poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #255 dnia: 30 Kwi 2013, 02:51:12 »
1941 wklej cos na oslode jakiegos mulata

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #256 dnia: 30 Kwi 2013, 02:51:39 »
j-asiek rano do kommune zawija, zagle musza byc fit, a nie zwiedle ;D

bye :-* :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #257 dnia: 30 Kwi 2013, 02:54:09 »
Jeszcze 2 stronki

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #258 dnia: 30 Kwi 2013, 02:55:22 »
Maciej mnie nie obchodzi. Jest jeszcze jeden plus pracy na gazetkach. Można sobie w dzień dorobić jako vikar.

Ciekawi mnie właśnie dlaczego Duńczycy zaczęli puszki zbierać. Przecież w Danii nie ma kryzysu, są na plusie jeżeli chodzi o wzrost PKB.
zobaczyli ze rozni zbieraja i sami sie wkrecili w puchy

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #259 dnia: 30 Kwi 2013, 03:01:29 »
Cytuj (zaznaczone)
ty nie masz mieszkac w poblizu smietnika .papu tam mozna znalezc .i tylko dokupic chleb tostowy i uczta jak trza .popita z lidlla ta najtansza .a i w nocy sa zakupy rozwozone pod drzwi to po co smietniki?

W lidlu nie ma dobrej nalewki. Najlepsza nalewka jest w Fakcie. Ta jabkowa za 20 koron. Często ją pijałem.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #260 dnia: 30 Kwi 2013, 03:07:12 »
W lidlu nie ma dobrej nalewki. Najlepsza nalewka jest w Fakcie. Ta jabkowa za 20 koron. Często ją pijałem.
a co do jedzonka bylo do tej nalewki?

Offline anastazjasz

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #261 dnia: 30 Kwi 2013, 03:17:46 »
ufffff doczytałem do końca, 18 stron o niczym, gratuluję wszystkim i każdemu z osobna, prawie jakbym Wyborczą czytał, aż się łezka w oku kręci

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #261 dnia: 30 Kwi 2013, 03:17:46 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #262 dnia: 30 Kwi 2013, 05:45:53 »
anastazjasz - gratuluję wytrwałości  ;D.
Zgłoś się do Piotra po medal 8).
Zapracowany ostatnio trochę w swoim stroju Batmana czy innego Spidermana, ale co tam, dobry chłop jest  to i tobie wystruga  ;D.
A zamiast tak czytać bezproduktywnie, trzeba było się włączyć do dyskusji.
I tu specjalne podziękowania dla użytkownika waruiny - za aktywne włączenie się do dyskusji i jakże istotny wkład w pomoc początkującym emigrantom, jak maciek, w zakresie podpowiedzi, jak poprawić byt  ;D. Chyba też jakiś medal specjalny się należy, oraz honorowe członkostwo kółka wzajemnej adoracji, bractwa szydełkowego czy kółka różańcowego- opcja do wyboru ;D.

Sorry, że nie pomogłam "jaśkowi" i innym, ale "wicie, rozumnicie", jak mawiał Kolega Kerownik , w realu też sie musiałam poudzielac ;) 8) ;D.
" Polak gorszego sortu"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #263 dnia: 30 Kwi 2013, 06:01:54 »
Ja pierwsza w kolejce do medalu (ten z drewienka) juz wiory leca tak ciezko Piotr pracuje

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #264 dnia: 30 Kwi 2013, 09:33:15 »
W lidlu nie ma dobrej nalewki. Najlepsza nalewka jest w Fakcie. Ta jabkowa za 20 koron. Często ją pijałem.

Zeby nie bylo, ze o niczym to szukales jakiejs pracy w skandynawii, akurat znalazlem ogloszenie na polskim portalu a ze dotyczy raczej pracownikow przebywajacych w polsce a majacych doswiadczenie w pracy w skandynawii to wklajam link, moze to Cie zainteresuje  :

http://www.infopraca.pl/praca/pracownicy-z-doswiadczeniem-w-pracy-w-skandynawii/skandynawia/8668292?utm_campaign=ofertas_push&utm_content=others&utm_medium=email&utm_source=push_pl&utm_term=user_created&job_ids=8668512,7640253,8670702,8669462,8621052,8246332,8668292,8148942,8668312,8669112,8667052


a kopia tego wyglada tak :

 Pracownicy z doświadczeniem w pracy w Skandynawii - Skandynawia, Zagranica
Od Agencja Headhunters

Ostatnia aktualizacja:
    29/04/2013
Rodzaj pracy:
    Pełny etat
Rodzaj umowy:
    Na okres próbny
Liczba wakatów:
    30
Min. doświadczenie:
    1 rok
Min. wykształcenie:
    Zasadnicze zawodowe
Branża:
    Praca Inne

Agencja Headhunters
Agencja Headhunters
Opis stanowiska pracy

Posiadamy wolne wakaty w wielu branżach, oferujemy zawieranie umów o pracę bezpośrednio ze skandynawskimi pracodawcami.
Wymagania

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w krajach skandynawskich. Prosimy aby aplikacje zawierały informacje na temat poziomu znajomości języków obcych, przebytych kursów, skany świadectw pracy, oraz ukończonych szkoleń.

Aplikuj

Liczba zgłoszonych kandydatur: 42

Aplikuj

    Powiadomienia o ofertach pracy.

    Powiadom mnie

Podobne oferty pracy

    pracownik produkcyjny z doświadczeniem w pracy z metalem - okolice Eindhoven
    Pracownik szklarni - z podstawami jęz. ang. i doświadczeniem w pracy fizycznej! -...
    Praca dla dyspozycyjnych, bez doświadczenia! - Łódź
    Zobacz więcej

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

    monter (budownictwo stalowe) - Niemcy
    Sprachtalente für unseren Kundenservice Deutsch / Französisch / Holländisch -...
    Konserwator dźwigów towarowo - osobowych - Dania, Kopenhaga
    Zobacz więcej

    Opublikuj na Blip
    Wyślij na email

    Drukuj

Podobne oferty pracy

    pracownik produkcyjny z doświadczeniem w pracy z metalem - okolice Eindhoven
    Pracownik szklarni - z podstawami jęz. ang. i doświadczeniem w pracy fizycznej! -...
    Praca dla dyspozycyjnych, bez doświadczenia! - Łódź
    Zobacz więcej

Twoje powiadomienia o ofertach pracy

    Praca rzeźnik / wykrawacz / ubojowiec - Anglia Szkocja Walia
    Spawacz MIG/MAG - przemysł militarny - Francja
    Spawacz Mig/Mag - Holandia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

    monter (budownictwo stalowe) - Niemcy
    Sprachtalente für unseren Kundenservice Deutsch / Französisch / Holländisch -...
    Konserwator dźwigów towarowo - osobowych - Dania, Kopenhaga
    Zobacz więcej

    Co?
    Gdzie?

Wyszukiwanie zaawansowane »  |  Szukaj wg firmy »

    Informacja korporacyjna
    O nas
    Mapa strony
    FAQ
    Ochrona prywatności
    Regulamin
    Blog dla kandydatów
    Blog dla pracodawców

    careesma.com
    Włochy
    Austria
    Indie

© 2008-2013 infoPraca. Wszelkie prawa zastrzeżone.

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #265 dnia: 30 Kwi 2013, 09:54:44 »
No popatrz ja wczoraj trafilam na to samo ale nie wiedzialam czy to bedzie interesujace .a jednak !? Czas lekcje odrabiac .milego dnia

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #266 dnia: 30 Kwi 2013, 11:12:06 »
ufffff doczytałem do końca, 18 stron o niczym, gratuluję wszystkim i każdemu z osobna, prawie jakbym Wyborczą czytał, aż się łezka w oku kręci

Wiem ze juz w tak dalekim "odcinku" dosc trudno zapamietac przyczynek akcji, jendak zeby nie bylo to tamto zacytuje post zyczeniowy watkowicza (bo przeciez zalozyl ten watek) cyt:

Jaka agresja? Przeciez ja od samego poczatku pisze grzecznie zebys wziela, swoje i swoich kolezanek zmeczone cycki i zabrala je do jakiegos innego dzialu, np hydepark. Mozecie sie rowniez spotkac przy herbacie u jednej z was i pozmywac nimi okna, najlepiej tak zeby nikt inny tego nie musial ogladac.
  oraz nastepny :


OK na dzisiaj skonczylem, jak sie zaloguje tu jutro lub pojutrze oczekuje minimum 15,16 stron w tym temacie, zapierajacych dech w piersiach opowiadan uzytkownikow: jasiek ,happy yeti i myszka69zkimsieda o ich cyckach i przygodach z egzotycznymi panami produkcji.


Tak wiec, ze forum uczynne, to jak ma pozostac bierne na zyczenia forumowiczow?. Przeciez to bylby nielada skandal zeby narazac sie na tak powazne zarzuty jak brak pomocy i porad a zwlaszcza spelniania zachcianek forumowiczow. Co by sobie pomysleli o forum ? To jest absolutnie niedopuszczalne.
Oczywiscie maly blad redakcyjny, ze nie przypomniany co jakis czas zostal post zyczeniowy wspomnianego watkowicza co moglo wywrzec jakies niekorzystne wrazenie ale zostalo to juz ostatecznie jak mysle naprawione.

Niesamowita aktywnosc, watkowicz (i tu pragne z cala moca podkreslic) zawdziecza swojemu niespotykanemu urokowi osobistemu i tym, ze znaczna czesc polubila go niemal od pierwszego postu.

Tak wiec mysle, ze jednak spelnione zostalo zyczenie a forum calkiem dobrze sobie z tym ogromnym przeciez wyzwaniem poradzilo.

Oczywistym jest takze, ze watki -o niczym- sa najbardziej goracymi bo to tez sprzyjaja integracji, pogadaniu i zadzierzgnieciu moze nawet przyjazni, czego wyrazy watkowiczowi niezbicie dowiedziono.

Faktem jest, ze to praca nieco syzyfowa, bo watkowicz trzyma w garsci przycisk -del- i w kazdej chwili moze polozyc kres tak swietnie prosperujacemu watkowi, no ale na to ja juz nie mam wplywu, a robote i tak trzeba zrobic.


Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #267 dnia: 30 Kwi 2013, 11:43:05 »
AAAAAaaaaa kurcze nie doczytalem zyczenia.

W zwiazku, z tym, ze watkowicz zapragnal cos erotycznego to znalazem taki oto link do blogow erotycznych sporo tego do wyboru.
Powinienes byc zadowolony noooo!

https://www.google.dk/search?q=blogi%20erotyczne&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-beta&channel=np&source=hp

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #268 dnia: 30 Kwi 2013, 11:48:18 »
Wiem ze juz w tak dalekim "odcinku" dosc trudno zapamietac przyczynek akcji, jendak zeby nie bylo to tamto zacytuje post zyczeniowy watkowicza (bo przeciez zalozyl ten watek) cyt:

Jaka agresja? Przeciez ja od samego poczatku pisze grzecznie zebys wziela, swoje i swoich kolezanek zmeczone cycki i zabrala je do jakiegos innego dzialu, np hydepark. Mozecie sie rowniez spotkac przy herbacie u jednej z was i pozmywac nimi okna, najlepiej tak zeby nikt inny tego nie musial ogladac.
  oraz nastepny :


OK na dzisiaj skonczylem, jak sie zaloguje tu jutro lub pojutrze oczekuje minimum 15,16 stron w tym temacie, zapierajacych dech w piersiach opowiadan uzytkownikow: jasiek ,happy yeti i myszka69zkimsieda o ich cyckach i przygodach z egzotycznymi panami produkcji.


Tak wiec, ze forum uczynne, to jak ma pozostac bierne na zyczenia forumowiczow?. Przeciez to bylby nielada skandal zeby narazac sie na tak powazne zarzuty jak brak pomocy i porad a zwlaszcza spelniania zachcianek forumowiczow. Co by sobie pomysleli o forum ? To jest absolutnie niedopuszczalne.
Oczywiscie maly blad redakcyjny, ze nie przypomniany co jakis czas zostal post zyczeniowy wspomnianego watkowicza co moglo wywrzec jakies niekorzystne wrazenie ale zostalo to juz ostatecznie jak mysle naprawione.

Niesamowita aktywnosc, watkowicz (i tu pragne z cala moca podkreslic) zawdziecza swojemu niespotykanemu urokowi osobistemu i tym, ze znaczna czesc polubila go niemal od pierwszego postu.

Tak wiec mysle, ze jednak spelnione zostalo zyczenie a forum calkiem dobrze sobie z tym ogromnym przeciez wyzwaniem poradzilo.

Oczywistym jest takze, ze watki -o niczym- sa najbardziej goracymi bo to tez sprzyjaja integracji, pogadaniu i zadzierzgnieciu moze nawet przyjazni, czego wyrazy watkowiczowi niezbicie dowiedziono.

Faktem jest, ze to praca nieco syzyfowa, bo watkowicz trzyma w garsci przycisk -del- i w kazdej chwili moze polozyc kres tak swietnie prosperujacemu watkowi, no ale na to ja juz nie mam wplywu, a robote i tak trzeba zrobic.
i mi tez die wydsje ze ten przycisk w tskich rekach to....!uf moze nie orientuje sie jsk to sie robi .gdzie jest piotr ,jasiek ,happy jety ?nikt za nich lekcji nie bedzie odrabial .fakt wyrozumialym trzeba byc dzieci ,praca no ba nie kazdy ma taka prace zeby sobie w niej klikac .

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #269 dnia: 30 Kwi 2013, 11:49:47 »
AAAAAaaaaa kurcze nie doczytalem zyczenia.

W zwiazku, z tym, ze watkowicz zapragnal cos erotycznego to znalazem taki oto link do blogow erotycznych sporo tego do wyboru.
Powinienes byc zadowolony noooo!

https://www.google.dk/search?q=blogi%20erotyczne&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-beta&channel=np&source=hp
a tak na powaznie moge w ten link tez zerknac?czy to tylko dla wybrancow ?

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #269 dnia: 30 Kwi 2013, 11:49:47 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9383
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17217
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26770
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20115
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14550
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja