 08 Sty 2011, 15:53:51 »
cwsm111 dokładnie każda operacja wymaga jednego kodu. Pamiętając, że z Nem-ID można korzystać niemal wszędzie np. SKAT, A-kasse itp. kody szybko będą schodziły, dlatego wg mnie nowa karta powinna być uruchamiana przy większej liczbie kodów niż 20, np. w niektórych bankach można mieć 3 karty kodów w domu, jedną używasz, dwie w zapasie. Sam decydujesz kiedy domawiasz nową, nie więcej jak trzy.

Jest troche inaczej ... kod z karty potrzebny jest do wejscia na konto ... do potwierdzania operacji potrzebne jest haslo, ktore sie stworzylo.

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Sty 2011, 18:17:42 »
U ciebie lepiej się to sprawdzi, wszak jesteś płcią piękną, mnie raczej by uwierało  ;D ;D.

hej greg1969 to bylo do leo1 bo to on sie boi ze ktos mu ukradnie NemId i co wtedy  ???

cwsm11 juz dobra z tymi kartami zapasowymi, wystarczy na poczatek jedna, a 20 kodow do konca to duzo...wiec spokjnie po co sobie zamieszanie robic,a w ogole po co komu jakies" zapasy" NemId  ;D

mnie tez by uwieralo bo to plastikowa, dosc twarda karteczka  :D

poloniainfo.dk

Odp: Nordea online pomocy!!
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Sty 2011, 18:17:42 »

 

pomocy karta podatkowa cpr

Zaczęty przez jacek456Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8411
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2014, 23:43:09
wysłana przez roga
Pomocy w szukniu mieszkania.

Zaczęty przez krzyk26Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6673
Ostatnia wiadomość 24 Sty 2015, 07:49:47
wysłana przez krzyk26
pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19160
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Konto Pomocy

Zaczęty przez krzysiekk-gDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5653
Ostatnia wiadomość 13 Paź 2014, 16:34:14
wysłana przez roga
potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu

Zaczęty przez MONIKA33Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7082
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2008, 00:21:20
wysłana przez Klingon