poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171984 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #90 dnia: 29 Kwi 2013, 00:06:03 »
I mykam lulu bo jutro oczka na zapalki bede miala a i cycuchy beda zmeczone i jak okna myc  takimi.DOBRANOC .z wami to tak ciezko jest sie rozstac jak mi odejsc od faceta  :P

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #91 dnia: 29 Kwi 2013, 00:15:20 »
to jak diabel wyglada -reklamacja !ja chce taka bardziej erotyczna odznale taka cycolinke.fajnie ze juz przyleciales.a Piotra gdzies tam na niebiosach nie bylo widac?moze swiatelek nie wlaczyl :'(

Niestety piotr pewnie zajety ale nie widzialem bo on w takim ciemnym wdzianku gania.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #92 dnia: 29 Kwi 2013, 00:22:15 »
wez sobie ta bo ona mi sie nie podoba ja chce inna

Przykro, Twoj protest zostal odrzucony w calosci.
Uzasadnienie :
Medali i odznaczen nie wybiera sie jak dan w Nomi.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #93 dnia: 29 Kwi 2013, 00:37:57 »
 :( poprosze Piotra to mi wystruga z drewienka medal a ten diaelski daj aisak.ja dosyc jestem diabelska

Offline maciek300

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #94 dnia: 29 Kwi 2013, 13:48:48 »
ooo donosiciel alias kolejny usluzny polaczek  :o?

 napisala ci prawde, moze troche dosadnym jezykiem, ale prawde. Wiec co sie indyczysz i obrazasz kobiete? urosles przez to?
Jaka prawde? Prawde to napisal uzytkownik "gazeciarz" a wy tu piszecie jakies bzdury juz na 7 stron i zasmiecacie tylko temat. Idzcie na dzial hydepark czy jakies inne bzdury i sobie piszcie dalej glupoty. A myszka dopoki kolezanki  sie nie pojawily, to pomimo ograniczen umyslowych, sama zauwazyla, ze z kazdym kolejnym postem coraz bardziej pograza sie w g..wnie. Widac na starosc sie niezle w tylku pomieszalo. Wychodzi na to, ze jednak nie za wielu tych gazeciarzy i hydraulikow sie zglosilo pomimo tak usilnych staran myszki zwrocenia na siebie wagi. Widac nawet gazeciarze na wyjezdzie nie sa az w takiej desperacji. Ale nie zalamuj sie myszko, moze ktos wkoncu zadzwoni.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #95 dnia: 29 Kwi 2013, 15:03:44 »
I tym oto wpisem ,maćku, dobitnie potwierdziłeś to, co o Tobie wcześniej napisałam.
Może jeszcze jacyś naiwni się znajdą, którzy takiemu bucowi zechcą pomagać.
Widać Twoje ograniczenia umysłowe nie pozwalają ci zauważyc najprostszych spraw.
" Polak gorszego sortu"

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #96 dnia: 29 Kwi 2013, 15:08:29 »
Szkoda mi Was wszystkich  ;D ;D ;D........... szkoda słów  :(

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #96 dnia: 29 Kwi 2013, 15:08:29 »

piotr1

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #97 dnia: 29 Kwi 2013, 15:58:22 »
ja okna myje ale nie rekoma .Bozia obarczyla mnie pieknym biustem i to wykorzystuje do mycia okienek i tu masz sekret jak duzo zarabiac ;D

hmmm...w sumie to mnie tez--patrz zdjecie gdzies na forum----ale myc nimi jeszcze nie probowalem 8)

greg- nie napinaj sie tak, popusc zwieracze

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #98 dnia: 29 Kwi 2013, 17:11:09 »
Jaka prawde? Prawde to napisal uzytkownik "gazeciarz" a wy tu piszecie jakies bzdury juz na 7 stron i zasmiecacie tylko temat. Idzcie na dzial hydepark czy jakies inne bzdury i sobie piszcie dalej glupoty. A myszka dopoki kolezanki  sie nie pojawily, to pomimo ograniczen umyslowych, sama zauwazyla, ze z kazdym kolejnym postem coraz bardziej pograza sie w g..wnie. Widac na starosc sie niezle w tylku pomieszalo. Wychodzi na to, ze jednak nie za wielu tych gazeciarzy i hydraulikow sie zglosilo pomimo tak usilnych staran myszki zwrocenia na siebie wagi. Widac nawet gazeciarze na wyjezdzie nie sa az w takiej desperacji. Ale nie zalamuj sie myszko, moze ktos wkoncu zadzwoni.
Boze jaki ty biedny jestes !wez cxlowiecxku zapier..alaj w pracy i tam okazuj swoja desperacje.ograniczenie na swije zle i dobre strony .twoje negatywne podejscie do kobiet swiadczy o twojej orientacji .ble ble brzydze sie takich ludzi jak ty .idz spac i sumiennie roznos gazety zebys chłystku reklamacji nie mial.nikt sprzymierzencow na forum nie szuka bo nie raz nie dwa nie mialam racji na forum i potrafilam przyjac to z pokora .ale ty sie panoszysz jakbym ci z jeden dystrykt zabrala .wiec pedraku odbij i zacznij byc czlowiekiem a nie podgatunkiem kutasow.takich jeszcze na forum tu nie bylo .JESTES LIDEREM ,tylko szkoda ze w takiej sytuacji

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #99 dnia: 29 Kwi 2013, 17:31:12 »
wez sobie ta bo ona mi sie nie podoba ja chce inna
:-* ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Kwi 2013, 17:33:19 »
hmmm...w sumie to mnie tez--patrz zdjecie gdzies na forum----ale myc nimi jeszcze nie probowalem 8)

greg- nie napinaj sie tak, popusc zwieracze
Dzizes krajst!!! Ze tak spytam wprost: a plec Twa... jaka :o :o :o ;D ;D ;D??
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Kwi 2013, 17:39:29 »
Jaka prawde? Prawde to napisal uzytkownik "gazeciarz" a wy tu piszecie jakies bzdury juz na 7 stron i zasmiecacie tylko temat. Idzcie na dzial hydepark czy jakies inne bzdury i sobie piszcie dalej glupoty. A myszka dopoki kolezanki  sie nie pojawily, to pomimo ograniczen umyslowych, sama zauwazyla, ze z kazdym kolejnym postem coraz bardziej pograza sie w g..wnie. Widac na starosc sie niezle w tylku pomieszalo. Wychodzi na to, ze jednak nie za wielu tych gazeciarzy i hydraulikow sie zglosilo pomimo tak usilnych staran myszki zwrocenia na siebie wagi. Widac nawet gazeciarze na wyjezdzie nie sa az w takiej desperacji. Ale nie zalamuj sie myszko, moze ktos wkoncu zadzwoni.
Hmm,... dziecko, jakby Ci prosto i jasno wytlumaczyc, co to jest "prawda"...  Moze wiesz, co? Jak juz masz do czynienia z tymi gazetami, to, niesmialo proponuje, poczytaj cos czasami, ok ;)?  Wiesz, pewne wartosci: prawda, kultura, szacunek do kobiet (masz matke?)... Ale co ja Ci bede trula mlody, wiesz lepiej niz ja, co ;) ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #102 dnia: 29 Kwi 2013, 17:40:39 »
Szkoda mi Was wszystkich  ;D ;D ;D........... szkoda słów  :(
Magne tak og i lige måde  :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #103 dnia: 29 Kwi 2013, 17:45:30 »
Znam duzo ludzi roznoszacych gazety ale takiego czegos jak Maciej nie widzialam .ale ludzie o odmiennej orientacji seksualnej tak maja ale tak ziajac zolcia do kobiet .moze tranzystor .o Boze kulture z domu sie wynosi wiec nie  pytaj go aisak o jego matke .dajmy mu spokoj moze cos z gazet wyczyta miedzy wersami .och chyba jednak nie bo on tu dopabuse zaczyna a juz po katach ustawia wszystkich .biedny maly czlowiek.rozpetal 3  wojne swiatowa .wszystko mu sie nalezy i koniec.Maciek ja nie potrzebuje sprzymierzencow ,i czy kolezanki byly czy nie to nie ja w gownie sie babralam ,TYLKO JA WLASNIE TAKIEMU GOWNU JAK TY CHCIALAM  PRZEKAZAC CO WIEM NA TEN TEMAT .a ze zadne cyferki w kwocie 23-27 nie widnialy w moim poscie rzuciles sie do ataku .i nie wychodzi ci mieszkanie na kupie materac przy materacu bo bije  z ciebie zla  energia .zapracuj wynajmij sobie dom i moze wtedy zaczniesz rozmawiac  jak czlowiek bo narazie to jestes podgatunkiem tranzystora .czyli co uwazasz ze aisak hsppybeti tez nie maja racji ?o ty w ....dmuchany!o nie pisze sie ze ,,ktos chce zwrocic na siebie WAGE ,,tylko uwage .poklaskow dla ciebie nie bedzie .my nabilismy juz tyle stron a ty dzieki nam masz juz 20 wiadomosci wiec do dziela brachu do setki juz juz .chyba ze swoj post zlikwidujesz ale to nam zabawe popsujesz .wiec nie rob tego .PROSIMY
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi 2013, 18:32:38 wysłana przez myszka0807 »

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Kwi 2013, 18:34:20 »
hmmm...w sumie to mnie tez--patrz zdjecie gdzies na forum----ale myc nimi jeszcze nie probowalem 8)

greg- nie napinaj sie tak, popusc zwieracze
tez masz takie cycuchy??

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Kwi 2013, 18:34:20 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9383
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17217
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26770
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20115
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14550
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja