poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Brak kultury  (Przeczytany 74987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tylda

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #165 dnia: 10 Lut 2011, 21:32:13 »
Zamknąć go było już dawno temu. Nie widziałeś wcześniej żenujących postów.

A mądrego było napisane  np.

POST vordingborg

"Panie Roga zdaje się że pan nie przeczytał do końca,a w szczególności ostatniego zdania. Polska zawsze była krajem tolerancyjnym i wielokulturowym co powinien pan znać choćby z lekcji historii .Natomiast to co się stało po II wojnie to rzeczywiście bardzo wstydliwe,należy jednak nadmienić że w owym okresie ojczyzna nasza była tylko jedną z byłych republik ZSSR (okupowana) bez prawa do samodecydowania o sobie ,zmuszona do wykonywania poleceń z Moskwy. Do rzeczy internet to jedno z moich  okien na świat w którym jest wiele mniejszych okienek np.Polonia ,a pan przyciągnoł  pod te okno zwykłe GÓWNO następnie odwracając się na pięcie stwierdził że to nie moje i podyskutujcie sobie .To ja pana teraz bardzo proszę niech pan to gówno zabierze sobie z powrotem moderator z całą pewnością panu pomoże .Myślę że już czas kończyć z szarganiem własnej ojczyzny i narodu jeśli sami się nie będziemy szanować to i też nas nikt nie będzie szanował.

I może mądrym postem nalezy to zamknąć

polka99, Twoje pojęcie patriotyzmu jest nieco stęchłe, nie obraź się.
Jak bowiem zdefiniujesz naród, w obronie czci którego tak stajesz?
Patriotyzm wg mnie powinien dotyczyć społeczności w jakiej się żyje. I w takim rozumieniu patriotyzm to uczciwa praca, płacenie podatków, przestrzeganie prawa i odwaga w ocenie historii tej społeczności.
Powiewanie flagami narodowymi i obrażanie się za każdą krytyczną uwagę jest takie, hm, kartoflane.

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #166 dnia: 10 Lut 2011, 21:33:18 »
A ten wątek zaraz zamknę bo poza kłótniami i obrażaniem się nikt chyba już tu nic nie pisze mądrego.

Zgadzam sie z toba-niestety.
No chyba zeby potraktowac ten watek jako taki na ktorym mozna sobie przygadac, za to wszystkie inne watki  bede wolne od docinkow.
Ale to raczej utopia.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #167 dnia: 10 Lut 2011, 21:36:17 »
A ten wątek zaraz zamknę bo poza kłótniami i obrażaniem się nikt chyba już tu nic nie pisze mądrego.
To na zakończenie chcę dodać że to co zacytowałem /napisałem na stronie 8 to była mała prowokacja .która utwierdziła mnie tylko w moim przekonaniu że wszystko co antypolskie jest mile akceptowane przez moderatora . Bo ja na jego miejscu już dawno wykasowałbym wszystkie cytaty Anonimusa i te które sam wkleiłem .Jako Polacy powinniśmy dbać o własną kulturę tradycje szanować wartości wpajane od dziecka  .Tymczasem jak to mówią ryba psuje się od głowy byle by się coś działo będzie gdzie wkleić reklamę .Nie chce nikogo obrażać ale gdybym ja tak pracował to by mnie już dawno wywalili dobranoc

rafalk

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #168 dnia: 10 Lut 2011, 21:46:31 »
Tak  sie  sklada  ze  vordinborg  nie  zrozumial  ironii watku " izraelskiego "
zaczalem ja podsumowujac cytaty  przez  niego  zamieszczone ...
"""Vordinborg  .......a  dlaczego  prawie  wszystkie  cytaty  sa  o  tych Mojzeszowych   """""   to moje ...
to  co  Roga  napisal pozniej  to  zwykla  ironia  i nic  wiecej  ....problem polega  na  tym  ze niektorzy  maja  niezbyt wyrafinowane  poczucie humoru  albo  wcale  go nie  maja ....
Zastanawiam  sie  jak  czesc  osob piszacych  tutaj moze  pracowac  z  dunczykami  i  ich  mega  dosadnymi  zartami  ...
ale  to juz  inna  historia .....
Drugi problem polega na  tym  ze  w  sytuacji  kiedy  iles  tam  osob  pisze i  wysyla  jednoczesnie  , zawsze  moze ktos  czegos  nie  zlapac  albo  nie  doczytac  chocby  dlatego  ze  watek  jest  juz  na  nastepnej  stonie .
Chyba  lepiej  trzymac  sie  tematow  o  tym jaka  ta  Dania  do  dupy  bo na  pl  blachach  nie pozwalaja  jezdzic  ;D
Wtedy nie ma  min przeciwpiechotnych i  innych niespodzianek ..wiadomo  kto ,co napisze  ....prawie   8)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #169 dnia: 10 Lut 2011, 22:05:26 »
Tak  sie  sklada  ze  vordinborg  nie  zrozumial  ironii watku " izraelskiego "
zaczalem ja podsumowujac cytaty  przez  niego  zamieszczone ...
"""Vordinborg  .......a  dlaczego  prawie  wszystkie  cytaty  sa  o  tych Mojzeszowych   """""  

Bo mogli to być nawet Indianie wpisałem w Google "Lista niektórych antypolskich wypowiedzi" a wyszli żydzi .Osobiście nic do nich nie mam .

rafalk

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #170 dnia: 10 Lut 2011, 22:12:46 »
Jeszcze  jedna  mala  dygresja ....nie  wiem  ilu  z  szanownych  panstwa  mialo  okazje  widziec  naocznie  ten  cyrk  wokol  krzyza  przed  palacem Namiestnikowskim ( Prezydenckim  )  latem  zeszlego  roku  .....ja  tak  ....
Jak  sie  czyta  niektore  z  tych  wypowiedzi  tutaj  to tak  jak  by  sie  tam  znalezc  z powrotem ......
I  to  tyle ...milej nocki


Ps  ..dziwne  ze nie  bylo zadnych komentarzy o  tym  programie o ludziach  z p ,l za  16 zl na godzine  na DR1 o  20  ........  wyglada  na  to ze  klocenie  sie o nic  jest  bardziej  pasjonujace  :(

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #171 dnia: 10 Lut 2011, 22:19:39 »
...wyglada  na  to ze  klocenie  sie o nic  jest  bardziej  pasjonujace  ...

No przeciez ze jest pasjonujace a do tego nic nie kosztuje! Za darmo!

I anonimowo a to to daje odwagi! Mozna wyzywac i nic, bo sie schowalo za internetem i jest sie ODWAZNYM ! :-)

P.S ... pasjonujace to moze nie ale za to co sie czlowiek usmieje to jego - i to za darmo :-)

P.S 2 Ciekawe ilu uzytkowników by zostalo gdyby poloniainfo.dk byla platna - powiedzmy 20 koron na miesiac? Hm...

P.S 3 Podoba mi sie to z adresem IP :-)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #171 dnia: 10 Lut 2011, 22:19:39 »

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #172 dnia: 10 Lut 2011, 22:39:36 »
To może podacie jakieś argumenty,może się uda dlaczego mam nienawidzieć ,dlaczego mam pluć ,szydzić z wlasnej ojczyzny kraju gdzie żyje moja rodzina za który walczyli moi dziadkowie gdzie się uczyłem, spędziłem lata młodości i do którego kiedyś mam nadzieje wrócę. Smutno się robi jak czytam wypowiedzi ludzi co sprzedali się za parę dziurawych monet.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #173 dnia: 10 Lut 2011, 22:55:56 »
To może podacie jakieś argumenty,może się uda dlaczego mam nienawidzieć ,dlaczego mam pluć ,szydzić z wlasnej ojczyzny kraju gdzie żyje moja rodzina za który walczyli moi dziadkowie gdzie się uczyłem, spędziłem lata młodości i do którego kiedyś mam nadzieje wrócę. Smutno się robi jak czytam wypowiedzi ludzi co sprzedali się za parę dziurawych monet.


Możesz powiedzieć co ty pieprzysz za głupoty. Kto obraża kraj ? , jeżeli w naszym kraju istnieje patologia i przez nasze nawyki oraz  dziwne przyjęte normy ośmieszają nasz kraj na arenie międzynarodowej i jest odbierany jako zadupie galaktyki , to mam prawo być niezadowolony z tego powody , jeżeli czyjeś zachowanie uważam za nieodpowiednie to to mowie ,ale mówię o jednostce a nie ogólnie o całym narodzie.

Jak powiedział marszałek " Naród wspaniały tylko ludzie to kurwy".

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #174 dnia: 10 Lut 2011, 22:58:38 »

No ale na pewno wszystko co w tych wypowiedziach zawarte to klamstwo . Mozna to tez odwrocic i powiedziec, ze jest w tym tez wiele prawdy. Szczegolnie faktow historycznych i niezaprzeczalnych, np. o sytuacji w PRL po II wojnie swiatowej odnosnie tej mniejszosci narodowej, historii zakonczonej tak niechlubnie o ile sie nie myle przez Gomulke  tzw. ”marcem 1968”. Widzialem kilka bardzo ciekawy programow w TV, zrobiony przez telewizje polska o tamtych czasach, wlasnie o pogromach w Polsce zaraz po wojnie, przywlaszczaniemajatkow z nadzieja i wiara, ze chyba juz nikt po nie nie wroci bo na pewno nie zyja, widzialem bardzo ciekaea dyskusje i wypowiedzi swiadkow/ludzi z ”Jedwabne”, ktorzy ze szczegolami opowiadali okropnosci jakich dopuscili sie ich sasiedzi. Ale to na pewno tylko ponizanie i oczernianie i nie prawda.
Roga, czy kolejnym literackim dziełem jakm nas tutaj uraczysz będą Złote żniwa? A może Ty to Gross, co? ROGA - przestaw G na początek, dopisz SS na koniec i wychodzi nam GROSS jak malowany.

marit7

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #175 dnia: 10 Lut 2011, 23:04:05 »
O co w tym wątku wogóle chodzi ???   ;D

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #176 dnia: 10 Lut 2011, 23:06:44 »
To może podacie jakieś argumenty,może się uda dlaczego mam nienawidzieć ,dlaczego mam pluć ,szydzić z wlasnej ojczyzny kraju gdzie żyje moja rodzina za który walczyli moi dziadkowie gdzie się uczyłem, spędziłem lata młodości i do którego kiedyś mam nadzieje wrócę. Smutno się robi jak czytam wypowiedzi ludzi co sprzedali się za parę dziurawych monet.
Zgadzam, przez taki czarny wewnętrzny PR niektórym się wydaje, że Polska to zadupie galaktyki. Teksty anonymusa są właśnie takim obrażaniem, którego nie rozumie cwsm.
Gdyby teksty wkleila frismis to by mnie to nie zdziwilo, to ze wkleil je Roga mnie mimo wszystko dziwi.   

tylda

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #177 dnia: 10 Lut 2011, 23:11:31 »
CzaryMary, strach Cię obleciał, że skasowałaś poprzednią wersję wpisu?
No, jakże tak? Prawdziwa Polska Patriotka Czystej Krwi Aryjskiej przestraszyła się, że być może łamie prawo obrażając niewybrednie rogę?
Tacy jesteście, patrioci od siedmiu boleści, powiewający sztandarami teraz, kiedy odwaga tak potaniała - tchórza macie za skórą.

jens

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #178 dnia: 10 Lut 2011, 23:30:53 »
polka99 nie zyczę sobie zebys pisała takie głupoty ze ja to myszol .czy ty naprawde jestes jakas chora.przejzyj cale forum tu nikt nie jest za tobą.daj mi kobieto spokoj .krecisz ze ona to on a on to ona .napisałem to co odczuwam a zabronic mi tego nie mozesz .zobacz jak cie zignorowały osoby co ci napisały ze bedą cie ignorowac ,a ty piszesz ,,to jest moje ostatnie zdanie do ciebie ,,a wiecznie wracasz do tych osob .za zadne skarby swiata nie chciałbym miec takiej kobiety w domu .mowie ci szczerze .zachowujesz sie jak modliszka ,ja tez w tym momencie pisze do twojego nicka ostatni post ,bo nie lubie dyskutowac z takimi ludzmi jak ty .szanuje zdanie swoje i szanuje zdanie twoje ,na tym polega kompromis .nie mozemy miec wszyscy takiego samgo zadnia ,bo kazdy ma inne odczucia i uwarunkowania.a jeszcze sprobuj na poloniinfo zarejestrowac sie drugi raz pod innym nickiem na tym samym komputerze.ja mieszkam z 2 kolegami i oni chcieli zarejestrowac sie ma tym samym komputerze i nie powiodło sie .my w troje korzystamy z tego samego nicka .nie uderzaj wiecej w mojego nicka .zycze ci jednak wszystkiego dobrego i wiecej rozwagi ,bo jak sie bedziesz tak unosic to szkoda zdrowia .hej

[Posted on: 10 Lut 2011, 23:26:10]

polka99, Twoje pojęcie patriotyzmu jest nieco stęchłe, nie obraź się.
Jak bowiem zdefiniujesz naród, w obronie czci którego tak stajesz?
Patriotyzm wg mnie powinien dotyczyć społeczności w jakiej się żyje. I w takim rozumieniu patriotyzm to uczciwa praca, płacenie podatków, przestrzeganie prawa i odwaga w ocenie historii tej społeczności.
Powiewanie flagami narodowymi i obrażanie się za każdą krytyczną uwagę jest takie, hm, kartoflane.

dobrze trafione az tu czuje te kartofle .masz u mnie zgrzewke piwka  :-[

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #179 dnia: 10 Lut 2011, 23:33:21 »
Zgadzam, przez taki czarny wewnętrzny PR niektórym się wydaje, że Polska to zadupie galaktyki. Teksty anonymusa są właśnie takim obrażaniem, którego nie rozumie cwsm.
Gdyby teksty wkleila frismis to by mnie to nie zdziwilo, to ze wkleil je Roga mnie mimo wszystko dziwi.   

Proszę napisać co takiego jest w tych tekstach co obraża naród , powtarzam naród a nie jednostkę lub wąską grupę społeczną czy religijną, możne z jakiegoś powodu ten tekst odnosi się do twojej osoby ,jeżeli tak to nic nie  jestem wstanie na to poradzić.

I nie cwsm  a cwsm111.

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #179 dnia: 10 Lut 2011, 23:33:21 »

 

Brak NemID, feriepenge

Zaczęty przez nemek98Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7248
Ostatnia wiadomość 24 Lis 2019, 10:14:13
wysłana przez Krzysztof85
Brak możliwości rozliczenia przez internet.

Zaczęty przez Neffisa83Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6406
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2012, 18:57:13
wysłana przez Neffisa83
Brak rozliczenia na stronie Skatu

Zaczęty przez radas103Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6590
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2009, 11:05:07
wysłana przez robertcph
Brak karty podatkowej

Zaczęty przez przemo26Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4565
Ostatnia wiadomość 08 Sty 2015, 11:19:06
wysłana przez przemo26
Brak karty podatkowej na 2017 rok

Zaczęty przez bonaventura1987Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6666
Ostatnia wiadomość 04 Sty 2017, 19:40:18
wysłana przez bonaventura1987