poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Praca przy gazetach- zarobki  (Przeczytany 171981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #450 dnia: 02 Maj 2013, 20:47:46 »
Jak to, przypadek???
Kot znów na klawiaturę wskoczył i wątek założył?
Wow!
Brawo i łapka dla kota  :D
" Polak gorszego sortu"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #451 dnia: 02 Maj 2013, 23:51:28 »
Pozytywnie mnie zaskoczyliscie, myslalem ze wasze przemeczone cycki, po 16 godzinach dziennie mycia sraczy na kolanach, nie beda wstanie wypelnic debilnymi postami, 16stu stron tego tematu. Bardzo sie pomylilem. Widze calodzienne inhalacje g..wnem tworczo wplywaja na wasze umysly. Ok, trzeba podniesc poprzeczke-za kolejne 2 dni oczekuje 50 stron w tym burzliwym temacie. Oczywiscie chodzi mi tu glownie  o opinie uzytkownikow happy yeti, sraisek oraz myszka69staradesperatka.
ten kurwa znow zasmieca watek?!?!?! no moj pies az sraczki dostal piszemy zeby taki ojszymor mial co czytac .ZASMIECAMY BO TO TWOJ WATEK .piszemy tyle bo znalezlismy wariata co bedzie czytal glupoty jakie mozemy zamieszczac w jego watku .jestes zalosny i nie godny nazywania cie facetem bo szpecisz ta rase .nos sobie te gazety i nie wlaz tu bo normy nie wyrobisz  patrz zeby ktorys z muslimow chcial na tobie oko zawiesic to wtedy dostaniesz te wymarzone dystrykty.i pamietaj zeby byc dla nich milym bo inaczej twoje przeliczniki do dupy.PAMIETAJ BRAC WAZELINE BO OPTARCIA MOGA BYC KOSZTOWNE W LECZENIU .łap czesciej neta z powietrza bo juz sie martwilismy ze moze jakas gazeta cie przydusila .jestes zalosny i naprawde przykro mi ze w akcie urodze ia masz wpisane plec-mezczyzna .to napewno pomylka .tu kariery nie zrobisz wiesz lepiej skoncentruj sie na pracy .a. O naszych cyckach to tylko mozesz pomarzyc .i jeszcze ci podgatunku napisze ze TAKIE JAK MY CO SPRZATAMY TO TEZ SA POTRZEBNE BO JAK TAKIE GOWNO JAK TY SIE POSRA  MY POSPRZATAMY A TY ZA TO NA NASTEPNY DZIEN GEBY SOBIE NIE POBRUDZISZ JAK BEDZIESZ WODE Z KIBLA PIL.I NIE SRASIEK TYLKO JASIEK JUZ CI SIE PIEPRZY KOGO JAK OCHRZCILES MESKI DESPERACIE .zwal sie z krzyza bo az ci mozdzek zalewa .pomodlimy sie za ciebie i pamietaj zebys chorobska jakiegos  nie zalapal bo droga plciowa wszystko sie przenosi nawet takie cos jak ty przeniesino .nie zabezpieczylu sie i masz ci los co to sie wyklulo
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2013, 00:20:00 wysłana przez myszka0807 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #452 dnia: 02 Maj 2013, 23:56:20 »
ten kurwa znow zasmieca watek?!?!?! no moj pies az sraczki dostal piszemy zeby taki ojszymor mial co czytac .ZASMIECAMY BO TO TWOJ WATEK .piszemy tyle bo znalezlismy wariata co bedzie czytal glupoty jakie mozemy zamieszczac w jego watku .jestes zalosny i nie godny nazywania cie facetem bo szpecisz ta rase .nos sobie te gazety i nie wlaz tu bo normy nie wyrobisz  patrz zeby ktorys z muslimow chcial na tobie oko zawiesic to wtedy dostaniesz te wymarzone dystrykty.i pamietaj zeby byc dla nich milym bo inaczej twoje przeliczniki do dupy.PAMIETAJ BRAC WAZELINE BO OPTARCIA MOGA BYC KOSZTOWNE W LECZENIU .łap czesciej neta z powietrza bo juz sie martwilismy ze moze jakas gazeta cie przydusila .jestes zalosny i naprawde przykro mi ze w akcie urodze ia masz wpisane plec-mezczyzna .to napewno pomylka .tu kariery nie zrobisz wiesz lepiej skoncentruj sie na pracy .a. O naszych cyckach to tylko mozesz pomarzyc .i jeszcze ci podgatunku napisze ze TAKIE JAK MY CO SPRZATAMY TO TEZ SA POTRZEBNE BO JAK TAKIE GOWNO JAK TY SIE POSRA  MY POSPRZATAMY A TY ZA TO NA NASTEPNY DZIEN GEBY SOBIE NIE POBRUD ISZ JAK BEDZIESZ WODE Z KIBLA PIL

amen ;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #453 dnia: 02 Maj 2013, 23:57:26 »
Taaaa.. po tym zdjeciu kazdego trwoga zdjela ...
;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #454 dnia: 03 Maj 2013, 00:01:19 »
Pozytywnie mnie zaskoczyliscie, myslalem ze wasze przemeczone cycki, po 16 godzinach dziennie mycia sraczy na kolanach, nie beda wstanie wypelnic debilnymi postami, 16stu stron tego tematu. Bardzo sie pomylilem. Widze calodzienne inhalacje g..wnem tworczo wplywaja na wasze umysly. Ok, trzeba podniesc poprzeczke-za kolejne 2 dni oczekuje 50 stron w tym burzliwym temacie. Oczywiscie chodzi mi tu glownie  o opinie uzytkownikow happy yeti, sraisek oraz myszka69staradesperatka.
Tjaa i nie zapomnij pozdrowic opalonych kochasiow od naszej gromadki ;) ;D ;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #455 dnia: 03 Maj 2013, 10:53:03 »
Kochani lekcji nie odrabiacie i bedzie pała

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #456 dnia: 03 Maj 2013, 16:34:09 »
Jasiek, do lekcji bo temat ucieka :o

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #456 dnia: 03 Maj 2013, 16:34:09 »

piotr1

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #457 dnia: 03 Maj 2013, 17:16:14 »
3 maja – Dzień Słońca, Dzień bez Komputera, Dzień Chorych na Astmę i Alergię
mowisz masz 8)

Offline szymano4801

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 64
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #458 dnia: 03 Maj 2013, 18:04:33 »
Pozytywnie mnie zaskoczyliscie, myslalem ze wasze przemeczone cycki, po 16 godzinach dziennie mycia sraczy na kolanach, nie beda wstanie wypelnic debilnymi postami, 16stu stron tego tematu. Bardzo sie pomylilem. Widze calodzienne inhalacje g..wnem tworczo wplywaja na wasze umysly. Ok, trzeba podniesc poprzeczke-za kolejne 2 dni oczekuje 50 stron w tym burzliwym temacie. Oczywiscie chodzi mi tu glownie  o opinie uzytkownikow happy yeti, sraisek oraz myszka69staradesperatka.


Brania chyba nie ma , popyt sie skończył chłopy wola kobitki i to konkretne to szczeka w desperacji. ;D ;D ;D ;D Zły dzień  miała Twoja matka, jak poznała Twojego ojca, który najwyraźniej na ten moment zszedł z drzewa.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #459 dnia: 03 Maj 2013, 18:18:50 »
Jasiek, do lekcji bo temat ucieka :o
leniwa jestem 8). Dzien na plazy spedzilam, cialko do slonca wyginajac ;) ;D. Tak "lekarz osobisty" zalecil ;). A ja jestem grzeczna i sie slucham madrzejszych ode mnie :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #460 dnia: 03 Maj 2013, 18:24:19 »
No jeszcze 19 nad chorymi psychicznie nie znecamy sie .

myszka0807

  • Gość
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #461 dnia: 03 Maj 2013, 18:34:40 »

Brania chyba nie ma , popyt sie skończył chłopy wola kobitki i to konkretne to szczeka w desperacji. ;D ;D ;D ;D Zły dzień  miała Twoja matka, jak poznała Twojego ojca, który najwyraźniej na ten moment zszedł z drzewa.
nie ruszaj matki ani ojca bo napewno by nie chceli miec dziecia takiego nieustepliwego.chwala im za to ze splodzili i STARALI SIE WYCHOWAC .i w tym bledy sie popelnia .a ty Maciek dalej nie musisz pisac nic jedno wiadomo spodziewales sie piklasku ale jak ktos madry to ci braw nie da .nawet ułomny chwilowo lulek ma cie gdzies!.i jeszcze jedno mi sie nasunelo na moj ułomny mozg jak to okresliles jak nawet wirtualnie nie masz szacunku to i dla wlasnej matki i w przsxlosci zony nie bedziesz go mial .na ich miejscu balabym sie starosci .naprawde .pomysl nad tym .przewaznie kobieta patrzy jaki facet ma szacunek dla wlasnej matki i wie co juz ma czy sukinsyna czy wartosciowego faceta .miales sojuszmika w sratstata i w lulku i cisza zostales sam i sam juz tyle nie szczekasz jsk na poczatku .chyba ze praca tak ci w dupe daje i na koniec wstawisz nam kwit od wyplaty ze galy wywalimy .pomysl nad tym co ci napisala ta z tym pieknym jedrnym biustem  ;D a i milego weekendu .zrob sobie chociaz ze 4 dni wolne bo ty chciales miec tylko jeden i moze tu jest twoje zmeczenie

Offline szymano4801

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 64
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #462 dnia: 03 Maj 2013, 19:09:03 »
nie ruszaj matki ani ojca bo napewno by nie chceli miec dziecia takiego nieustepliwego.chwala im za to ze splodzili i STARALI SIE WYCHOWAC .i w tym bledy sie popelnia .a ty Maciek dalej nie musisz pisac nic jedno wiadomo spodziewales sie piklasku ale jak ktos madry to ci braw nie da .nawet ułomny chwilowo lulek ma cie gdzies!.i jeszcze jedno mi sie nasunelo na moj ułomny mozg jak to okresliles jak nawet wirtualnie nie masz szacunku to i dla wlasnej matki i w przsxlosci zony nie bedziesz go mial .na ich miejscu balabym sie starosci .naprawde .pomysl nad tym .przewaznie kobieta patrzy jaki facet ma szacunek dla wlasnej matki i wie co juz ma czy sukinsyna czy wartosciowego faceta .miales sojuszmika w sratstata i w lulku i cisza zostales sam i sam juz tyle nie szczekasz jsk na poczatku .chyba ze praca tak ci w dupe daje i na koniec wstawisz nam kwit od wyplaty ze galy wywalimy .pomysl nad tym co ci napisala ta z tym pieknym jedrnym biustem  ;D a i milego weekendu .zrob sobie chociaz ze 4 dni wolne bo ty chciales miec tylko jeden i moze tu jest twoje zmeczenie



Masz rację Matki i Ojca nie trzeba obrażać .Niniejszym Przepraszam rodziców Maćka. A jego samego na drzewo wraz z poglądami i chamstwem niech liście na akacji liczy.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #463 dnia: 03 Maj 2013, 22:20:52 »
Ja nie bardzo Was rozumiem, skoro maciek zalozyl sobie ambitny plan 50 to niech "pompuje" swoj "kacik" ja sie wypisuje, swoje zrobilem :D :D :D

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #464 dnia: 04 Maj 2013, 05:08:39 »
Dokładnie :)))
Co się będziemy, laski, dla jakiegoś gnojka wysilać 8)
Są miejsca i ludzie na tym forum, dla których warto poświęcić trochę swojego czasu, "maciek" się do nich nie zalicza.
Swoją droga, to zrobił kawał "dobrej " roboty 8) >:(.
Po jego chamskich odzywkach stracilam chęci na udzielanie się w innych sprawach, niż pogawędki o d...Maryni. Po co??? By potem jeden z drugim "wdzięczny" tak odpowiedział??? Po co robić za darmowe biuro pomocy prawnej , skoro mozna w tym czasie sobie pogadać z przyjaciółmi ?
A "maciek" , "maryan" , "lulek" i inni im podobni niech sobie prowadzą "mądre dyskusje" o polskich blachach, SKAT czy zasiłku rodzinnym między sobą  8) :P.
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: Praca przy gazetach- zarobki
« Odpowiedź #464 dnia: 04 Maj 2013, 05:08:39 »

 

praca w ochronie środowiska

Zaczęty przez crazyrafDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9376
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2007, 00:34:01
wysłana przez crazyraf
Praca w nocy szkodliwa jak azbest

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17201
Ostatnia wiadomość 17 Sie 2011, 17:15:50
wysłana przez @ae@
Praca jako opiekun osób niepełnosprawnych lub starszych

Zaczęty przez OpiekunDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 26751
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2009, 13:18:42
wysłana przez lilia
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20104
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Feriepenge na A-Kasse a praca jako vikar

Zaczęty przez pytttekDział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14541
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2014, 14:59:03
wysłana przez faja