poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Z ogłoszeń forumowych..;)  (Przeczytany 87920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #195 dnia: 17 Sty 2012, 20:45:35 »
A może porostu, wymieńcie się komunikatorami i nie beda kasowane "off topiki" ?  ::) :D

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #196 dnia: 17 Sty 2012, 22:55:44 »
Poki sobie plotkujecie i zartujecie, to mnie to naprawde wisi ;) Fajnie, ze sobie ludzie gadaja i zartuja. Ale niestety, kiedy w pewnym momencie pojawiaja sie awanturnicy, zaczynaja sie wyzwiska  i leca wulgaryzmy, to wtedy biore miotle i ..... czasami wymiote wszystko co sie kupy (czyli tematu) nie trzyma.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #197 dnia: 17 Sty 2012, 23:40:38 »








Piekarz lub rozbiórkarz Budowlany
 
« : Wczoraj o 12:44:27 »
 


--------------------------------------------------------------------------------

WKLEJAM RODZYNKA

,,Szukam pracy  stałej w charakterze piekarz czeladnik doświadczenie 10 letnie oraz szukam pracy w charakterze rozbiórkarz budowlany doświadczenie 5 letnie w usuwaniu i segregowaniu rórznych odpaduw, prac przy burzeniu obiektów bódowlanych,mam papiery wysokościowe,na usuwanie azbestu,na wózki widłowe oraz własne prawo jazdy.Mój numer kontaktowy ,,A to ci numer ortografia na bakier ale to ,,WŁASNE ,,prawo jazdy?co to jest? ???

JULIA1964

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #198 dnia: 12 Lut 2012, 22:34:46 »
i wklejam ,,ale czy naprawde warto ,benzynke odliczyc i mało co ci zostanie .lepiej sie na rower przesiadz .wtedy warto 8) ::)







[RANDERS] Posprzątam dom/mieszkanie za jedyne 60dkk/h

« dnia: Wczoraj o 14:24:15 »



Witam, Posprzątam dom/mieszkanie za jedyne 60dkk za godzinę w Randers i okolicach, mam wlasny samochod wiec z dojazdem nie bylo by problemu. swoje obowiazki wykonuje rzetelnie, rodziny u ktorych sprzatam sa zadowolone i moga potwierdzic moje kwalifikacje lub po prostu mozesz zaprosic mnie raz i jezeli uznasz ze nie spelniam Twoich oczekiwan to po prostu wiecej sie nie spotkamy. Przyjme zlecenia jednorazowe lub stale np. co tydzien.
Pozdrawiam i zachecam do skorzystania z mojej oferty bo uwazam ze naprawde warto.

speedtrans

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #199 dnia: 13 Lut 2012, 19:56:13 »
i wklejam ,,ale czy naprawde warto ,benzynke odliczyc i mało co ci zostanie .lepiej sie na rower przesiadz .wtedy warto 8) ::)







[RANDERS] Posprzątam dom/mieszkanie za jedyne 60dkk/h

« dnia: Wczoraj o 14:24:15 »



Witam, Posprzątam dom/mieszkanie za jedyne 60dkk za godzinę w Randers i okolicach, mam wlasny samochod wiec z dojazdem nie bylo by problemu. swoje obowiazki wykonuje rzetelnie, rodziny u ktorych sprzatam sa zadowolone i moga potwierdzic moje kwalifikacje lub po prostu mozesz zaprosic mnie raz i jezeli uznasz ze nie spelniam Twoich oczekiwan to po prostu wiecej sie nie spotkamy. Przyjme zlecenia jednorazowe lub stale np. co tydzien.
Pozdrawiam i zachecam do skorzystania z mojej oferty bo uwazam ze naprawde warto.



To chyba jakaś prowokacja, Takie osoby chętne do pracy za 60 koron, odpowiednie organy powinny transportować do granicy na ich koszt  :(    >:(  , i jeszcze misia do Paszportu   ;) 
Co w tym kraju przyjezdni robią  przez ostatnie 3 lata to w głowie się nie mieści.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #200 dnia: 13 Lut 2012, 20:57:06 »


To chyba jakaś prowokacja, Takie osoby chętne do pracy za 60 koron, odpowiednie organy powinny transportować do granicy na ich koszt  :(    >:(  , i jeszcze misia do Paszportu   ;) 
Co w tym kraju przyjezdni robią  przez ostatnie 3 lata to w głowie się nie mieści.
sami sie nie szanujemy a wymagamy tego od innych .to jakas pomysłka  za taka cene pracowac .pewnie z braku laku dobre i 60 koron 8)

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #201 dnia: 13 Lut 2012, 23:00:11 »
myślę że w tych czasach zawsze się znajda chętni  do pracy na czarno za 60kr /h mnie rozwaliła  końcówka

Cytuj (zaznaczone)
Pozdrawiam i zachecam do skorzystania z mojej oferty bo uwazam ze naprawde warto.

"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

poloniainfo.dk

Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #201 dnia: 13 Lut 2012, 23:00:11 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #202 dnia: 18 Lut 2012, 18:31:16 »
czy w tym ogłoszeniu chodzi o unijnych gayow? wklejam ,,

Gość






dyskretnego uni lub aktywa gay bi poznam

« dnia: Dzisiaj o 11:36:00 »



Poznamy uniwersalnego lub aktywnego chetnie miska do przyjazni i seksu.My 44a i 40 pasyw.Dyskrecja gwarantowana!!!!!!   muszek6@wp.pl

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #203 dnia: 18 Lut 2012, 19:36:41 »
hahahah JULIA : ;D ;D ;D tak, z poza" uni "nie moga sie zglaszac  ;)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #204 dnia: 18 Lut 2012, 22:25:43 »
Mnie od dluzszego czasu rozwala ten watek.
Kazdy ma prawo szukac tego co potrzebuje. Jeden szuka zakrzywionych gwozdzi, inny dziurawych skarpetek, inny pary do trojkata, czy pracy za 60 koron.
Ma potrzebe, poszukuje, oglasza. Zenujace sa Wasze drwiny z ogloszen. Chyba, ze to tak w ramach poprawy wlasnego kiepskiego samopoczucia?
Dziwie sie moderatorom, ze ten watek tak dlugo wisi.
Dobrze, ze ogloszenia sa chociaz darmowe, bo odplatnie, nikt zapewnie nie chcialby sie narazac na drwiny.
Zenada.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #205 dnia: 18 Lut 2012, 22:47:38 »
Mnie od dluzszego czasu rozwala ten watek.
Kazdy ma prawo szukac tego co potrzebuje. Jeden szuka zakrzywionych gwozdzi, inny dziurawych skarpetek, inny pary do trojkata, czy pracy za 60 koron.
Ma potrzebe, poszukuje, oglasza. Zenujace sa Wasze drwiny z ogloszen. Chyba, ze to tak w ramach poprawy wlasnego kiepskiego samopoczucia?
Dziwie sie moderatorom, ze ten watek tak dlugo wisi.
Dobrze, ze ogloszenia sa chociaz darmowe, bo odplatnie, nikt zapewnie nie chcialby sie narazac na drwiny.
Zenada.
no zapewne  za sztuk ponad 3000 ładnie by zgarneli kasy .jak brak poczucia humoru mozna i tak reagowac jak ty.czemu nie  8)szkoda ze tacy jak ty czytaja te nasze drwiny .miłego weekendu ::)

jens

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #206 dnia: 19 Lut 2012, 00:01:50 »
do Jomir ciekaw jestem jak bys zareagowała taki wybryk jakby taka parka przygruchalaby sobie twojego meza.mozna byc tolerancyjnym ale ty bijesz juz rekordy.lepiej ci szlo w tematach o pieskach i czy dawac dzieciom surowki w restauracjach .ty bijesz rekordy w pisaniu . od tego jest ten blog i kazdy moze pisac ,uwazam ze jak ktos ma juz takie zboczenia to powinien to robic w bardziej dyskretny sposob .

Offline MartynaM

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 9
  • -Otrzymane: 13
  • Wiadomości: 146
  • Reputacja: +7/-9
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #207 dnia: 19 Lut 2012, 00:17:01 »
...uwazam ze jak ktos ma juz takie zboczenia to powinien to robic w bardziej dyskretny sposob .

Ciekawe stwierdzenie.
 Czyli uwazasz, ze nie sa naganne "takie zboczenia" - jedynie nie powinno sie o tym glosno mowic. Dyskrecja przede wszystkim - i problem znika.

Moim zdaniem Jomir ma racje. Ogloszenia we wszelkich mediach sa sprawa osobista dajacych ogloszenia.

Ale zapewne teraz padnie odpowiedz, ze sprawa ich wydrwiwania to tez wolnosc osobista ... i tak mozemy bez konca.

A tak nawiasem co do ostatnio wysmiewanego ogloszenia - lepiej jezeli sie w ogloszeniach szukaja, niz mieliby w parkach czy na dyskotekach "lowic nieswiadomych ochotnikow".

jens

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #208 dnia: 19 Lut 2012, 01:34:16 »
Ciekawe stwierdzenie.
 Czyli uwazasz, ze nie sa naganne "takie zboczenia" - jedynie nie powinno sie o tym glosno mowic. Dyskrecja przede wszystkim - i problem znika.

Moim zdaniem Jomir ma racje. Ogloszenia we wszelkich mediach sa sprawa osobista dajacych ogloszenia.

Ale zapewne teraz padnie odpowiedz, ze sprawa ich wydrwiwania to tez wolnosc osobista ... i tak mozemy bez konca.

A tak nawiasem co do ostatnio wysmiewanego ogloszenia - lepiej jezeli sie w ogloszeniach szukaja, niz mieliby w parkach czy na dyskotekach "lowic nieswiadomych ochotnikow".
a jeszcze jedno w tym ogloszeniu jak sie dobrze wczytasz to chodzi o slowo,,UNI,, a na marginesie dalsza czesc ogloszenia i ty i jomir bulwersacja nie uzasadniona ,troche poczucia taktu panie

jens

  • Gość
Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #209 dnia: 19 Lut 2012, 19:01:25 »
cyt Jomir .Dziwie sie moderatorom, ze ten watek tak dlugo wisi.
Dobrze, ze ogloszenia sa chociaz darmowe, bo odplatnie, nikt zapewnie nie chcialby sie narazac na drwiny.
Zenada.
[/quote]no widocznie i moderatorom to tez wisi .to nie jest dział kolka rozancowego zeby byly innej tresci ogloszenia.proponuje ci przejsc na inne forum bardziej godne ciebie.zenada

poloniainfo.dk

Odp: Z ogłoszeń forumowych..;)
« Odpowiedź #209 dnia: 19 Lut 2012, 19:01:25 »

 

Nowe zasady zamieszczania ogłoszeń w dziale transport.

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 44920
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2015, 13:37:49
wysłana przez zpatentem
szukam pomocy dot.ogłoszeń w poloniainfo.dk

Zaczęty przez redi-polskaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2908
Ostatnia wiadomość 18 Cze 2011, 08:56:15
wysłana przez redi-polska
Baza ogłoszeń dla osób szukającyh pracy w rolnictwie.

Zaczęty przez willyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 48600
Ostatnia wiadomość 13 Maj 2015, 07:05:08
wysłana przez mario926
Anulowanie/usuwanie ogłoszeń

Zaczęty przez rapheleDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3522
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2012, 21:22:47
wysłana przez willy
Nowe działy ogłoszeń

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 20654
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2009, 10:55:09
wysłana przez willy